מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: ליגת WINNER - מחזור 3

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

ליגת WINNER - מחזור 3

ליגת WINNER מגיעה למחזור השלישי של העונה, ואלו המשחקים שיהיו השבוע:

3 משחקים מרכזיים יהיו השבוע: בני השרון תארח את הפועל י-ם במטרה לצאת לדרך חדשה עם אריאל בית-הלחמי(שבת, 20:00, 5+LIVE), מכבי חיפה תארח את הפועל חולון שמהמשחק הזה אחת הקבוצות תוכל המנצחת לשלוח מסר חזק לליגה שהיא לא מוותרת ושומרת על יציבות(ראשון, 20:30, ספורט 5), ומכבי ת"א תארח את עירוני נהריה(שני, 19:15, 5+LIVE).

הימורים שלי למחזור הזה:
    בני השרון תנצח את הפועל י-ם(שתי הקבוצות לא בכושר מי יודע מה, אבל בני השרון יהיו חייבים להראות את הפוטנציאל האמיתי שלהם מול הפועל י-ם ולדעתי הם קבוצה יותר איכותית), גלבוע/גליל תנצח בחוץ את ר"ג(למרות שפה יכולה להיות הפתעה לדעתי. יש סיכוי לא רע לר"ג בבית עם ה2 חיזוקים האחרונים שלהם לנצח),
    גבעת שמואל תנצח בבית את ראשל"צ(יש גם פה סיכוי להפתעה, ראשל"צ היא לא קבוצה כל כך גרועה, ומצד שני גבעת שמואל לא כל כך חזקה ויציבה עד עכשיו), אשקלון תנצח בבית את קריית אתא(אם טרה קלי וסטיב בארט ישחקו כמו נגד נהריה, אין לקריית אתא סיכוי לנצח בחוץ את אשקלון), מכבי חיפה תנצח בבית את הפועל חולון(מכבי חיפה קבוצה יותר טובה לפי איך שאני רואה את זה, אבל יכול להיות שהאפקט של זה שהם משחקים פעם ראשונה ברוממה ישחק נגדם), מכבי ת"א את נהריה(בליגה למכבי אסור להפסיד בבית לאף קבוצה, במיוחד לא לקבוצה כמו שנראתה נהריה במחזור הקודם).

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הפועל ירושלים שלמרות שלא ציפיתי שיהיו טובים בתחילת העונה, ראיתי שהניהול משחק של גודס גאוני, ולראשונה בתולדות הפועל י-ם - השחקנים המצטיינים לפקודות המאמנים !!! ובגלל זה הפועל תקח.גלבוע/גליל תקח את ר"ג שהחיזוקים החדשים שלה לא הספיקו להשתלב מין הסתם..ראשון תנצח את גבעת שמואל.. אני אופטימי לגבי ראשוןאשקלון תקרע את קריית אתא שהם לא משהומכבי תנצח את נהריהוחולון נגד חיפה הולך להיות משחק מעולהההההההה אני לא יכול לחכות - אבל אני לא יהיה בבית לראות אותו :\.. חיפה תנצח לדעתי הם קבוצה טובה מאוד.

שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בני השרון נצחו את ירושלים 77-73 בפתיחת המחזור.

http://sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...274.49334.html

קיבל לייק
    0 פעמים
    משחק טוב של בני השרון סוף סוף אני מרוצה ממה שאני רואה ופתאו אני שם לב שיש להם סגל ממש עמוק, ועוד עם קיו וג'יימס שחוזרים, עם בלצ'ר יחזור לכושר הקודם שלו הם יהיו קבוצת צמרת בהחלט.החטאות ממש מצחיקות של טפירו יאאלה מתחת לסלשלשות מטורפות של באוורס וסניד ברבע האחרון והם כמעט הצליחו לחזור אבל טפירו שמחטיא כל המשחק לא יחטיא את הזריקה האחרונה..

שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לבני השרון סגל ישראלי קצר. זה ישחק נגדם בהמשך אם טפירו ימשיך לשחק מעל 30 דקות למשחק, בייחוד שתכף מתחיל היורוקאפ שאז בני השרון ישחקו שני משחקים בשבוע.

SaM SaM מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חולוניה לוקחים היום לא יעזור כלום!!!!!!!!!!!!!! או שיפסידו בהפרש פחות מ10 חחח כי סמתי עליהם בווינר לגבי מכבי.... אני מאמין שיסתיים ב10-15 הפרש לא יותר

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני סומך על בן רייס ואלעד הופמן בבני השרון !!!וסאם, באסה לך - 20 הפרש כמעט, לא?ראשון הפסידו עוד משחק חבל ומוזר לגבעת שמואל..אשקלון ניצחו את קרית אתא בקלות כנראהגליל ניצחו רמת גן היה משחק צמודוהאמת שלא הייתי בבית כל היום אז לא ראיתי אף משחק רק את ה5 דקות האחרונות של חיפה-חולון

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    הייתי ברוומממהה היה אש...
    אין מה להגיד הקהל של חולון באמת קהל פצצה..
    אבל מה לעשות שהיו הרבה יותר ירוקים ושמעו יותר את חיפה
    אני מאמין שבאולם הפחים לא היו שומעים אפילו שיר אחד של חיפה...

חולון לא יוצאים מרוממה טה טה טה טה טה טה טה טה טה!!!
    נערך בפעם האחרונה על ידי danz : 10/11/08 ב 08:14

שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חיפה נצחה את חולון 90-71, גליל/גלבוע את ר"ג 81-72, גבעת שמואל את ראשל"צ 87-76, אשקלון את קריית אתא 96-74.

חיפה נצחה את חולון בנצחון מוצדק, אבל ההפרש משקר. חולון לא שיחקה כל כך רע בשביל להפסיד 20 הפרש. התרשמתי בחולון מליאור שגב, שחקן מאוד מוכשר שאני לא יודע מה הוא חיפש בליגות נמוכות יותר עד השנה. וושינגטון לא פגע היום בחולון, ואני חושב שזה היה הגרוש ללירה שהם היו צריכים בשביל להמשיך לשלוט במשחק מאמצע הרבע השלישי.
    הזרים של חיפה היום התעוררו בGARBAGE TIME.
    מה שבטוח, חיפה היא קבוצה שמחסלת את היריבות שלה בדקות האחרונות של כל מחצית.

במשחק של גליל/גלבוע היה להם מזל שהם משחקים כמו קבוצה, ור"ג משחקים שכונתי. בר"ג הקבוצה שם לא מחוברת, ומה שקורה זה שכל אחד שם לוקח כדור ועושה מה שבא לו. כמה החלטות מפגרות של ר"ג בכדורים האחרונים, פשוט לא יאומן. צריך לשים לב בכל מקרה בר"ג למייק הלמס, הוא נראה סקורר לא פראייר בכלל. אם ר"ג יתחברו כקבוצה, הם יודו המון לשחקן הזה.

ראשל"צ שיחקה היום על הפנים במחצית הראשונה(קלעה 18 נקודות בכל המחצית), וגם בשניה היא לא היתה להיט. הגיע לגבעת שמואל הנצחון הזה, הם שלטו שם לכל אורך המשחק לפי מה שראיתי בפריצות בטלוויזיה. הצטיינו בגבעת שמואל קורי קאר, סטפן ברדפורד, וג'רמיין הול.

באשקלון מן הסתם סטיב בארט גרם לזה שתתפרק לקריית אתא הקבוצה, וביחד עם טרה קלי, עמית תמיר, ואור איתן, פשוט נתנו הצגת כדורסל היום. חבל מאוד שבקושי ראו מהמשחק הזה, אבל כשעשו לשם פריצות ממש נהנתי לראות את הקבוצה הזאת משחקת. סטיב בארט עשה במחצית הראשונה 20 נקודות ב15 דקות בערך, משהו מדהים.

הסמל האישי של Satla_Man
    Satla_Man Satla_Man מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מכבי תל אביב ניצחה משחק יפה

נושאים דומים

1. ליגת WINNER - מחזור 22
    על ידי Crazy Death בפורום כדורסל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/04/08, 12:59
  2. ליגת WINNER - מחזור 19
    על ידי Crazy Death בפורום כדורסל