מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: ציבונה זאגרב - מכבי ת"א

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

ציבונה זאגרב - מכבי ת"א

הפסד מרגיז.
    יש המון בלאגן במכבי, ואם זה לא יסודר - המצב רק ילך ויחמיר.
    החלק היחיד שהיה טוב היום אצל מכבי זה הגבוהים. גרין(לה-מוניקה השופט האפס הזה שרק לו 3 עבירות שלא היו בכלל. לא מבין איך נותנים לו לשפוט בכלל ביורוליג, ועוד לקבל את המספר 1 על הגב שלו), אליהו, ופישר שיחקו מצויין[נעזוב את באטיסטה בצד כי נתנו לו כדורים שזה נראה כאילו אף אחד לא מכיר את היכולת שלו באמת במכבי].
    בראון לא מחובר לקבוצה בכלל, ואני לא מבין מה הוא עשה כל כך הרבה דקות על המגרש. בכלל לא שמתי לב שהוא היה 28 דקות על המגרש כי הוא לא עשה כלום (איך הוא יעשה אם הוא הצטרף לפני יומיים רק למכבי?). ארויו מנסה להוכיח יותר מדי ונכנס עם הראש בקיר לכל מקום. הוא חייב איכשהו להוריד מעצמו את הלחץ המוזר שהוא נמצא בו. הוא שיחק יותר מדי עם עצמו, ופחות עם הקבוצה. וויליאמס מפחד לזרוק, היה 34 דקות על המגרש וזרק 7 פעמים בכל המשחק(היו לו 4 נקודות בסוף). בורשטיין עוד לא מבין כנראה את התפקיד שלו במכבי, ובמקום להיות מוביל כדור שני, הוא החליט שהוא בורח מהכדור.

בקיצור, זה לא שאני בא בטענות לשחקני מכבי, אבל סתם אני מציין דברים שאני ראיתי בזמן המשחק שמכבי צריכים עוד לשפר בשביל להתחבר.

נגמר 81-79 לציבונה בסיום למי שלא ראה.

יהיה טוב יותר בשבוע הבא נגד אבליניו...
    נערך בפעם האחרונה על ידי Crazy Death : 25/10/08 ב 01:01

OoZz OoZz מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לפי דעתי בראון עדיין שחקן חדש במכבי לא יגיד שהוא לא שחקן טוב שחקן טוב מאד אבל הוא צריך קצת להחבר ואריו זה רכז ברגעים מסוימים דמו לרכז הקטן שנה שעברה שכחתי את השם.

אבל הם שיחקו פחות או יותר טוב למשחק ראשון שהם קבוצה חדשה

ובאטיסטה בכלל הוא לא מצא את עצמו מלאה איבודים סתם וגם כולם סוגרים לו את שמאל אז אין לו כבר מה למכור

הסמל האישי של Tig3rus-Avi
    Tig3rus-Avi Tig3rus-Avi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יששששש

טוב מאד מכבי אחלה של פתיחה של יורוליג אאאלה ציבונה

שימשיך הבאלאגן

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סעמק איזה הפסד מפגר
    אפי בירנבוים הביתה מהר !
    צריכים להחזיר את פיני גרשון אחרת מכבי לא תחזור להיות מה שהיית .

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tig3rus-Avi צפה בהודעה
    יששששש

טוב מאד מכבי אחלה של פתיחה של יורוליג אאאלה ציבונה

שימשיך הבאלאגן
    שנזכיר לך איפה הפועל אוסישקין והפועל ת"א נמצאות?

הסמל האישי של Tig3rus-Avi
    Tig3rus-Avi Tig3rus-Avi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוווווווווווווו רק הפועל אוסישקין אווווווווווווווווווווווווווו

עד המוות הפועל אוסישקיןן.

אנחנו אוהדים עם לבבבב שבאים לליגה א' 2000 אוהדים מה שאתם או קבוצה אחרת עוד 200 שנה לא תעשו.

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאאלה לא ראיתי תמשחק אתמול ויצאתי וכל הלילה אני בורח מאנשים שראו את המשחק כדי שלא יגלו לי תתוצאה אני קם בבוקר הVOD שלי לא עובד באתי ללכת למחשב לבדוק משהו פתאום אני רואה אתר של חדשות ספורט פתוח אני בורח בצרחות ובסוף סוגר את האתר בלי להסתכל על המסך... בסוף הצלחתי לסדר תVOD הבנזונה הזה וראיתי את המשחק רק בשביל שמכבי תפסיד בסוף.. באסה..
    בכל מקרה כמה נקודות למחשבה:
    - פישר שיחק מעולה, לוקח הרבה ריבואנדים בהתקפה, סוגר, משלים, מתקן טעויות, וגם בהגנה הוא תורם הרבה - גם בלי לעשות 5 עבירות ברבע.
    - גם גרין שיחק מעולה לקח ריבואנדים השלים סלים, שמר טוב אפשר להגיד, לה מוניקה הבן זונה דפק אותו אני לא סובל תשופט הזה.
    - אליהו גם אחד הנקודות הטובות במכבי, תנועה מעולה ללא כדור שכמעט כל התקפה מייצרת משהו, הוא לוקח ריבאונדי התקפה מעולה והוא יודע להוריד את הכדור לרצפה.
    - בטיסטה שיחק על הפנים. נכון שהוא קיבל כדורים בצד ימין איפה שהוא לא זוכר איך קוראים לו בכלל, אבל כל כך הרבה שריקות של צעדים הוא קיבל.. וברגע שהכדור אצלו מתחת לסל - הוא מאבד אותו או שאולי במקרים נדירים הוא קולע. ברגע שבטיסטה מקבל כדור 5 שחקנים שומרים עליו והוא כמו אידיוט במקום להוציא כדור הוא מאבד אותו.
    - יש בעיית ביטחון חמורה במכבי. זה מתבטא בזה שלא זורקים כמעט מהשלוש - אפילו לא קלעים כמו בורשטיין, ארויו, בראון ואפשר להגיד וויליאמס שקולע די טוב כשהוא חופשי. בורשטיין נדמה לי שזרק פעם אחת מהשלוש כל המשחק (לא כולל הזריקה עם הבאזר בסוף), ארויו זורק יותר מדי כדורים גרועים אבל כשיש לו זריקה טובה הוא לא לוקח אותה, בראון לא הספקתי לראות כלום ממנו כי הוא לא עשה הרבה אתמול, וויליאמס כמעט ולא זורק.
    - איפה קבוצת ההגנה של אפי משנה שעברה?
    - אפי איכזב אותי בניהול משחק שלו.
    - ארויו לוקח על עצמו הרבה יותר מדי, במיוחד הדקות המכרעות הוא לוקח את הזריקות הכי מטורפות בתקווה שיכנסו. יפה שהוא רוצה לנצח את המשחק בשביל הקבוצה אבל הוא לא יכול לבד. אפי צריך להושיב אותו לשיחה ולהסביר לו קצת על תפקידים של רכז.
    בסה"כ היו דקות טובות והיו דקות גרועות. חסר במכבי משחק התקפה מאורגן - ותרגילים! אני לא חושב שהם השתמשו בתרגיל אחד אתמול, אולי חוץ מלפנות את וויליאמס לשלשה.
    אלוהים ישמור חפרתי חח
    נערך בפעם האחרונה על ידי Ctrlz/Tom : 24/10/08 ב 16:44

הסמל האישי של Satla_Man
    Satla_Man Satla_Man מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הפסד מעצבן

נושאים דומים

1. מכבי ת"א - ציבונה
    על ידי Sylo בפורום כדורסל
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 05/12/08, 16:19