מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14

אשכול: ערוץ פיקאפ בקרוב...

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים

ערוץ פיקאפ בקרוב...

אהלן אנשים..

שמעו, אני לא יודע אם אתם מכירים, אבל יש קהילה של גיימרים בארץ שקוראים לה planet 51. הם מתמחים בעיקר בקאונטר סטרייקים למיניהם.
    אבל... הם רוצים לפתוח קהילה נוספת של קול אוף דיוטי 4, אני לא יודע תאמת במה הם יכולים לעזור, אבל הצעתי למנהל שמה שיפתח ערוץ פיקאפ במירק + שרת + ונטרילו.. ראו דוגמא #mpukcod4.pickup מה אתם אומרים על הרעיון?

אנשים בואו למירק!!!!!!!!

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כן.. זה מה שהקהילה הישראלית בCOD4 צריכה...
    עוד קהילה "מתחרה"

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    תפרט קצת,, אני חדש בקהילות.
    תן לנו קצת רקע כללי..

וגם לא נראה לי הם באים לערוף ראשים, סתם ערוץ פיקאפ מה מזיק?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 12/08/08 ב 17:07

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    תגיד למנהל שיבוא לכאן יש לו תערוץ #cod4.adv יש שמה גאטר בוט מעולה ושרת TS.. פשוט לאף אחד אין זמן להשקיע שמה :|

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    סבבה, ראיתי את הערוץ,, נראה טוב. חסר שמה שרת אחי? אם החברה ה"חדשים" יתרמו שרת, יהיה טוב אתה אומר? ירוצו גאטרים?
    ואמרת מנהל, למה התכוונת? שיבוא ידבר איתך? או שינהל גאטרים?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 12/08/08 ב 23:38

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    יש לנו שרת יש הכל רק חסר אנשים רצינים שיארגנו.. ואנשים שישחקו

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    הצדק איתך.
    אבל דבר אחד, אתמול, ראיתי חברה מנסים לארגן משחק, אז עשו ספאם שמה, בואו בואו וזה, דבר אחד לא אהבתי, פתאום איזה בנאדם,, ראנדום כזה התחיל לקלל שמה, סתמו יא ככה אתם ככה, קללות של החיים, מה זה?! ישר באן, שלא יתקרב לשמה. זהו בעיקרון כן, חסר אנשים וזה, אבל לפחות יש שמה אנשים, ככה נגיד אתה מארגן איזה מיקס למשל בלילה, אתה נכנס לשם.. מי רוצה לשחק וזהוזה... בטוח מישהו יענה, וחוץ מזה אחלה ערוץ, בוט לפנים יש שמה. תמשיכו כך. וגם הילד הזה שקילל, לא נזכיר את שמו, הוא חכם לא טיפש, הוא ראה שבשעת ערב המסויימת ההיא לא היה לבחור מהפיקאפ סיכוי למצוא עשרה חבר'ה, אז יכל להגיד את זה בצורה אחרת, משהו כמו, אחי נראה לי כדאי שתוותר, לא נראה לי שיש מצב למצוא משחק בשעה כזאת, במקום קללות.
    לא יודע, אני לא איזה מצטדק כן? אבל קללות באינטרנט אני שונא, או חוסר אדיבות לנובים. מבעס לי את התחתון, למה אני לא אוהב את זה, למה בחיים האמיתיים אין מצב מישהו עושה דברים כאלה, אתה בא לראיון עבודה, אתה תגיד לבנאדם שמשמאלך שאתה לא מכיר?,, אא יא הומו מי אחרון בתור? או משהו בסגנון? חח אין מצב, רק אולי הפרחחים בשכונות כשיש להם גב ידברו ככה לזקנים גם אני מאמין. קיצר שיהיה יום טוב.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 13/08/08 ב 10:28

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tamin צפה בהודעה
    הצדק איתך.
    אבל דבר אחד, אתמול, ראיתי חברה מנסים לארגן משחק, אז עשו ספאם שמה, בואו בואו וזה, דבר אחד לא אהבתי, פתאום איזה בנאדם,, ראנדום כזה התחיל לקלל שמה, סתמו יא ככה אתם ככה, קללות של החיים, מה זה?! ישר באן, שלא יתקרב לשמה. זהו בעיקרון כן, חסר אנשים וזה, אבל לפחות יש שמה אנשים, ככה נגיד אתה מארגן איזה מיקס למשל בלילה, אתה נכנס לשם.. מי רוצה לשחק וזהוזה... בטוח מישהו יענה, וחוץ מזה אחלה ערוץ, בוט לפנים יש שמה. תמשיכו כך. וגם הילד הזה שקילל, לא נזכיר את שמו, הוא חכם לא טיפש, הוא ראה שבשעת ערב המסויימת ההיא לא היה לבחור מהפיקאפ סיכוי למצוא עשרה חבר'ה, אז יכל להגיד את זה בצורה אחרת, משהו כמו, אחי נראה לי כדאי שתוותר, לא נראה לי שיש מצב למצוא משחק בשעה כזאת, במקום קללות.
    לא יודע, אני לא איזה מצטדק כן? אבל קללות באינטרנט אני שונא, או חוסר אדיבות לנובים. מבעס לי את התחתון, למה אני לא אוהב את זה, למה בחיים האמיתיים אין מצב מישהו עושה דברים כאלה, אתה בא לראיון עבודה, אתה תגיד לבנאדם שמשמאלך שאתה לא מכיר?,, אא יא הומו מי אחרון בתור? או משהו בסגנון? חח אין מצב, רק אולי הפרחחים בשכונות כשיש להם גב ידברו ככה לזקנים גם אני מאמין. קיצר שיהיה יום טוב.
    חחח...
    אתה יודע שיש "עברייני מקלדת" בעולם? אז בטח הכרת אחד מהם כבר...

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אתה מנסה לשמור על הכבוד שלך באינטרנט? לא תלך רחוק, או שתשיג גישה לכל מקום שתוכל לנפה אותם, או שתלמד להסתדר איתם.
    אחרת זמנך מאוד קצר בתחילתה של קהילה חדשה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Forensics צפה בהודעה
    אתה מנסה לשמור על הכבוד שלך באינטרנט? לא תלך רחוק, או שתשיג גישה לכל מקום שתוכל לנפה אותם, או שתלמד להסתדר איתם.
    אחרת זמנך מאוד קצר בתחילתה של קהילה חדשה.
    צריך להבדיל בין סתם תגובות חרא לבין אנשים מצחיקים, אני אישית מסתדר תודה אחי, הדוגמא שהבאתי זה לא קרה לי אישית, הוא יצא על מישהו אחר שמה.. אל תדאג אנשים עוד יגדלו יבינו.
    ותזכור
    "המלבין פני חברו ברבים... - אין לו חלק לעולם הבא"

אלוקים רחום וחנון גם מרחם וגם חונן דעת במשפט שלו, ככה שכוולם ילמדו אל תדאג, וגם כל ישראל יש לו חלק בעולם הבא. אין דת מלבד דת ישראל.

מה אני מנסה להסביר פה? יהודי תהיה טוב ליהודי. ותמיד תהיה שמח, וטוב לב ותצחק הרבה זה טוב..
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 13/08/08 ב 12:40

kuta kuta מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תנסו שלא לפתוח עוד קהילות מתחרות.
    חבל גם על המאמץ.
    יש כרגע 2 ראשיות וגם לא צריך.
    אישית? אני חושב שצריך לאחד כוחות.
    לדבר עם FXP עם VGAMES ועם COD4.IL
    ופשוט להעביר את כולם לפורום מסויים.
    אני חושב שצריך להעביר את כולם ל COD4.IL בגלל שיש להם כבר את השם ואתר מאורגן והכל הולך יפה מאוד וחלק.
    ואם צריך להעביר מנהלים אז נעביר.

בסופו של דבר אם מעבירים את FXP וFXP רוצים פרסום לא תהיה בעיה לכך, אבל כשילחצו שם להיכנס לפורום זה יכנס לדוגמה לכאן.
    אותו דבר ב VG.
    תחשבו על זה, אם אתם רוצים לקדם את הקהילה זה הזמן ליזום גם אחרי התחרות ואולי גם לפני.
    בעקבות ההרשמה ניתן לראות כמה הקהילה יכולה להיות בין הטובות אם לא הטובה מכולם להוציא את CS שזה משחק של שנים.

מה שאני בא לומר זה שהמנהלים צריכים להתחיל לדבר עם הפורומים השונים ולנסות לסדר את הנושא שבמידה ומעבירים פורום שיהיה עדיין פרסום של אותו המקום שבעצם לא כל פורום ידאג לעצמו וככה הקהילה תהיה מפולגת כמו שהיא הייתה עד עכשיו!

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kuta צפה בהודעה
    תנסו שלא לפתוח עוד קהילות מתחרות.
    חבל גם על המאמץ.
    יש כרגע 2 ראשיות וגם לא צריך.
    אישית? אני חושב שצריך לאחד כוחות.
    לדבר עם FXP עם VGAMES ועם COD4.IL
    ופשוט להעביר את כולם לפורום מסויים.
    אני חושב שצריך להעביר את כולם ל COD4.IL בגלל שיש להם כבר את השם ואתר מאורגן והכל הולך יפה מאוד וחלק.
    ואם צריך להעביר מנהלים אז נעביר.

בסופו של דבר אם מעבירים את FXP וFXP רוצים פרסום לא תהיה בעיה לכך, אבל כשילחצו שם להיכנס לפורום זה יכנס לדוגמה לכאן.
    אותו דבר ב VG.
    תחשבו על זה, אם אתם רוצים לקדם את הקהילה זה הזמן ליזום גם אחרי התחרות ואולי גם לפני.
    בעקבות ההרשמה ניתן לראות כמה הקהילה יכולה להיות בין הטובות אם לא הטובה מכולם להוציא את CS שזה משחק של שנים.

מה שאני בא לומר זה שהמנהלים צריכים להתחיל לדבר עם הפורומים השונים ולנסות לסדר את הנושא שבמידה ומעבירים פורום שיהיה עדיין פרסום של אותו המקום שבעצם לא כל פורום ידאג לעצמו וככה הקהילה תהיה מפולגת כמו שהיא הייתה עד עכשיו!
    1+

הייתי רוצה לשחק עם המון אנשים בבת אחת...

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני מציע תזרמו עם ה IGL

זה נראה לי מותג חזק "IGL", כאילו תמשיכו ככה וזה ופה ושם.

ואני יגיד לאנשים האלה שפנו אליי אני אנסה להעביר אותם לפה, בגלל שראיתי שהם בעיקר קאונטר סטרייק, אז כנראה יש להם רק כמה ניצוצות של קוד4 שמה, אנשים שרוצים לשחק וזה, אז אני יגיד להם שיבואו לפה, שיש תחרויות פרסים וכו'. שיקימו קבוצה אנערף +1

kuta kuta מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חבר'ה בסופו של דבר ככה התחילה CS, ככה התחילה CSS וכך מתחיל כל קהילה.
    בהתחלה זה רק שחקני PRO וPUBLIC שלא מכירים כל כך וסתם נמצאים בפאבליק בפורום וכאלה.
    אבל אז מגיע אירוע רציני ואנשים אומרים וואלה יש משהו רציני פה ניכנס ונשקיע קצת.
    וככה זה מתפתח לאט לאט עד שנגיע מ 2-3 קלאנים טובים מאוד גם בסצנה העולמית ל 10 קלאנים כאלה.
    ומעל 25 קלאנים בכלל.
    זה רק יראה לאנשים שיש קהילה ושווה להגיע לכאן.
    אבל בשביל זה צריך איחוד

נושאים דומים

1. ערוץ חדש במירק
    על ידי Jumper בפורום Tactical Ops
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 08/10/05, 12:10
  2. EVO עוברים ערוץ במירק
    על ידי sHkaBuBuLu בפורום Tactical Ops
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 16/08/05, 07:52
eXTReMe Tracker