עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך 28

אשכול: לגבי הIGL

beetlejuice beetlejuice מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מצחיק. אתה מכניס את עצמך למיטה חולה, יכלת לעשות דברים בצורה הרבה יותר יפה ואפילו לשקול את הבקשה שלנו במקום לנפנף אותנו בצורה מזלזלת. בחרת לעשות את הדברים בצורה מגעילה וגם אנחנו בתור אנשים מתעצבנים. אתה עושה את הבחירות שלך ואתה מקבל יחס על פיהן, לגביי "ההשמצות" אני קראתי לך מתנשא לפי הצורת דיבור והיחס שנתת לנו - אם היית בוחר לנהל שיחה מקצועית כמו שמנהל אמור לעשות זה לא היה מגיע לפסים האלה. בנוסף לעצם העובדה שאנחנו משחקים עם אנשים שמספיק מוכרים בקהילה הזאת והם למדו להעריך אותנו אם היית באמת נותן לנו צ'אנס מההתחלה, אולי גם אתה היית חושב אחרת.

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי nastical צפה בהודעה
    אני שמרתי על השיחה הזאת מתורבתת , אני חושב שהייתי יותר מנחמד בהתייחס לאיך שהתייחסת לשיחה שלנו בכלל..ואתה יודע את זה ..
    אתה לא מכיר אותנו נכון גם אני לא אותך ובטח שאין לי מה לחפש איתך. היה טוב לפני שבאת וגם אם תלך נסתדר.. אל תרגיש איש חשוב מידי כי יפה מצידך לעזור , אבל זה לא נותן לך ת'זכות לצאת כאן על אנשים...

לא יודע מאיפה הוצאת את זה,
    שאני מרגיש מישהו חשוב מזה שאני מארגן טורניר,
    המטרה הראשונית והיחידה שלי היא
    לנסות לעלות את הרמה בארץ ולארגן כמו שיותר פעילויות לקבוצות / שחקנים. (עם מה שאפשר, כמובן.)

אתם באתם בגישה שאני בן-אדם רע מכול הסיפור הזה,
    ואני לא רוצה אותכם ואני מתנשא, ילד ומה שתרצה.

אתה מנסה לשמור על השיחה מתורבתת,
    עובדה שלא אמרתי מילה לא במקום עד הרגע שחבר שלך רשם דבר זה או אחר.
    אבל אי אפשר שלא להתייחס למילים היפות ביותר והמתורבתות של חבר שלך בזמן שאני מנסה לדבר איתך.

ציטוט במקור פורסם על ידי beetlejuice צפה בהודעה
    מצחיק. אתה מכניס את עצמך למיטה חולה, יכלת לעשות דברים בצורה הרבה יותר יפה ואפילו לשקול את הבקשה שלנו במקום לנפנף אותנו בצורה מזלזלת. בחרת לעשות את הדברים בצורה מגעילה וגם אנחנו בתור אנשים מתעצבנים. אתה עושה את הבחירות שלך ואתה מקבל יחס על פיהן, לגביי "ההשמצות" אני קראתי לך מתנשא לפי הצורת דיבור והיחס שנתת לנו - אם היית בוחר לנהל שיחה מקצועית כמו שמנהל אמור לעשות זה לא היה מגיע לפסים האלה. בנוסף לעצם העובדה שאנחנו משחקים עם אנשים שמספיק מוכרים בקהילה הזאת והם למדו להעריך אותנו אם היית באמת נותן לנו צ'אנס מההתחלה, אולי גם אתה היית חושב אחרת.
    אני לא מכניס את עצמי לשום מקום אחר שלא צריך להכנס אליו,
    בסה"כ הגעתי להחלטה,
    אתם באתם ו"ערערתם",
    וזה הגיע לאן שהגיע,
    איך ל***** (אני פשוט לא רוצה להגיד מילים לא יפות..)
    אני אתן לכם צאנס מההתחלה,
    אם בכלל אין פה שם דיון על צאנסים?
    נרשמתם כ4,
    לא היה לי שום ברירה, אלא לא להחשיב אתכם,
    זה היה השיקול שלי, חד וחלק.
    כמו שרשמתי בתגובה למעלה,
    "אתם באתם בגישה שאני בן-אדם רע מכול הסיפור הזה,
    ואני לא רוצה אותכם ואני מתנשא, ילד ומה שתרצה."
    ככה זה נראה על פני השטח שבערוץ.

בכל מקרה, זה לא משנה עכשיו,
    מייק יחליט מה שיחליט,
    אני מקבל כול החלטה שלו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי kimi : 18/08/08 ב 00:22

nastical nastical מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי FcKilL צפה בהודעה
    אתה חצוף.
    אתה אומר לו שהסתדרו כאן בלעדיו ?
    בנתיים הוא משקיע מהזמן הפרטי שלו להרים את הטורניר הזה, מה שאף אחד לא עשה לפניו.

אתה בא באיחור ורוצה לדחוף את הקבוצה שלך לטורניר מלא.
    מה לא מובן ? הטורניר הוא ל-16 קבוצות !!
    16 קבוצות כבר נרשמו ! אין מקום !!

אתם באים מציקים לו בפורום, במירק.
    אז הוא אמר "מזדיינים" אוי אוי!
    צריך להעיף אותו מניהול על זה?!
    כמו כל בן אדם אחר מותר לו להתעצבן !
    זה שקוף שברגע שנכסת לשיחה הזאת ניסת לתפוס אותו על הטעות הראשונה!

בקיצור, עזבו את הבן אדם בשקט.
    ואל תגיד לי זה לא עינייני כי זה הפך להיות עניין כולם ברגע שפתחת את הנושא הזה בפורום.

אתה מה זה טועה אם אתה חושב שאני מנסה לתפוס מישהו על משהו...לא מתאים הצורה שהוא מתייחס..אם זה התעלמות בהתחלה וגם תוך כדי שיחה פשוט מתעלם וממשיך בהרצאות שלו, והזמן הפרטי שלו אחי כל אחד אחר שעושה משהו זה הזמן הפרטי שלו ואני מכבד אותו על זה והראתי כבוד גם שהוא התייחס כמו חרא, ואז מה אם יהיו יותר מ16 ..זה קאפ לא תחרות אסטתיקה , ולא הצקתי לו ולא רציתי להגיע בכלל לפורום או לחדר במירק - ושי יכול להעיד על זה אבל הבנאדם פשוט לא היה מוכן לדבר עד שהוא הועיל בטובו גם זה היה רק כדי להפתר..אז כמו שאמרתי תפסיקו להתערב ולחשוב שאתם מבינים משהו , שיחזרו כבר הלימודים ותזדיינו בחזרה לספרים, ילדים עם מקלדת גדולה ..

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה מה זה טועה אם אתה חושב שאני מנסה לתפוס מישהו על משהו...לא מתאים הצורה שהוא מתייחס..אם זה התעלמות בהתחלה וגם תוך כדי שיחה פשוט מתעלם וממשיך בהרצאות שלו, והזמן הפרטי שלו אחי כל אחד אחר שעושה משהו זה הזמן הפרטי שלו ואני מכבד אותו על זה והראתי כבוד גם שהוא התייחס כמו חרא, ואז מה אם יהיו יותר מ16 ..זה קאפ לא תחרות אסטתיקה , ולא הצקתי לו ולא רציתי להגיע בכלל לפורום או לחדר במירק - ושי יכול להעיד על זה אבל הבנאדם פשוט לא היה מוכן לדבר עד שהוא הועיל בטובו גם זה היה רק כדי להפתר..אז כמו שאמרתי תפסיקו להתערב ולחשוב שאתם מבינים משהו , שיחזרו כבר הלימודים ותזדיינו בחזרה לספרים, ילדים עם מקלדת גדולה ..
    טוב טוב תעשה טובה
    ואל תתחיל להמציא פה שטויות

דבר עם מייק וזהו.

"שיחזרו כבר הלימודים ותזדיינו בחזרה לספרים, ילדים עם מקלדת גדולה"

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תאמת תומר kimi צודק ואין מה להתערב פה ..

גם אם אני הייתי מנהל תליגה ההחלטה הייתה נשארת בעינה.
    כאשר נפתח הטרד של לרשום את הרוסטר הסופי, אתם הייתם אלה שצריכים לעדכן תאדמינים בקשר למצב של הקבוצה.

הפתרון היחיד שאני רואה פה זה לשים אתכם בstandby, ולהחליף אתכם במקרה וקבוצה תתפרק עד תחילת המחזר הראשון :|, אבל זאת עדין החלטה של מיכאל ..

נ.ב.
    נכון שאתם יותר טובים מכמה מהקבוצות שרשומות בליגה ואני גם די בטוח שאתם הרבה יותר יציבים. זה פשוט לא העניין כאן. אף אחד לא יסדר מחדש את הבתים והתאריכים בשביל להכניס קבוצה נוספת לטורניר. ושוב שאני חוזר להצעה בפיסקה מעל.

מיכאל, לשיקולך.

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוסטקי מה אתה קשור בכלל...אתה לא בקאפ ואתה לא בקלאן שלנו אז לך תחפש חיים ותפסיק לדחוף תאף שלך לכל מקום..
    זה מקום ציבורי אתה יודע... יש גם מקומות אחרים בהם אתם יכולים בעיות אלו אתה יודע... ואולי חאלס להשתמש בשלושת הנקודות?

עצם העובדה שאתה מפרסם ת'חרא הזה פה כבר אומר שאני (וכל מי שקורא את זה) קשור.
    כן, אני לא בקאפ ולא בקלאן רק כדי להתרחק מכל העצבים של: לארגן, להפעיל, לתקן, לבוא, כן נפגשים, לא נפגשים וכו'

ולכל מקום שלא תשלח אותי, אתה לא תצליח, גם אם תהיה האלוהים. (אבל אתה לא אז שתוק)

עריכה: אוי סליחה, כתבתי חרא. עכשיו תארגנו לי באן נכון?
    נערך בפעם האחרונה על ידי ostKY : 18/08/08 ב 01:45

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    החלטנו להיות נוקשים עם החוקים כדי להראות שאנחנו דורשים רצינות מכולם, לא יהיה פה שום החלקות בגלל מעמד של אנשים.

כל החלטה של מיכאל מבחינתי זהב, הוא זה שמריץ את הכל ומקבל ממני את מלוא התמיכה.

הטעות הראשונה שלכם הייתה לפתוח בפורום נושא על זה, אפשר היה לנסות לפתור את זה בפרטי, עכשיו כולם פשוט מרגישים רע עם זה.

מבחינתי אתם, כמו כל קלאן, ב STANDBY אם קלאן אחר יתקפל. שוב, תלוי אם מיכאל ירצה בזה, אני לא מעוניין שהוא יקבל חוויה רעה מזה שהוא בא לפורום הזה, ותמיד יהיה עוד טורניר, ועוד פרסים לזכות בהם. אולי תתחילו מעכשיו להתארגן על ליינאפ קבוע.

מקווה שזה הבהיר לכם את עמדתי. נעול.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    KIMI תעשה קבוצות המתנה , ברגע שקבוצה יוצאת מהליגה עקב פרישה או חוסר שחקנים וכו'

אתה מכניס קבוצה אחרת...

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. התייעצות לגבי עבודה
    על ידי KilderSlive בפורום מה שבראש
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 20/07/05, 18:50
  2. גילויים חדשים לגבי המשחק טקטיקל
    על ידי קוקי בפורום Tactical Ops
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 18/07/05, 15:05
  3. עזרה בבקשה לגבי OpenGL