עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 38 מתוך 38

אשכול: "יום כיף עם גיימסי 2" הגיע!!!!!!!!!

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לא יהיה רביעי-חמישי בבית כי אני בטיול. באסה לי

Jumper Jumper מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by james bond@15-10-2005 בשעה 20:14
    הודעה חשובה!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

לכרגע "יום כיף עם גיימסי 2" יתקיים ביום רביעי בתאריך 19 באוקטובר(שזה יום רביעי הזה) כרגע זה היום הרשמי מחר בערב אני יתן לכם את התאריך הסופי הסופי ואת סדר היום....
    וואי אין עלייך תודה אני נוסע ביום חמישי אבל ביום רביעי אני יהיה איזה כיףף

viper-ch1x viper-ch1x מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    Originally posted by james bond@15-10-2005 בשעה 16:20
    חחחחחח תודה חברה אבל בואו נקווה שזה ילך.....

בקשר לפיפא ול NBA בואו ניבחר אחד מהם?

איזה אתם מעדיפים פיפא או NBA
    או
    שביכלל נשיתגע על כול הראש ונעשה את שניהםםםםםםםםם

וחברה שוב להרשמה חוץ מהאמפייר ארט, GTA2, והפיפא או הNBA שההרשמה שלהם מתחילה מחר בערב
    ההרשמה לשאר הטורנירים היא על המקום אתם רק צריכים לבוא בשעה המתאימה.
    דבר ראשון אתה תותח כרגיל ודבר שני צריך לעשות מן גיבוי כזה שאם השחקנים שהיו מתוכננים לשחק בפיפא או אן בי איי לא יוכלו לשחק בסוף אז יהיה להם מחליפים כדי שהתוכנית תוכל לצאת לפועל
    בהצלחה...
    :הפוך: :הפוך:

ArChAnGeL ArChAnGeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אופיר קודם כל אם תמשיך אם מוטיבציה כזאת ויכולת אירגון כזאת אתה עוד תגיע רחוק.
    דבר שני אתה מוזמן להשתמש בשרת שלי.
    באיזה ערוץ במירק אתה נמצא?

RoyaL^ RoyaL^ מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יו איזה השקעה :ם
    בהצלחה אחי :]

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סחטיין אופיר !!!!!
    ואני ישתתף ב NBA ועוד כמה מהטטיקלקל

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    שיוווווווווווווווווו סוססססססססססססססססס ניראה לי ממש טוב

רק שלא יהיו בעיות

james bond james bond מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא רוצה להישמע מנאייק אבל אני ישמח לעוד שרת ככה שזה ירוץ הרבה יותר טוב

אני נימצא באיזה 13 חדרים של כול הקהילה אמממ אבל הכי הכי
    TAT.IL#

תודה רבה....

YoTaMzz YoTaMzz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל הכבוד על הארגון אופיר אני ינסה להשאר שליט ה-Tk האזורי ;]

Hat-Hatol Hat-Hatol מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by james bond@15-10-2005 בשעה 17:31
    חברה לאחר הראשון אני רוצה להגיד שכולם אבל לפחות אני יצאתי עם הרגשה ממש ממש טובה הינה הקהילה שלנו לא כול כך גרועה אחרי הכול אפשר לעשות משהו על הכאיפק, "יום כיף עם גיימסי" היה להצלחה לא קטנה לאחר שראיתי זאת ולאחר הביקוש הרב הוחלט על הפקה של:

"יום כיף עם גיימסי 2"

כן כן חברה זה גדול יותר מהנה יותר כיף יותר ואינה זה בא.

לפי התיכנון היום כיף אמור להתקיים ביום חמישי הזה שהוא ה-20 באוקטובר אבל אל תתכננו על זה יותר מידי במידה ויהיה שינוי אני יגיד.

יאלה לעניין,כולם שואלים אותי ככה:
    "תגידי לי גיימס למה אתה חופר על כך שהיום הזה יהיה יותר טוב?"
    וואלה אני עונה להם:
    "חכו ותיראו"
    ותאמינו לי כזה דבר אסור להחמיץ

בראש ובראשונה אמרו לי אופיר פעם שעברה פתחת את היום עם שירי החג ראש השנה מה תעשה הפעם,וואלה ישבתי וחשבתי ומצאתי, הפעם ניפתח את היום בצל ה"גשש החיוור" המיתולוגי יהיה לנו כמה שירים יפים שלהם ואיזה 2 קטעים שלהם שאותי אישית הפילו לריצפה יש למה לצפות.

יהיה לנו את הטורניר הטיים קילד(הריגה של קבוצה)-את הטורניר האחרון ספייד\יותם לקח והיראה לנו שזה מגיע לטיים קילד אנחנו לא בליגה שלו אני בטוח שיש כמה שירצו להוריד אותו מהעץ ולקחת את התואר אליהם.

יהיה לנו את החצי שעה של משחק DE וסניפר -דבר שלא היה שום תיכנון אבל אלה הרעיון נשחק מפה רק סניפר ו DE והמנצח של המפה הוא הזוכה פעם שעברה זה היה עידן מי זה יהיה הפעם?

יהיה לנו את הרויאל ראמבל-הרויאל ראמבל אחד האהובים עליי שבטורניר פעם שעברה סווט גנב לנו את הרויאל ראמבלבניצחון סוחף על איזה 7 8 ברציפות אמ אני לא טועה, הפעם זה יהיה אחרת, מי יקח את הרויאל ראמבל הפעם!!!!

יהיה לנו את הטורניר 2X2-הפעם הקודמת לא ציפיתי ביגרוש לזה ממש אבל יצא משהו יפה משהו משמ נחמד ולירן ונירן לקחו את הטורניר לאחר גמר יפה מול בועז ורעי, איזה זוג ידרוש הפעם את התואר נחכה וניראה.

יהיה לנו את ה"מיין איבנט"- להבדיל מפעם שעברה שהיה לנו באותו יום את הגמר של טורניר ראש השנה הפעם יהיה לנו מיין איבנט אני יארגן משחק שיהיה שווה צפייה(כניראה זה יהיה איזה משחק על המקום הראשון בקלאן בייס זה עוד לא סגור) במיין איבנט יהיה לנו שידור ישיר במירק וגם כמו פעם שעברה שידור ישיר בטיים ספייק איתי גיימסי וויץ ואם הוא יסכים אז לצידי יהיה סניקי מילר (ממש מקווה שהוא יסכים)

עכשיו לדברים החדשים -
    הפעם הולך להיות תחרות קפיצה לרוחק- נישמע מעניין לא? חכו הסברים חוקים ועוד על התחרות המיוחדת הזאת תבוא בהמשך כזה דבר לא כידאי להחמיץ.

אני רוצה להעמיד את היום הזה בגדר השאלה:

"מי אמר שיום כיף עם גיימסי מוגבל רק למשחק טקטקיל אופס???"

התשובה לשאלה היא- אף אחד לא אמר
    לכן הפעם בנוסף לכול התחרויות הולך להיות לנו גם:
    מירוץ מכוניות,מלחמת עולם 3,ופלייאוף.
    איך יכול להיות כזה דבר?
    אז ככה אני ינסה ואני חוזר ינסה!!!!!! (שזה אומר יש מצב גדול שזה לא ילך) לשלב עוד משחקים באותו זמן, עכשיו לכול התחרויות הספיצפיות האלה אני יעשה רישום מראש.

לעניין:
    GTA2 יש לנו בקהילה איזה כמה חובבים מאוד של המשחק אני דיברתי עם נירן והוא יסכים לנסות ולארח משחקון של GTA2 אצלו המשחקון יהיה מוגבל לאיזה 4 אנשים והוא בעצם יהיה תחרות מירוץ מכוניות אני יעשה מסלול לא קשה באחד מהמפות ושמה נעשה את המירוץ(הסברים נירחבים יבואו בהמשך) פשוט כול אחד יקח מכונית מירוץ קצר במסלול לא ממש קצר שתי לופים מנצח(אם נעשה שתי מרוצים את זה ניראה כבר בהמשך) את המשחק אפשר להוריד פה בפורום הורדות משחקים(מקווה שזה עדיין נימצא שמה.

Empire Earth בקהילה שלנו אני מכיר הרבה חובבים שאוהבים מאוד את המשחק הזה לכן יהיה ככה זה יהיה מוגבל ל-6 אנשים החוקים כמובן ינתנו בהמשך, כול שחקן יהיה אחראי לעצמו וזה פשוט יהיה כולם על כולם האחרון שנישאר עומד הוא יהיה מנצח המלחמת העולם ה-3

NBA2006 אני רואה גם שהרבה מאוד אוהבים לעשות משחקים במשחק הזה אז גם פה נעשה טורניר לא גדול כמה בודדים שירשמו יבואו וישחקו.

אחרי שראינו מה יהיה לנו ביום עכשיו ניראה מה דרוש בשביל שהיום הזה יצא לפועל:
    קודם כול אני צריך ככה- מתנדב שיהיה אחראי על האמפייר ארט, שהוא מסכים ליפתוח משחק(כמובן שזה לא אומר שהוא יצטרך להישאר עד הסוף כי במידה והוא יצא השליטה תעבור אוטומטית לאחד אחר) אבל אחד שיהיה פה יהיה אחראי על האמפייר ארט.
    מתנדב שיהיה אחראי לידאוג ביחד איתי ב NBA.

זה ישמע אולי מגעיל אבל אני צריך סרברים גם, אני שמתי לב ששחר השאיר לי את הסמי בנדיבותו (תודה שחר ידידי הוותיק ) יש לי שרת אחד אבל אני צריך עוד, וגם אני צריך איזה סמי אחד או שתיים כמו אלי ועידן פעם קודמת שיעזרו טיפה.
    ואממ חובה לבוא עם מצב רוח טוב .
    עכשיו בקשר למתנדבים, אני יסדר הכול בהכול אוקיי אני רק צריך נציג מאחד המשחקים שישב איתי ויעזור טיפה אין צורך לידאוג מעבודה רבה כי אני יעשה הרוב.

אמממממ זהו אני מאמין שזה מספיק ליום אחד , ההרשמות לכול הטורנירים של טקטקיל כמו פעם קודמת יערכו על המקום, אני כרגיל ישב בטיים ספייק עם כמובן
    וויס--------- רק לי יהיה וויס, פעם קודמת זה עבד מצוין שלאף אחד לא היה והרבה הפתיעו אותי שהם פשוט באו להנות וזה לא הפריע להם הפעם זה יהיה אותו הדבר!!!!!!
    אני יהיה בטיים ספייק(פרטים ינתנו בהמשך) אני יכריז על פתיחת הרשמה ופשוט במירק שלחו הודעה.
    ההרשמה ל GTA2 אמפייר ארט, ו NBA תתחיל ממחר בערב(יום ראשון) ואין כול כך הרבה מקומות אז מי שרוצה שיבוא לדבר איתי במירק.

סדר היום, ושעות יתנו בהמשך או מחר או בשני(פשוט אני רוצה ליבדוק שאין לי כלום ביום חמישי ככה שאני יהיה איתכם כול היום בלי הפרעות)

ואממ זהו, אני לא צריך להגיד שכולם מוזמנים לבוא ולהנות ואני מקווה שזה יהיה יותר טוב אפילו מהראשון וכמו שאמרתי אז אל תצפו יותר מידי כי הפעם זה טיפה יותר גדול ואני מקווה שנצליח לעמוד בעומס.
    חברה במידה וזה גם יצליח ויאהבו את זה אז היום כיף הבא יהיה רק בחנוכה אז חברה בואו כולם ותעזרו לי לסיים את עונת החגים עם טעם טוב בפה.
    ואממממממ זהו תודה על ההקשבה.
    כול אחד שמעוניין לעזור מוזמן בחום ליפנות אליי במירק.

*אני יעשה טיפה ספאם לפעמים להודעה שתישאר למעלה מקווה שהמנהלים של הפורום לא יכעסו עליי, פרטים הסברים חוקים על כול אחד מהטורנירים יפורסמו עוד השבוע...

ועכשיו תנו לי אחד טוב אבל מהנשמההההההההההההההה
    if you smalalalalallaallalalaalalalllllllalalalalaalallllalallalala
    what the James
    is
    coocking!!!!!!!!!!!!!!!!!!&# 33;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&# 33;!!!!!!!!1
    יפה אבל תפרסמו עוד פרטים מתי איזה טים ספיק וכאלה!

BlacK^Anac0nDa BlacK^Anac0nDa מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בקיצ קוץ
    אופיר מכור ל wwe :X

שיהיה בהצלחה

ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
    שם פרטי
    אושרי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    רעי מישהו תביאו לי לינק לפיפא 2006 יש לי רק 2005 בקשה!!!!

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קרקר נגד קרקר Oo

X-type X-type מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    cool :x

DaviDooM DaviDooM מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה עם יוטי? יש הרבה שחקני טקטיקל שמשחקים יוטי אפשר גם לארגן משהו נחמד לא בעיה להשיג שרת דרך אגב....יש לי אדמין באחד מהם

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ofcourse u got my help :oOo

u have vgames for ur use even
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Action-Ass Action-Ass מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תרשום אותי לרויאל ראמבל

Ja_Rule Ja_Rule מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אופירררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר שוווהההההה
    מפקירררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר רררר

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. סיכום ה-"יום@@-כיף--עם--גיימסי-@@(3)"