מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: מדריך ראשון NX|לכל שחקני המייפל למיניהם ובמיוחד לדניאל שרוצה לקחת תפורום ולהקפיץ אותו

Oran Aviv Oran Aviv מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אורן
    קיבל לייק
    0 פעמים

מדריך ראשון NX|לכל שחקני המייפל למיניהם ובמיוחד לדניאל שרוצה לקחת תפורום ולהקפיץ אותו

יש לי הרבה ידע בנושא כי הייתי עד לפני כמה חודשים חרשן של המשחק הזה עכשיו אני יכול לרשום מדריכים משלי של השגת קאש בשיטה שרובם לא מכירים או מדריכים לעבודות מסויימות בקיצור יש לי המון מה לתרום אז אם מישהו צריך משהו מסויים שיגיב לי פה אני יתתק לו תשובה או מדריך ניתן גם לפנות אלי באיי סי קיו למי שרוצה 324756431 אני אשמח לעזור לכל שאלה.

ובתור התחלה אני ארשום מדריך יחודי משלי להשגת קאש בלי להוציא דולר אחד

אז ככה זה דיי פשוט זה רק דורש קצת זמן עדיף שתיהיו בעולמות כמו קראדיה וכאלה בלי הרבה פאלצנים או שקרנים עולמות חדשים יותר.

אז ככה:

דבר ראשון תשיגו 1.5 מילל זה נורא פשוט בעולמות החדשים פשוט תעשו כמה kpq תשיגו סכרול בשביל אוברול לדקס של 10% ותמכרו ב-300k-400k ותחסכו תכסף עד שיהיה לכם לפחות 1.5mill אחר כך לכו לfm ch1 ושם תרשמו שאתם קונים nx cash עכשיו בנושא הזה כבר עדיף להתעסק אם נשים כי הם קצת יותר אמינות במשחק עדיף לחפש בשעות המאוחרות של הלילה ככה שהאמריקאיות משחקות למה הם אמינות אחרי שמצאתם מישהי תגידו לה ככה תביאי לי מתנה חנות ואני אביא לך 1.5 mill כמובן קודם כל שהיא תביא לכם את החנות אל תביאו מקדמה בשום אופן אחרי שהיא עושה לכם תעשו רילוג ותראו שקיבלתם אם יש לכם מזל טוב תביאו לה 1.5mill כפי שסיכמתם בהתחלה ואז תתחילו למכור אני עשיתי בשבועיים 17mill כמובן שאתה צריכים לדבר איתה באנגלית חח
    או קיי עכשיו אחרי שעשיתם קצת כסף תשמרו את אותה אחת בבאדי שלכם ותגידו לה שעכשיו תקנה לכם חיה או כל מה שתרצו ותסכמו על מחיר וזהו זה כל העניין.

דברים חשובים לדעת:
    1)לדעת טוב אנגלית
    2)לא לתת מקדמה או כלום עד שאתם לא מקבלים תמתנה
    3)לא להיות פראיירים לסכם על מחיר משתלם (הכוונה:היום 1k cash שווה ל1mill ותנסו להשיג דיל של פחות אפילו)

דוגמאות להצלחות:
    כרגע אני היחיד שניסיתי תשיטה שלי והיתה לי הצלחה מסחררת קניתי מאחת מניורק באחד וחצי מיליון חנות מהחנות תוך שבועיים עשיתי 17 מיליון (כמובן צריך קצת להבין בעסקים כגון לקנות בזול ולמכור ביוקר והרבה חרישה) אחרי זה קניתי ממנה בחמש מיליון תכלב האסקי שעולה ניראה לי שש ומשהו אלף קאש וזה פשוט אם חנות אפשר לעשות תוך שבוע בממוצע רגיל לפחות 5 מיליון לפחות אז תעשו תחשבון אם זה כדיי מקווה שעזרתי לכמה למי שצריך עוד עזרה ניתן לפנות גם אלי באיי סי קיו כנ"ל

בברכה אביב אורן.

`Shox `Shox מנותק עתיק
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    מכיר אחי היום כולם סקאמרים.
    עבדו עליי כמה פעמים אבל לא כזה שינה לי היה לי 166 מיליון חח..
    אבל חפיף קיצור אחרי שעבדו עליי איזה 3 פעמים לא האמנתי לאף אחד דיברתי עם איזה אחד שיביא לי NX
    יעני את ה קופון של השיער שזה 5.7k NX בעד 6MIL הוא ביקש שאני אל יעבוד עליו
    אבל מרוב תסכול ועצבים לקחתי תקופון ולא ישלמתי תאכלס מיסכן הוא לא עשה כלום אבל גם אני לא חחחח..
    אבל מה אכפת לי הרווחתי שיער יפה ^^

Oran Aviv Oran Aviv מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אורן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע עבדו עליך כי אתה לא עשית מה שאני עשיתי

דבר ראשון עדיף שתעשה את זה מאישה דבר שני אני אף פעם לא נתתי כסף מראש קודם כל קיבלתי תמתנה ורק אז

ושתדע לא עשיתי את זה רק מאחת שמצאתי והיה לי מזל איתה עשיתי את זה מאוד שתיים אחרות גם

ואני יכול להבטיח שמישיהיה סבלני ויעשה תמדריך כמו שאני עשיתי אני בטוח שהוא יצליח ודבר אחרון לפי מה שהבנתי אתה בסקניה וכמו שאמרתי עדיף לעשות את זה בעולמות החדשים

הסמל האישי של ToMeRz
    ToMeRz ToMeRz מנותק מעצב
    שם פרטי
    Tomer
    קיבל לייק
    13 פעמים
    מגניב תמשיך להשקיע ולהגיב אורן!=]

נושאים דומים

1. מדריך | שיחות חינם לכל העולם
    על ידי D-Style בפורום מדריכים וטיפים
    תגובות: 55
    הודעה אחרונה: 25/07/07, 07:25