עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 60

אשכול: club?

Afus Afus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Fugitive צפה בהודעה
    טוב אז כפי שהבנתי מבר
    זה שיש שרת
    וההבדל היחיד הוא שצריך להרשם
    נכון?:S

ההבדלים הם בחוקים וברמה

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי normanush צפה בהודעה
    טוב אני לא יודע אם מיק לקח את זה מהרעיון שלי אבל סבבה אז club זה:

יפתח שרת שהוא יהיה אני מקווה Pam4/promod snd ששם הרמה תהייה קצת מעל לפאבליק זאת אומרת החוקים , ורמת המשחק תהיה שונה.

אני לא יודע איך הולכים לעשות את זה ב Cod4 אבל ב - Counter Strike 1.6 על מנת לשחק ב קלאבים צריך פשוט להרשם באתר להכניס את הכינוי ואת ה Guid של אותו שחקן וזהו הוא יכול לשחק ב Clubs ואסור לקלל וכו... תמיד יד אדמינים שישגיחו שהכול יהיה מסודר.

מקווה שזה יצליח זה יעלה את הרמה בארץ :]
    אכן רעיון שלך, לכן אני עושה סקר כמו לכל דבר, בנתיים אין ביקוש אני רואה, בנוסף לזה שהרב בכלל לא יודעים מה זה.

קלאב אמור להכליל את הטופ שבקהילה, ואני לא רואה תגובות שלהם פה, כנראה שאין צורך ממשי בזה וטוב להם בפאבליק.

עונה לך על השאלה אני מקווה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    מה קרה לך מייק? זה כמו בTO...תמיד אפשר לפתוח עוד הרשמות ואני בטוח שמלא מלא מלא אנשים ירצו להיכנס עם הזמן וזה יהייה פעיל...
    זה משחק שימשוך הרבה יותר אנשים מTO בוא נסכים על זה? והרבה יותר אנשים ביכלל זה הרבה יותר אנשים בקלאב...לא יודע מה איתכם אני בעד אבל

הסמל האישי של krizZje
    krizZje krizZje מנותק ?1v1 knife @ batyam
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק אז מה אם אנשים לא יודעים מה זה , לא צריך לשלול את זה ישר

אני מאמין שגם אתה לא ידעת הכל על היום הראשון שבו התחלת לשחק

וידע לא מעיד על סקיל

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bionic צפה בהודעה
    מייק אז מה אם אנשים לא יודעים מה זה , לא צריך לשלול את זה ישר

אני מאמין שגם אתה לא ידעת הכל על היום הראשון שבו התחלת לשחק

וידע לא מעיד על סקיל
    זאת הכוונה, שלא ידעתי על זה, לא היה לי מקום שם, זה מעיד על רמת מודעות בקהילות וניסיון עבר, שוב זה לא איזה בטא מוד, זה משהו מוכר ואין טעם "לנסות" כדי להבין אם זה יעבוד.

בדרך כלל גם כל תגובה/נושא שלי שעוסק בסקרים וכו, גורר הודעות פרטיות מאותם השחקנים (שכנראה מתביישים להגיב פה) במירק ומביאים פידבק על כל דבר, מה שלא קרה במקרה הזה.

ובאמת כזה רע לכם בשרת הפרומוד שאתם רוצים שרת פרטי ?

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני בעד ,כל פעילות שתקדם את הקהילה היא טובה!
    במיוחד קלאבים!

הסמל האישי של katha
    katha katha מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בשביל מה אנחנו צריכים את זה?
    בשביל להתערבב עם אנשים שאתם אפילו לא אוהבים?

אם אתם רוצים משחקים רציניים - בשביל זה יש את CB, וכל CUP אחר.

הסמל האישי של Fugitive
    Fugitive Fugitive מנותק Village leader
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי למה לשלול מייק
    במה אתה מתכוון הטופ של הקהילה?
    אז קח את A1M ו INS ותשחק עם הטופ
    :E
    סליחה
    אבל ככה אני הבנתי את זה:S

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי klemma צפה בהודעה

אבל מה שאתה אומר לא מקדם את הקהילה ההישראלית ,

מיק אני חושב שצריך לתת לזה צאנס אין מה להפסיד..

חוץ מי זה גם אף אחד לא ידע מה זה Gathers , והנה זה הצליח יפה מאווד. הגענו ל 60 איש בערוץ
    ובקלאב צריך רק 14 איש מחוברים , זאת אומרת בקלאב לפי דעתי לא עושים שרת 24 שקחנים עושים 14 ותמיד 7 על 7
    נערך בפעם האחרונה על ידי normanush : 06/08/08 ב 14:34

Afus Afus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לכו על זה

הסמל האישי של Taurus
    Taurus Taurus מנותק IN THE MIX
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לא חושב שהקהילה מוכנה כרגע לקלאב.
    רוב השחקנים בארץ לא ברמה גבוהה ושאני אומר רוב זה אפילו לא 90 אחוז זה 99.9 אחוז, מה שנכון כרגע זה פשוט כמה שיותר טורנירים וכמה שיותר קלאנים.
    תתחילו להקים קלאנים , להתחרות בסיבי ובטורנירים פה בארץ שמייק יארגן (סומך עלייך) ואז הרמה תשתפר
    ובתקווה גם לרמה מספיקה לשחקנים המובילים בקהילה.
    אם זה יהיה ככה גם הקמת הקלאב יהיה צעד נכון.

phobus phobus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רעיון מעולה. בעבר כמנהלי קהילת cod1 ניסינו והצלחנו להרים קלאבים ואם זכרוני אינו מטעה (אחרי הכל עברו 3-2 שנים) אפילו יצרנו מערכת לרישום שחקנים באתר בכדי שיוכלו לשחק בשרת. כך כל חברי ה"קלאב" היו רשומים ומזוהים וכולם היו מחוייבים גם לשחק עם ניקים אמיתיים. בנוסף לכל זה הצלחנו למצוא תוכנת אנטי צ'יט "אמיתית" שפעלה באופן אקטיבי ורצה על צד הקליינטים וכך זה היה אפשרי לקחת ss, קונפיגים, רשימות תהליכים, וכ'ו.

בנוסף לכך היה צוות של אדמינים פעילים שדאגו להרצה השוטפת של המועדון.

אני לא חושב שכאן זה יצליח, לפחות לא בקרוב כי הקהילה הזאת לא מתקרבת למימדים, לפעילות ולהצלחה של הקהילה שהתקיימה בימי cod1, אך אני אתמוך בכם בכל דבר שתרצו (ידע וניסיון בעיקר, אני סטודנט עני).

רק חשוב שתגדיר לעצמך קודם ותנסה להסביר לי פה, forensics, מה זה בדיוק "קלאב" בשבילך. אני בטוח שאתה יודע מה זה כמובן, רק תאר לי מה אתה מתכנן כך שאוכל לתת תגובות יותר חכמות וענייניות.

חוץ מזה שרת ה-promod מתפקד כמיני מועדון בעצמו. הוא מרכז את השחקנים היותר רציניים, klemma פעיל כאדמין והרמה שם די סבירה. מה שנותר הוא לארגן מערכת רישום שחקנים דרך www.cod4.co.il ולהקים מנגנון שמאפשר רק לשחקנים רשומים להתחבר לשרת. כמו כן תצטרכו להקים צוות אדמינים פעיל של 3-4 אנשים ולערוך רשימת חוקים ספציפית וברורה שאך ורק על פי הם אותו צוות אדמינים יפעל. ולא אדמינים שמעיפים שחקנים כאשר איזה טמבל מעצבן אותם כמו שקרה כאן לאחרונה.

כדי לתמרץ את השחקנים להירשם לשרת באתר כאן ולהתחיל להשקיע בזמני המשחק שם תוכלו גם ליצור מערכת ניקוד פשוטה שתציג את דירוג השחקנים הכי טובים כאן באתר בטבלה (לפי יחס הריגות מיתות/דיוק וכ'ו כמובן, לא הריגות לבד. זה רק יעודד חרישה.)

כך תוכלו לעודד היווצרות גרעין מקצועי ואקטיבי של שחקנים שמשקיעים בפורום, באתר ובשרת, יוצרים פעילות, ומעוניינים להיות הטובים ביותר בשרת.

כמובן שהשרת עצמו יהיה שרת ה-promod. בקיצור, אם התקנתם "promod" הפכו את זה לשרת pro על אמת. כל העניין ביצירת הקלאב הוא הקמת מקום נוח ומסודר למשחק מקצועי וברמה גבוהה לשחקנים היותר רציניים בקהילה שרוצים להנות משרת מאובטח נגד צ'יטים, ממשחק נגד שחקנים מזוהים ע"פ ניק אמיתי הרשומים כאן באתר, משרת עם אדמינים אחראיים, מקצועיים ובוגרים הפעילים ברוב שעות הפעילות בשרת וכ'ו.

phobus.
    נערך בפעם האחרונה על ידי phobus : 06/08/08 ב 17:44

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Taurus צפה בהודעה
    אני לא חושב שהקהילה מוכנה כרגע לקלאב.
    רוב השחקנים בארץ לא ברמה גבוהה ושאני אומר רוב זה אפילו לא 90 אחוז זה 99.9 אחוז, מה שנכון כרגע זה פשוט כמה שיותר טורנירים וכמה שיותר קלאנים.
    תתחילו להקים קלאנים , להתחרות בסיבי ובטורנירים פה בארץ שמייק יארגן (סומך עלייך) ואז הרמה תשתפר
    ובתקווה גם לרמה מספיקה לשחקנים המובילים בקהילה.
    אם זה יהיה ככה גם הקמת הקלאב יהיה צעד נכון.
    ארז, הקמת הקלאנים, ההשקעה ב-cb ובטורנירים לא סותרים בכלל את העניין של יצירת קלאב מסודר. זה גם עוד כלי שיעודד את התפתחות הקהילה וזה לא מתנגשים עם הדברים האחרים בכלל, זה רק יוסיף. ולדעתי הצנועה, אף יותר מהאחרים.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי klemma צפה בהודעה

האם אתה מאוהב בכל האנשים שנכנסים לך ל-promod? האם השרת הזה עצמו אינו פתוח לרווחה לכל שחקן שרוצה לשחק? יצירת המועדון רק תעזור לאנשים כמוך שרוצים לשחק עם שחקנים ב"רמה" שלהם. המועדון יסנן החוצה שחקנים "עוברי אורח" ויקבל רק שחקנים הרשומים לאתר ומזוהים ע"פ ה-guid שלהם.

הסמל האישי של Taurus
    Taurus Taurus מנותק IN THE MIX
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי phobus צפה בהודעה
    האם אתה מאוהב בכל האנשים שנכנסים לך ל-promod? האם השרת הזה עצמו אינו פתוח לרווחה לכל שחקן שרוצה לשחק? יצירת המועדון רק תעזור לאנשים כמוך שרוצים לשחק עם שחקנים ב"רמה" שלהם. המועדון יסנן החוצה שחקנים "עוברי אורח" ויקבל רק שחקנים הרשומים לאתר ומזוהים ע"פ ה-guid שלהם.
    אז כנראה שלא קראת את מה שרשמתי בצורה טובה ,אני בעצם רשמתי את מה שאלעד רשם רק בצורה מפורטת יותר.
    א. למה אתה מצטט את "רמה", הבדלי הרמות אכן קיימים.
    ב. הטענה העיקרית שלי הייתה שאין מספיק שחקנים ברמה הגבוהה הזאת ולכן יעצתי\באתי בקריאה לקהילה שיתחילו להקים קלאנים ויתחרו בתחרויות על מנת שישפרו את הרמה שלהם.

z1x- z1x- מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דווקא רעיון מעולה... (אם לא היה לי באן)

ציטוט במקור פורסם על ידי phobus צפה בהודעה

רק חשוב שתגדיר לעצמך קודם ותנסה להסביר לי פה, forensics, מה זה בדיוק "קלאב" בשבילך. אני בטוח שאתה יודע מה זה כמובן, רק תאר לי מה אתה מתכנן כך שאוכל לתת תגובות יותר חכמות וענייניות.

חוץ מזה שרת ה-promod מתפקד כמיני מועדון בעצמו. הוא מרכז את השחקנים היותר רציניים, klemma פעיל כאדמין והרמה שם די סבירה. מה שנותר הוא לארגן מערכת רישום שחקנים דרך www.cod4.co.il ולהקים מנגנון שמאפשר רק לשחקנים רשומים להתחבר לשרת. כמו כן תצטרכו להקים צוות אדמינים פעיל של 3-4 אנשים ולערוך רשימת חוקים ספציפית וברורה שאך ורק על פי הם אותו צוות אדמינים יפעל. ולא אדמינים שמעיפים שחקנים כאשר איזה טמבל מעצבן אותם כמו שקרה כאן לאחרונה.

phobus.

אבל הקטע זה שלא כל מי שרוצה לשחק ירשם וישחק..
    הקטע זה לתת את האפשרות להירשם, רק לשחקנים טובים יחסית.
    נערך בפעם האחרונה על ידי z1x- : 06/08/08 ב 19:55

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לא מבין כאילו מה יש לאנשים נגד קלאבים.. אפשר לנסות, ילך, אז ילך.. לא אז לא. תתקנו אותי אם אני טועה :|

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי KaGe צפה בהודעה
    אני לא מבין כאילו מה יש לאנשים נגד קלאבים.. אפשר לנסות, ילך, אז ילך.. לא אז לא. תתקנו אותי אם אני טועה :|

"שווה לנסות"

מדובר בתכנות באתר (להכין מקום לguide)
    ערוץ במירק עם בוט שיודע לעשות זיהוי יחודי, תת פורום חדש, צוות אדמינים אמין.

בכל מקרה אני "בעל המשאבים" נניח אז כל פעם שאני שואל לגבי משהו כולם ישר חושבים שאני אמור לבצע את זה לבד, ואם כבר זה המקרה, אני לא הולך לנסות אפילו בלי פידבק רציני.

הרעיון שלי לקלאב זה להבדיל שחקנים בוגרים בין אלה שעושים שטויות, אני לא מאמין בהבדל סקיל, כי מי שרציני מתישהו יגיע לרמה טובה של משחק. וכרגע הרעיון להתרכז על כלאנים נשמע יותר הגיוני (טורנירים וכו).

פובוס מתי תפסיק לחפור על הקהילה הישנה שלך? אני לא חדש בזה וגם אני בא מהרבה קהילות שונות, רב הסיכויים ששיחקנו באיזה שלב ביחד ואתה לא יודע על זה. אולי תנסה להוכיח ולעזור עכשיו, ואם אתה סטודנט, אני אספק לך את כל המשאבים, רק תגרום לתוכן הלוהט שלך להשתקף בקהילה ולהעביר את הניסיון בדברים שבאמת יעזרו, בלי הרבה דיבורים.

רק העובדה שבאים לפה הרבה מגיבים כל הזמן, על כל נושא שאנחנו מעלים פה, אבל לא מדברים איתנו על בסיס יומי במירק או מנסים ליצור קשר לעזור, מראה שאתם רק רוצים להראות כמה אתם יודעים ולעלות את הבעיה, אף אחד לא מנסה לפתור את הבעיה.

קדימה, אני מחכה במירק.

עריכה: ואני לא מתכוון להעליב אותך, אני אחד שאוהב דברים שנעשים במקום הרבה דיבורים.
    נערך בפעם האחרונה על ידי mikewithbike : 06/08/08 ב 20:30

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סבבה.

תכלס אם הייתי מבין משו בתכנות במירק הייתי עוזר..
    אבל אני בקושי מצליח להיכנס ל COD4.WARS בשביל לערגן משחק :|

lupez lupez מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני בפנים,
    אבל אל תצפה שזה ילך טוב כמו שזה הולך במשחקי הסטים מסיבה אחד פשוטה - עד כמה שאני יודעלא תוכל להביא קיק אוטומטי לשחקנים שלא נרשמו... אולי תוכל להפתיע אותי

נושאים דומים

1. eVo Club Server - Sign up
    על ידי GarGaMeL- בפורום Tactical Ops
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 26/08/05, 13:55
  2. eVo Club Server - Sign up
    על ידי GarGaMeL- בפורום Tactical Ops
    תגובות: 100
    הודעה אחרונה: 17/08/05, 16:18
  3. Club
    על ידי porche man בפורום Tactical Ops
    תגובות: 40