מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

אשכול: האם יש כזה דבר פינג נמוך מדי?

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

האם יש כזה דבר פינג נמוך מדי?

שיחקתי לפני כמה זמן בשרת Sabotage. בגלל השעה המאוחרת, הצטמצמו האנשים ונשארנו 4 (2 נגד 2). מתוך ה-4 האלה הייתי הכי טוב, והיחס של הריגות למיתות שלי היה די טוב. עכשיו, אם להודות על האמת, זה לא שאני כזה שחקן מעולה... תכל'ס אני די בינוני, אולי בינוני+. פשוט הייתי טוב יותר מה-3 האחרים והמשחק זרם לי.

פתאום אחד מהקבוצה השנייה שואל אותי אם אני "ping noob". בהתחלה חשבתי שהפינג שלי גבוה מדי ושאני גורם לו ללאגים, אבל בדקתי והפינג שלי היה 25. אז אמרתי לו שאני לא יודע מה זה "ping noob", ושהפינג שלי די טוב. התשובה שלו הייתה: "הפינג שלך נמוך מדי!". לאחרים היה פינג של 30-40 (נדמה לי), לא הבדל משמעותי.

באותו רגע אמרתי לו שיפסיק לבלבל ת'מח ושימשיך לשחק, אחר כך חשבתי שאולי זה משהו שאני לא מכיר.
    האם באמת יכול להיות שההבדל הזה של 10-15 בפינג משנה משהו? כלומר, יכול להיות שזה נתן לי יתרון על האחרים?

bibi bibi מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פינג נמוך - יותר קרוב לתנאים אופטימליים - הכל יותר קל : הפגיעות התגובות וכו'
    אבל הבדל בין 20 ל 35 זה הבדל קטן מאוד

chopsticK chopsticK מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הבדל ממש קטן, ומה אתה מתרגש ממה שאומרים לך בפאבליק?

קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה על ההבהרה. אישית, אני לא שם לב לההבדל בין פינג 25 לפינג 50, זה מרגיש לי אותו הדבר.

ואגב, אני כלל לא מתרגש.
    רציתי לדעת אם יש בזה משהו, או שהוא סתם מחפש תירוצים לכך שאני משחיל אותו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי animor : 07/11/08 ב 10:29

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    חח להתחיל איתו XD

לי פעם היה פינג של 18-20

אציל בישראלים הוא עומד כל הזמן על 21

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    יש לך שאלות מעצבנות באופי זה מה שבטוח.

כאילו לא יצא לך לשחק בשרת אירפואי ולראות את גודל ההבדל, להבין איך המשחק משתנה ב 10ms או לא.

יותר מפריע לי בעצם שאתה שואל את זה מאשר לעשות חושבים או להעיז לשחק בלי לדעת את זה, כאילו מישהו שואל שאלה לפני כל צעד בחיים שלו.

GROW SOME BALLZ YOURE A GUY FFS
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אומר שזה היה FXP PUB.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Forensics צפה בהודעה
    יש לך שאלות מעצבנות באופי זה מה שבטוח.

כאילו לא יצא לך לשחק בשרת אירפואי ולראות את גודל ההבדל, להבין איך המשחק משתנה ב 10ms או לא.

יותר מפריע לי בעצם שאתה שואל את זה מאשר לעשות חושבים או להעיז לשחק בלי לדעת את זה, כאילו מישהו שואל שאלה לפני כל צעד בחיים שלו.

GROW SOME BALLZ YOURE A GUY FFS
    חבל שאתה לוקח את זה למקום אישי. אם זה מעצבן אותך, דלג הלאה.
    שאלתי שאלה בגלל שהאשימו אותי במשהו, ואני תמיד מנסה לשחק הוגן (בלי התקמפרויות יותר מדי, בלי מטול, בלי מרטידום וכו').
    לשיטתך, אם אני לא מגיב ב-"לך תז***ן יא הומו" או "אימא שלך צ'יטרית וקמפרית מסריחה" וכו', אני לא מספיק "גבר" בשביל לשחק COD4.

אז ואללה, אני לא מקלל בחזרה במשחק, אני לא מתבייש לשאול דברים שאני לא יודע ואני גם ממש לא חרד לגבריות שלי.
    תודה על התגובה והמשך יום מהנה.

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    איפה אמרתי שצריך לקלל? בכלל לא התייחסתי לזה, אני נותן לך שיעור בחיים, אף אחד לא אוהב אנשים ששואלים על כל דבר מה זה, אתה צריך ללמוד לזרום לפעמים עם בטחון עצמי, גם אם אתה לא יודע את התשובה, זה מה שמבדיל אותך מבנות, את זה עוד תלמד לבד.

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

קיבל לייק
    0 פעמים
    אוקיי, הבנתי מה מציק לך. זה לא קשור לביטחון עצמי, זה נובע ממקום אחר לחלוטין. אני רגיל לפורומים אחרים, בהם שואלים ומדקדקים בכל פרט קטן. גם במקצוע שלי, ירידה לפרטים הקטנים הנה חיונית.

ובקשר לשיעור בחיים ולהערה על הבנות, ואללה - הצלחת להעלות חיוך על פניי. כנראה שהייתי צריך לצפות שבפורום של גיימרים יסיקו אוטומטית שאני בן 16... (רמז: אני מזמן לא).

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אתה גורם לזה להישמע כאילו אני נטפל אלייך, בסה"כ אתה מעלה שאלה שאלפי ילדים גילו בעצמם, או למדו לבד עם הזמן.

יש 2 סוגי אנשים:

כאלה ששואלים הרבה פרטים כדי לוודא שהכל כנכון

כאלה ששואלים הרבה פרטים מהפחד להתקדם הלאה ומחפשים "אישור" ממישהו אחר שהכל כשורה.

והגיל זה לא העניין פה, אתה יכול להיות בן 30 ולהתנהג כמו PUSH OVER שלם כל החיים.

שוב אני חוזר על הניסוח של ההודעה הראשונה שלך "קיללו אותי ולא הבנתי למה, האם זה כל כך משפיע הפינג הנמוך", אז לתשובתך, למי פאקין אכפת, קודם נתחיל בזה שהם קיללו אותך, שנית אל תגיד לי באמת שלא ידעת את התשובה מראש, פשוט כל ההיגיון והבגרות שלך נשפכים לתהום אם אתה מעלה שאלה כזאת.

אם אחרי ההודעה הזאת לא הבנת במה אני מנסה לעזור לך, אל תגיב, אני התייאשתי.

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    עזוב מייק תנעל תאשכול וזהו

סתם יהיו בלאגנים

קיבל לייק
    0 פעמים
    סבבה, הבנתי.
    לא יצא כמו שהתכוונתי, אבל לא נורא. אני יכול להבין איך ההתנסחות שלי גרמה לרושם הזה.
    מבחינתי הנושא סגור (ובטח שלא יהיו בלאגנים או משהו כזה).

תודה לכולם על התשובות!

נושאים דומים

1. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 03/04/06, 17:08
  2. מי צריך כריות אוויר עם כזה דבר..!!! חחחח כנסו תראו
    על ידי *-*PiMp TiMaNi*-* בפורום מה שבראש
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 18/11/05, 16:18
  3. אחי חוזר לשחק.. אבל יש לנו בעיית פינג
    על ידי HaniBal בפורום Tactical Ops
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 01/11/05, 17:59