מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: הניסוי בז'נבה-"סוף העולם" כיביכול.

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים

הניסוי בז'נבה-"סוף העולם" כיביכול.

אני על גל של נושאים מעניינים היום.
    אם בא לכם לקרוא משהו לידע כללי, תהנו.

כמו שבטח קראתם, יש ניסוי בז'נבה (כן איפה שחתמו על אמנת ז'נבה לזכויות אדם בעת מילחמה) לחיקוי "המפץ הגדול" שהיה לפני 13 מיליארד שנים.

בניסוי הזה ידמו את התהליך בעזרת "מאיץ חלקיקים" שמן הסתם יאיץ חלקיקים אטומיים... הוא יאיץ אותם למהירת האור (!).

חלקיקים אלו יתנגשו אחד בשני 8 אלף פעמים בשניה (!!). ברגע שהניסוי יגיע למסה קריטית הוא באמת עלול ליגרור שרשרת אירועים שתייצר "חור שחור" שכיביכול יבלע את כדור הארץ.

המדענים שעובדים בפרוייקט אמרו שזה אכן אפשרי (שיווצר חור שחור) אבל אם זה כן יקרה הוא יהייה מאוד מאוד קטן ולא תיהייה לו מספיק מסה או כח למשוך אל עצמו דברים וליגדול ולכן הוא יקרוס לתוך עצמו ויעלם בשניות.

אנשים שקצת ניסחפו עם העיניין הזה של "סוף העולם" יצרו עבורכם סירטון על מה שהם חשבו שיקרה בז'נבה:

[YT]moEzECvJDas[/YT]

למי שלא הבין, איפה שהחור מתחיל נימצאת ז'נבה.

עכשיו לחלק המעניין, כמו שאתם יודעים כבר, המדענים סיימו לבנות את המכונה הזו אבל עוד לא בדקו אותה. הם עורכים בדיקות מקיפות כדי לוודא שלא יהיו תקלות ביום הגדול.

הניסוי היה אמור להערך עוד בעשרים ושש בנובמבר 07 אבל היו כמה תקלות ובטח לא שמעתם עליהן.

המעבדה בה הניסוי יתקיים היא מאה מטרים מיתחת לאדמה ויש בה 27 קילומטר של מינהרה צרה כדי שיהייה מקום למאיץ החלקיקים...כל 27 הקילומטרים נימצאים מיתחת למאה מטרים של SOLID ROCK. רק שתקבלו מושג מה זה לפחור 27 קילומטר באדמה (לא לעומק! לרוחב, אבל עדיין בעומק של מאה מטרים), המרחק בין נתניה לתל אביב הוא כמעט כמו אורך המינהרה הזאת.

סירטון בן 11 דקות על הניסוי, מה שיש בו ובערך כל מה שרשמתי פה אבל באנגלית...הצינור הארוך שהאנשים עוברים לידו זה מאיץ החלקיקים...למי שראה "משימה קטלנית 3", זה הקטע שהרובוט נידבק למאיץ החלקיקים כי הוא כולו מגנטים :X

תהנו:
    [YT]IUO8ATPFmro[/YT]

לסיכום הנושא:
    המכונה ניבנתה כי המדענים חושבים שבעזרת הניסוי הזה הם יוכלו להבין "הכל" (לפי הסירטון), כשאני אומר הכל אני מיתכוון ל: מאיפה באנו, מה העתיד של היקום, מה גורם לחור שחור להיפתח ואולי אפילו איך לפתוח אחד או ליסגור בעצמנו (!!!).
    אני אישית לא יודע אם אנשים מוכנים לידע כזה עדיין כי ברור שזה ילך קודם כל לצבא כמו ההמצאה של אינשטיין על האטום (אם זה יעבוד כמובן).

נהנתם? ספרו לחבריכם...לא נהנתם? זדיינו, לא מעניין אותי תגובות של קופים. זה למי שמעניין אותו עוד דברים חוץ מהשכונה שלו.

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נראה מעניין אחושרמוטה...

obi obi מנותק ותיק
    שם פרטי
    עדי
    קיבל לייק
    8 פעמים
    ראיתי את זה כבר איזה חזק זה ...

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שטיות .. הם לא יצליחו לעשות כלום לא יקרה כלום
    ואז אולי יביינו שאלוהים עשה הכול ..

אבל זה מטורף אחושרמטה ..
    ומה שיכול לקרות זה מה שיש בסרטטון אז אימלללהה

rea rea מנותק לוגואיסט מורשה ומפקח לשעבר
    שם פרטי
    rea
    קיבל לייק
    91 פעמים
    אני אומר שלאוראל יש אחלה של חתימה... ושיביא כבר דמו!

הסמל האישי של ErOFlex
    ErOFlex ErOFlex מנותק גורו
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ניסוי של 10 שנים ויותר..
    ממש לא לעניין כרגע.

dRa dRa מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אהבתי את הסרטון הראשון, תאכלס נראה מגניב אבל מפחיד.

הסמל האישי של insan1ty
    insan1ty insan1ty מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ErOFlex צפה בהודעה
    ניסוי של 10 שנים ויותר..
    ממש לא לעניין כרגע.
    21.10.2008, ניסוי ראשון באנרגיה גבוהה, די רלוונטי הייתי אומר.

ציטוט במקור פורסם על ידי Almightyz צפה בהודעה
    ...לסיכום הנושא:
    המכונה ניבנתה כי המדענים חושבים שבעזרת הניסוי הזה הם יוכלו להבין "הכל" (לפי הסירטון), כשאני אומר הכל אני מיתכוון ל: מאיפה באנו, מה העתיד של היקום, מה גורם לחור שחור להיפתח ואולי אפילו איך לפתוח אחד או ליסגור בעצמנו (!!!)...
    +לחקור מה הוא הDARK MATTER שמרכיב 23% מהיקום, DARK ENERGY שמרכיבה 73% מהיקום וקשורה לוואקום בחלל , לחפש חלקיקים (תת אטומיים בין השאר) נוספים וביניהם בוזון היגס - אם תהיה הוחכה לקיומו אז נווכח לדעת שכל התאוריה הפיזיקלית שעליה אנחנו מתבססים שגויה.
    לגבי חורים שחורים, סטיבן הוקינגס הוכיח כי חורים שחורים גם פולטים חלקיקים, וכי מתחת למסה מסויימת חור שחור פולט יותר חלקיקים ממה שהוא שואב, מה שבעצם יגרום לחור השחור למות, מה שבעצם אומר שאתם סתם לחוצים כמו ...

ProJecT^X ProJecT^X מנותק גורו
    שם פרטי
    אושרי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    שיבנו מכונת זמןןןןןן ויעשו מסע אל העתיד :]] חחחח

נושאים דומים

1. לכבוד סוף העולם (22.8.2006)
    על ידי insan1ty בפורום מה שבראש
    תגובות: 43
    הודעה אחרונה: 21/08/06, 17:17
eXTReMe Tracker