עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 39

אשכול: נשבר הזין מEvo

Atsmon666 Atsmon666 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

נשבר הזין מEvo

נשבר הזין מחבורה של בתולים שקיבלו מכות בחטיבה ומוציאים תסכולים בבאנים ובהשתלטות על קהילה של משחקי מחשב.
    זה אחד הדברים הכי פאתטים שראיתי . אתה נכנס לשרת שאפילו לא קשור לEVO , ומישהו מEVO נותן לך באן , על זה שאתה אומר לו קאמפר .
    יענו , כמה חסרי חיים אתם יכולים להיות ? להרגיש גברים במחשב ? הכוח היחידי שיש לכם זה במשחק פאתטי ? תמצאו חיים !
    אנשים שמשחקים כבר במשך 4 שנים ורק עושים CW , אני לא מבין את המטרה הכל כך פאתטית הזו !

המשחק הזה מותקן לי במחשב כבר מגיל 13 ועבר לא מעט זמן מאז
    . אני משחק פעם ב , כשמתחשק לי . אבל אני תמיד זוכר שEVO היו הקלאן הכביכול שולט . הקלאן
    שכל מי שאין לו חיים , רשאי להצטרף ולעשות מה שבא לו , כי אם אני לא טועה , 4Ever , מנהל של השרתים של TO . אז יאללה , בואו נעשה מסיבה וניתן לכל אחד הרשאה לאדמין , נהיה קלאן ששולט ב 5 משחקים ובמקום הראשון בכל טבלת משחקים , ונעשה טרור מתי שבא לנו .

יש לי 2 דברים לומר לשחקנים הדגולים של EVO .....

1) תמצאו - פאקינג חיים !!!!!! זה כל כך פאתטי שאנשים כל היום על המחשב משחקים במשחק FPS מגוחך , ואנשים שחוזרים מהצבא וכל מה שבראש שלהם זה לשחק במחשב ! עלוב !

2) עשו לי טובה , ולכו לעזאזל . או שתלכו לזונה . אחד מהשניים . כי אני לא יודע מה צריך להיגמר קודם , הבתוליות שעלתה לכם למוח , או הפיגור שנוזל לכם מהמוח .

בברכת *לכו תזדיינו* שלמה ,
    Faker.

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אם הם כ"כ עלובים?
    למה אתה אומר "Faker"? אתה חנון מסריח.

tiko tiko מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תגיד מי אתה קודם אחר כך תבוא ותדבר..

הסמל האישי של L1ghT
    L1ghT L1ghT מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    3 פעמים
    יאייייי זה הולך להיות נושאאאא חםםםםםםםםם

הסמל האישי של ^Evya
    ^Evya ^Evya מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    אביתר
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אוווואו כמה חם הולך להיות פה

אור בוא ICQ
    הפנימייה הרסה אותך אה ?חח

הסמל האישי של JackaSss
    JackaSss JackaSss מנותק ותיק
    שם פרטי
    ניב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה מכות ?!
    (את האמת זה באמת מוגזם לשחק בגיל כזה .....)
    אבל שכל אחד יעשה מה בראש שלו ....

הסמל האישי של y3sH=Li=pp
    y3sH=Li=pp y3sH=Li=pp מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פאתטי פאתטי זדיין כוסרבק...

ספי ספי מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    2 פעמים
    חחחח אני יודע מיזה כפרה עליו הקטע של השליטה בזה אתה צודק אבל אין מה לעשות שרתים של אליעד אחי הוא משלם כסף
    בכל מיקרה שבת שלום חברס

הסמל האישי של Shadow\Evil
    Shadow\Evil Shadow\Evil מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Drakula / JackaSss צפה בהודעה
    יאללה מכות ?!
    (את האמת זה באמת מוגזם לשחק בגיל כזה .....)
    אבל שכל אחד יעשה מה בראש שלו ....
    צודק

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    אתה מוזמן להביא לי כתובת ואני בא לתת לך קת בראש. אולי אני סוף סוף אשתמש בקרב מגע שלימדו אותי. תיזהר אני מסוכן! טוב אבל זה לא יקרה כי אין לך ביצים ואתה מפחד מאיתנו וירטואלית שאתה נרשם בפייק ופותח נושא כזה. כזה בתול.

החברה של איבו שאתה כל כך מעריץ הם אחת הסיבות שהמשחק שאתה משחק מתי שמתחשק לך עדיין קיים ועדיין יש קהילה.

אגב, אם היית מעניין לי את הביצה השמאלית אז הייתי מברר מי אתה, אבל אתה לא מעניין אותי אז ניצלת, כי בסופו של דבר אתה צודק, איבו שולטים בקהילה
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    m`kay אז ככה, יכול להיות שיש משהו במילים שלך
    אבל מצד שני הם גם משקיעים הכל בקהילה הזאת ובלעדיהם לא היה לך בכלל איפה לשחק ובכלל איפה לכתוב את התגובה הזאת.
    וזה שבאת והגבת פה כבנאדם אנונימי הוריד את כל הערך מההודעה שלך ואף אחד לא שם זין.
    אם אתה בוגר כ"כ כמו שאתה משחק אותה אז היית אומר יאללה ילדים קטנים כולה באן ועובר סרבר.
    השרתים מומנו מהכיסים של eVo וזה זכותם המלאה, אין שום דבר להגיד על הנושא.

ואגב מה זה השטויות האלו גילאים מה הקשר גילאים, גיל זה רק מספר ...
    ורק שתדעו גילאי 20-30 זה הגיל הממוצע של השחקנים בחו"ל אז אל תזיינו ת'שכל, תודה.

late

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    הלו הלו פריק למה אתה נועל??????????
    קיצר מי שאתה או מה שאתה........ בוא נבהיר כמה נקודות.......
    1. EVO לא נותנים באנים משרתים לא שלהם.. אתה יכול לשאול את בעלי השרתים ולדעת שאף אחד מ-EVO לא מתערב להם בשרת.. רק בשרתים שלנו אנחנו עושים מה שבזין שלנו שהם public1\2, evo, eserv, fun serv
    2. זה קצת מצחיק שאתה מגיב בכזה תיסכול.. זה כאילו כבר כמה שנים יש לך פוסט טראומה מאז קיבלת באן בשרת לאחר שעשית פאניש לאדמין..
    3. אתה פחדן אפס מסריח ואפילו לפי השורה הראשונה מתוסכל מינית...... ועדיין אתה מרשה לעצמך לבוא בפייק כי אתה מפחד מגדולי האומה.. שחקני EVO הגדולים בהיסטוריה
    4. כוסלאמאשלך זונה
    5. תמצא - פאקינג חיים!!!!! זה כל כך פתטי שאתה מתעצבן ממשחק מחשב ומקנא באנשים וירטואלים
    6. עשה לי טובה ולך לעזאזל, או לטיפול פסיכיאטרי, או לזונה, כי המסכנות, העובדה שאתה הרבה יותר מבתול, שאתה מפחד מאחורי מחשב ובא בפייק, שהאיקיו שלך יותר נמוך מהממוצע, וכו'..
    7. כוסאמאשלך

בברכה, אחד שלא מפחד ורושם בפייק.
    Joly

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    lol
    evo לא משלמים על השרתים ולא משקיעים בהם...חוץ מאליעד אולי קצת עידן וגיא אבל השאר? אנחנו רק עלוקות מצצות דם =]

sHkaBuBuLu אורח
    ציטוט במקור פורסם על ידי Almightyz צפה בהודעה
    lol
    evo לא משלמים על השרתים ולא משקיעים בהם...חוץ מאליעד אולי קצת עידן וגיא אבל השאר? אנחנו רק עלוקות מצצות דם =]
    תרגיע יא רוסי היום זה אליעד זה שמספק הכל אבל אם היית פה לפני 3-4 שנים אז היית רואה שאני הייתי מספק הכל ( שרתים , פורום וכל השאר)

אבל לא משנה

בקשר לנושא , אם היית בא בשם שלך הייתי אומר וואללה סבבה זה בנאדם גבר אומר מה שבא לו בפנים אבל אתה שרמוטה פחדנית בטח אתה בן 12 ואתה מגיע לי 100 אחוז לזין ככה ישר למציצה אז תבוא אני יזרוק לך זרע למצח.

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    איזה ילד כאפות באמא שלי חחחח

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי sHkaBuBuLu צפה בהודעה
    תרגיע יא רוסי היום זה אליעד זה שמספק הכל אבל אם היית פה לפני 3-4 שנים אז היית רואה שאני הייתי מספק הכל ( שרתים , פורום וכל השאר)

אבל לא משנה

בקשר לנושא , אם היית בא בשם שלך הייתי אומר וואללה סבבה זה בנאדם גבר אומר מה שבא לו בפנים אבל אתה שרמוטה פחדנית בטח אתה בן 12 ואתה מגיע לי 100 אחוז לזין ככה ישר למציצה אז תבוא אני יזרוק לך זרע למצח.
    זה שאתה 2 מטר אין מה לעשות ... הרבה אנשים מגיעים לך לזין :]

ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
    שם פרטי
    אושרי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי sHkaBuBuLu צפה בהודעה

אבל לא משנה

אללללללה שחר הפרוע

מי שעושה מה שבזין שלו באיבו הוא שחר הקוטל ;] לא כדי לך להתעסק איתו שמעתי עליו המון אנשים לא חזרו

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    הלו הלו פריק למה אתה נועל??????????
    קיצר מי שאתה או מה שאתה........ בוא נבהיר כמה נקודות.......
    1. EVO לא נותנים באנים משרתים לא שלהם.. אתה יכול לשאול את בעלי השרתים ולדעת שאף אחד מ-EVO לא מתערב להם בשרת.. רק בשרתים שלנו אנחנו עושים מה שבזין שלנו שהם public1\2, evo, eserv, fun serv
    2. זה קצת מצחיק שאתה מגיב בכזה תיסכול.. זה כאילו כבר כמה שנים יש לך פוסט טראומה מאז קיבלת באן בשרת לאחר שעשית פאניש לאדמין..
    3. אתה פחדן אפס מסריח ואפילו לפי השורה הראשונה מתוסכל מינית...... ועדיין אתה מרשה לעצמך לבוא בפייק כי אתה מפחד מגדולי האומה.. שחקני EVO הגדולים בהיסטוריה
    4. כוסלאמאשלך זונה
    5. תמצא - פאקינג חיים!!!!! זה כל כך פתטי שאתה מתעצבן ממשחק מחשב ומקנא באנשים וירטואלים
    6. עשה לי טובה ולך לעזאזל, או לטיפול פסיכיאטרי, או לזונה, כי המסכנות, העובדה שאתה הרבה יותר מבתול, שאתה מפחד מאחורי מחשב ובא בפייק, שהאיקיו שלך יותר נמוך מהממוצע, וכו'..
    7. כוסאמאשלך

בברכה, אחד שלא מפחד ורושם בפייק.
    Joly
    יא אוכל חתולות הגבתי לפני התגובה של גיא וסימנתי לנעול ואז ראיתי שהנושא פתוח אז חשבתי שגיא הגיב ונעל אז נעלתי שוב ):

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הוא צודק, איבו אביוזרים, זה בא עם התפקיד :O

ולמה להתייחס לכל מה שהוא אומר, כולה ילד, זה אותה סיבה שהוא קיבל באן, לא שמר על הפה, מצד שני יכלתם להתעלם.

היום, אחרי הרבה שנים בעולם הזה, זה ממש לא מזיז לי מה אומרים עליי. מישהו עוד בדעה שלי?
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    תהיו בגישה של מייק קחו את זה באווירה טובה כולה מישהו שמקלל מאחורי הגב
    ומדבר שטויות בואו נסגור כמו שמישהו פה אמר שבגלל זה עכשיו יש לו איפה להגיב בכלל על הדבר הזה
    זה מראה כמה שזה השקעה מהצד שלכם שבגיל שלכם עדיין יש לכם זמן לזה

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 12/10/07, 17:49
  2. מי נשבר פהה?
    על ידי MusT4nG` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 14/10/05, 15:18
  3. כנסו כולם נשבר לי ..
    על ידי sHkaBuBuLu בפורום Tactical Ops
    תגובות: 21