עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך 27

אשכול: הצעות לטורנירים הבאים...

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bugy צפה בהודעה
    אל תזיין לי תמח אני לא מזלזל באף אחד....

ובשאר סבבה זה נראה כאילו אתה רוצה לפתוח דף חדש אני לא יהיה זה שימנע ויפה שאכפת לך מטורנירים וכאלה..
    אם זה פוגע בך אתה מוזמן בכלל לא לדבר לגבי הזלזולים שלי ולבדוק את עצמך קודם.
    כמו שאמרתי, זה לא קשור לפורום ובגלל זה לא הרחבתי על זה, רק הבהרתי לך שאתה גם לא צדיק תמים שלא עושה דברים שכאלה.

וד"א, אמרתי שזלזלת (בעבר), אני לא יודע איך אתה מתנהג כיום ואני גם לא ניסיתי לרמוז לך, באותה תקופה, שאתה מזלזל.
    אז בבקשה תחסוך ממני את גסות הרוח הזו ותמשיך האלה.

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ילדים כמו imax מגיע להם מכות ילד סנוב ומתנשא שחושב שהכל מגיע לו ופותח קלאן כל יומיים וחצי....

קילר של פעם רק בגלל הקול שלו זלזלתי כי אני בא לשחק ואני שומע ילד עם קול של ילדה בת 9, בשבוע הראשון הייתי בטוח זה ילדה
    כי גם הקול וגם השם גילי....

ויגאל זה בצחוק זה לא זלזול

אז עכשיו ניסיתי להגיד לך שאתה סבבה ואתה מחפש לריב איתי אז תעשה את זה:
    כי הוכחת שאין לך כוונה לשנות את הסגנון הבן שרמוטי

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אה ובבקשה אל תכתוב עוד הודעה שיקח לי יותר מדקה לקרוא, אתה כותב מגילות זה מציק

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bugy צפה בהודעה
    ילדים כמו imax מגיע להם מכות ילד סנוב ומתנשא שחושב שהכל מגיע לו ופותח קלאן כל יומיים וחצי....

קילר של פעם רק בגלל הקול שלו זלזלתי כי אני בא לשחק ואני שומע ילד עם קול של ילדה בת 9, בשבוע הראשון הייתי בטוח זה ילדה
    כי גם הקול וגם השם גילי....

ויגאל זה בצחוק זה לא זלזול

אז עכשיו ניסיתי להגיד לך שאתה סבבה ואתה מחפש לריב איתי אז תעשה את זה:
    כי הוכחת שאין לך כוונה לשנות את הסגנון הבן שרמוטי
    אני לא מחפש לריב איתך, רק מבהיר לך שאני לא היחיד שמזלזל.
    אז אם אתה רוצה, תגיד את המילה האחרונה... חסר טעם לדבר עם מישהו שלא מבין איך או על מה אתה מדבר.

לא לוקח לקרוא דקה נכון?
    נערך בפעם האחרונה על ידי ostKY : 22/10/08 ב 15:22

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ostKY צפה בהודעה
    אומר זה שמזלזל כמעט בכל אחד.
    זוכר איך התחלת לרדת על Imax? על Killer? על Adapt? ואם כבר אז גם עלי?
    אבל עזוב, זה בלי קשר לפורומים האלה...

מה שאני ניסיתי לעשות זה לגבש קצת את הקהילה בקטע של הטורנירים, ראיתי שהחוקים מביאים די הרבה וויכוחים.
    אבל ראיתי שזה לא מעניין אותכם\התחלתם לשאול אותי במה זה יעזור לי ובמקרה של keynan הוא פשוט ענה בזלזול בעצמו... וכל מה שאני רציתי זה לעזור, כי כמו שכמה אמרו לי: אתה לא תורם שום דבר לקהילה אז סתום... משהו בסגנון.
    אז סבבה, אתם לא מעוניינים בעזרה שלי אז גם כן אל תגידו לי שאם אני לא עוזר אז אני לא שווה כלום.

שמתי לב שבגלל הטמטום שלי להשיג בידור מלעצבן, זה גרם לשניים לקבל באן וזה משהו שבאמת לא רציתי שיהיה. אז הבנתי את הלקח ואני לא אחזור על זה שוב. ואם זה כ"כ יקל עליכם (לא עושה טובות) אז אני גם אפסיק לדבר שטויות ואגיב ביותר רצינות.

אז כפי שהסברתי בנושאים שעברו, נטפלתי לקינן רק בגלל שהוא התחיל עם התגובה המזלזלת שלו פה וכפי שהוא זלזל בי "החזרתי" לו באותה צורה. ובשיא הכנות אני יודע שזה היה ילדותי כי אני סתם עשיתי צחוק (גם מעצמי) וזה משהו שאני לא עושה בחיים האמיתיים.
    וגם נראה לי שזה בגלל החופש והעובדה שאין לי הרבה תעסוקה אז זה די מחרפן אותי :S

אז אם אפשר, תחזרו לנושא שהתחלתי פה, למרות שאני בספק שמישהו פה בכלל יתחיל להביא עצות (הנה הזלזול שלי, בקשתי שתגיבו ברצינות ואתם התעלמתם ועשיתם דווקא) וגם בגלל שמייק לא לוקח ברצינות את הנושא. אבל אני לא אשפוט אותו, כי גם לו יש חיים משלו ואני מכבד מישהו שמכבד אותי, כמו שאני, גם באינטרנט וגם בחיים האמיתיים.

מצטער אם פגעתי במישהו ותזכרו שבאינרנט לכולם יש אומץ להגיד את מה שהם חושבים ,בגלל שאתה לא נמצא פנים מול פנים מול אותו בן אדם.
    אז אל תקחו ברצינות כל מה שאומרים לכם אישית פה, אבל גם תדעו גם מתי כן לקחת ברצינות (המקרה של הנער בכתה י"א שפרץ איזו אפשרות ב maplestory) ולהביא בחשבון את האפשרות שלמחרת בבוקר יפתחו עליכם תיק בגלל מעשה כזה או אחר.

peace

זה היה קשה לקרוא התנך יותר קצר

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Chef צפה בהודעה
    לפי דעתי הוא צודק אין דבר כזה נצחון טכני, והקבוצה חייבת לדאוג לעצמה!

וזה שצריך שיהיה 6 שחקנים בשרת מכל סיבה שאחד מהשחקנים צריך ללכת אז שיהיה אחד שייצפה או שיהיה בקשר ושאם אחד הולך שהוא ייכנס..
    יפה שגיא בלי שגיאות כתיב

הסמל האישי של Palma
    Palma Palma מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אומר נעשה טורניר HQ

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. הצעות שלי
    על ידי TrunX בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 17/07/05, 12:36