1.המדריך לעצלן צמא

הרגשת פעם ריקנות בגרון אבל לא היה לך כוח לקום לשתות?
נסה את הצעדים הבאים:

במידה ויש מישהו בבית כגון: אבא, אמא, אח, אחות, חבר או כל אחד אחר, פתח את פיך ב90 מעלות, כוון אותו לכיוון הדלת או למי שבסביבה ותצווח "אני צמאאאאאא תביא/י לי לישתות" במיקרה והקורבן מסרב/ת נסו את העצלן המנומס
"אני צמאאאאאא תביא/י לי בבקשה משהו לישתות" במידה והקורבן עדיין מסרב/ת יש להעמיד פני מתעלף ולחכות מספר דקות עד שימצאו אותך ויביאו לך לישתות, במידה וגם זה לא עובד תירשם לבצפר למשחק.

במידה ואין מישהו בבית נסה להזמין חבר/ה ואם עדיין אין ואתה עושה הכל בעצמך אתה עצלן כושל! Fail

2.המדריך לעצלן עייף

הרגשת פעם שהעיניים שלך נעצמות ולא היה לך כוח ללכת למיטה?
נסה את הצעדים הבאים:

במידה ויש מישהו בבית ואת/ת שוקל/ת מתחת ל30 קילו בקש/י ממנו להרים אותך למיטה, במידה והקורבן מסרב יש לעשות את הצעד הבא:
לקחת מספריים ו/או סרגל ו/או סכין [אפשר להשתמש במדריך לעצלן צמא בכדי להשיג מצרכים אלו]
לעשות חתך קטן ולא עמוק ברגל, לחשוף את האיזור המדמם ולזעוק לעזרה, ברגע שהקורבן מגיע יש להגיד לו שאתה רוצה לישון אבל אתה לא יכול ללכת, והינה אתה מסודר.

במידה ואין אף אחד בבית את/ה יכול/ה לישון במקום.

3.המדריך לעצלן משועמם

הרגשת פעם שאין לך מה לעשות ולא היה לך דרך לשעשע את עצמך?
נסה את הצעדים הבאים:

במידה ויש מישהו בבית כגון: אח, אחות, בני/בנות דודים, צווח אליהם שיגשו אליך ואמור להם אחד מהאפשרויות הבאות:

1.הדלק נא טלוויזיה אחרת יערף ראשך בשנתך.
במידה והקורבן יגחגך, דגדג אותו למוות ו/או הרוג אותו.

2.עסה לי את הגב אחרת אעשה ממך חיפושית.
במידה והקורבן יסרב, תציע שאתה תעסה לו את הגב. [כשאתה עומד עליו עם נעלי פקקים]

3.תשעשע אותי או שאטלוש לך גבה.
במידה והקורבן יסרב, טלוש גבה ו/או שתיים.

4.המדריך לעצלן צמא

הרגשת פעם ריקנות בגרון במסיבה עם פול ווליום ואין לך כח ללכת לבר לשתות?
נסה את הצעדים הבאים:

הבט מסביב ומצא קורבן קרוב עם אפשרות הגעה בעזרת יד מהמקום, הושט ידך אליו עטוף את צווארו בעזרת כף ידך וגרור אותו אליך, קרב את אוזנו אל פיך ואמור לו "לך תביא לי ____ [לפי בחירתך] לשתות" במידה והקורבן יסרב יש לעשות אחד מהצעדים הבאים:

1.לנתק את ראשו מגופו ולזרוק על הברמן בתקווה ויבין שאתה צמא בתנאי שיצא חי.
2.לתת לו ללכת ולנסות שוב על קורבן אחר.
3.להתקשר לחבר ו/או קרוב משפחה ולהגיד לו שנפצעת קשה ושיבוא למקום שבו אתה נימצא, יקנה לך ____ לשתות
במידה וישאלו אותך איך נפצעת קשה תגיד שהתכוונת שזרקו עליך קשה [לחם] וקיבלת זעזוע מוח.

במידה וכלום לא עובד הבא לחם מהבית.

5.המדריך לעצלן הרוצה לקרוא לחבר

רצית פעם לקרוא לחבר באמצע מסיבה עם פול ווליום ולא היה לך כח להוציא את גרונך?
נסה את הצעדים הבאים:

1.הוצא סכין ותפוח והתחל לגלף, בזמן שאתה מגלף קרא את הצעדים הבאים.
2.השג קשר עין עם מישהו בסביבה וסמן לו לבוא עם היד, ברגע שהוא בא תלוש את אוזנו הקרב אותה לפיך ואמור לו "קרא לבחור עם החלוצה בצבע ____ [תלוי בחולצה של אותו חבר] במידה והקורבן מסרב אמור לו את הדבר הבא "אם אינך מעוניין שראשך יחליף את תפוחי עשה זאת מיד" אם הקורבן עדיין יסרב החלף את ראשו עם תפוחך.
3.במידה וקורבן הסכים לקרוא לחברך מהצעד השני וחברך הגיע, הצע לו תפוח.

6.המדריך לעצלן הרוצה לירקוד

רצית פעם לירקוד במסיבה אך לא היה לך כח לקום?
נסה את הצעד הבא:

1.קרא למישהו מהסביבה [אפשר להיעזר במדריך לעצלן הרוצה לקרוא לחבר] תלוש ו/או קרב את אוזנו לפיך ואמור לו "תחפש נא אלי ורקוד במקומי" במידה והקורבן יסרב אמור לו "気持ちのいい 有能な 行儀のよい" במידה והקורבן יסרב תלוש את רגליו וזרוק את אצבעות רגליו להנאתך.

במידה ולא סופקת למד יפנית.