מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

אשכול: משפטי אהבה, משפטים חכמים, חוקי מרפי, שיאי גינס, משפטי מורים, משפטים לאייסיקיו

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

משפטי אהבה, משפטים חכמים, חוקי מרפי, שיאי גינס, משפטי מורים, משפטים לאייסיקיו

1. למדו אותי שבשבוע יש 7 ימים, שביום יש 24 שעות, שבשעה יש 60 דקות... אבל לא למדו אותי ששניה בלעדיך היא נצח!!!
    2. אם אדם אכל בשביל חוה תפוח אני יאכל בשבילך את כל הבסטה..
    3.אם נשיקה זו מילה אז יש לי איתך שיחה ארוכה...
    4. הזמן גורם לאהבה לעבור והאהבה גורמת לזמן לעבור.
    5. האהבה היא אש אף אבל לא תדע אם היא הולכת לחמם את ליבך או לשרוף אותו.
    6. גם בשעה הכי קשה יש קר 60דקות..
    7. האנשים אומרים הזמן עובר , הזמן אומר אנשים לא זזים..
    8.עשה מה שאתה אוהב ואהוב מה שאתה עושה..
    9. דקה אחת של עצבים היא בזבוז של 60 שניות אושר.
    10. בדור הישן היו מסמיקים מבושה.. היום בושה להסמיק.
    11.אין בן אדם שגומר לימודים. יש לימודים שגומרים בני אדם.
    12.התנהג יפה עם ילדיך הם אלה שבוחרים לך את בית האבות..(תרתי משמע...)
    13. החיים הם יאור הצרות- מצולה, וחוש הומור-חגורת הצלה..
    14.צחק- הכל יצחקו איתך, בכה –הכל יצחקו עליך.
    15.אל תתנו לי עצות.. אני יודע לטעות לבד..
    16. המודה שהוא פחדן הוא בעל אומץ לא רגיל..
    17.אל תחסוך להתאמץ.. תתאמץ לחסוך..
    18.לא חשוב מה אתה אוכל.. חשוב מה אוכל א-ו-ת-ך!
    19.אם אין לך מה לעשות אל תעשה את זה פה..
    20.מחמאות דומות לבושם: מותר להריח, אסור לבלוע..
    21. מה עושה צימחוני? חס על החי וחי על החסה..
    22. המיוחסים סוברים שהם ילדו את הוריהם.
    23.לאחר שהאוניה טבעה כל אחד יודע איך אפשר ה-י-ה להצילה..
    24. במשיך 20 שנה אני ואישתי חיינו.. ורק אז הכרנו..
    25. זוגות מתאימים.. יש רק בחנות נעליים..(לא תמיד זה נכון..)
    26.מי שמנסה לעשות רושם.. זה הרושם שהוא עושה..
    27. שאני צודק אף אחד לא זוכר .. שאני טועה אף אחד לא יכול לשכוח!

משפטים בקטגורית משפטי אהבה
    כדי לכבות שריפה צריך כבאים, כדי לכבות אהבה צריך קנאים "אהבה היא כמו ורד- יפה, אבל דוקרת" (נוי בר) מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה אהבה היא 4 אותיות, 3 הברות, 2 מטומטמים, ולב שבור אחד אהבה היא הלב של הנשמה אהבה היא כמו שעון חול, שבו הלב מתמלא והמוח מתרוקן אם תרצה להיות נאהב, אהוב!!! אני אוהב אותך לא בגלל מה שאת, אלא מה שאני, כאשר אני נמצא איתך בשביל לכבות שריפה צריך כבאים בשביל לכבות אהבה צריך קנאים זוג מושלם אפשר למצוא רק בחנות נעליים לימדו אותי שבשבוע יש 7 ימים ולימדו אותי שביום יש 24 שעות ולימדו אותי שבשעה יש 60 דקות אבל לא לימדו אותי ששנייה בלעדיך זה נצח! אהבה היא כמו יו יו. מקפיצה אותך למעלה ומטה עד שראשך מסתחרר אהבה היא כמו אוטובוס. אם לא תתפוס אותה מהר, היא תברח משפט פתיחה טוב מגיע בדיוק דקה אחרי שעשית מעצמך אדיוט מוחלט אהבה היא כמו מבחן אמריקאי. יש הרבה אפשרויות אבל רק אחת מהם נכונה אהבה היא כמו מבחן. זה לא משנה אם הצלחת או נכשלת, בכל מקרה .למדת והתקדמת חיוך שלך לא עולה כסף,אבל שווה זהב! אם כל פעם שהייתי חושב עלייך היה נופל כוכב לא היו כוכבים בשמיים אם לאהוב אותך זאת טעות אז אני לא רוצה ליהיות צודק! אהבה היא כמו אש - או שהיא מחממת או שהיא שורפת האהבה היא כמו גילוח - לפעמים הולך חלק ולפעמים נחתכים האהבה היא כמו טלויזיה - יש הרבה אפשרויות רק תבחר את מה שמתאים לך האהבה היא כמו חשמל - לפעמים יש הפסקות האהבה היא כמו נצח - גם לנצח יש סוף האהבה היא כמו שמים - אין לה גבולות

משפטים בקטגורית משפטים חכמים
    כשבנאדם טועה הוא לומד מהטעות והוא לא חוזר עליה שוב תנצל את היום כאילו זה יומך האחרון ותבנה את עתידך כאילו תחייה ל נ צ ח ( - : כדאי שתגלה עניין בעתיד שלך אתה הולך לבלות בו את שארית חייך לא בריא לחיות...מתים מזה (דניאל) החיים קצרים,אבל השעמום מאריך אותם (דניאל) לחופש אין מחיר...אבל יש לו תאריך (דניאל) אל תסתכל בקנקן...סתכל על המלצרית שמגישה אותו אל תסתכל בקנקן...קח אותו הביתה (דניאל) .לפעמים צדק הוא רק כוכב (דניאל) לפעמים כלב הוא חבר ולפעמים חבר הוא כלב (דניאל) אל תאהב את מי שאתה משיג, תשיג את מי שאתה אוהב (כללי)

משפטים בקטגורית משפטים סיניים
    אתה מתבגר ביום שבו אתה צוחק על עצמך לראשונה שינוי צורת המחשבה שלך - תוביל לשינוי צורת ההרגשה שלך. דג שנסחף עם הזרם - הוא דג מת. דברים לא יקרו מעצמם - הם צריכים את עזרתך בכך. אל תבכה כמו תינוק - על מה שעשית כמו גבר. אל תיקח את הדברים הפשוטים בחיים - כאל מובנים מאליהם. תוכל להבין ממה אויבך פוחדים - אם תראה באילו אמצעים הם משתמשים על מנת להפחיד אחרים. התרחק מאנשים שמשפילים ומדכאים אותך - הם נהנים מזה שאתה הצעצוע שלהם. אל תתפתה להאמין לכל מה שאומרים לך - זה עלול להיות שקר. אל תתכחש לשגעונות שלך - זה מה שעושה אותך מיוחד. שמור את חבריך קרוב - ואת אויבך קרוב עוד יותר. אל תנסה לראות את העולם דרך עיניו של אחר - הוא עלול להיות עיוור. לא דיי בלכוון היטב - צריך גם לדעת מתי ללחוץ על ההדק. כשאתה מפסיד בקרב - אתה לומד איך לנצח במלחמה. התייחס אל עצמך כמו שהיית רוצה שאחרים יתייחסו אלייך. חיי של פנאי וחיי עצלות - הם שני דברים שונים לגמריי. אנחנו מקבלים מהחיים - רק מה שאנחנו נותנים להם. תחייה את ההווה - אבל תחשוב על המחר. החיים הם כמו מראה - תחייך אליהם והם יחייכו בחזרה. החיים הם כמו הזיה - בהתחלה זה טוב ויפה ואז זה נגמר. בצרות של אחרים - תמצא שחייך בעצם יפים. מי שלא אוהב אותך שלא ימות - שיחיה ויסבול. מה שלא הורג אותך - מחשל (מחזק) אותך. בחיים אל תחשוב מה אתה עושה - אלא איך אתה עושה זאת. אין לחם אין תורה - אין אהבה אין שמחה. נצל את החיים - אחרת החיים ינצלו אותך. הכל עובר בחיים - גם החיים עצמם. אתה עובד בשביל לחיות - אבל העבודה הורגת אותך. האהבה נולדה - השנאה נוצרה. סוד החקלאות - משק. סוד הצבא - נשק. סוד האהבה - חשק. אני חושב - משמע אני קיים. מי שלא עושה - לא טועה. ומי שלא טועה - לא יודע כלום. מצא דרך לעזור לאחרים - זה יוסיף משמעות לחייך. עדיף לאבד רגע בחיים - מאשר לאבד את החיים ברגע. אם תמיד תעשה את מה שעשית תמיד - אז תמיד תגיע לאן שהגעת. היופי שוכן בעיני המתבונן. חשוב להקשיב לקול הפנימי שלך. הסבלנות היא מחצית החכמה. בכל סוף יש מידה של עצב - ומידה של שמחה, תלוי לאיפה אתם מעדיפים להשתייך. אם החיים הם מסע והיעד הוא בית הקברות - צריך ללמוד ליהנות מהמסע לפני שנגיע ליעד כשאלוהים סוגר דלת לאפשרות אחת - הוא פותח חלון לאפשרות אחרת החיים שלך הם כמו סרט - שאתה הוא הבמאי, המפיק והשחקן הראשי אנו יוצרים את המציאות בה אנו חיים. תמיד שאתה קונה משהו - תמצא אותו אח"כ יותר בזול. ההיסטוריה מלמדת - שהאדם אינו לומד ממנה. בהקשבה ניתן ללמוד איך לעזור בבעיה. ככל שתקשיבו לאחרים יותר - כך יעריכו יותר את חכמתכם כשאישה אחרת גונבת את הגבר שלך הנקמה הכי טובה היא - לתת לה לקחת אותו. קחו בחשבון - לפני שהמצב ישתפר, הוא יהיה גרוע יותר. הרגע שלו אתה מחכה זה זמן רב - יגיע לבסוף ברגע הכי לא מתאים. כל דבר גרוע - עלול להפוך לגרוע יותר. הסיכוי שתפגשו מישהו שאתם מכירים גדול כאשר אתם עם מישהו שאינכם רוצים להיראות איתו. תבונתו של אדם נמדדת בעיתוי שבו יפעל מהלב ובעיתוי שבו יפעל מהראש. על הכסיל והטיפש - הכסיל שוגה ממוחו והטיפש שוגה מלבו אם תשאל, תהיה טיפש לשניה - אם לא תשאל תהיה טיפש לנצח. חכמה והיגיון - מונעים אסון עדיף לשתוק ולהחשב כטיפש - מאשר לדבר ולהוכיח את זה. כשאתה לא מנסה להראות את חוכמתך - אתה מגלה את טיפשותם של אחרים. יש המטביעים את צרותיהם - ויש המלמדים אותם לשחות מי שאינו מסתפק במספיק - לעולם לא יספיק לו דבר. על טעם ועל ריח אין להתווכח סוף מעשה במחשבה תחילה. אף פעם אל תתווכח עם שוטה - הוא רק יגרור אותך לרמה שלו ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא - שלגאונות יש גבולות. אינטלגנציה מזהה את מה שקרה - גאונות תזהה את מה שיקרה אלוהים חייב לאהוב אנשים טיפשים - הוא יצר כ"כ הרבה. אף אחד לא מת בתול - החיים דופקים את כולם אי אפשר לקנות אהבה - אבל בהחלט אפשר לשלם עליה ביוקר. אדם יכול לתת מבלי לאהוב - אבל הוא לא יכול לאהוב מבלי לתת אהבה אף פעם לא נגמרת - רק מתחלפת העולם הוא במה אחת גדולה ואנחנו השחקנים. אתה יכול לבחור לברוח ואתה יכול לבחור להתעלם - אבל בסופו של דבר תמיד תתעורר לאותה מציאות העולם לא יכול להפנות לך את גבו משום שאין לו גב - אתה זה שמפנה את גבך לעולם. שאתה על הכביש אל תהיה צודק - היה חכם. אדם שמאמין שהוא יכול - יכול, אדם שלא מאמין שהוא יכול - כנראה צודק. אל תברח מהעבר שלך - אחרת הוא יבוא וירדוף אותך בעתיד.

משפטים בקטגורית חוקי מרפי
    לפעמים האור בקצה המנהרה הינו אלא הרכבת שבאה ממול "כל מה שיכול להשתבש, אכן ישתבש" (חוקי מרפי) "פרוסה מרוחה תמיד תיפול על הצד המרוח" (חוקי מרפי) "תמיד כשתזדקק לחוק מרפי- הוא לא יקרה" (חוקי מרפי) "המחשב תמיד יודיע שחסר קובץ להתקנה כשהיא כבר עברה 99 אחוז" (חוקי מרפי) "רק כאשר תתחמם במיטה ותרגיש בנוחות מקסימלית, תגלה ששכחת לכבות את האור בסלון" (חוקי מרפי) "כשתצטרך להשתמש בשירותים, תגלה שמישהו בדיוק נכנס אליהם." (חוקי מרפי) "רק לאחר שגזזנו את הציפורניים נגלה שאנו זקוקים להן" (חוקי מרפי) "להיות בעל אמונות טפלות - מביא מזל רע" (חוקי מרפי) "אם יש שתי תוכניות בטלוויזיה שכדאי לצפות בהן - הן ישודרו באותו הזמן" (חוקי מרפי) "הרכב שלפניך לעולם ייסע לאט" (חוקי מרפי) "העודף בקופת המוכרת ייגמר כשיגיע תורך לשלם" (חוקי מרפי) "משפט פתיחה טוב מגיע בדיוק דקה אחרי שעשית מעצמך אדיוט מוחלט" (חוקי מרפי) "ביום שהחלטת לא להביא מטרייה- יירד גשם" (חוקי מרפי) "כל אבן שתכנס לך לנעל תנדוד תמיד נגד שיפוע הלחץ, היישר לנקודה הלוחצת ביותר" (חוקי מרפי) "ככל שתדבר יותר בקול, כך יתעלמו ממך יותר" (חוקי מרפי) "אף חוד לא נשאר שלם במשך שיעור שלם" (חוקי מרפי) "דווקא ביום שלא תבוא לבית הספר, תגלה כי לימדו חומר חדש, הביאו את הכי הרבה שיעורים והכתיבו הכי הרבה בכל השנה" (חוקי מרפי) "דווקא ביום היחיד שלא תכין את שיעורי הבית המורה ישאל אותך אם הכנת" (חוקי מרפי) "ביום שתחליט להתחיל בדיאטה, המקרר שלך יהיה מלא מתמיד" (חוקי מרפי) "כשתרצה לשתות המים יהיו חמים וכשתבוא להתקלח המים יהיו קרים" (חוקי מרפי) "עשן הסיגריה ינדוד תמיד לכיוון האדם הלא מעשן, בלי קשר לכיוון הרוח" (חוקי מרפי) "המבצע ייצא לחנויות בדיוק יום אחד אחרי שכבר קנית את המוצר" (חוקי מרפי) "בצרור מפתחות - המפתח הנחוץ הוא תמיד המפתח האחרון" (חוקי מרפי) ":כשאת רוצה מישהו הוא לא ירצה אותך,אבל כשאת לא תרצי אותו כבר הוא ירצה אותך"

משפטים בקטגורית שיאי גינס
    50. הכדורסלן הכי גבוע ב-nba (מ' 2.31 ) 49. הספר הכי יקר (8.802.500$) 48. פחית הקולה הכי יקרה (6000$) 47. זיכרון-הכי הרבה קלפים (2.808 קלפים) 46. קפיצת צפרדע שיא המרחק (10 מ') 45. טמפרטורת הגוף הכי נמוכה (14.2 מעלות צלציוס) 44. שיא המרחק בריצה (415.5 ק"מ ביום) 43. הכלב הכי גבוה (1.054מ') 42. השער בכדורגל הכי מהיר (2.81 שניות מפתיחת המשחק) 41. הגזר הכי ארוך (3.35 מ') 40. שיא הזמן מיתחת למים (עם חמצן 71 שעות ו40 דקות) 39. המסע הכי ארוך במונית (34.908 ק"מ) 38. השרשרת הכי ארוכה (32.2 ק"מ) 37. הצעיף הכי ארוך (32.2 ק"מ) 36. שתית בירה במופך (בירה אחת 3 שניות) 35. בלעת נקניקיה בלי ללעוס (7 נקניקיות בדקה) 34. רצף הקליעות בכדור-סל (5,221 סלים) 33. שיא המהירות של מכונית ברוורס (165.08 קמ"ש) 32. הגל הכי גבוה ('34 מ) 31. הכי הרבה מעלות צלזיוס (404) 30. הגביש הכי גדול (2400 ק"מ) 29. שיא להקיף את העולם במכונית (69 ימים) 28. שיא לחיות עם עקרבים בחדר זכוכית (32 ימים עם 3000 עקרבים) 27. שתית בקבוק קטשוף (33 שניות) 26. הכנת כריך ברגליים (1.57 דקות) 25. התזת מרשמלו מהאף ותפיסה בפה של מיששהו אחר ('4.96 מ) 24. מריטת נוצות בעוף-הכי מהר (תרנגולת ב-4.4 שניות) 23. שחקנית הקולנוע שקיבלה הכי הרבה כסף (40 מליון דולר) 22. הסרט הכי ארוך (25 שעות ו-32 דקות) 21. פרמידת הגלידה הכי גדולה (מורכבת מ-3894 כדורי גלידה) 20. הפינקיק הכי גדול (15.01 מ"ר) 19. הלטאה הכי ארוכה ('4.75מ) 18. שיא הרמת ארגזי חלב על הראש (696 ארגזים) 17. שיא הכובד בהרמת משקל על הזקן (61.7ק"ג) 16. ניפוח בלונים בשעה אחת (554 בלונים) 15. אכילת תולעים בחצי דקה (94 תולעים) 14. השפם הכי ארוך ('3.39מ) 13. ציפורן האגודל הגדולה ביותר ('1.42מ) 12. העץ הזקן ביותר (בן 10,500שנה) 11. הזרוע של התמנון הכי גדול (39מ') 10. האיש הגבוה ביותר (2.72מ') 9. האיש הזקן והנמוך ביותר (57ס"מ) 8. האיש השמן ביותר (585ק"ג) 7. הארנק היקר ביותר (75 אלף$) 6. הזוג הנשיוי הצעיר ביותר (בן 3 חודשים ובת 11 חודשים) 5. האיש המבוגר ביותר בזמן חתונתו (בן 103) 4. האישה המבוגרת ביותר בזמן חתונתה (בת 102) 3. סוג המכרסם הקטן ביותר (8 גרם) 2. האיש עם הכי הרבה אצבעות (ילד עם 25 אצבעות ביד אחת) 1. האישה הכי זקנה (בת 129)

משפטים בקטגורית משפטי מורים
    מה כל כך מצחיק? נראה איך תצחקו כשתראו את הציון שלכם במבחן זה ירשם בתיק האישי וילווה אותך כל חייך. (לפחות אני לא מורה) אתה גם חצוף וגם חוצפן (את גם מכוערת וגם מפלצת) אתה רוצה גם קפה ועוגה? (כן , 2 סוכר בבקשה) מה כל כך מצחיק? נראה איך תצחקו כשתראו את הציון שלכם במבחן (אין תשובה) אני מלמדת גם בכיתה המקבילה ושם כבר הספקנו את כל החומר (בטח את אומרת את זה גם להם) חמור קופץ בראש (אז למה את לא קופצת) חבל לי על השלושה, ארבעה תלמידים טובים שיש פה (איפה??) יש לי עיניים בגב (אז את צריכה עוד זוג משקפיים) אולי תספר לכולנו, שכולנו נצחק (טוב נו... את שמנה) תפסיק ללעוס כמו פרה (תפסיקי להראות כמו פרה) הצלצול הוא בשביל המורה (אז תצאי מהכיתה כבר) אני את הבגרות כבר עשיתי (10 פעמים עד שעברת) צאו החוצה שניכם. אתה והמסטיק. (וואו קרעת אותנו מצחוק) מי שלא רוצה - שלא יהיה פה (כל הכיתה יוצאת) יש לי עיניים בגב (ברור - לכל המוטציות יש) מי שלא שם לב - אני בכיתה. (איך אפשר שלא??? את כזאת שמנה)

משפטים בקטגורית לאייסיקיו ומסן
    אני בדיוק כמו פרפר יפה ליראות אותי אבל קשה להשיג שממשיכים האלה ? יש דברים שנשארים ע מ ו ק בתוך ה - 3> שתיסתכלי על הירח ?!תביני שאני אוהבת אותך שתיסתכלי על הכוכבים - תביני עד כמה .. אמרתי לא לסמים אבל הם לא הקשיבו- צוף בשביל כל העולם אתה מישהו,אבל בשביל מישהו אתה כל העולם אל תשנא את עצמך- יש הרבה שעושים את זה בשבילך אני לא גזענית- אני שונאת את כולם באותה מידה שווה להיות נחמד, אבל יותר נחמד להיות שווה יש נס חנוכה... יש נס קפה... אבל כשנולדתי קרה הנס הכי יפה אל תאהב את מי שאתה משיג- תשיג את מי שאתה אוהב[נושי] כדי לכבות שריפה צריך כבאים, כדי לכבות אהבה צריך קנאים אנ'לא מצלמה אז אל תעשו עלי פוזות! אני לא כוכב.. כוכבים נופלים אני לא!!! מי שרואה אותי נהיה עיוור כי מהיופי שלי כל אחד מסתנוור אל תאהב את מי שאתה משיג, תשיג את מי שאתה אוהב אנ'לא סנובית... אני פשוט לא נחמדה לכל אחד... אלוהים ברא בנים אלוהים ברא בנות. אלוהים ברא אותך... טוב נו גם אלוהים יכול לטעות בהתחלה הדלקת אותי, אחר כך קירבת אותי לשפתייך, ובסוף זרקת אותי! חיי סיגריה חיים קשים חבר הוא כמו דשא, אם לא תכסחי אותו, הוא יתפוס גובה! מי שזורק 10 אגורות לא שווה 10 אגורות פעם עבדתי בחנות לחיות מחמד ואנשים כל הזמן שאלו עד איזה גודל אני יכול להגיע אל תשתו מים דגים עושים סקס בהם כל הגברים\נשים [מה שאתם רוצים] הם זבל רק צריך לדעת לחפש בפח הנכון

מקווה שנהנתם =]

DaNz` DaNz` מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ואלה אחי יפה..
    תן עדכון תכתוב..

אל תאהב את מה שאתה משיג תשיג את מי שאתה אוהב..

הסמל האישי של ToMeRz
    ToMeRz ToMeRz מנותק מעצב
    שם פרטי
    Tomer
    קיבל לייק
    13 פעמים
    יפה אבל אני מאמין שלא אתה עשיתה את כל זה אז תן קרדיט...
    אם אתה עשיתה איזה השקעה יפה

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    פשש איזה משפטים אש

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק