מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: הומור / - המילון לרוסי המתחיל

הסמל האישי של SexMachine
    SexMachine SexMachine מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

הומור / - המילון לרוסי המתחיל

כדי להיות רוסי, צריך קודם כל להבין את המנטאליות הרוסית

(אני לא מדבר על שנאת יהודים ואמריקאים, אני מדבר על הרוסים שפה)

ווֹ דקה – משקה הקודש. את הוודקה שותים עם זפיבון (שזה מיץ כדי לערבב) ועם זקוסון שזה אוכל שאוכלים עם הוודקה

כדי לא להשתכר מהר). רוסים שותים את הוודקה בתדירות גבוהה. לפחות פעם בשבוע, כאשר הרוסים קמים למחרת בבוקר,

הם אומרים אתהמשפט הבא: " אני בחיים יותר לא שותה!" משפט זה זהה למשפט המרוקאי:" זהו, נרגעתי" - נדיר ולא נכון .

ב ּליא ַט –מילת הקודש הרוסית! משמעות המילה היא " זונה ". עם זאת, בליאט משמשת את הרוסים לכל דבר בעצם! זאת מילת קישור,

מילה שאומרים כאשר משהו רע קורה, מילה שאומרים כאשר ממש מתפלאים ממשהו טוב או משהו ממש רע "בליאאאאאההההה !"

(במצב כזה לא חובה להוסיף את ה "ט " בסוף המילה מאחר והכל ברור גם ככה) ובעצם בכלל לא משתמשים בה במשמעות האמיתית

שלה (אגב, בליאט בעצם כותבים בליאד. אבל מסיבות דקדוקיות, שומעים את זה בסוף כ "ט" לכן מתרגמים את זה תמיד בליאט.

בליאט גם יכולה להיות המילה האחרונה של כל רוסי שהולך מן העולם הזה מוקדם מן הצפוי. אצל ישראלים זה "שמע ישראל..."

אצל רוסים זה : "בליאט !" לפעמים אפשר להוסיף את המילה "נאחוי" אחרי הבליאט .

לך נ ִאחו ּי – כאשר רוסי אומר לך את המשפט הזה, הוא בעצם מתכוון לכך שהוא אינו רוצה שתיהיה בסביבתו ברגע זה מאחר והוא כרגע

שלח אותך רחוק. משפט זה דומה למשפט "לך להזדיין " בעברית. עם זאת, לפעמים הוא נאמר בנימה טובה יחסית. אבל יש להזהר

לא להתבלבל. במקרה ורוסי גדול בשם בוריס או ולאד אומרים לכם ללכת נאחוי, אני מציע לכם להקשיב להם ולהתרחק .

הנה קואורדינטות מדוייקות למקום הנקרא "נאחוי" ( המקום נמצא איי שם בפרו ): 14 מעלות ו-24 דקות בקב הרוחב הדרומי,

71 מעלות ו-17 דקות בקו האורך המערבי. תצלום לוויני מלמעלה : אל תנסו למצוא את זה בגוגל earth , לא נראה לי

שהם ציינו את השם, אבל צריך!

פִִּיזְדֵץ - מילה שיש להסביר עם סיפור קצר : הולך לו ישראלי בשם יוסי ביער ושואל:" או אלוהים, האם אתה מוכן להסביר לי מה זה

פיזדץ ?" עונה לו קול מן השמיים:" השמע להוראות שאני אביא לך, ותגלה את הסוד המסתתר מעבר לדקויות השפה הרוסית".

יוסי ממשיך ללכת ביער ולפתע קופצים עליו אינדיאנים מכל הכיוונים . "תודה אלוהים, הבנתי מה זה פיזדץ!" עונה לו הקול מהשמיים :

"זה עוד לא פיזדץ ". האינדיאנים מביאים את יוסי למחנה, קושרים אותו לעמוד ומכינים מדורה . הקול מן השמיים:" חכה יוסי,

זה עוד לא פיזדץ. תבקש מהם לקחת אותך אל הצ 'יף שלהם". יוסי עושה מה שאומר לו הקול מן השמיים ומביאים אותו אל הצ 'יף.

הצ' יף גדול ועצבני. הוא מסתכל על יוסי ומתעצבן מעצם העובדה שהוא בכלל ביקש לראות אותו. "בסדר אלוהים, הבנתי מה זה פיזדץ "

עונה לו הקול מן השמיים:" לא יוסי, תעשה מה שאומר לך. אסוף כל כוחותיך ותן לצ'יף בעיטה חזקה בביצים!" יוסי לוקח תנופה ונכנס

עם השפיץ של הנעל בגבריותו של הצ 'יף. כל האינדיאנים מסביב מסתכלים על המתרחש בבהלה. כעבור 5 דקות הצ 'יף מתרומם

כאשר הוא אדום מזעם וכל האינדיאנים מסביב מתחילים להוציא מכשירי עינויים מכל מני סוגים. עיניו של הצ'יף מלאות דם ומסתכלות

על יוסי המסכן. ואז אומר הקול מן השמיים:" עכשיו יוסי, תבין מה זה פיזדץ !"

דָאלְבַּאיוֹבּ -מילה נרדפת למילים העבריות "אידיוט", " מפגר ", "טמבל"... שימו לב, כי המילה "אידיוט" קיימת גם בשפה הרוסית.

מה שאומר שהמילה "דאלבאיוב" היא בעצם גרסה משופרת של המילה אידיוט. מה שאומר שכאשר מישהו אומר לך שאתה דאלבאיוב,

אתה לא סתם אידיוט, אתה אידיוט גמור! המילה הופכת למאוד שימושית כאשר אתם מנסים למצוא מילות תאור שיתאימו לפוליטיקאים

שלנו.

סבתא רוסיה – סבתא רוסיה זאת למעשה האמא של רוסים רבים. היא זאת שמגדלת את הילדים הקטנים בזמן שהאמא הרוסיה

הולכת לעבוד. סבתא רוסיה זה הדבר הכי דואג בעולם! כל דבר מוזר מחשיד אותה ומדאיג אותה. היא תמיד תגיד לילדים קטנים

שלא ירימו דברים מהרצפה מאחר וחתולים וכלבים השתינו בכל מקום! פעם אחת הורדתי עלה מהעץ ואיזו סבתא אחת

(כן כן, הן גם אוהבות להתערב בגידול ילדים אחרים) אמרה לי:" אל תגע! חתולה השתינה פה" אמרתי בתגובה:" על העץ היא השתינה ?"

לא כל כך קל להתקיל סבתות כאלה ומיד קיבלתי תשובה :" אז ג'וקים חירבנו פה!" ( יופי חכמה, תמיד תמצאי תשובה. גם לא לנשום

אויר עכשיו, ציפורים מפליצות בו) אם הרוסים היו טסים לירח, ואסטרונאוט רוסי היה מרים אבן מהאדמה, הוא מיד היה מקבל שיחת

טלפון מהסבתא שלו בבית החולים של מוסקבה :" אל תיגע! חייזרים חירבנו פה!"

(שם פועל: לטרמז, שם גוף: טורמוזילה/\.

הסמל האישי של iCeDRaGoN
    iCeDRaGoN iCeDRaGoN מנותק גורו
    שם פרטי
    אביאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חחחחחחח
    יואו סבתה רוסיה=== חזק ביותר או שאני יגיד:
    בלאט איזה בדיחות(:

הסמל האישי של sLiz_One
    sLiz_One sLiz_One מנותק מתקדם
    שם פרטי
    kim
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח זה טוב!!

הסמל האישי של raz1239
    raz1239 raz1239 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחח בלאאאאאאאאאהההה
    P:

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    חחחחחחח אתה מוזר

Ar1K Ar1K מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחויאט בלאט אתה יודע כמה דברים אין פה אא ודאלביוב יכול להיות גם כהומו אבל לא בקטע של אוכל בתחת אלא סתם משו כמו"בונא תה מתנהג כמו הומו"

הסמל האישי של SexMachine
    SexMachine SexMachine מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחח

הסמל האישי של ToMeRz
    ToMeRz ToMeRz מנותק מעצב
    שם פרטי
    Tomer
    קיבל לייק
    13 פעמים
    חחח טוב