עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 32

אשכול: CoD5 - יחזיר לכם את הטעם למלחמת העולם השניה?

han han מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

CoD5 - יחזיר לכם את הטעם למלחמת העולם השניה?

כשהוכרז שקוד5 יפותח בידי Treyarch ושהוא יחזור למלחמת העולם השניה, כולכם פיקפקתם. אמרתם שיהיה לא מספיק טוב, שמלחמת העולם השניה זה כבר אאוט, ומלחמה מודרנית זה הדור הבא.
    אבל מה שבאמת ייחד ב-CoD4 זה סגנון המשחק שלו, המנוע שלו במיוחד, הקלות, נוחות, וכמובן, היופי הגרפי.
    CoD5 עומד להיראות כמעט אותו דבר, רק במלחמת העולם השניה. אולי המשחק יחזיר חזרה את הטעם הישן של המלחמה הקשה, שרובנו משום מה חושבים שזה כבר אאוט?

המ, גם כשהוכרז קוד4, כמלחמה מודרנית, לא קפצתי כמו חצי מן העדר שאומר שמלחמת העולם השניה זה חרא. תמיד שיחקתי באיזשהו מדאל אוף הונור ואפילו גם בקוד2, לכן נראה לי שלא רק ש-CoD5 יהיה סתם כמו ריפליי של CoD4, אלא גם יוסיף משהו משלו, ויישאר משחק שתמיד נאהב לשחק, ממש כמו CoD4.

Shookies Shookies מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה רוצה?

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    O_o אתה מנסה להגיד משהו :]?

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני, באופן אישי, הייתי מעדיף להישאר עם מלחמה מודרנית (עוד לא נגמרו המוסלמים הקיצונים בעולם...), אבל לשפר את האספקטים הבאים:

1. הגרפיקה - כמו שעשו ב-far cry 2 או ב-crysis war. כלומר משהו משמעותי ולא טקסטורה פה טקסטורה שם.
    2. הפיזיקה - שדברים יתפוצצו וייהרסו באמת, למשל שמקומות מחסה יוכלו ליפול לקאמפרים על הראש.
    3. ה-coop mp, כך שתהיינה למשל משימות של נניח 5 בעלי תפקידים נגד המחשב (למשל, רובאי, מקלען וכו').
    4. להוסיף כלי רכב וכלי טיס, כמו שעשו ב-UT. למשל אופציה לנהוג במשוריין לכמה דקות, אם כובשים כמה נקודות שליטה, או אם יש streak של 15 או כל רעיון אחר. אפשר גם לעשות שזקוקים לצוות שלם במשוריין (למשל: אחד נוהג, אחד יורה, אחד מקלל בצ'ט את הקבוצה היריבה).

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי han צפה בהודעה
    כשהוכרז שקוד5 יפותח בידי Treyarch ושהוא יחזור למלחמת העולם השניה, כולכם פיקפקתם. אמרתם שיהיה לא מספיק טוב, שמלחמת העולם השניה זה כבר אאוט, ומלחמה מודרנית זה הדור הבא.
    אבל מה שבאמת ייחד ב-CoD4 זה סגנון המשחק שלו, המנוע שלו במיוחד, הקלות, נוחות, וכמובן, היופי הגרפי.
    CoD5 עומד להיראות כמעט אותו דבר, רק במלחמת העולם השניה. אולי המשחק יחזיר חזרה את הטעם הישן של המלחמה הקשה, שרובנו משום מה חושבים שזה כבר אאוט?

המ, גם כשהוכרז קוד4, כמלחמה מודרנית, לא קפצתי כמו חצי מן העדר שאומר שמלחמת העולם השניה זה חרא. תמיד שיחקתי באיזשהו מדאל אוף הונור ואפילו גם בקוד2, לכן נראה לי שלא רק ש-CoD5 יהיה סתם כמו ריפליי של CoD4, אלא גם יוסיף משהו משלו, ויישאר משחק שתמיד נאהב לשחק, ממש כמו CoD4.
    לפי הסרטונים וכל הכתבות, המשחק יהיה יותר מהיר מהקודם, אחרי הכל היה להם מנוע מוכן וזה השאיר הרבה זמן פנוי לליטוש ושיפוץ.
    אני לא יודע כמה החברה Treyarch שווה, אבל הכל יהיה תלוי בשלבים הראשונים של המשחק:

* התחברות נוחה לשרתים (עם המערכת החדשה שהם הולכים להוציא)
    * תיקון באגים מהירים
    * מפות חדשות או תוספות למיניהם

לגבי המשחקיות זה הולך להיות כמו קוד4, לא יהיה חסר נשקים אוטומטים עם כוונות וכו. ואם כבר, יש כמות יותר גדולה של perks.

ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    אני, באופן אישי, הייתי מעדיף להישאר עם מלחמה מודרנית (עוד לא נגמרו המוסלמים הקיצונים בעולם...), אבל לשפר את האספקטים הבאים:

1. הגרפיקה - כמו שעשו ב-far cry 2 או ב-crysis war. כלומר משהו משמעותי ולא טקסטורה פה טקסטורה שם.
    2. הפיזיקה - שדברים יתפוצצו וייהרסו באמת, למשל שמקומות מחסה יוכלו ליפול לקאמפרים על הראש.
    3. ה-coop mp, כך שתהיינה למשל משימות של נניח 5 בעלי תפקידים נגד המחשב (למשל, רובאי, מקלען וכו').
    4. להוסיף כלי רכב וכלי טיס, כמו שעשו ב-UT. למשל אופציה לנהוג במשוריין לכמה דקות, אם כובשים כמה נקודות שליטה, או אם יש streak של 15 או כל רעיון אחר. אפשר גם לעשות שזקוקים לצוות שלם במשוריין (למשל: אחד נוהג, אחד יורה, אחד מקלל בצ'ט את הקבוצה היריבה).
    1. זה לא מנוע חדש, אז אם יש טענות על גרפיקה זה היה צריך לבוא שקוד4 יצא.
    2. אולי בסינגל פלייר, אבל במולטי ? יש בסיס קהילתי ענק למשחק ולא נראה לי שהם ירצו את השינוי המשמעותי הזה.
    3-4. זה לא מתאים למשחקי קוד, עדיף שכל הדברים האלה ישארו במשחקים שציינת.

בעיקרון כל ההודעה שלך מתייחסת יותר למשחק נגד המחשב או co-op שזה לא כזה מעניין את השחקן התחרותי במשחקי קוד.

shookies ונורמן - זה דיון אם עוד לא הבנתם ?
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

beetlejuice beetlejuice מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני בעד. מלחמת העולם השנייה זה מה שאהבתי בקול אוף דיוטי. עכשיו כשזה זוכה לקבל את השיפצור הגרפי זה יהיה הרבה יותר טוב. אני מקווה שהם יוציאו היט פוינט יציב לעומת קוד 4.
    בנוסף שיוציאו מפות שתוכל לנצל את השוני של הנשקים השונים (להבדיל מקוד 4 שישנם רק 2 נשקים עיקריים במשחק, לא כולל את הסנייפר)
    שיוסיפו קצת יותר עניין למשחק, ויחזרו אותו לקוד1 ו 2 שכולנו אהבנו

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Forensics צפה בהודעה
    לגבי המשחקיות זה הולך להיות כמו קוד4, לא יהיה חסר נשקים אוטומטים עם כוונות וכו. ואם כבר, יש כמות יותר גדולה של perks.

1. זה לא מנוע חדש, אז אם יש טענות על גרפיקה זה היה צריך לבוא שקוד4 יצא.
    2. אולי בסינגל פלייר, אבל במולטי ? יש בסיס קהילתי ענק למשחק ולא נראה לי שהם ירצו את השינוי המשמעותי הזה.
    3-4. זה לא מתאים למשחקי קוד, עדיף שכל הדברים האלה ישארו במשחקים שציינת.

בעיקרון כל ההודעה שלך מתייחסת יותר למשחק נגד המחשב או co-op שזה לא כזה מעניין את השחקן התחרותי במשחקי קוד.
    1. אין טענות על הגרפיקה של COD4, אבל מאז עברה יותר משנה. העובדה שמשאירים את המנוע הנוכחי מהווה מגבלה ולאו דווקא יתרון, משום שלא ניתן להשתפר בצורה משמעותית. משחקים חדשים אחרים שיוצאים ממש עכשיו מוכיחים שמנועים מתקדמים יותר מציגים גרפיקה טובה בהרבה. הרושם הוא שאורזים את אותו המוצר באריזה חדשה ומנסים למכור אותו שוב. הלוואי שאתבדה.

2. אם כמה אנשים משחקים יחד, אי אפשר לכנות זאת "סינגל". לכן רשמתי co-op multi. לדעתי, זה יכול להוסיף עניין, מזכיר קצת אולי את כל הזומבי מודס: כמה אנשים יחד נגד מחשב. זה לא אמור לבוא במקום TDM, SB או S&D

3. לדעתי זה מתאים מאוד, נדמה לי שאתה מעט מקובע על הפורמט הנוכחי. בכל מלחמה, מודרנית או לא מודרנית, נעשה שימוש באמצעי תחבורה מסוגים שונים. זה חלק בלתי נפרד. אני לא אוהב UT, משום שאני מעדיף את הריאליסטיות של COD. הוספת משוריינים/ג'יפים/מסוקים להנחתה וכו', לא תפגום לדעתי במשחק, אלא רק תשפר אותו ותהפוך אותו למציאותי עוד יותר. כמובן, אם יעשו זאת בצורה מאוזנת.

Goniz Goniz מנותק ─╤╦┌
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני חושב שהנוחות שהמנוע הנוכחי מציע עדיף בכמה רמות מאשר במנוע של far cry 2 לדוגמא
    החלפת נשקים מהירה, ספרינט הרבה יותר נוח ויעיל לתמרון, שליטה בנשק, קפיצה, היט בוקס, וכו וכו וכו
    במנועים שubisift עובדת איתם לדוגמא (ut3בלה בלה) אני מרגיש מאוד מוגבל בדרך משחק שלי מצד המנוע לעומת סדרת קוד

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    1. אין טענות על הגרפיקה של COD4, אבל מאז עברה יותר משנה. העובדה שמשאירים את המנוע הנוכחי מהווה מגבלה ולאו דווקא יתרון, משום שלא ניתן להשתפר בצורה משמעותית. משחקים חדשים אחרים שיוצאים ממש עכשיו מוכיחים שמנועים מתקדמים יותר מציגים גרפיקה טובה בהרבה. הרושם הוא שאורזים את אותו המוצר באריזה חדשה ומנסים למכור אותו שוב. הלוואי שאתבדה.

2. אם כמה אנשים משחקים יחד, אי אפשר לכנות זאת "סינגל". לכן רשמתי co-op multi. לדעתי, זה יכול להוסיף עניין, מזכיר קצת אולי את כל הזומבי מודס: כמה אנשים יחד נגד מחשב. זה לא אמור לבוא במקום TDM, SB או S&D

3. לדעתי זה מתאים מאוד, נדמה לי שאתה מעט מקובע על הפורמט הנוכחי. בכל מלחמה, מודרנית או לא מודרנית, נעשה שימוש באמצעי תחבורה מסוגים שונים. זה חלק בלתי נפרד. אני לא אוהב UT, משום שאני מעדיף את הריאליסטיות של COD. הוספת משוריינים/ג'יפים/מסוקים להנחתה וכו', לא תפגום לדעתי במשחק, אלא רק תשפר אותו ותהפוך אותו למציאותי עוד יותר. כמובן, אם יעשו זאת בצורה מאוזנת.

לגבי הסעיף הראשון, תקרא מה שגוני רשם. אף מנוע לא יותר טוב מהמנועים של קוייק (שקוד מבוסס עליו).

לגבי הסעיף השני, אני חושב שהתבלבלת בתגובה שלי, התייחסתי לקטע שאמרת לגרום למשחק להיות דינאמי ולאפשר לשבור קירות מכסה וכו.

ולסעיף האחרון, אתה זה שמפספס את הנקודה פה, אמרתי שכל זה שייך לסינגל פלייר והדגשת את עוד יותר, אין לי איך יותר להסביר לך כי אתה פשוט לא מכיר את המושג מולטי כמוני. קח לדוגמא כל משחק אחר שכולל רכבים, בשום לאדר תחרותי או טורניר מקצועי לא משתמשים במוד רכבים, ממשחק שהתבסס על פעולה רגלית. ואם כבר אמרת UT, אף אחד לא משחק עם רכבים, רק שרתי פאבליק קיימים לזה. אפילו משחק כמו battlefield שהוא בא עם רכבים מהתחלה, הפך להיות בהדרגה ל infantry based עם משחקים 5ע5 בלי רכבים.

משחקים שכוללים רכבים מביאים רק יותר randomness וחוסר סקיל, אומנם בעולם המושלם שלך שלכל אחד יהיה תפקיד ברכב מסויים ויצטרכו לעשות משימות ביחד, זה רק יעבוד נגד המחשב. ובגלל זה משחקי קוד ישארו כמו שהם, תלויים ביותר כשרון של השחקנים ואף אחד לא ירצה לשנות את זה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לדעתי זה דווקא יתרון שהם משאירים את אותו המנוע.
    המנוע של המשחק Farcry 2\Crysis אולי מפותח יותר, אבל המשחק עצמו לא כיפי בכלל... אתה יורה כמעט שתי מחסניות על בן אדם כדי שהוא ימות, מה שמוביל לשעמום של השחקן אחרי שעתיים שלוש.
    ועוד סיבה, שיש עדיין מחשבים חלשים בעולם והמנוע ה"לא-כ"כ-מפותח" של המשחק מביא ליותר שחקנים את האפשרות לשחק.

אבל זו רק דעתי... יכול להיות שבגלל שהעבירו את הפיתוח ל treyarch, אז לא יהיה שווה בכלל לקנות את המשחק.
    אני נותן להם צ'אנס נוסף ויחיד.

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    1. האשכול הזה לא קשור לכלום.

2. לדעתי המשחק הולך להפציץ, מלחמת העולם השנייה יותר מהנה במשחקי מחשב לדעתי.

קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב, סבבה, אני מבין ומקבל חלק מהדברים.

1. עניין כלי הרכב עדיין קוסם לי, חבל שעד היום לא הצליחו לעשות את זה בצורה מאוזנת, שלא תפגום באלמנט הסקיל. אבל אם זה המצב, כנראה שעדיף בלי זה. אולי אפשר לחשוב על דרך יצירתית להוסיף את זה מבלי להפר את האיזון בצורה משמעותית, מבלי לגרום לכלי רכב להיות קלף וודאי מנצח, אלא פשוט עוד כלי-נשק שמצטרף לארסנל ושדורש סקיל כדי להשתמש בו.

2. לגבי המנוע הגרפי - אני לא מקבל. אני בטוח שניתן לבנות מנוע גרפי שנותן את יתרונות המשחקיות והשליטה של מנוע Q3, אבל עדיין מאפשר להשתמש בגרפיקה חדשנית ויפה יותר. העניין הוא, שאם רוצים להוציא COD חדש מדי שנה, אין זמן לפתח מנוע כזה. אולי ב-COD6 נראה גרפיקה ברמה אחרת. אני מקווה.
    בנוגע למגבלת החומרה - תמיד אפשר לשחק עם טקסטורות נמוכות, בלי AA, בלי צללים, בלי עלים שעפים ברוח וכדומה, כדי להעלות FPS גם במחשבים חלשים.

3. לגבי הפיזיקה - לדעתי זה משהו יפה שמוסיף מציאותיות. אפשר לעשות זאת בצורה עדינה, שלא תשנה את המשחק בצורה משמעותית. אני מתכוון לאפקטים של רימונים, של ירי באנשים, של הדף, של אדם שנורה ברגליו ונופל על הרצפה לכמה שניות וכו'. חוץ מזה, רוב האנשים תמיד מתלוננים על קאמפרים. אם תוכל להפיל בלוקים על הראש של קאמפר שמתחבא בתוך מבנה, זה יכול להיות תוספת נחמדה. אף אחד לא התלונן על הקטע שמכוניות יכולות להתפוצץ ולהרוג אותך, למה שיתלוננו על זה?
    אל תשכחו שישנם קירות שניתנים להריסה במשחק. אבל הם ידועים מראש וה"פיזיקה" שלהם מחושבת מראש.

אני לא נגד COD או משהו... ממש לא. זה המשחק היחיד שאני אוהב ושהצלחתי להתחבר אליו (חוץ מ-WOW ו-AC בעבר). אני פשוט חושב שישנם דברים שאפשר וכדאי לשפר, בשביל להוסיף עניין וחידוש. אני קצת מצר על כך שהמפתחים רצו להוציא את COD5 כמה שיותר מהר, ולכן שינו והוסיפו יחסית מעט. זה לא אומר שאני לא אקנה את COD5, אגב...

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    טוב, סבבה, אני מבין ומקבל חלק מהדברים.

. אני קצת מצר על כך שהמפתחים רצו להוציא את COD5 כמה שיותר מהר, ולכן שינו והוסיפו יחסית מעט. זה לא אומר שאני לא אקנה את COD5, אגב...
    מאיפה לעזעזל, יש לך אפילו טיפת מושג על כמה הם הוסיפו? ממה? מכתבות? שיחקת במשחק? אפילו ב- BETA לא שיחקת. אז בבקשה, נסה להגיד דברים שאתה כן יודע. דבר אחד נראה לי שאתה לא יודע, TREYARCH עובדים על המשחק הזה מ-שהם הוציאו את - CALL OF DUTY 3 , זה לא ככ'ך מעט זמן. סבבה?...

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני יודע את זה מהכתבות והודעות שקראתי בנושא. נכתב בהן שהשינויים הצפויים אינם גדולים, שהשינוי המשמעותי היחיד הוא הקונטקסט - מלחמה"ע ה-2. אני לא היחידי שחרה לו שהגרפיקה לא אמורה להשתפר באופן רציני, אגב...

אם הכתבות האלה טועות, אז גם אני טועה מן הסתם. והאמת, הלוואי שאני טועה. הלוואי שהמשחק יפתיע, יחדש ויהווה קנייה מוצלחת כמו COD4.

Goniz Goniz מנותק ─╤╦┌
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני עדיין לא מבין מה רע בגרפיקה של קוד4 S:
    שיחקת פעם על הגדרות הכי גבוהות עם FPS שחיק?

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני רואה שנוצר מצב הזוי בו נדמה שאני תוקף את COD4 וחלק מהאנשים מגוננים עליו...
    זו ממש לא הכוונה, כנראה שלא הייתי ברור מספיק בדברים שרשמתי.
    לא משנה, עזבו...

אני אסכם את הנקודה שרציתי להעביר:
    אני מקווה ש-COD5 יהיה אחלה משחק, כמו ש-COD4 היה כשהוא יצא, ולא רק "אותה הגברת בשינוי אדרת".

Goniz Goniz מנותק ─╤╦┌
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני חושב שקוד5 יהיה ככה:
    קוד2+מנוע משופר של קוד4+מערכת הראנק של קוד4+מערכת הקלאסים
    משו בסגנון הזה

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    נקווה שיהיה משהו טוב
    אין לי בעייה עם מלחמת העולם (חוץ משעורי היסטוריה)

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני רואה שנוצר מצב הזוי בו נדמה שאני תוקף את COD4 וחלק מהאנשים מגוננים עליו...
    זו ממש לא הכוונה, כנראה שלא הייתי ברור מספיק בדברים שרשמתי.
    לא משנה, עזבו...

אני אסכם את הנקודה שרציתי להעביר:
    אני מקווה ש-COD5 יהיה אחלה משחק, כמו ש-COD4 היה כשהוא יצא, ולא רק "אותה הגברת בשינוי אדרת".

מבין אותך אחי היינו בחלומות האלה.. חלום של כל גיימר משחק עם גייפליי מצויין ושהכל יוכל להיהרס אבל זה נראה נחלת העתיד, בעתיד בטח יהיו משחקים פצצתיים שבו הכל יהיה "חי", קרייסיס באמת קרוב לדבר הזה, אבל לא ממש, נחכה לקוד6 נראה מה הם ימציאו,QUAKE ENGINES RULEZ בנתיים קוד4 מספק ביותר וגם אם תלביש אותו בWW2 זה לא יפחית ממנו, הכי חשוב זה גיימפליי במשחקים, משחק יכול להראות רע ולהיות מהנה ולהפך. והגרפיקה בקוד פצצתית, כשהוא רק יצא זו הייתה קפיצת מדרגה משמעותית בגיימינג, אני זוכר את עצמי משחק בדמו ונגנב!!

אללההההההה פתיתיםםםםםםםם!!!!!!

AvishayG AvishayG מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חרשו על מלחמת העולם השניה מכל הכיוונים.

זה מה שיש לי להגיד בנושא.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. יכול להיות שזה יפתור לכם את הבעיה...
    על ידי GaLaXy בפורום Tactical Ops
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 25/10/06, 23:19
  2. תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 13/06/06, 02:14
  3. משקאות שיחממו לכם את הגוף.
    על ידי w00t בפורום מה שבלב
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 11/12/05, 15:19
  4. חברה :) בשימחה רבה אני מגיש לכם את הסיקור....
    על ידי james bond בפורום Tactical Ops
    תגובות: 43
    הודעה אחרונה: 03/10/05, 18:43
eXTReMe Tracker