עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 128

אשכול: eXp Vs Pm-3vs3

Mr.0r`X Mr.0r`X מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בואנה גנזז עזוב אותךך אתהה אין מה לדבר יהומו אתה מקבל פיצויים מהמדינה בכלל אתה יכולל לבקשש עוד אם כןן יהומוו!!!

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אלידור פרצופך האמיתי מתגלה והוא יותר מכוער מדרקון
    אתה אפילו אומר שחיים בוט וזה מראה איך אתם מפרגנים אחד לשני בכלאן
    קיצור אתה גם לא מענין לי שערה מהביצה ואל תחשוב שעם תגיד אל תטריף לי תמוח וכל החרטה הזה למה אתה נראה יותר הומו שאתה רושם את זה.
    ונתי יתערב כמה שהוא רוצה אין לך דיבור פה בכלל.

קיבל לייק
    0 פעמים
    שב בשקטט גם אתה יהומווו סתוםם תפה!!

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.0r`X צפה בהודעה
    בואנה גנזז עזוב אותךך אתהה אין מה לדבר יהומו אתה מקבל פיצויים מהמדינה בכלל אתה יכולל לבקשש עוד אם כןן יהומוו!!!
    חחחחחחחחחחחחחחחחח סתכל אותך...
    אתה כולך דומה לזרע יהומו קטן...
    אתה כולך קטן והפלולה הענקית שלך! מה אתה בא בפוזה? אתה יודע שמחר אתה בא ומתחנף שאני יעשה איתך CW, קיצר בוא דגדג תטייל לי על הכיפה

SlaydeR SlaydeR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shobu\gnz צפה בהודעה
    חחחחחחחחחחחחחחחחח סתכל אותך...
    אתה כולך דומה לזרע יהומו קטן...
    אתה כולך קטן והפלולה הענקית שלך! מה אתה בא בפוזה? אתה יודע שמחר אתה בא ומתחנף שאני יעשה איתך CW, קיצר בוא דגדג תטייל לי על הכיפה
    Love You
    חח סתם,
    תחבר לTS PM, לאיפה נעלמת פתאום?
    ---
    כמה אפשר לריב תגידו לי, כמה אה?

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SlaydeR צפה בהודעה
    Love You
    חח סתם,
    תחבר לTS PM, לאיפה נעלמת פתאום?
    ---
    כמה אפשר לריב תגידו לי, כמה אה?
    אהבת חיי חכה אני יבוא :]

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    נתי סתום ת'פה אל תגיד לי לשתוק לא בעיה שלך אל תתערב
    שאנשים פה משחקים עם צ'יטים בקהילה על ימין ועל שמאל זה בעיה של כולם אני יתערב איפה שבא לי, וכשאני צודק כדאי שתביא טיעון נגדי במקום לרשום "אל תתערב" כמו איזה אישה

הסמל האישי של JackaSss
    JackaSss JackaSss מנותק ותיק
    שם פרטי
    ניב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחח דור איזה לא קשור זה היה אין לך משהו יותר טוב להגיד ?!

וגם כן כל איקספי האלה חשים כמו לא יודע מה שלומי משתיק אותכם אחד אחד לבד
    אנחנו אפילו לא צריכים להתערב אין לכם עוד מה להגיד חבורה של מיסכנים
    מדברים על זה שאנכנו ילדים קטנים.

סליחה על השגיאות כתבתי מהר בלי לשים לב !
    נערך בפעם האחרונה על ידי JackaSss : 18/08/08 ב 20:23

SlaydeR SlaydeR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

ציטוט במקור פורסם על ידי shobu\gnz צפה בהודעה
    אהבת חיי חכה אני יבוא :]
    מחכה לך טום,
    אה ותגיד, קנית מיקרופון לפחות?

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Drakula / JackaSss צפה בהודעה

וגם כן כל איקספי האלה חשים כמו לא יודע מה שלומי משתיק אותכם אחד אחד לבד
    אנכנו אפילו לא צריכים להתערב אין לכם עוד מה להגיד חבורה של מיסקנים
    מדברים על זה שאנכנו ילדים קטנים.
    אנחנו*
    מסכנים*
    עוד משהו?
    ולא

sn^per sn^per מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Coh3nz צפה בהודעה
    שמע שמע :
    אתה אומר על כל pm שהם ילדים קטנים נכון ?
    אולי בזה אתה צודק אני ואוראל הכי גדולים בכלאן כנראה בני 16
    ורן ניב דור ואור ואביב 13-15
    אבל במילה אחת אתה מדבר על הילדים הקטנים:
    מה שאתה עושה עכשיו מראה כמה אתה ילד קטן
    ולסיכום משפט המחץ:

אולי יש ילדים קטנים בכלאן כמו שאתה אומר
    אבל הילדים האלה במשחק מזינים לכם תצורה כל פעם ואתם כל הזמן בוכים.

עכשיו בוא נדבר על החיים אולי אתם 15-16+ ילדים בכלאן אבל תאמין לי כולם שם פוזהאיסטים מגעילים ואני מעדיף לשבת עם ילדים קטנים מאשר עם חשים שפותחים תפה מאחורה ועושים רעש.

בקיצור כל אלה שבנושא ולא קשורים בבקשה לא להגיב עוד מעט סטלה בוערת בגלל הנושא הזה
    שלומי שב בשקט בקיצור דפוק אתה אההה יאללה חדל דיבורים תירא תדימויים במקום לעשות רעש

ותירא שאני נקי אחושרמוטה אז יאללה

אור
    בואנה רועי יהומו מה אתה משחק אותהה יאפסס?!?!?תבדוק מה שאתה רוצה Pm לא ציטרים לפחות זה שאנחנו אין לנו שחקן ציטר בקלאן יילד מסריח כול המשחקים ששחקתם על טל נצחתם בגלל שהוא ציטר!אז רועי עזוב אותך שטויות עזוב עדדיףף לך להעלות דמואים ולסתום תפה!ואם אתה חושב שאני הייתי פעם ציטר אז אני לא ישכח דבר אחד בליסטר סיבוב שביעי טל מחקה במידל פתאום הוא מפרק לי את התחת יריה אחת הוא לא מפספס אז מה אתה מדבר שטויות!!!!רועי תקשיב טוב.....שאני יזכיר לך כמה פעמים אמרתה רן ציטר רן ציטרר סבבה הבאנו לך דמו לא דברתת ולא אשרת תמשחק הוא התאשרר בטעותת אתהה אמרתת אפילוו יילד cB מסריח אנחנו לפחות לא כמו כול הקלאן העלוב שלך שאני לא יפתח ת'פה ויגיד על מה אנחנו יושבים ומדברים יום שישי ליד הבית שלך!אפילו חיים אמר היה לי זה היה לי זה היה לי ציטים מקונים עם ה-Mp רק לראש אני מחליט עם מה לכוון עם הסניפר עם הDe וכול זה בקיצור יסבא הומו שב שב בלול שלך יהומוו לך תמצוץ חלב של אמא ישרמוטהההההה.......כוס עמקקק עררררס!!!!יילד הומו מסריח נראה אותך נכנס לטימ או לסרבר שלנו עוד פעם אחת אני נשבע לך באלוהיםם ביוםם שאני יראהה אותתךך אתה תקבלל מכותת רצחח!!!ינעלל אחותךך ישרמוטההה!!!בקיצור שב ברעש יסבא מגעיל!!ואלידור אתה שב בשקט!

תקשיב כוס של אמא שלך יבן זונה אל תחוש אתה מכיר אותי אני יכול לבוא לבית שלך לזיין אותך בתוך הבית ואני אומר לך עכשיו יש לך להגיד לרועי סליחה לפני שאתה מצטער על היום הזה...

זהו אור הטרפתי תרבו כולי עצבים אני יעשה לך תיום הזה שחור באמא שלי אני רוצה פה בנושא שתגיד לרועי סליחה אור
    לפני שאני מוחק אותך מעולם

אנחנו מדברים ליד הבית של רועי מי התחיל לדבר על זה אם הציטים אור אתה אמרתה יש לי ציטים הייתי לפני חצי שנה ככה אם שלומי ורן מפעילים מורידים אנערף מה התחלתה לחרבש לי שם

קיצור אני פה רוצה שתגיד לרועי סליחה ליד כולם אל תבוא אליי לאיסיקיו תביא את אחיך את כולם ותגיד לאחיך בדרך שהוא על הזין שלי וגם את כול מי שאתה מביא

אתה יודע מי אני אור את מי אני מכיר פה בבאר שבע משפחת מטטוב משפחת בן הרוש משפחת זגורי ואל תנעשה להביא אליי אנשים אני זיינתי אלף ילדים כמוך

ואור שכח מי חלי בן עטיה בוא תירא איך היא שלי רק בגלל זה... אתה חושב שאני לא מכיר אותה בוא תירא 2 מילים שלי עלייה היא שלי מילה אור
    נערך בפעם האחרונה על ידי sn^per : 18/08/08 ב 20:27

SnkZ` SnkZ` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Coh3nz צפה בהודעה
    שמע שמע :
    אתה אומר על כל pm שהם ילדים קטנים נכון ?
    אולי בזה אתה צודק אני ואוראל הכי גדולים בכלאן כנראה בני 16
    ורן ניב דור ואור ואביב 13-15
    אבל במילה אחת אתה מדבר על הילדים הקטנים:
    מה שאתה עושה עכשיו מראה כמה אתה ילד קטן
    ולסיכום משפט המחץ:

אולי יש ילדים קטנים בכלאן כמו שאתה אומר
    אבל הילדים האלה במשחק מזינים לכם תצורה כל פעם ואתם כל הזמן בוכים.

עכשיו בוא נדבר על החיים אולי אתם 15-16+ ילדים בכלאן אבל תאמין לי כולם שם פוזהאיסטים מגעילים ואני מעדיף לשבת עם ילדים קטנים מאשר עם חשים שפותחים תפה מאחורה ועושים רעש.

בקיצור כל אלה שבנושא ולא קשורים בבקשה לא להגיב עוד מעט סטלה בוערת בגלל הנושא הזה
    דבר ראשון שלומי עשה טובה שתוק אחי אתה יוצא טמבל מפעם לפעם אתה בקלאן של ילדים קטנים שמרגישים לי איזה שחקנים בתאכלס אתה מודע לזה אתה מנסה לחפות עליהם כמו לא יודע מה.. מענייין אותי למה בתאכלס זה פוגע גם בכבוד שלך למה שכחתי הם החברים שלך אני לא מראה שאני ילד קטן אחי אולי אפילו להפך אני מראה שאני יותר פיקח מהם בזה שאני אומר את האמת ועוצר אותך שאתה וחברים שלך מנסים לצאת עלי.. הינה תראה עובדה גם אור מנסה לצאת עלי העבריין מקלדת הזה ואתה אומר שאני ילד קטן.... אחי אתה ניצחתה לא בזכות הילדים הקטנים בזכות הפייקים ואמרתי לך בוא לא נשכח משהו ציטים לא צוברים אבק...ואם יש לי משהו שמדבר על משהו מאחורי הגב אני זבל סבבה? אנחנו אומרים לכם פה הכול בפנים אז שהחברים שלך לא נמצאים בבית ואני יוצא עליהם זה לא אומר שאני מדבר עליהם מאחורי הגב זה אומר שאתה יוצא טמבל שאתה חושב ככה למה אני לא אמור לדעת שהם לא בבית וגם אם הם לא על הזין שלי הם יראו את זה בסופו של דבר... אחי הם הילדים אחי שקטים שיש בתאכלס עושים לי צחוקים ואנשים הכי זהב בעולם זה שתוכי היה עם ציטים זה לא אומר שהוא לא ילד סבבה? אחי אני לא יודע למה אתה עדין חושב שהם חשים אבל שהיה אתה מעלה פה נושאים לא קשורים בשביל לחפות על הכבוד של הילדים האלה תגיד רועי עזוב שטויות אתה צודק וזהו..

ציטוט במקור פורסם על ידי Natinho צפה בהודעה
    דרגון שתוק כבר
    ועכשיו ברצינות, EXP צריכים לומר תודה שהם לא בבאן, אבל "אנחנו לא ילדי CB". לולה
    נתי שאלה מה אתה בא לבלבל בביצים לא עברנו על זה כבר גם אם הינו אוכלים באן פותחים קלאן חדש.. ילדי cb? עשיתי אולי איזה 10 CW
    נגד קלאנים שידעתי שאני שאני יפסיד בגלל ששיחקתי עם שחקנים ככה הוא ככה אבל בסוף הקלאנים האלה ניצחו אבל לא ישכחו מה הם אכלו וזה קלאנים ששמים על הקלאן שלך זין גדול... ונראה לי גם xgs צריכים להגיד תודה שלא דפקו להם באן שתפסו את ניב על ציטים אז עשה טובה ומה אתה יוצא על אלידור

ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.0r`X צפה בהודעה
    בואנה רועי יהומו מה אתה משחק אותהה יאפסס?!?!?תבדוק מה שאתה רוצה Pm לא ציטרים לפחות זה שאנחנו אין לנו שחקן ציטר בקלאן יילד מסריח כול המשחקים ששחקתם על טל נצחתם בגלל שהוא ציטר!אז רועי עזוב אותך שטויות עזוב עדדיףף לך להעלות דמואים ולסתום תפה!ואם אתה חושב שאני הייתי פעם ציטר אז אני לא ישכח דבר אחד בליסטר סיבוב שביעי טל מחקה במידל פתאום הוא מפרק לי את התחת יריה אחת הוא לא מפספס אז מה אתה מדבר שטויות!!!!רועי תקשיב טוב.....שאני יזכיר לך כמה פעמים אמרתה רן ציטר רן ציטרר סבבה הבאנו לך דמו לא דברתת ולא אשרת תמשחק הוא התאשרר בטעותת אתהה אמרתת אפילוו יילד cB מסריח אנחנו לפחות לא כמו כול הקלאן העלוב שלך שאני לא יפתח ת'פה ויגיד על מה אנחנו יושבים ומדברים יום שישי ליד הבית שלך!אפילו חיים אמר היה לי זה היה לי זה היה לי ציטים מקונים עם ה-Mp רק לראש אני מחליט עם מה לכוון עם הסניפר עם הDe וכול זה בקיצור יסבא הומו שב שב בלול שלך יהומוו לך תמצוץ חלב של אמא ישרמוטהההההה.......כוס עמקקק עררררס!!!!יילד הומו מסריח נראה אותך נכנס לטימ או לסרבר שלנו עוד פעם אחת אני נשבע לך באלוהיםם ביוםם שאני יראהה אותתךך אתה תקבלל מכותת רצחח!!!ינעלל אחותךך ישרמוטההה!!!בקיצור שב ברעש יסבא מגעיל!!ואלידור אתה שב בשקט!
    נו תראו מי מדבר נתי יש לי פה משפט להגיד הסנדלר לא לובש נעליים השחקן שנראה לי נתפס הכי הרבה פעמיים על ציטים ב Pm זה אתה ושאני לא יביא לפה את כל החברה שעשו איתו cw ורן והחברה באו בכו לי שיחקנו רק פעם אחת עם ציטים זה לא היה בכוונה מה אתה מבלבל לי בביצים גם אתה...

שלומי אתה רואה עברייני מקלדת כמו שאמרתי ילד בן 10.. שלא גדלו לא שערות בביצים עם חברה דמיונית שהמציאו לו בשביל להראות לכולם בפורום שיש לו חברה די אחי אתה הומוו אתה אפילו לא מגיע לי לביצים ונראה לך שאני משועמם לשבת איתך יום שישי? ועוד לדבר על טקטיקל די תראה ומתי שבאתה עלי אחרי שיצאתי מהניתוח אני יגיד בדיוק מילה במילה מה אמרתם ככה זה היה פעם כל pm היו ציטרים אני שזה אתה אור הייתי נכנס עם ציטים ישר ולא אומר לאף אחד ושלומי אמר נכון וזה מצדיק את זה ורן אומר כן שיחקנו פעם אבל עכשיו הפסקנו די לזין במוח אתם עדין משתמשים בזה ובלי עירבובים ועוד משהו...
    אתה חושב שאתה יכול עלי תגיד לא מספיק במכות שקיבלתה יום שבת לפני חודש אצל שלומי שמה עוד צחקתי איתך אתה נראה כמו פוקימון אני רוצה להפגש איתך איפשהו או שתבוא לשלומי ואני רוצה לראות איזה כוכב תהיה יהומו חח ילד כאפות פותח עלי עוד שאני לא ישים עליך זין
    נערך בפעם האחרונה על ידי SnkZ` : 18/08/08 ב 20:30

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    מה אתה אומר נתי איתך בקלאן נתי שיחק את המשחק לנתי יש עצבים עליי ממשחק שהיה ויצא תיקו והוא החליט שהוא יתן לי באן ויתלהב
    והיה לנו ריב על עוד משהו שלא קשור פה לאף אחד

ואתה מה אתה אומר אני רוצה לראות שתבוא ותגיד את זה אתה יודע טוב מאוד שאתה לא יכול להגיד את זה לחיים ולא לרועי שהם על הזין שלך
    דרקון יותר מכוער פרצוף בלבלת לי ת'שערה כרגע היא הרגישה איזה רוח קלילה

אני יוצא הומו בוא אליי ותראה אם אני הומו אני מדבר ככה כי אנחנו צוחקים עליכם אתם עצבנים פה תתפוס אותי על צ'יטים ואחרי זה דבר על חיים מבקש לי
    דמו ואני בטוח שאפילו לא הורדת את הדמו שלי סתם ביקשת כי זיינו לכם ת'פנים בקיצור בלי הרבה דיבורים אתה מוזמן לפגוש אותי ולראות מי הומו
    זה מחוץ לפורום כל העניין הזה אני מוכן לראות את מי ת'זיינו ולמי תעשו כי אתם ילדים קטנים שמדברים הרבה ואתם לא מרגיזים אותי בכלל אני לא מתרגש ממכם כי המציאות היא שאתם ילדים קטנים מסכנים וחסרי חיים שעושים פוזות זה שיש ל-eXp שם רע מתוכי זה עניין אחר אני נכנסתי לקלאן להחיות אותו כי רועי התבאס לא עניין שלכם בקיצור אמרתי את מה שיש לי להגיד חפשו לבלבל עוד ת'מוח לא מעניין אותי מה אתם אומרים

נתי לגבייך צ'יטר אתה תפסת אותי על צ'יטים? על זה צ'יטים אתה מדבר בוא תגיד לי איפה אני צ'יטר מזיין לי ת'מוח עוד אחד
    אני לא ראית שמישהו נתפס על צ'יטים שאתה צריך להתערב נתי
    עונה כמו אישה כי אני לא ילד מסכן כמוך שמרים את האף שלו כמו הצוציקים שמה
    ואתה וואלה לא תתערב לא מעניין אותי מה אתה אומר שזה יגיע לקטע ואם יתפסו מישהו פה על צ'יטים אז אנחנו נדבר
    נערך בפעם האחרונה על ידי DrAgoN : 18/08/08 ב 20:35

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    דרגון לא הבנתי מילה ממה שרשמת בפסקה א'
    מה אתה אומר נתי איתך בקלאן נתי שיחק את המשחק לנתי יש עצבים עליי ממשחק שהיה ויצא תיקו והוא החליט שהוא יתן לי באן ויתלהב
    והיה לנו ריב על עוד משהו שלא קשור פה לאף אחד

SnkZ` SnkZ` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב נתי כנראה שאני ניצחתי בקרב הזה חח קיצור נתי עזוב שטויות גם לך יש מזל שלא אכלתה באן שתפסו את ניב..

בקיצור נשבר לי הזין מ pm האלה סאמק עברייני מקלדת יש להם מזל ששלומי עוד מגן עליהם

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אמרתי לו אם הוא איתך בקלאן בכלל שהוא מתערב אם הוא שיחק בכלל במשחק שהוא צריך להתערב

אתה יודע שלא ואתה יודע טוב מאוד על מה אתה עצבני עלי תגובה של אישה לא שכחנו שאתה גבר גבר
    אתה לא עושה רעש ופוזה כמו שאתה ושלומי ואור שכחתי שאתה וכולם שמה הדוקרים ממשפחת המאפיונרים של ישראל

קיבל לייק
    0 פעמים
    בקיצור רועי אתה גבר עליי סבבה חכה חכה!אתה תרראהה מה תקבלל ואמא שלךך הזונה הזאת פותחת רגליים לכול אחד שב שב ברעש ימגעיל לך קבל פיצויים מהמדינה ימסריחח!!ואם אתה חשוב שרבתי איתך רציני נראה מי רב רציננייי יהומוו ונראהה מי יחתוףף מכות וגםם אחיךך לא יעזור לך הגוץץ מסריח הזהה!!יהומוו תמות יבןן זנהה תמממממוותתתתתתתתתתתתתתתתת..............יאוכל בתחתת מה אתה שווה תגיד לי מה יסבא הומוו שתמות אבא שלך אפילו לא יברךך עליךך קדישש ימסכככןןןן

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    דרגון, אני שם עליך ת'זין הענק שלי ואני יתערב איפה שבא לי יא זונה קטנה וטיפשה
    רועי אחי, שתפסו את ניב הייתי המום בדיוק כמו שאתה היית המום (או שלא) שתפסו את טל EROFLEX, והכלאן לא מקבל באן ישר שתופסים צ'יטר כי הכלאן לא אשם - מייק נתן לי 24 שעות להוציא את ניב ועשיתי את זה בלית ברירה, ועכשיו אתה בטח תאמר: "אז גם EXP לא יכולים לקבל באן, למה להגיד 'תודה' ? "
    אולי בגלל שטל היה הלידר של EXP אבל שניה לפני הוא הביא לך תלידר
    LOL

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אלידור הורדתי תדמואים נשאר לי רק עוד אחד מה-2x2
    בקיצור ולענין אני לא שם על מה שאתם רושמים ואמרתי לך רועי אתה חושב הם ילדים קטנים אתה בכלל לא מכיר אותם
    ודרגון : " נכנסתי לכלאן כדי להחיות אותו " מה אתה מדבר אתה ב70000 כלאנים יא ילד מסכן ועכשיו אני כן יתחיל לצאת פה על אחד אחד נשבר כבר הזין ממכם מנצחים לי משחק מתחילים לתפוס פוזות
    אני יתפוס את חיים על ציטים ויתן לכולכם לאכול בולבול עבה של סוס .

עד אז זדינו מהנושא יא חרשנים מגעילים אוהבים לנפח כל ענין תראה מה ניהיה מהנושא המגעיל הזה אז סבבה כל אחד פתח תפה אחד על השני?
    רוצה להמשיך בכיף אחי יש לי מלא מה להגיד אבל אתה תזכור תנושא הזה ותשפיל תראש כל פעם שתשחק מEXP

נושאים דומים

1. eXp Vs Pm 3x3
    על ידי SnkZ` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 08/07/08, 08:25
  2. eXp vS Pm the Rematch
    על ידי ErOFlex בפורום Tactical Ops
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 22/05/08, 02:49
  3. eXp vS Pm
    על ידי ErOFlex בפורום Tactical Ops
    תגובות: 3