מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: COD5 - סיקור קצרצר שלי

kuta kuta מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

COD5 - סיקור קצרצר שלי

אהלן,

אז כמו שאתם יודעים ב COD5 חזרנו לגרסאות הקודמות של המשחק בדומה ל COD2, COD1.
    אתמול, הורדתי את המשחק והיה לי את הבעיה של ה ERROR ואחרי שהורדתי את ה DIRECTX9.0C הכל הסתדר.

בקיצור, יש 3 מפות:
    Roundhouse, Makin ועוד אחת שאני לא זוכר את שמה.

Makin זאת המפה עם המים. מפה יפה מאוד, הקטע פה הוא בעצם שיש הסוואה בכל המפות של COD5 ככה שלא קל למצוא את האוייבים.
    מבחינת הנשקים בסופו של דבר דומה ל COD2 ומבחינת המשחקיות מאוד מאוד דומה ל COD4.
    אני מאמין שרוב שחקני ה COD4 כמוני בעצם יקחו את ה THOMPSON, נשק מצויין, רק חשוב לזכור שהכדורים אצלו נגמרים מהר וזה די בעיה.

בנוסף יש את המפה ROUNDHOUSE. ששיחקתי, ראיתי את הדבר הכי יפה ב COD5 פשוט מדהים.
    יש כמה טנקים שמה וזה ממש ממש יפה אבל הדבר המיוחד הוא שצריך לשחרר את הכלבים, אז אני באתי כזה להרוג מישהו אני מסתובב שנייה פתאום רואה כלבים ובום!!! קפץ לי הלב.
    גרפיקה מדהימה במשחק, שימו לב לקטע שהורגים אותכם לדוגמה עם רימון, אז אתם רואים שהבנאדם זורק רימון ואז אתם רואים מהמבט של הרימון פשוט משחק אדיר גרפיקה מדהימה ואני מאוד מאוד נהנה.

אין לי ספק בכלל שכולם הולכים לעבור ל COD5 בכל מקרה אני מאמין שאני יקנה את המשחק ויקים איזה קלאן או עם חברים או עם השחקנים הטובים באמת חחח .

מה דעתכם על הסיקור?
    נערך בפעם האחרונה על ידי mikewithbike : 31/10/08 ב 13:29

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ערכתי לך שגיאות כתיב ופיסוק.

אם אתה כבר עושה סיקור, זה חייב להראות כטקסט נקי ולא כאילו אתה מדבר למיקרופון. מילים חוזרות כמו "ממש ממש" או לקרוא לאויב "בנאדם" הופך את הסיקור לחובבני.

אין ספק שאהבת את המשחק, אני בנתיים לא באותה דעה :\
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

kazu kazu מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    המפה השלישית היא Castle
    דבר אחד שלא אמרתה זה שמרימונים, אלטילריות , בזוקות ועוד חלקי גוף יכולים להתפרק
    זאת אומרת שהרגלים שלך יכולות לעוף הבטן להימחק פשוט וידיים עפות לכל מקום

kuta kuta מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק לא השקעתי בקטע של הכתיבה לא שמתי לב כתבתי מהר אם הייתי רוצה לשבת ולכתוב נכון זה היה קורה.

הסמל האישי של Fugitive
    Fugitive Fugitive מנותק Village leader
    קיבל לייק
    0 פעמים
    משחק מגעיל:|
    אבל בגלל שקאזו כל הזמן חופר לי עזוב קוד4 בוא שחק איתנו 5 אז..
    שיהיה..TOMPSON FTW

Collo Collo מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שיחקתי 15 דק'.. נראה נחמד.. לדעתי המשחקיות באמת דומה לקוד4
    את הנשקים אני צריך ללמוד.. בעיקר בגלל שלא יצא לי לשחק רציני בקוד לפני זה.. אני TO פלייר בדם =]
    אה ולא הבנתי איך מביאים כלבים כאלה..

ואגב הזריקת רימון שונה ממש... זה ממש דומה לזריקה בטקטיקל עכשיו

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חרא משחק

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בנתיים לא התרשמתי, התעלמתי מכל הבאגים והפיזיקה של המשחק, אני מאמין שזה יתוקן וילוטש בהמשך. אנשים שוכחים כמה באגים היה בקוד4 רק שזה יצא, לקח להם 6~ פאטצ'ים לתקן הכל (מי זוכר left lean glitch וכו' ) בנוסף ל כמה מודים תחרותיים שונים (בלי לספור תיקון סנייפר ותיקון sway ) עד שיצא מוד שהכליל הכל בתוכו.

מה שלא מרשים אותי בנתיים זה המפות והנשקים. המפות אולי מפוצצות בחלונות ומבנים, אבל ברגע שיסדרו את הסאונד, יהיה ממש קשה לשחק במהירות ובחופשיות, אין מספיק מרווח לדעתי בין האזורים.

נשקים, מה לעזאזל קרה שם ? איזה עירבוביה הם עשו בין המשתיקי קול + כוונות + נזק של הנשקים? אני לא רואה שום הבדל בריקוייל (לא קשה יותר מקוד4 בהתחלה). כמות הרייפלים שיש כרגע לא שווה כלום כי הם לא הורגים כלום, ה MP44 מרגיש יותר חלש מTHOMPSON ביריות בודדות וכבר יש כמות לא קטנה של scrollers. אני ממש מקווה שיוכלו לאזן את זה ככה שיהיה יותר מ 3 נשקים עיקריים במשחק.

אני לא יתחיל לדבר על perkים כי אנחנו לא בונים לשחק בהם, אבל הרשימה יותר עלובה ממקודם, טוב שלא נותנים לנובים 9 נשמות ב last stand ונגמור עם זה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

נושאים דומים

1. [סיקור] ק.פ.ר - סיפור העלייה שלי. עונת 07/08!
    על ידי OnMyS3LF בפורום Football Manager
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 02/12/07, 22:57
  2. ליגה לאומית, סיקור שלי:)
    על ידי yotam בפורום כדורגל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 25/03/06, 20:43
  3. מכבי תל אביב נגד עירוני ר"ג.(סיקור שלי).
    על ידי Spit-Fire בפורום כדורסל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 27/12/05, 17:40
  4. מש'ו קצרצר עליי ועל חברה שלי + תמונות שלה.
    על ידי Raviv© בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 16/09/05, 12:45
eXTReMe Tracker