עמוד 2 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 128

אשכול: eXp Vs Pm-3vs3

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    שלומי לפעמים עדיף לסגור ת'פה ולא להעיף דברים באוויר שאתה לא מודע אליהם בכלל

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח אתה טוען שאנחנו ציטרים?
    יש לי שאלה
    פעם אחת תפסו אותנו על ציטים?העלו דמו ואמרו שאנחנו ציטים ? מייק או מישהו חשף אותנו?
    מה אתה מבלבל בביצים את תוכי עוד תפסו אז זה מוריד מהערך שלכם....
    ומה אתה חש?
    אנחנו משחקים שחקנים בכלאן שנתים+ מה אתה מזיין תשכל תגיד לי וכל הקהילה עדה לזה שאף פעם לא תפסו אותנו על ציטים לעומתכם ואני מוכן לשים כסף שחיים ציטר ושאני לא ידבר מה היה לפני 3 שנים עם חיים ועם עוד כמה פה?
    בקשר לדמואים שיש לך אל תיהיה פה גדול יש לך דמו שאנחנו ציטרים תעלה לפה עם כל הקהילה לא תצחק עליך
    אני סתם יוצא עליך רועי באמת אבל עליתם לי על כל העצבים

SnkZ` SnkZ` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שלומי אתה סתם מנסה להרגיז אותי אחי אתה לא תצליח אתה מנסה לצאת על משהו שאני אומר לך מראש שאתה לא תצליח לצאת עליו שמע אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה על חיים אבל בתאכלס לא יעזור זה כמו שכולם אומרים אבל הכריש לא נתפס אין מה להגיד לפעמיים הוא טמבל הוא מעצבן אותנו אבל זה ככה בתאכלס הוא שחקן כריש הבעיה שאצלכם בקלאן אין אפילו שליש שחקנים שמגיעים לרמה שלו...ותאמין לי אם הייתי רוצה לחשוף פה דברים ולהפיל אנשים הייתי מפיל מספיק אחי בשביל רק להגיד לך שלום ואז הייתה מדבר כמו ילד גדול ולא מנסה לצאת על חיים כמו המקרה של דביר ואוהד אם אתה זוכר..
    זה שתוכי הוריד את השם שלנו זאת בעיה אבל תאכלס לא מפריע לי מה כולם אומרים לא מפריע לי שיקחו דומים.. ולדעתי אתם משחקים הרבה יותר משנתיים ואם הייתי מרגיש איזה שחקן ממזמן הייתי מדבר כמו העבריין בקלאן שלך

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אם חיים זיין עם מכשירים בקוקה קולה סימן שגם פה הוא זיין עם מכשירים
    את זה נבדוק עם קטיה...

SnkZ` SnkZ` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ^^
    חחח נתי הרגתה אותי

sn^per sn^per מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Coh3nz צפה בהודעה
    אחח כמה חיכיתי שתעלו את הנושא הזה רן אתה לא יודע מה קרה אז סתום.
    רועי ראינו איך התעצבנתה שהתחלתי לדבר על חיים
    וחיים חמוד שלי EXP כבר ידועים בציטים שלהם מאז שתפסו את תוכי ואני לא סתם מבקש דמואים אני הולך לבדוק ולהפיל אותך אחרי תוכי.
    רועי כל המשחקים שהיו עם טל שהוא היה עם ראדר וניצחתם ואתה לא דיברתה מראה תרמה שלך אז שב בשקט יסבא דפוק.
    אה ומה עם הדמו של ה-2ס2 מפחד לעלות ?
    עזוב רועי כולם כבר יודעים מה exp שווים אתה לא צריך להתעצבן חמוד ואחרי 3 פעמים שאמרתה בואו 7ס7 ואנחנו וורודון גם שם הפסדתם והשפלתם תראש אז על ניצחון שלקחתה עלינו שהיה ב-3 בלילה שחיים היה עם ציטים או שזה בכלל היה פייק אני יברר אז תבוא ותרגיש פה סבבה?
    כול EXP על הזין שלי אחד אחד
    למי שיש משהו להגיד שיגיד פה ומי שחושב שאני מתלהב וכל החרטה הזה זה בגלל שהם עלו לי כבר על כל העצבים

יום טוב
    תקשיב תקשיב שלומי יבנו שאתה ילד כלאן בייס אתה על הזיין שלי תבדוק מה שבראש שלך תביא למייק שיבדוק איתך ותמצוץ לו בדרך זה שתפסו את טוקי זה לא אומר שכול הכלאן ככה אנחנו לא ידענו שהוא היה ציטר בקיצור שלומי אל תזיין בשכל תבדוק ותירא איך אתה אוכל בראש...
    eXp שווים יותר מי PM זה בדוק
    ואת הדימויים של 2על2 עלתי לך שמה ברפורט שעלתה
    ובשחק שהיה ב7על7 זה היה פוקס ולא היינו אם הרכיב טוב

אז יאללה סאלמת שלומי שהיה לך צפייה מהנה

חחחחחחחח נתי קטיה נכנסה אליי למקושרים ולאיסי אחי היא אמרה נשבעת לך נהנתי בכול רגע שהייתי איתך ועוד שיכרתי אותך וזה
    נערך בפעם האחרונה על ידי sn^per : 18/08/08 ב 19:35

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SnkZ` צפה בהודעה
    שלומי אתה סתם מנסה להרגיז אותי אחי אתה לא תצליח אתה מנסה לצאת על משהו שאני אומר לך מראש שאתה לא תצליח לצאת עליו שמע אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה על חיים אבל בתאכלס לא יעזור זה כמו שכולם אומרים אבל הכריש לא נתפס אין מה להגיד לפעמיים הוא טמבל הוא מעצבן אותנו אבל זה ככה בתאכלס הוא שחקן כריש הבעיה שאצלכם בקלאן אין אפילו שליש שחקנים שמגיעים לרמה שלו...ותאמין לי אם הייתי רוצה לחשוף פה דברים ולהפיל אנשים הייתי מפיל מספיק אחי בשביל רק להגיד לך שלום ואז הייתה מדבר כמו ילד גדול ולא מנסה לצאת על חיים כמו המקרה של דביר ואוהד אם אתה זוכר..
    זה שתוכי הוריד את השם שלנו זאת בעיה אבל תאכלס לא מפריע לי מה כולם אומרים לא מפריע לי שיקחו דומים.. ולדעתי אתם משחקים הרבה יותר משנתיים ואם הייתי מרגיש איזה שחקן ממזמן הייתי מדבר כמו העבריין בקלאן שלך
    חחח שליש מהשחקנים לא רואים את חיים?
    ניתן לך תרשימה של הבוטים שבכלאן שלוקחים אותו?
    כמה דברים:

• עדין לא קיבלתי את הדמו שניצחנו את חיים ואת אחיך עומרי ב-2ס2 אני מבקש ממנו לעלות כבר 3 ימים ועדין כלום מענין למה.

• אני לא מנסה להרגיז אתם פשוט חשים יותר מהגובה שלכם וראינו את זה בשלוש פעמים שאמרתם רימאצ ואתם ורדון וניצחנו...

• הכריש לא נתפס?אתה מדבר כאילו הוא ציטר ולא מצליחים לתפוס אותו אבל אל תדאג אני יזכיר לך תנושא אחרי שכל הקהילה תראה תדמו ואת הרגעים הכרישים של חיים.

• אין לי כבר כוח אני רב איתך פה כמו ילד קטן . לפעמים עדיף לשתוק ולקבל תאמת רועי בדיוק מה שקרה עם טל אבל הדחקתם את זה

למרות שכל המשחקים ששיחקתם הוא היה עם ציטים וידעתם זה מראה תרמה שלכם.

נחייה ונראה אחרי שכל הדמואים יהיו אצלי.

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אחח כמה חיכיתי שתעלו את הנושא הזה רן אתה לא יודע מה קרה אז סתום.
    רועי ראינו איך התעצבנתה שהתחלתי לדבר על חיים
    וחיים חמוד שלי EXP כבר ידועים בציטים שלהם מאז שתפסו את תוכי ואני לא סתם מבקש דמואים אני הולך לבדוק ולהפיל אותך אחרי תוכי.
    רועי כל המשחקים שהיו עם טל שהוא היה עם ראדר וניצחתם ואתה לא דיברתה מראה תרמה שלך אז שב בשקט יסבא דפוק.
    אה ומה עם הדמו של ה-2ס2 מפחד לעלות ?
    עזוב רועי כולם כבר יודעים מה exp שווים אתה לא צריך להתעצבן חמוד ואחרי 3 פעמים שאמרתה בואו 7ס7 ואנחנו וורודון גם שם הפסדתם והשפלתם תראש אז על ניצחון שלקחתה עלינו שהיה ב-3 בלילה שחיים היה עם ציטים או שזה בכלל היה פייק אני יברר אז תבוא ותרגיש פה סבבה?
    כול EXP על הזין שלי אחד אחד
    למי שיש משהו להגיד שיגיד פה ומי שחושב שאני מתלהב וכל החרטה הזה זה בגלל שהם עלו לי כבר על כל העצבים

יום טוב

אנחנו נראה מי על הזין של מי על הדיבור המסריח ועל כל הדברים חיים נוב מסריח תבדוק ת'דמו ושיהיה תוצאות תדבר
    הדמו של ה2 על 2 קיבלת

ולי יש משהו להגיד ואני אומר כי אתה כולך פה הרמת ת'אף ועיצבנת אותי שתתפוס צ'יטר שתיקח את הדמו ותבדוק אותו באמת תבין כמה קטעים יכולים להיות פחות מוזרים שאתה מסתכל מהצד של השחקן השני חלאס להיות מסריח ולדבר פה באוויר ולהתלהב כי זה מה שאתה עושה עלו לך עצבים שתה מים קרים כפרה
    אתה לא מרעיש ומאיים על אף אחד פייק לא היה זה היה אני רועי וחיים אתה יכול לבדוק ולהנות אתה רוצה שוב 7 על 7 שנבדוק את זה?אתה מוזמן תמיד ומתי שאתה רוצה אם אתה מוכן תתארגן היום בלילה הולך להיות חגיגה חמודי

שיהיה לך ולכולם פה אחלה יום ושבוע טוב

MaMa*FaLuLa MaMa*FaLuLa מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח יש משהו במילים של שלומי.....
    תיראה כל אי קס פי צ'יטרים כולם יודעים את זה...
    תפסו את תוכי.....100% יש שם עוד צ'יטר...

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DrAgoN צפה בהודעה
    אנחנו נראה מי על הזין של מי על הדיבור המסריח ועל כל הדברים חיים נוב מסריח תבדוק ת'דמו ושיהיה תוצאות תדבר
    הדמו של ה2 על 2 קיבלת

ולי יש משהו להגיד ואני אומר כי אתה כולך פה הרמת ת'אף ועיצבנת אותי שתתפוס צ'יטר שתיקח את הדמו ותבדוק אותו באמת תבין כמה קטעים יכולים להיות פחות מוזרים שאתה מסתכל מהצד של השחקן השני חלאס להיות מסריח ולדבר פה באוויר ולהתלהב כי זה מה שאתה עושה עלו לך עצבים שתה מים קרים כפרה
    אתה לא מרעיש ומאיים על אף אחד פייק לא היה זה היה אני רועי וחיים אתה יכול לבדוק ולהנות אתה רוצה שוב 7 על 7 שנבדוק את זה?אתה מוזמן תמיד ומתי שאתה רוצה אם אתה מוכן תתארגן היום בלילה הולך להיות חגיגה חמודי

שיהיה לך ולכולם פה אחלה יום ושבוע טוב
    חח איך כולם מראים תפרצוץ שלהם אה?
    לא הרמתי שום אף ושום בטיח ואתה בכלל מדבר?שלוקח כל משחק דמו שאני לא יספר שעוד לא התחלנו תCW אמרתה לאביב דמואים שתי מפות
    תראה עד איזה רמה הגעתה?
    ילדים מסכנים באמא שלי אתם תראו אחרי שאני יתפוס אותו כולם פה ישפילו תראש
    תתחיל לרסן תמילים של אלידור למה אני יתחיל לצאת פה באמת.
    שימו לב כל exp מגיבים תגובות ורק אני עונה למה Pm לא פה ושימו לב שלכל תגובה שלכם יש לי מה להגיד ואני משביט אותכם
    מתי שרן ואוראל ואביב יהיו פה נראה מה יהיה להם להגיד למה עכשיו אתם מלכלכים שהם לא פה ילדים מסכנים באמא

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אני אומר בוא נעשה בוררות, שלומי ורועי
    בוא נישב היום ונסדר את זה בדרכי נועם

SnkZ` SnkZ` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחח שליש מהשחקנים לא רואים את חיים?
    ניתן לך תרשימה של הבוטים שבכלאן שלוקחים אותו?
    כמה דברים:

• עדין לא קיבלתי את הדמו שניצחנו את חיים ואת אחיך עומרי ב-2ס2 אני מבקש ממנו לעלות כבר 3 ימים ועדין כלום מענין למה.

• אני לא מנסה להרגיז אתם פשוט חשים יותר מהגובה שלכם וראינו את זה בשלוש פעמים שאמרתם רימאצ ואתם ורדון וניצחנו...

• הכריש לא נתפס?אתה מדבר כאילו הוא ציטר ולא מצליחים לתפוס אותו אבל אל תדאג אני יזכיר לך תנושא אחרי שכל הקהילה תראה תדמו ואת הרגעים הכרישים של חיים.

• אין לי כבר כוח אני רב איתך פה כמו ילד קטן . לפעמים עדיף לשתוק ולקבל תאמת רוע

נחייה ונראה אחרי שכל הדמואים יהיו אצלי.
    כן אני רוצה תרשימה של הבוטים שלוקחים אותו דבר ראשוןן...

דמוים תתגיד אתה לא מסתכל בנושא שפתחתה שביקשתה את הדמו הוא העלה את זה באותו יום...
    קח ליתר ביטחון שלא תגיד שזה לא מופיע שמה
    <hr style="color: rgb(0, 0, 0); background-color: rgb(0, 0, 0);" size="1"> <!-- / icon and title --> <!-- message --> http://rapidshare.com/files/13811180...18H29.dem.html

http://rapidshare.com/files/13811183...19H15.dem.html

אמרתי לך יש משפט ידוע שאומר ציטים לא צוברים אבק שלומי ואתה גם מביא FAKE בגלל זה ניצחתה אותנו...

לא אחי אני מדבר שהוא כריש לא כי הוא ציטר אני פשוט זורם איתך אתה לא יודע מה זה ציניות?

שלומי איך אומרים שאתה מסתובב עם בנאדם הרבה זמן אתה כבר תופס את הגישה של הבן אדם ומתחיל להיות דומה לו במקרה שלך אתה הרבה עם הילדים החשים האלה ותראה מה קורה נהייתה ילד קטן הפכתה לחש ולמשפט האחרון שאמרתה לפעמיים עדיף לשתוק אחי ולקבל את האמת זה המקרה שלך......

איך אומרים שלומי יש משפט ידוע עדיף לשתוק ולחשב טיפש מאשר לדבר ולהוכיח את זה..

קיבלתה את כל הדמוים תראה אותם ותגיד לי מה היה ועוד משהו מרוב שאני בוטח בחיים ובאלידור אחי אני אפילו לא הולך לראות את הדמוים

ילדים מסכנים באמא שלי אתם תראו אחרי שאני יתפוס אותו כולם פה ישפילו תראש
    תתחיל לרסן תמילים של אלידור למה אני יתחיל לצאת פה באמת.
    שימו לב כל exp מגיבים תגובות ורק אני עונה למה Pm לא פה ושימו לב שלכל תגובה שלכם יש לי מה להגיד ואני משביט אותכם
    מתי שרן ואוראל ואביב יהיו פה נראה מה יהיה להם להגיד למה עכשיו אתם מלכלכים שהם לא פה ילדים מסכנים באמא
    אני לא ראיתי איפה אתה משביט אותנו אחי משביט זה בסוף הקרב לא בהתחלה ואנחנו עדין באמצע האחרון שיעמוד איתן ויגיד עולה אני נצחתי זה המשביט אבל במקרה שלך אני לא רואה... ומה אני אמור לדעת שכל ההומוים הקטנים בקלאן שלך לא פה.. כאילו מה הם כבר יכולים להגיד ינוב מסריח הוא ציטר ובוא תשחק איתי יוגי הו עזוב אותי אני רוצה להשפיל ראש עולה הרבה שנים לא היה לי מקרה עם ילדים חפרנים

ציטוט במקור פורסם על ידי Natinho צפה בהודעה
    אני אומר בוא נעשה בוררות, שלומי ורועי
    בוא נישב היום ונסדר את זה בדרכי נועם
    איזה דרכי נועם שאני לא יראה לא את השנורקל שלי הוא לא ישן בלילה כמו בקוקה קולה אחי חח..
    לא ישן כל הלילה.. תאכלס נתי תקרא את מה שאני כותב ותראה שהכול נכון
    נערך בפעם האחרונה על ידי SnkZ` : 18/08/08 ב 19:54

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    מאיפה אני יודע שהם לא פה וגם שיהיו פה למה אני שם על מישהו לא סופר אף אחד ממטר
    אני ביקשתי מאביב ועובדה שאמרת לי אתה תקבל את הדמו שלו ולא קיבלתי
    תסמוך עלי שלפי העבר האדיר שלך ושל חבריך לקבוצה לא הייתי פותח את הפה בקיצור שלומי תעלה לי את הדמו של אביב
    גם אביב יודע שלא ביקשתי ממנו סתם ועוד לפני הקלאן וור ביקשתי למה כי אני בטוח במה שאני מדבר אם כן הדמו שלו היה כאן ממזמן עם הקדשה בשבילי צפיה מהנה יש לך את הדמו של חיים בנושא של ה 2 על 2 ואני כבר אומר לך שבקשר לדמואים שלי צפיה מהנה תסתכל באייסי איך הסתבכתי עם הדלתות חחחחחחחחחח למה אנחנו מגיבים למה אתה בא בדיבור מלוכלך ומסריח חושב שזה שתגיד שאני על הזין שלך עושה לי משהו
    אתה יודע טוב מאוד שאתה רק מדבר באוויר הרמת את האף אני לא באתי באיומים ובדיבורים מסריחים אתה התחלת עם הצ'יטרים קלאן מסריח אתם תראו בלה בלה בלה בלה בקיצור תצפה בדמואים תדבר איתי אחר כך
    נערך בפעם האחרונה על ידי DrAgoN : 18/08/08 ב 19:59

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע שמע :
    אתה אומר על כל pm שהם ילדים קטנים נכון ?
    אולי בזה אתה צודק אני ואוראל הכי גדולים בכלאן כנראה בני 16
    ורן ניב דור ואור ואביב 13-15
    אבל במילה אחת אתה מדבר על הילדים הקטנים:
    מה שאתה עושה עכשיו מראה כמה אתה ילד קטן
    ולסיכום משפט המחץ:

אולי יש ילדים קטנים בכלאן כמו שאתה אומר
    אבל הילדים האלה במשחק מזינים לכם תצורה כל פעם ואתם כל הזמן בוכים.

עכשיו בוא נדבר על החיים אולי אתם 15-16+ ילדים בכלאן אבל תאמין לי כולם שם פוזהאיסטים מגעילים ואני מעדיף לשבת עם ילדים קטנים מאשר עם חשים שפותחים תפה מאחורה ועושים רעש.

בקיצור כל אלה שבנושא ולא קשורים בבקשה לא להגיב עוד מעט סטלה בוערת בגלל הנושא הזה

הסמל האישי של נתיניו
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    דרגון שתוק כבר
    ועכשיו ברצינות, EXP צריכים לומר תודה שהם לא בבאן, אבל "אנחנו לא ילדי CB". לולה

Mr.0r`X Mr.0r`X מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בואנה רועי יהומו מה אתה משחק אותהה יאפסס?!?!?תבדוק מה שאתה רוצה Pm לא ציטרים לפחות זה שאנחנו אין לנו שחקן ציטר בקלאן יילד מסריח כול המשחקים ששחקתם על טל נצחתם בגלל שהוא ציטר!אז רועי עזוב אותך שטויות עזוב עדדיףף לך להעלות דמואים ולסתום תפה!ואם אתה חושב שאני הייתי פעם ציטר אז אני לא ישכח דבר אחד בליסטר סיבוב שביעי טל מחקה במידל פתאום הוא מפרק לי את התחת יריה אחת הוא לא מפספס אז מה אתה מדבר שטויות!!!!רועי תקשיב טוב.....שאני יזכיר לך כמה פעמים אמרתה רן ציטר רן ציטרר סבבה הבאנו לך דמו לא דברתת ולא אשרת תמשחק הוא התאשרר בטעותת אתהה אמרתת אפילוו יילד cB מסריח אנחנו לפחות לא כמו כול הקלאן העלוב שלך שאני לא יפתח ת'פה ויגיד על מה אנחנו יושבים ומדברים יום שישי ליד הבית שלך!אפילו חיים אמר היה לי זה היה לי זה היה לי ציטים מקונים עם ה-Mp רק לראש אני מחליט עם מה לכוון עם הסניפר עם הDe וכול זה בקיצור יסבא הומו שב שב בלול שלך יהומוו לך תמצוץ חלב של אמא ישרמוטהההההה.......כוס עמקקק עררררס!!!!יילד הומו מסריח נראה אותך נכנס לטימ או לסרבר שלנו עוד פעם אחת אני נשבע לך באלוהיםם ביוםם שאני יראהה אותתךך אתה תקבלל מכותת רצחח!!!ינעלל אחותךך ישרמוטההה!!!בקיצור שב ברעש יסבא מגעיל!!ואלידור אתה שב בשקט!

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי MaMa*FaLuLa צפה בהודעה
    חחח יש משהו במילים של שלומי.....
    תיראה כל אי קס פי צ'יטרים כולם יודעים את זה...
    תפסו את תוכי.....100% יש שם עוד צ'יטר...
    אתה גם לא מר.נקי יאן הצעיר...

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.0r`X צפה בהודעה
    בואנה רועי יהומו מה אתה משחק אותהה יאפסס?!?!?תבדוק מה שאתה רוצה Pm לא ציטרים לפחות זה שאנחנו אין לנו שחקן ציטר בקלאן יילד מסריח כול המשחקים ששחקתם על טל נצחתם בגלל שהוא ציטר!אז רועי עזוב אותך שטויות עזוב עדדיףף לך להעלות דמואים ולסתום תפה!ואם אתה חושב שאני הייתי פעם ציטר אז אני לא ישכח דבר אחד בליסטר סיבוב שביעי טל מחקה במידל פתאום הוא מפרק לי את התחת יריה אחת הוא לא מפספס אז מה אתה מדבר שטויות!!!!רועי תקשיב טוב.....שאני יזכיר לך כמה פעמים אמרתה רן ציטר רן ציטרר סבבה הבאנו לך דמו לא דברתת ולא אשרת תמשחק הוא התאשרר בטעותת אתהה אמרתת אפילוו יילד cB מסריח אנחנו לפחות לא כמו כול הקלאן העלוב שלך שאני לא יפתח ת'פה ויגיד על מה אנחנו יושבים ומדברים יום שישי ליד הבית שלך!אפילו חיים אמר היה לי זה היה לי זה היה לי ציטים מקונים עם ה-Mp רק לראש אני מחליט עם מה לכוון עם הסניפר עם הDe וכול זה בקיצור יסבא הומו שב שב בלול שלך יהומוו לך תמצוץ חלב של אמא ישרמוטהההההה.......כוס עמקקק עררררס!!!!יילד הומו מסריח נראה אותך נכנס לטימ או לסרבר שלנו עוד פעם אחת אני נשבע לך באלוהיםם ביוםם שאני יראהה אותתךך אתה תקבלל מכותת רצחח!!!ינעלל אחותךך ישרמוטההה!!!בקיצור שב ברעש יסבא מגעיל!!ואלידור אתה שב בשקט!
    ומה אתה מדבר יותר מהגובה שלך? גדלו לך בכלל כבר שערות בחריץ של התחת ימסכן?
    יאללה סע לנקות תפלולה יאפס

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    נתי סתום ת'פה אל תגיד לי לשתוק לא בעיה שלך אל תתערב

ואתה אור סתום ת'פה על מי אתה עושה פוזה לא עברת בר מצווה ימסכן על מי מרים את האףףףף עללללל מיייי אינעל העולם
    שמע ושמע לי טוב שלומי כוס אמק תוכי ותוכי תתפוס אותי על צ'יטים אני רוצה שתתפוס אינעל העולם כוס אמק מזיין לי את השכל על חיים ועל תוכי
    חיים נוב מסריח תוכי נתפס כוס אמק בוכה לי על משחקים שהיו בקיצור תשמעו ותשמעו לי טוב אל תבלבלו לי ת'ביצה כל אחד מרגיש לי פה מאפיונר אינעל דינק
    חיים תגיד להם שלא ישגעו לי את הרמבו למה אני ישתגע עליהם

במילים של חיים:בקיצור בקיצור בוא נסגור עניינים אל תשגעו לי את הרבייי אינעל העולם

חיים נוב קטן שלומי אתה יכול לדבר באוויר עד שלא יבדקו הדמואים לא אתה ולא החברים הצוציקים שלך מעניינים לי שערה מהביצה
    אור באמא שלי אתה ילד בן 12 שמאיים על ילד בן 16 וחצי במכות רצח אללה איסטור השם ירחם מה אני יכול להגיד
    נערך בפעם האחרונה על ידי DrAgoN : 18/08/08 ב 20:14

SlaydeR SlaydeR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא קשור אני,
    רועי יצאת סבא
    נערך בפעם האחרונה על ידי SlaydeR : 18/08/08 ב 20:14

נושאים דומים

1. eXp Vs Pm 3x3
    על ידי SnkZ` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 08/07/08, 08:25