עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 33 מתוך 33

אשכול: הבהרה בקשר ל- eSrael .cod4

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    "הבהרה בקשר ל- eSrael .cod4"

זה הנושא נכון?
    אז בואו אני אבהיר לכם משהו אחר:
    איך שנפתח ה"אירגון" שלכם מחדש, מיד החלטתם לקבל צומי מכל רחבי העולם.... קיבלתם אותו. - עברנו (אולי אפשר קצת להבין זאת כיוון שרציתם לסקרן קלאנים של הטופ. w/e)

פתאום אתם כ"אירגון" טוענים שהרמה בארץ "ירדה" והחלטתם לסגור את הבאסטה ולקבל עוד צומי מהנושא שפתחתם פה.
    אז יש לי הודעה בשבילכם: אנחנו (או אני לפחות...) לא צריכים את הטובה של "ההבהרה" הזאת ואתם אלה שצריכים לעודד שחקנים אחרים לחרוש ולהגיע לרמה שלכם.

אז חאלס לנסות להסביר לכל מי שאומר לכם את הטעויות שלכם אם הם לא צודקים, אתם החלטתם שלא להמשיך אז קבלו את כל התגובות האנטי כתגובות עם מוסר השכל.

הסמל האישי של highlite
    highlite highlite מנותק Tzvika peek manuever
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ostKY צפה בהודעה
    "הבהרה בקשר ל- eSrael .cod4"

זה הנושא נכון?
    אז בואו אני אבהיר לכם משהו אחר:
    איך שנפתח ה"אירגון" שלכם מחדש, מיד החלטתם לקבל צומי מכל רחבי העולם.... קיבלתם אותו. - עברנו (אולי אפשר קצת להבין זאת כיוון שרציתם לסקרן קלאנים של הטופ. w/e)

פתאום אתם כ"אירגון" טוענים שהרמה בארץ "ירדה" והחלטתם לסגור את הבאסטה ולקבל עוד צומי מהנושא שפתחתם פה.
    אז יש לי הודעה בשבילכם: אנחנו (או אני לפחות...) לא צריכים את הטובה של "ההבהרה" הזאת ואתם אלה שצריכים לעודד שחקנים אחרים לחרוש ולהגיע לרמה שלכם.

אז חאלס לנסות להסביר לכל מי שאומר לכם את הטעויות שלכם אם הם לא צודקים, אתם החלטתם שלא להמשיך אז קבלו את כל התגובות האנטי כתגובות עם מוסר השכל.
    זאת לא הייתה החלטה שלהם , העיפו אותם.

הסמל האישי של highlite
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי bibi צפה בהודעה
    ^^^^
    מה אתה קשור לדיון הזה?? קיבלת בעיטה בתחת ממזמן, לך שחק בפאבליק KK THX.

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    אז ככה, כפי שכולכם ראיתם קבוצתי כבר לא חלק מהאירגון.

ע"פ הנהלת eSrael, הם טוענים שהרמה בארץ ירדה בצורה דרסטית ( אני לא מתכוון להתווכח, אני מכבד כל החלטה).

לכן החליטו שאין צורך בקבוצת קוד4.

לשאלה הגדולה :
    האם eSrael יביאו קבוצת COD4 אחרת ?

אז התשובה היא שלא, לא תהיה קבוצת COD4, כך לפחות הבנתי מ- Infancy

אתם לא אמורים לשחק בחו''ל ולהגיע לדירוגים גבוהים בכלאן בייס ועניינים?

bibi bibi מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי highlite צפה בהודעה
    מה אתה קשור לדיון הזה?? קיבלת בעיטה בתחת ממזמן, לך שחק בפאבליק KK THX.
    אני מזמין אותך בכל רגע לבוא לשחק מולי ולהיות מושפל כמו תמיד =]

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זאת לא הייתה החלטה שלהם , העיפו אותם.
    אני מבין שהעיפו אותם והם לא עזבו מרצונם.
    בתגובה הראשונה שלי התייחסתי למארגנים ואחרי ש Freakazoid וbibi התחילו "להגן" על הארגון אז כבר התחלתי להתייחס לשני הצדדים.

בכל מקרה, העיפו אותם או שהם עפו לבד... לא נראה לי שהם צריכים לעזוב את המשחק. עכשיו הם יכולים לשחק לבד כקלאן אחד אלא אם כן הם לא מסרבים.

mich4xD mich4xD מנותק Antipathic guy =)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Forensics צפה בהודעה
    לי אין מושג ? הצחקת אותי ילדון

רק להבהיר לך כמה דברים:

הם אלה שרבו עם רב הכלאנים פה
    הם אלה שכל הזמן רבים עם אנשים בפורום, טוענים שהמטרה שלהם לעלות לאחרים על העצבים
    הם אלה שבאים ומתנשאים לאחרים
    הם אלה שגונבים ציוד מלאן פרטי

עכשיו הם יבואו וינסו להגן על עצמם, או להגיד שאני מצודד בכלאנים אחרים, אבל בסוף כל בנאדם עם טיפת שכל יראה את זה.

כן אני מסכים שהם כלאן מוביל, אבל הם בטוח לא שימשו בתור דוגמא לכלאן שכזה ודאגו להסב הרבה נזק לקהילה בלי לשים לב. לכן אם מישהו בא מבחוץ ואומר שהוא לא מוכן לתמוך במשחק בגלל שאין רמה, זה הרבה בזכותם שדאגו לדכא כל ניסיון לגיבוש ועליה.

אני מכיר את eSr מאז שאירגון עוד נוסד, אותי לא תרשים במילים על כמה הם גדולים, הקבוצות של פעם (CS, ET, UT) עשו את הכלאן למה שהוא, עכשיו זה רק מותג שחלף זמנו.
    כל תגובה שניה שלך תהווה לפחות מילה אחת עד משפט , שמתארות עד כמה שהקבוצה הזאת מתנשאת , רעה , אני רואה את זה כסוג של שטיפת מוח בגלל דעות אישיות , כן סבבה יש אנשים ששונאים אותנו , אבל לפני שמנסים לשפוט אנשים על זה שהם מתנשאים , רבים עם אחרים , תבדוק גם צדדים אחרים, אופס שכחתי כנראה כל השנאה הסתמית הזאת כלפי הקבוצה כנראה מעוורת אותך, כי עד עכשיו רוב האנשים שראיתי שהתנשאו בכלל לא היה ב ESR \ INS ולאף אחד לא בדיוק אכפת מזה.
    מאוד רלוונתי לכך , ש DIABLO שיחק איתנו , ומילה אחת שהוא אמר פתאום כולם קופצים " מתנשא מתנשא " אני בספק שאם זה היה משחק CB \ ליגה מיקצועית \ כל דבר אחר ו DIABLO לא היה משחק בקבוצה שלרוב הקהילה יש דעות קדומות עליה (כולל המנהלים כמובן) מישהו היה נעלב \ משתמש בזה כהוכחה לזלזול או מה שזה לא יהיה = ]
    בקיצור במקום ללכת מסביב עם כל הדיון הזה ועם כל הרמיזות , אולי תהפוך את זה לעוד דיון של " THE WORLD VS INS " ?
    נ.ב
    וכמובן אנחנו אשמים בהכל , האנשים בעלי הדרגות שמחליטים החלטות לא בדיוק הוגנות , ותומכים בצדדים ע"פי הקשר שלהם איתם זה מאוד מעלה את הרמה של הקהילה .
    נערך בפעם האחרונה על ידי mich4xD : 27/10/08 ב 22:28

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים
    השאלה היותר מעניינת בכל הנושא הזה ,האם הקבוצה עצמה שהיית פעם 1338 מתכוונים להמשיך לשחק כקלאן ?

הסמל האישי של highlite
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי bibi צפה בהודעה
    אני מזמין אותך בכל רגע לבוא לשחק מולי ולהיות מושפל כמו תמיד =]
    CB אומר אחרת....

http://clanbase.ggl.com/rating.php?lid=7886

mich4xD mich4xD מנותק Antipathic guy =)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לפי הרושם שאני מקבל , לא בדיוק אכפת לאנשים אם הקבוצה תמשיך לשחק או לא :\
    אבל בקשר לנושא , אני לא יודע , אבל אולי מתי שנייל יחזור לשחק , ומתי שיצא קוד 5 הקבוצה תשחק שוב.

עוד משהו , אנשים נכנסים לדיון הזה כדי לחוש על ביבי או על מישהו אחר , אי אפשר פשוט לעשות את זה בMIRC או משו ?
    במקום לבוא לפרסם את זה בפורום , כי כל הזמן אנשים אומרים שהם בוגרים וכדומה , ואז הם מתנהגים בצורה שהם עצמם אומרים שהם שונאים כל כך.
    נערך בפעם האחרונה על ידי mich4xD : 28/10/08 ב 00:45

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ב 9/11 חוזר לי המחשב......... כן אנחנו נמשיך לשחק

highlite,

כפי שזכור לי ולכולם, היינו 4 שחקנים + 1 עם 200 פינג, קבלו ח"ח.

הסמל האישי של Palma
    Palma Palma מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    lol
    n1

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mich4xD צפה בהודעה
    כל תגובה שניה שלך תהווה לפחות מילה אחת עד משפט , שמתארות עד כמה שהקבוצה הזאת מתנשאת , רעה , אני רואה את זה כסוג של שטיפת מוח בגלל דעות אישיות , כן סבבה יש אנשים ששונאים אותנו , אבל לפני שמנסים לשפוט אנשים על זה שהם מתנשאים , רבים עם אחרים , תבדוק גם צדדים אחרים, אופס שכחתי כנראה כל השנאה הסתמית הזאת כלפי הקבוצה כנראה מעוורת אותך, כי עד עכשיו רוב האנשים שראיתי שהתנשאו בכלל לא היה ב ESR \ INS ולאף אחד לא בדיוק אכפת מזה.
    מאוד רלוונתי לכך , ש DIABLO שיחק איתנו , ומילה אחת שהוא אמר פתאום כולם קופצים " מתנשא מתנשא " אני בספק שאם זה היה משחק CB \ ליגה מיקצועית \ כל דבר אחר ו DIABLO לא היה משחק בקבוצה שלרוב הקהילה יש דעות קדומות עליה (כולל המנהלים כמובן) מישהו היה נעלב \ משתמש בזה כהוכחה לזלזול או מה שזה לא יהיה = ]
    בקיצור במקום ללכת מסביב עם כל הדיון הזה ועם כל הרמיזות , אולי תהפוך את זה לעוד דיון של " THE WORLD VS INS " ?
    נ.ב
    וכמובן אנחנו אשמים בהכל , האנשים בעלי הדרגות שמחליטים החלטות לא בדיוק הוגנות , ותומכים בצדדים ע"פי הקשר שלהם איתם זה מאוד מעלה את הרמה של הקהילה .

לפני שאתה מנסה להגיב באותה יד, תלמד להשתמש בפיסוק.
    שנית, אני מנסה לקרוא את מה שאתה רושם אבל בראש כל הזמן רצה לי המילה גנב לכן לא משנה ממש מה תרשום, לך אין זכות להביע פה את דעתך.

בואו נסגור את זה בעובדות ולא במזימות, אף קבוצת אנשים לא מושכת כל כך הרבה תגובה שלילית מהקהילה, אני לא מדבר על כל אחד בנפרד, אם זה היה המקרה אז גם אני מטרה לא קטנה בעסק, מה שמציק לכולם פה, זה שאתם מנסים להתנהג כמו שחקנים מכובדים, אבל מזלזלים בכל השאר.

בתוך המשחק אתם אחלה שחקנים לשחק נגדם, אני תמיד נהנה לשחק מולכם, אבל מחוץ למשחק אתם מתהפכים לגמרי.
    מתחילים במריבות ונכנסים לגיי מוד ותוקפים כל אחד. אם לא נוח לכם עם כל זה, אתם מוזמנים פשוט לא להגיב, אחרי הכל אתם פותחים את הנושאים ואתם מחליטים להכנס לויכוחים ולהכניס את שאר הקהילה לעיניינכם.

הקהילה הזאת מנוהלת מאנשים שאוהבים לשחק במשחק, בניגוד לשאר הקהילות שרוצות כמות משתמשים וכו, אנחנו דואגים לעזור לכל כלאן ישראלי שיש בו חברה טובים, בין אם לתת להם שרתי ונט, משחק או כל דבר אחר. זה שאתם בוחרים להיות מרוחקים לא אומר שאנחנו מצודדים בכלאנים אחרים נגדכם.

אני בטוח שכולם יכולים לפתוח דף חדש, בזמן יציאת קוד5 ולשכוח מכל מה שהיה, רק תתחילו לדבר כמו אנשים, לעזור לאחרים ולדעת לשמור על הכבוד שלכם.

(חוץ מהגנב הקטן, אף אחד לא יסלח לו עד שהוא לא יחזיר את הציוד של ויגיימס).

הפעם אני אנעל, לא בגלל שאני רוצה לתת את המילה האחרונה, אלא בגלל שאני באמת רוצה שתחשבו על זה ואף אחד אחר לא יהרוס או ינסה לחמם את הנושא.

ניל, אני מקווה שתצליח לגרום לחברה שלך להשתנות.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. k4h going on top cb and joining esrael cod4!!!
    על ידי natiliser בפורום Call of Duty
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 08/07/11, 13:04
  2. שאלה בקשר לדרגה ב COD4
    על ידי joli980 בפורום Call of Duty
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 01/05/09, 13:33
  3. eSrael cod4 in Tek-9
    על ידי krizZje בפורום Call of Duty
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 23/09/08, 01:06
  4. eSrael.cod4 @ LowLandLions