עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 39 מתוך 39

אשכול: נשבר הזין מEvo

הסמל האישי של `galz
    `galz `galz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני איתך ^

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    הכי כיף לעשות שטויות קחו את מה שאלי עושה בקלאב

מתחיל סיבוב בסקופ 7 אנשים בטרור מקבלים TK מאלי הוא מרסס אותנו כמו מטורף ואז יתיר נשאר על 36 HP והורגים גם אותו
    תהיו מטורפים זה הכי כיף

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בדרך כלל אני לא נוהג לפרגן אבל מה שנכון נכון , בתור זקן השבט ואחרי המון זמן במשחק אני יכול להגיד בוודאות ש evo בין הקלאנים הבולטים שהקהילה הזאתר ידעה בשנתיים שלוש האחרונים, אפשר להגיד שבלי rtd ו evo הקהילה שלנו הייתה ליגה למקומות עבודה.
    זה שאני לא מחבב אותם כל כך באופן אישי זה משהו אחר, אבל בתור קלאן הם היחידים שבאמת לפחות מבחינתי כמעט בכל המשחקים נותנים פייט רציני ופשוט גורמים לי אישית לשדרג את רמת המשחק ולעבוד יותר עם השכל ולא להסתמך על הכיוון כמו נגד שאר הקלאנים שאני משחק נגדם.
    ד"א יכול להיות שיש משהו במה שהבחור אומר בקשר לבאנים כי גם אני "זכיתי" לא פעם ולא פעמיים לקבל באנים מחברי הקלאן על זה שהרגתי אותם יותר מדי עם פלאש אבל זה בסך הכל פבליק וחוץ מזה הייתי גם בפייק ככה שאני לא יכול לבוא בטענות.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 08/11/08 ב 10:42

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hezi` צפה בהודעה
    בדרך כלל אני לא נוהג לפרגן אבל מה שנכון נכון , בתור זקן השבט ואחרי המון זמן במשחק אני יכול להגיד בוודאות ש evo בין הקלאנים הבולטים שהקהילה הזאתר ידעה בשנתיים שלוש האחרונים, אפשר להגיד שבלי rtd ו evo הקהילה שלנו הייתה ליגה למקומות עבודה.
    זה שאני לא מחבב אותם כל כך באופן אישי זה משהו אחר, אבל בתור קלאן הם היחידים שבאמת לפחות מבחינתי כמעט בכל המשחקים נותנים פייט רציני ופשוט גורמים לי אישית לשדרג את רמת המשחק ולעבוד יותר עם השכל ולא להסתמך על הכיוון כמו נגד שאר הקלאנים שאני משחק נגדם.
    ד"א יכול להיות שיש משהו במה שהבחור אומר בקשר לבאנים כי גם אני "זכיתי" לא פעם ולא פעמיים לקבל באנים מחברי הקלאן על זה שהרגתי אותם יותר מדי עם פלאש אבל זה בסך הכל פבליק וחוץ מזה הייתי גם בפייק ככה שאני לא יכול לבוא בטענות.
    מה דחפת עכשיו את ארטידי
    בלי איבו הקהילה פה לא הייתה קיימת יותר נקודה

הסמל האישי של Tig3rus-Avi
    Tig3rus-Avi Tig3rus-Avi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הוא מתכוון נראה לי לרמה של הכלאנים

הסמל האישי של HoLo//\\//iA
    HoLo//\\//iA HoLo//\\//iA מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    צודק אחושרמוטה!!
    מלא פעמים הביאו לי באן מכל מהשרתים של פאבליק 1 ופאבליק 2 שחקנים של EVO וזה מעצבן.
    אבל בלי החנונים של אבו (כן אלי שחר ומייק תחייכו..) לא היה לנו סרברים והיית משחק באירופה על פינג של 100
    נערך בפעם האחרונה על ידי HoLo//\\//iA : 08/11/08 ב 11:50

Cr0cker - Gil Cr0cker - Gil מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

אתמול זכיתי במתנה מאלי רק כי אמרתי לו שאכפת לו מהקלאן בייס בפאבליק 1..

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz צפה בהודעה
    מה דחפת עכשיו את ארטידי
    בלי איבו הקהילה פה לא הייתה קיימת יותר נקודה
    אחשלי, למה אתה מתכוון שאתה אומר שבלעדיכם הקהילה לא הייתה קיימת חוץ מבאנים בשרתים וחסות לפורום מה עוד אתם נותנים לנו?
    הקהילה הייתה עוד הרבה לפניכם ואני משוכנע שגם בלעדיכם היא תמשיך להיות, רק הרמה של המשחק תרד אותו דבר עם rtd.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 08/11/08 ב 13:16

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מה עם XGS בימיו הטובים ?
    איזה ימים, היינו כמו הופנהיים של הליגה הגרמנית יא אללק

ועזבו שטויות, כל כלאן תורם את שלו והקהילה הייתה מורכבת וגם עכשיו מורכבת מכלאנים ואין מה לעשות יש את הכלאנים הטובים, ההוגנים וכו' ויש את הזבל
    אל תריבו על שטויות חח

הסמל האישי של Mescaline`
    Mescaline` Mescaline` מנותק סטלן בסטלה
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Fight The Power!!!

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    מעניין כמה שרתים היו אם שרת של שתיים עשרה איש היה עולה מאה חמישים שקל בחודש נכון?
    הקהילה הזאת תיתפורר פשוט בלי פורום לפנות אליו עם בעיות ושרתים לשחק בהם.
    אולי הקהילה הייתה קיימת פעם בלי איבו אבל אחרי שאתם קונים שרת בשמונים שקל מי ינסה לחשוב אפילו על מאה חמישים? אתם תשחקו בח"ול או בשרתים בייתים גג חודש ואז תעברו למשהו אחר.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אחשלי, למה אתה מתכוון שאתה אומר שבלעדיכם הקהילה לא הייתה קיימת חוץ מבאנים בשרתים וחסות לפורום מה עוד אתם נותנים לנו?
    הקהילה הייתה עוד הרבה לפניכם ואני משוכנע שגם בלעדיכם היא תמשיך להיות, רק הרמה של המשחק תרד אותו דבר עם rtd.
    שרתי משחק (שפועלים ללא הפסקה וללא נפילות, פינגים נמוכים ושרתים שמותקנים בצורה נכונה ולא איזה טמבל שלא מכיר את המשחק התקין אותם ולא יודע מה כל דבר עושה בהגדרות של השרת בכלל), שרתי טיאס, פורום, אתר TO, דומיינים, VB מקורי לפורום, אחסון במיוחד לפורום.
    ותוסיף על זה את כל ההשקעה והתמיכה שאנשים כאן קיבלו מאיתנו בכל השנים האלה, קישורים להורדה של המשחק על מלא שרתים, הכל מסודר וכל מה שאתה מחפש בקשר למשחק אתה מוצא בפורום.
    חוץ מזה שאין לך מושג כמה פרסום המשחק הזה קיבל בזכותנו (טוב, בינתיים אני זה שרואה פה את הסטטיסטיקות לא אתה)
    אם אנחנו לא היינו עושים את כל זה אף אחד אחר לא היה עושה את זה והיית מקבל פה גג קהילה עם 30 איש ו-2 שרתים מסריחים עם קהילה מפורקת וכבר בטח היו סוגרים לכם את כל הלאדרים בקלאן בייס מרוב חוסר פעילות. (ואל תשכח כמה שמייק עזר לכם עם כל השטויות והבעיות שלכם ב-CB)

אתה לעומת זאת לא עשית כלום ולא תרמת בכלום, רק יודע להתלונן שאתה מקבל באנים בשרתים ובוכה כל הזמן, אין לך בכלל זכות להגיד פה משהו
    כל מה שמעניין אותך זה מי הכי טוב ומי מנצח יותר, כל הקהילה פה יודעת להעריך את מה שעשינו ורק אתה היחידי שעדיין לא קולט שבלעדינו המשחק האהוב שאתה כל כך אוהב לזרוק בו רימונים ולשרטט אותם על הפיקסלים היה מת כבר ממזמן.

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח עידן יא חציל זה לא העניין שאני לא יודע להעריך אתה בטוח שבלי הפורום אנשים לא היו משחקים עדיין במשחק, הפורום רק עוזר ומפתח את הקהילה.
    חבוב חצי מאנשי ת"א עברו במשחק הזה והספיקו לפרוש עוד לפני שהכרת את המשחק.
    ובקשר למייק, לא יודע מה אחרים חושבים עליו אבל מבחינתי הוא לא תרם כלום רק תמיד חיפש אותי בקטנות כמו איזה ילד כאפות.
    היה איזה פעם ששיחקתי בפייק הוא הביא לי באן מקלאן בייס כאילו שכל האנשים פה לא משחקים בפייק באותו הרגע רציתי לזרוק לו רימון לתוך העין.
    חשבתי שעברנו כבר את התקופה הזאת של הריבים אבל אין לי בעיה עם זה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי hezi` : 08/11/08 ב 16:48

ספי ספי מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    2 פעמים
    באותו הרגע רציתי לזרוק לו רימון לתוך החלון של החדר.
    .
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק באמא שלי פעם ראשונה חזי הצחיק אותי

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    אף אחד לא מתווכח על זה שמישהו אחר היה יכול לעשות את הדברים שאיבו תרמו לקהילה, ואני לא אתחיל למנות אותם אם אתה רוצה תעשה את זה לבד - אבל בסופו של דבר בלי איבו (ובעיקר אליעד) לא הקהילה לא הייתה כמו שהיא היום והיינו כמו קהילות אחרות של משחקים ישנים, בקושי עם שחקנים ובדרך לפירוק טוטאלי(שוב אם מישהו אחר היה עושה את מה שאליעד בעיקר תרם אז לא).
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    שום EVO ושום בטיח, בלעדיי לא היה מי שיזריע את הזירעון שינביט את העובר שהתחיל את הקהילה בארץ.

ודרך אגב, שמתי לב סטטיסטית שכל 30 יום בערך יש פוסט אנטי EVO בפורום - אני אומר לכם יש מחתרת בסקית שמתארגנת ויום אחד יהיה פה רצח פוליטי, אל תגידו שלא הזהרתי אתכם.

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz צפה בהודעה
    שרתי משחק (שפועלים ללא הפסקה וללא נפילות, פינגים נמוכים ושרתים שמותקנים בצורה נכונה ולא איזה טמבל שלא מכיר את המשחק התקין אותם ולא יודע מה כל דבר עושה בהגדרות של השרת בכלל), שרתי טיאס, פורום, אתר TO, דומיינים, VB מקורי לפורום, אחסון במיוחד לפורום.
    ותוסיף על זה את כל ההשקעה והתמיכה שאנשים כאן קיבלו מאיתנו בכל השנים האלה, קישורים להורדה של המשחק על מלא שרתים, הכל מסודר וכל מה שאתה מחפש בקשר למשחק אתה מוצא בפורום.
    חוץ מזה שאין לך מושג כמה פרסום המשחק הזה קיבל בזכותנו (טוב, בינתיים אני זה שרואה פה את הסטטיסטיקות לא אתה)
    אם אנחנו לא היינו עושים את כל זה אף אחד אחר לא היה עושה את זה והיית מקבל פה גג קהילה עם 30 איש ו-2 שרתים מסריחים עם קהילה מפורקת וכבר בטח היו סוגרים לכם את כל הלאדרים בקלאן בייס מרוב חוסר פעילות. (ואל תשכח כמה שמייק עזר לכם עם כל השטויות והבעיות שלכם ב-CB)

אתה לעומת זאת לא עשית כלום ולא תרמת בכלום, רק יודע להתלונן שאתה מקבל באנים בשרתים ובוכה כל הזמן, אין לך בכלל זכות להגיד פה משהו
    כל מה שמעניין אותך זה מי הכי טוב ומי מנצח יותר, כל הקהילה פה יודעת להעריך את מה שעשינו ורק אתה היחידי שעדיין לא קולט שבלעדינו המשחק האהוב שאתה כל כך אוהב לזרוק בו רימונים ולשרטט אותם על הפיקסלים היה מת כבר ממזמן.
    אל תגזים השרתים נופלים אבל בכל השאר אני מסכים איתך במאה אחוז ומה אתם מתייחסים למי שפתח את הנושא זה ילד מסכן ועכשיו אני רוצה להגיד לך משהו אתה לא רוצה לקבל באנים קנה שרת

GarGaMeL- GarGaMeL- מנותק מנהל בדימוס
    קיבל לייק
    11 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DM צפה בהודעה
    שום EVO ושום בטיח, בלעדיי לא היה מי שיזריע את הזירעון שינביט את העובר שהתחיל את הקהילה בארץ.

ודרך אגב, שמתי לב סטטיסטית שכל 30 יום בערך יש פוסט אנטי EVO בפורום - אני אומר לכם יש מחתרת בסקית שמתארגנת ויום אחד יהיה פה רצח פוליטי, אל תגידו שלא הזהרתי אתכם.
    חחח שתוק שתוק בלעדיי עוד היית ממשיך לשחק עם יורם בשרת מפלצות הביתי שלו
    Proud Member of EvoLuTioN Clan :: #eVo.team @ Quakenet »

sp0n sp0n מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Atsmon666 צפה בהודעה
    , נהיה קלאן ששולט ב 5 משחקים ובמקום הראשון בכל טבלת משחקים , ונעשה טרור מתי שבא לנו .

Faker.
    מאיפה לקחתה תרעיון הזה?? EVO עלובים בCOD/CS וכל משחק שהוא לא TO

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 12/10/07, 17:49
  2. מי נשבר פהה?
    על ידי MusT4nG` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 27
    הודעה אחרונה: 14/10/05, 15:18
  3. כנסו כולם נשבר לי ..
    על ידי sHkaBuBuLu בפורום Tactical Ops