מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

אשכול: סיפור סיפור אחושרמוטה שפיץ הסיפור הזה

sagnik sagnik מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

Talking סיפור סיפור אחושרמוטה שפיץ הסיפור הזה

אז ככה אני חדש, וואלה השנייה נרשמתי אז נעיםלהכיר לכולכם ואני פותח פה באיזה סיפור נחמד קרה לי לפני ,חודשיים...

אז וואלה היה בית ריק יום אחד, אני מצלצל לחבר שאול[שם בדווי] אומר לו תשמע יש לי בית ריק וזה אולי תקפוץ.. הוא אומר
    יש מצב אני אבוא עוד מעט עם רמי[שם בדוי] וזהו סיימנו תשיחה עובר איזה רבע שעה,הייתה לי אז חברה הדר[שםבדוי] בקיצר היא
    מצלצלת וזה רוצה לבוא... אני בסבבה יש זיון וזה , למה שאני אתנגד זורם איתה אומר לה יאללה בואי... פתאום שאול מתקשר אומר
    לי אני בכניסה עם רמי תפתח... ישר צלצלתי להדר אמרתי לה עזבי אל תבואי שכנעתי אותה שנפגש יותר מאוחר ואמרתי לה שאני הולך לישון
    [אם הייתי אומר לה שחברים באים היא הייתה מתעצבנת יענו שאני מבריז לה בשביל חברים אז לא אמרתי שהם באים] בקיצר הם באים
    אנחנו אצלי בחדר משעמם רצח.. התחלנו לשחק מונופול.. וואלה לא יודע מכיתה ג' לא שחקתי מונופול סתם נדלקתי על טריפ למונופול
    אחושרמוטה... בקיצר מתחילים לשחק פתאום הדר מתקשרת אומרת שהיא באה אלי בסוף היא הזמינה מונית ניסיתי לשכנע אותה שלא תבוא..
    לא הלך פתאוםם עלה לי רעיון בנזונה אמרתי לה יאלה בואי נתקתי שאול ורמי מסתכלים עלי ישר אמרתי כזה "לארון.." חברים שללי התחילו
    לצחוק ניסייתי להכניס אותם לארון לא הלך... אז אמרתי להם שאניי יזיין אותה בחדר של ההורים שלי והם יהיו בחדר של אחותי שזה ליד ויכניסו תראש
    כל שניה... סבבבה הכנסתי אותם לחדר אמרתי להם שאני דופק בדלת של החדר 3 דפיקות חכו 5 דקות ותוצאו תראש...
    סבבה הכל טוב ויפה היא באה ישר עשו רעש... עכשיו היא בלונדינית..[מטומטמת למי שלא הבין]אז אמרתי לה סתמי לא שמעת כלום..
    נכנסנו לחדר עעכשיו תבינו בחורה שמורה בתולה פוריה נקיה.. חוץ ממני וואלה אפחד לא פרם אותה... דפקתי בדלת והתחלו להתפשט..
    בינתיים הכל סביר מתחיל לזיין אותה וסבבה לא מתעסק בזיון לא ממש מזיז לי.. לא בא להתלהב אבל לא היה מדבר אלי לזיין אותה כי זינתי אותה
    אלף פעם... היא כבר היתה חרושה... אני מזין וחושב על שיעורי בית באזרחות וכאלה שאני לא אגמור מהר... ואני מחכה שחברים שלא יצאו והםף9
    לא יוצאים..
    עובר 5 דקות לא יוצאים.. עובר רבע שעה בעיניים שליי לא יוצאייםם נשבר לי הזין כבר ונשרף לה הכוס כמו צמיגים בחרקות...כבר נמס לי גמרתי
    עכשיו שתינו ערומים במיטה עם הפנים לכיוון הדלת נושמים אוויר קצת היה זיון וואלה הוצאתי את כל הקריזות שלי פתאוםם אבל פתאום שומעים מנעול של הדלת של החדר של אחותי... אני ישר הבנתי שאכלתי אותה.. הרגשתי כאילו היסמ רודפם אחרי שאני מבריח חשיש בטייבה... חברה שלי מסתכלת מבוהלת.. פתאום הדלת פתחת.. הלב שלי בתחתונים כאילו שדדתי בנק.. חבר אחד יוצא עם כובע על הראש כאילו עשה מכה ברויאלטי.. והשני יוצא בריקודים והם ממשיכים ללכת לכיוון הסלון למטה.. ראו אותם לשניה כזה תצל שלהם... הדר מתכלת עלי ולא קולטת שזה חברים שלי... חשבה זה גנבים האהבלה...אני כולי עוד שניה בסטרטר מת לצחוק.. מחבק אותה מרגיע אותה מצלצל אלי שאול... הלכתי לצד אמרתי לו להכנס למחסן לשבת שם בשקט עם רמי.. חזרתי להדר אמרתי לה שאוליזה אחי הגדול... צלצלתי אליו והתחלתי לדבר יענוו ולא חשובמה הוא אומר אמרתי "אה אתה בבית אתה הייתה בחדר שלספיר[שםבדוי] " וכל מיני כאלה בקיצר האכלתי אותה שזה אחי וחברה שלו והבלונדינית המטומטמת אכלה את זה אמרתי לה טוב בו נרד לסגריה להרגע... ירדתי איתה וישר צלצלתי לשאול אמתי לו טוס לי מהבית עכשיו בינתיים אני מעשן .. אנחנו נכנסים אלי הביתה שותים משהו פתאום חברים שלי מצלצלים אלי אומרים לי שגיא וזה אנחנו חוץ בו פתח לנו פתחתי להם הם נכנסו ששיחחקו אותה לא יודעים כלום והדר מתחילה לספר להם תסיפור ואנחנו מתפוצצים מצחוק היא לא יודעת שזה הם וזהו תכלס זה הסיפור.. מוואותו יום כל שבוע חבר אחר היה בה בתורו אלי הביתה היו באאים בזוגות והייתי מזיין אותה ובסוף היא זרקה אותי כי חברות שלה אמרו לה שאני פוגע בה.. יאלה כוסעמק כל הבנות ונות מצאתי אחרי שבוע זיון חדש... החסרתי מלא פרטים קטנים כי לא רציתי לדפוק חפירה ויצא לי בכל זאת חפירה.. אז מי שאהב בכבוד מי שלא מלשין במשטרה.... יש לי עוד כמה קטעים חזקים אבל אני אשמור אותם ללאחרי זה..

שיהיה גמר חתימה טוב וצום כשר...

הסמל האישי של dvir_sahrabi
    dvir_sahrabi dvir_sahrabi מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יואאאו בין הסיפורים זה הסיפור הראשון שקראתי בחיים תגיד בן כמה אתה אחי

הסמל האישי של Itzik
    Itzik Itzik מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חח נלחצתי כבר חשבתי חברים שך ננעלו בארון וזה הורים שך חחחחחחחחחחחחחחחח

הסמל האישי של ToMeRz
    ToMeRz ToMeRz מנותק מעצב
    שם פרטי
    Tomer
    קיבל לייק
    13 פעמים
    גם אני חשבתי כמו איציק שההורים שך באו
    קיצר אם זה לא חרטא אחד המצחיקים=]

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    ההתחלה כמו באסקימו לימון שהם מתחלפי בזיון...

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    חחחח חשבתי גם שההורים שלך באו

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מי יקרא את כל זה יגנוב

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אני קראתי וצחקתי

הסמל האישי של divx
    divx divx מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חח..סטלן אש מגיל 6=]

sagnik sagnik מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בן 17

Oran Aviv Oran Aviv מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אורן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח חמוד אבל ארוך פעם הבאה תנסה שיהיה יותר קצר למה כמו שתום אמר כמעט נרדמתי באמצע

הסמל האישי של DrAgoNkn1ghT
    DrAgoNkn1ghT DrAgoNkn1ghT מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סיפור נחמד

הסמל האישי של .CoBrA.
    .CoBrA. .CoBrA. מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    למה נירא לך שאני יבזבז 4 שעות ויקרא את החרא הזה ?

נושאים דומים

1. סיפור בהמשכים
    על ידי KilderSlive בפורום מה שבראש
    תגובות: 2283
    הודעה אחרונה: 11/01/08, 17:09
  2. OMFG סיפור שקרא לי אתמול או שלשום
    על ידי LivesTaker` בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 25/08/05, 19:22
  3. לא הכי סיפור בטלה אבל אחד הממציקים שלי
    על ידי MiKoZ בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 31