1. זה לא רטוב מדי? – אין כזה דבר רטוב מדי. תרטיבי אותו עד שנצטרך מציל ליד המיטה. לא סתם יש טוב במילה רטוב.

2. מותר לי לגעת בהם? – ברור שמותר לך אבל בזהירות. לטפי, גפפי קלות, חבקי, איחזי בריפוף, ג'נגלי, לקקי... אבל בזהירות. מדובר בציוד רגיש מאד ואין הזדמנות לתקן לחיצה חזקה מדי.

3. זה לא עמוק מדי? – אין לנו בעיה עם עומק ההיפך, ככל שעמוק יותר הרוק נעים יותר.

4. תגיד לי לפני – אל תגרמו לנו ליותר מדי מחשבות ואזהרות זה לא שאנחנו מזהירים אתכם מצונאמי זה כולו כמה טיפות... תזרמו איתנו.

5. מה יקרה אם אני אנשך אותו קצת? – טוב את זה אפילו אל תגידו בצחוק. אולי לא הבהרתי את עצמי מספיק. זה אמנם נראה כמו נקניקיה ומרגיש כמו נקניקיה אבל זה לא ... אפילו לא בצחוק!!!

6. זה כואב לך שאני עושה ככה? – אם את שואלת אז את יודעת שיש סיכוי שזה כואב... אל תנסי

7. אתה חושב שאמא שלך גם עושה את זה? – טוב אולי זה היה מקרה פרטי, אבל הייתה לי פעם מישהי שאמרה לי את זה והיא הוציאה לי את החשק לכל אותו רבעון. כמו בקללות גם בסקס - לא לערב הורים

8. מותר לי להכניס אצבע ? – יש גברים שאוהבים יש גברים שלא מרגישים בנוח. נקודת הג'י שלנו נמצאת איפשהו שם. בשביל לדעת עם מי יש לך עסק תשלחי חולית גישוש בצורת אצבע ותבררי בעצמך. הכי הרבה תקבלי כאפה קטנה לראש שתאותת לך שזו סמטה חד סטרית

9. ווי כואבת לי כבר הלסת – סימן שאת לא עושה את זה כמו שצריך או שלא עשית מתיחות קודם. כדאי לך להיכנס לכושר. אני ממליץ על שלוש פעמים ביום ללעוס מסטיק בזוקה עד שיצא ממנו הטעם.

10. גררר גררר לבלוע ? – בשלב הזה השאלות מיותרות. תעשי מה שאת רוצה אנחנו את שלנו קיבלנו. מצידי תעשי מזה לבנה. רק אל תדביקי על שמלות ותבואי אלינו בתלונות כשנהיה נשיאי ארה"ב.