עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך 28

אשכול: מדריך| קונפיג

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תבין שזה הכל תלוי הרגל, יש אולי כמה פקודות שמשפיעות כמו סאונד, רשת ו"לנקות" קצת את המסך, אבל השאר תלוי בך.

קונפיג במשחק כמו קוד לא משפר את הרמה שלך, היא נשארת אותו דבר, אולי פחות תקלות טכניות אבל זה לא יתן לך פחות recoil או יוסיף סקיל שלא קיים.

אנשים לא קונים עכברים/אוזניות/משטחים בגלל שזה אמור לגרום להם לשחק כמו איימבוטים, זה פשוט מבטיח אפס תקלות/הפרעות בזמן משחק. אולי הרבה לא חושבים ככה, אבל אני משחק מספיק בשביל לדעת שזה הכל תלוי בהרגלים שלך ולא בחומרה שלך, ראיתי שחקנים קונים מוצרים יקרים אבל פשוט נופלים ברמה בגלל מסך יותר מדי גדול או עכבר יותר מדי קטן.

אין לי בעיה אם זה שאתה בודק כל קונפיג ומנסה להעתיק משם דברים לבנות משהו אישי, אבל תכניס לראש שזה בסוף תלוי רק בך ואיך שאתה רגיל לשחק.

התבוננתי בקונפיג שלך ולא ראיתי שום דבר מיוחד, אפילו הפקודות רשת שלך זה סתם זריקת מספרים ויש כל כך הרבה ספאם בינד שזה נראה כמו קונפיג לפאבליק

ואני רוצה לראות אותך טוען מפה יותר מהר מבזק + RAID עם כל קונפיג שתביא.

אל תיקח דברים אישית אבל אני תמיד יוצא נגד כל הדברים האלה ספציפית, עברתי אותם על בשרי ואני מכיר כל דוגמא אפשרית לסטראוטיפ בגיימינג:

קונפיג לא טוב
    טאג לא יפה
    שם כלאן לא מתאים
    צבע לא יפה
    כינוי לא יפה
    והרשימה נמשכת, אתם מוזמנים להוסיף.

מאז שהתחלתי לשחק, שיחקתי תמיד נגד הנורמה, הכלאן מספר אחד בקהילה הקודמת (TO) היה נקרא "פיפי ולישון" אף אחד לא התקרב בכלל לרמה שלנו, בגלל ששיחקנו ביחד ולא התפרקנו בגלל כל מה שציינתי למעלה, אף אחד לא האמין בשטויות של הגדרות משחק, רכיבים וכל החרטא.

תראה את הכלאן שלנו איבו, שם דבילי ולא מקורי בכלל, למרות זאת 6 שנים חי ובועט, עכשיו תראה איך נקרא הפורום הזה, איך הוא קשור למשחקים? (למרות שהוא כולו מתרכז בקהילות) פשוט פתחו פורום והשקענו בו הרבה זמן, עכשיו אף אחד לא צוחק שאומרים "הנהלת סטלה" או "פיויאל - pvl - peepee ve lishon)

אני פשוט אומר שבגדול צריך ניסיון, מוטיבציה ומשחק נטו, אם תחשוב שאתה גרוע בגלל קונפיג לא טוב, אתה תמיד תשאר גרוע, נקודה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    מחזק!

הקונפיג זה כלום בשבילי תאמת,רק מין סוג של ביטוי אישי. כמו שראית יש שם ים ביינדים (לא ספאם בשבילי), אז כמו שאמרת זה עניין של הרגל, אני פשוט רגיל ואוהב שהכל נוח ובכפתור אחד. ידוע לכולם שקונפיג לא יביא לך סקיל, מיותר לציין.לדעתי קונפיג זה סתם משהו לביטוי אישי, כמו שאמרתי, צורה לביטוי אישי בתוך המשחק W.E איך שזה נשמע.. ועוד כמה קטנות.. בקיצור זה לא העיקר ..

עכשיו אם כבר תרמת לנושא, אתה יכול להציע מה אפשר לשפר בקונפיג? ציינת הגדרות רשת משהו.. זרוק לנו טיפ.
    תודה.

אולי אמרתי למעלה שאני מרכיב תקונפיג מימים ימיימה, אבל תאמת אני משחק עם קונפיג רק לאחרונה 3 4 חודשים אחורה
    תמיד שיחקתי בלי קונפיג מהיום שיצא המשחק.. והיה טוב.

אז כמו שאמרתי אני לוקח את ענין הקונפיגים כמין ביטוי עצמי בתוך המשחק. ולחלק זו גם דרך "לרחם" על המחשב

מקווה שמי שאוכל סרטים שקונפיג = סקיל יבין שזה לא!
    סתם עוד דוגמא: אני מתכנן להביא קירור חיצוני לכרטיס מסך, כי אם אני בלי קונפיג המחשב מתחיל לצעוק ולהתאמץ (יותר), לכן אני מעדיף לשחק עם קונפיג
    ולא לשמוע את המאוורר סטוק של הכרטיס ATI שלי, והמבין יבין.. וגם כשאני חושב על זה.. לא מפריע לי הרעש של הכ.מ אבל עדיין הקירור החיצוני אני הולך להביא אותו, יעשה לי תמחשב חתיך.
    כמו שלך מייק!
    תודה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 07/10/08 ב 17:21

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אבל בכל זאת.. עובדה שזה נושא בוער אצל שחקנים "חדשים"..

איך המדריך מייק איך המדריך ?

AvishayG AvishayG מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Forensics צפה בהודעה
    תבין שזה הכל תלוי הרגל, יש אולי כמה פקודות שמשפיעות כמו סאונד, רשת ו"לנקות" קצת את המסך, אבל השאר תלוי בך.

קונפיג במשחק כמו קוד לא משפר את הרמה שלך, היא נשארת אותו דבר, אולי פחות תקלות טכניות אבל זה לא יתן לך פחות recoil או יוסיף סקיל שלא קיים.

אנשים לא קונים עכברים/אוזניות/משטחים בגלל שזה אמור לגרום להם לשחק כמו איימבוטים, זה פשוט מבטיח אפס תקלות/הפרעות בזמן משחק. אולי הרבה לא חושבים ככה, אבל אני משחק מספיק בשביל לדעת שזה הכל תלוי בהרגלים שלך ולא בחומרה שלך, ראיתי שחקנים קונים מוצרים יקרים אבל פשוט נופלים ברמה בגלל מסך יותר מדי גדול או עכבר יותר מדי קטן.

אין לי בעיה אם זה שאתה בודק כל קונפיג ומנסה להעתיק משם דברים לבנות משהו אישי, אבל תכניס לראש שזה בסוף תלוי רק בך ואיך שאתה רגיל לשחק.

התבוננתי בקונפיג שלך ולא ראיתי שום דבר מיוחד, אפילו הפקודות רשת שלך זה סתם זריקת מספרים ויש כל כך הרבה ספאם בינד שזה נראה כמו קונפיג לפאבליק

ואני רוצה לראות אותך טוען מפה יותר מהר מבזק + RAID עם כל קונפיג שתביא.

אל תיקח דברים אישית אבל אני תמיד יוצא נגד כל הדברים האלה ספציפית, עברתי אותם על בשרי ואני מכיר כל דוגמא אפשרית לסטראוטיפ בגיימינג:

קונפיג לא טוב
    טאג לא יפה
    שם כלאן לא מתאים
    צבע לא יפה
    כינוי לא יפה
    והרשימה נמשכת, אתם מוזמנים להוסיף.

מאז שהתחלתי לשחק, שיחקתי תמיד נגד הנורמה, הכלאן מספר אחד בקהילה הקודמת (TO) היה נקרא "פיפי ולישון" אף אחד לא התקרב בכלל לרמה שלנו, בגלל ששיחקנו ביחד ולא התפרקנו בגלל כל מה שציינתי למעלה, אף אחד לא האמין בשטויות של הגדרות משחק, רכיבים וכל החרטא.

תראה את הכלאן שלנו איבו, שם דבילי ולא מקורי בכלל, למרות זאת 6 שנים חי ובועט, עכשיו תראה איך נקרא הפורום הזה, איך הוא קשור למשחקים? (למרות שהוא כולו מתרכז בקהילות) פשוט פתחו פורום והשקענו בו הרבה זמן, עכשיו אף אחד לא צוחק שאומרים "הנהלת סטלה" או "פיויאל - pvl - peepee ve lishon)

אני פשוט אומר שבגדול צריך ניסיון, מוטיבציה ומשחק נטו, אם תחשוב שאתה גרוע בגלל קונפיג לא טוב, אתה תמיד תשאר גרוע, נקודה.
    זה נכון, אבל לא לגמרי.

למשל, שחקן שמשחק עם רמקולים בלי חברה בCOD4, עכבר ב2 שקל שממש אבל ממש איטי וגרוע, כרטיס מסך GF מסדרה 6000 משחק עם 40 FPS, הוא יכול להיות שחקן ברמה גבוהה?

זה נכון שכשאת מתרגל למשהו אתה תיהיה טוב בוא, אבל יכול להיות שאתה תתרגל למשהו אחר מהקונפינג שהתרגלת אליו כבר, והשאלה מה קורה אחרי שאתה מתרגל.. יש קונפיגים מסוימים שגם אחרי שתתרגל אליהם אתה תיהיה ממוצע+ ויש קונפינגים אחרים שברגע שתתרגל אליהם אתה תיהיה תותח.

אותו דבר גם עם עכבר למשל, נגיד יש לך עכבר רגיל של מיקרוסופט, ואתה משחק איתו שנים ואתה כבר ממש סוס איתו,הגעת כבר למקסימום יכולת שלך, אז פתאום תקנה עכבר G9 או RAZOR ברגע שתתרגל אליו אתה תיהיה טוב פי-2 ממה שהיית כששחקת עם העכבר הקודם.

זה נכון שאם שחקן לא יודע לשחק גם אם הוא ייקנה את הציוד הכי טוב בעולם הוא יישאר גרוע. אבל הציוד משפר אותך, לא עושה את השחקן אלא משפר אותו.

כמו שתיקח נהג הכי טוב בעולם ותביא לו ליסוע על פיאט אונו, הוא יידע איך לדפוק תסיבובים מתי לעביר הילוך ומתי לא אבל עדיין אפילו נהגים שפחות טובים ממנו ייקחו אותו ביגלל שיש להם מכוניות יותר טובות. מה ייקרה כשתביא לו פורשה? הוא ייזין אותם.

עריכה: אתה יכול להביא לי את הפקודות שמנקות את המפה מכל מיני שטויות? היה לי את זה פעם ושכחתי מזה היה (נמחקה לי הפקודה).
    נערך בפעם האחרונה על ידי AvishayG : 07/10/08 ב 17:41

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ZONDA

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי AvishayG צפה בהודעה
    זה נכון, אבל לא לגמרי.

למשל, שחקן שמשחק עם רמקולים בלי חברה בCOD4, עכבר ב2 שקל שממש אבל ממש איטי וגרוע, כרטיס מסך GF מסדרה 6000 משחק עם 40 FPS, הוא יכול להיות שחקן ברמה גבוהה?

זה נכון שכשאת מתרגל למשהו אתה תיהיה טוב בוא, אבל יכול להיות שאתה תתרגל למשהו אחר מהקונפינג שהתרגלת אליו כבר, והשאלה מה קורה אחרי שאתה מתרגל.. יש קונפיגים מסוימים שגם אחרי שתתרגל אליהם אתה תיהיה ממוצע+ ויש קונפינגים אחרים שברגע שתתרגל אליהם אתה תיהיה תותח.

אותו דבר גם עם עכבר למשל, נגיד יש לך עכבר רגיל של מיקרוסופט, ואתה משחק איתו שנים ואתה כבר ממש סוס איתו,הגעת כבר למקסימום יכולת שלך, אז פתאום תקנה עכבר G9 או RAZOR ברגע שתתרגל אליו אתה תיהיה טוב פי-2 ממה שהיית כששחקת עם העכבר הקודם.

זה נכון שאם שחקן לא יודע לשחק גם אם הוא ייקנה את הציוד הכי טוב בעולם הוא יישאר גרוע. אבל הציוד משפר אותך, לא עושה את השחקן אלא משפר אותו.

כמו שתיקח נהג הכי טוב בעולם ותביא לו ליסוע על פיאט אונו, הוא יידע איך לדפוק תסיבובים מתי לעביר הילוך ומתי לא אבל עדיין אפילו נהגים שפחות טובים ממנו ייקחו אותו ביגלל שיש להם מכוניות יותר טובות. מה ייקרה כשתביא לו פורשה? הוא ייזין אותם.

עריכה: אתה יכול להביא לי את הפקודות שמנקות את המפה מכל מיני שטויות? היה לי את זה פעם ושכחתי מזה היה (נמחקה לי הפקודה).

תקרא שוב, לא עשיתי השוואה בין ציוד גרוע לטוב, אלא בין טוב לטוב אחר. אני לא אבסס את כל הטיעון שלי בלי לכסות כמה פינות, ציינתי בתחילת התגובה שזה משפר בקצת, אבל זה לא היה המטרה של ההסבר, קשה להשוות חומרה לקונפיג, אולי הייתי צריך להשאיר את הקטע של הקונפיג רק בנושא של הסטריאוטיפ, אבל גם בזה אפשר לבחוש קצת:

לצורך השוואה, מסך CRT לפני 5 שנים לא רואה ממטר מסך LCD של היום, אבל זה לא עצר אף אחד מלהסתגל ולשחק באותה רמה.
    עכבר MX518 נחשב עדיין בין הכי טובים אבל לא בהכרח עולה יקר, הוא פשוט "טוב אחר".

וזה נושא שונה לדיון, מקווה שהבנת.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי יש לך גם פרופיל עם הקונפיג שלי..
    זהו אני פרו!! סיימתי את היעוד שלי בחיים אז ביי כולם אני הולך להתאבד בבלומפילד על הפועל או בדוחא תמליצו לי..

הסמל האישי של Unitech
    Unitech Unitech מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bugy צפה בהודעה
    וואי יש לך גם פרופיל עם הקונפיג שלי..
    זהו אני פרו!! סיימתי את היעוד שלי בחיים אז ביי כולם אני הולך להתאבד בבלומפילד על הפועל או בדוחא תמליצו לי..
    תתאבד על ריאל :<

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. מדריך| הפעלת קונפיג
    על ידי shaico בפורום Call of Duty
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 13/08/08, 20:22
  2. מדריך
    על ידי Prophet בפורום פח זבל
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 10/07/05, 21:00
  3. מדריך למסגרת עגולה בחתימה