מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

אשכול: בדיחות|כמה בדיחות קורעות :C

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

בדיחות|כמה בדיחות קורעות :C

שניים נשואים לפולניות מגיעים לשמיים אחרי שהם נפטרו ועומדים אחד אחרי השני, מגיע הראשון והמלאך גבריאל אומר לו : אתה הולך לגיהנום, אז האיש אמר לו : אבל למה, הרי הייתי נשוי לפולניה כל החיים שלי וסבלתי, אז גבריאל בודק במחשב ואומר לו : נכון, חיפרת על החטאים בזה שגיהנום היה לך כבר למטה, אתה תלך לגן עדן. השני מגיע וגבריאל אומר לו שהוא הולך לגיהנום אז האיש השני אמר לו : אבל למה, הרי אני התחתנתי עם פולנייה ואחרי זה התגרשתי ממנה והתחתנתי עוד פעם עם פולנייה וסבלתי כפליים. אז גבריאל ענה לו : אתה הולך לגיהנום, כי טיפשים הולכים לגיהנום !
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    אישה של פרסי יורדת למטה כדי לזרוק את הזבל, תוך כדי שהיא זורקת היא מחליקה ונופלת לתוך הפח, עובר שם איזה אחד, מסתכל לה בין הרגליים וצועק למעלה : משה למה זרקת, מצב טוב !
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    איזה אחד רואה משאית שנוסעת אחורה על גבי הר גבוהה, הוא ניגש לנהג ושואל אותו למה הוא עושה את זה, הנהג שהיה כורדי ענה לו : אמרו לי שאין מקום להסתובב למעלה, אז אני נוסע ברברס, אחרי שעה רואה את אותה משאית יורדת ברברס, אז הוא שואל את הנהג : מה עכשיו קרה ? אז הכורדי ענה לו : בסוף היה מקום להסתובב !
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    מרוקאי אחד עולה לאוטובוס מוציא סכין ומאיים על הנהג שלא ייסע עד שהוא לא יירד וצועק לתוך האוטובוס : מי זה שמעון ? מי זה שמעון ? תענו לי עכשיו לפני שאני באמת מתחיל להתעצבן, מי זה שמעוווון ?! כורדי אחד באוטובוס הרים את היד, המרוקאי בא תפס אותו לקח אותו הוציא אותו החוצה, קרע אותו במכות ואז הלך, הכורדי כולו מלא סימנים כחולים ודם עולה בחזרה לאוטובוס וכולו צוחק, אז שואלים אותו הנוסעים למה הוא צוחק, אז הכורדי ענה להם : אני בכלל לא שמעון..
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    איזה אחד נכנס לבר וצועק כל המרוקאים בני זונות, תופס אותו איזה בחור גדול ושובר לו את ל העצמות, בשארית כוחותיו שואל אותו הבחור שצעק, אתה מרוקאי ? עונה הבחור : לא אבל אמא שלי זונה..
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    זקן אחד נכנס לתוך רכבת כולו קרוע מצחוק, בקושי נושם מתיישב ליד איזה מבוגר ואומר לו, אתה חייב לשמוע בדיחה על כורדים, זה משהו חזק, בחיים שלך לא שמעת משהו כל כך מצחיק, עונה לו המבוגר, אבל אני כורדי, אז אומר לו הזקן, אין בעיה, אז אני אספר אותה לאט.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ישו תפוס על הצלב מתחיל לצעוק לעבר אחד מתלמידיו בשם פיטר, פיטר בוא מהר, פיטר קם לעזרת מנהיגו, השומרים באים וכורתים לו, יד, אך התלמיד ממשיך לרוץ ובנתיים ישו צועק לו, פיטר בוא מהר, פיטר בכל כוחותיו רץ וממשיך, השומרים חותכים לו, עוד יד, ואחרי זה אוזן אחת, רגל אחת ואת האף, לבסוף הוא מגיע לישו עם רגל אחת אוזן אחת ובלי ידיים, ואומר לו : כן ישו מה רצית ? אז ישו אומר לו : תסתכל איזה קטע, מפה למעלה אפשר לראות את הבית שלך.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    זוג אנגלים וישראלים הולכים ביחד לאכול במסעדה יוקרתית, הבעל האנגלי מבקש מאישתו : האני (מותק) תעבירי לי את ההאני (דבש) הישראלי מבקש מאישתו : נו מה נסגר כבר עם הסטייק יבהמה !
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ישו עולה לשמיים לאחר שצלבו אותו, והוא מטייל שם הרבה זמן, ואחרי כמה שנים הוא פתאום רואה אדם זקן עם זקן ארוך לבן, הוא ניגש לאותו אדם שנראה לו מוכר, ואומר לו, תגיד, אתה היית נגר במקצוע שלך ? הזקן אמר לו : כן, למה ? ישו המשיך לשול ושאל : היה לך בן שהוא לא בדיוק שלך ? הזקן הנרגש, קם ורץ לעבר ישו, ישו רץ לכיוונו וצעק לו : אבאאא ! והזקן חיבק אותו ואמר : פנוקיו !!
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ישראלי ורומני טסים במטוס, הישראלי מוציא את היד מהחלון ואומר אנחנו מעל ישראל, שואל אותו הרומני : איך אתה יודע ? אז הישראלי עונה לו : הרגשתי את מגדלי עזריאלי, הם ממשיכים לטוס ולפתע מוציא הרומני את היד מהחלון ואומר אנחנו מעל רומניה, אז הישראלי שואל אותו : ואיך אתה יודע ? אז הרומני ענה לו : כי גנבו לי את השעון !
    בוקר אחד נוסעים ברכבת ישראלי גרמני בת יפה ואמא שלה ונכנסים לתוך מנהרה נשמע רעש של נשיקה וסטירה, אחרי שהם יוצאים מהמנהרה החשוכה הם רואים שלגרמני יש לחי אדומה, ממשיכים לנסוע ועוד פעם נכנסים לתוך מנהרה והפעם הם שומעים נשיקה ואחרי זה אגרוף חזק, הם יוצאים מהמנהרה ורואים שלגרמני יש פנס בעין, שוב הם נוסעים וננסים למנהרה, הפעם נשמעת נשיקה, ואחרי זה בעיטה עצומה לכיוון החזה של הגרמני, הם יוצאים מהמנהרה, ורואים שהגמרני לא נושם טוב, ומה עובר לארבעתם בראש ?הצעירה חושבת לעצמה, אומנם אמא מבוגרת, אבל זה טוב שהיא נאמנה לאבא ומלמדת את הגרמני הזה לקח כשהוא מנסה לנשק אותה, האמא חושב איזה יופי שלימדתי את ביתי כאלו נימוסין שכשהגרמני מנשק אותה היא נותנת לו את מה שמגיע לו, הגרמני חושב, לעזאזל עם הישראלי הזה, גם מנשק תבחורה וגם אני מבקל מכות, והישראלי חושב, יאללה שתגיע כבר עוד מנהרה שאני אוכל לנשק לעצמי את היד ולנגוח בגרמני הארור !
    ולמי שלא היה לו כח לעקוב: אישה וגרמני אחד נוסעים ברכבת וכל פעם שיש מנהרה שומעים נשיקה ואז סימן של מכה, האנשים חושבים שהאישה מכניסה מכות לגרמני כשהוא מנסה לנשק אותה אבל בעצם יש שם ישראלי שנותן לעצמו נשיקה על היד ומפוצץ את הגרמני
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    פרסי חוזר לבית לקראת הערב אחרי העבודה, ושואל את אישתו : איפה הבת שלנו ? אישתו עונה לו שהיא נמצאת למעלה בחדר שלה עם החבר, הפרסי עולה למעלה מסתכל דרך החור של המנעול ורואה אותם מתנשקים, הוא מתעצבן ומספר לאישתו ואישתו אומרת לו : נו, אבל בגילם גם אנחנו התנשקנו, הוא מסתכל שוב ורואה אותם מזדניינים, הפעם הוא באמת כועס ואישתו אומרת לו, אבל גם אנחנו הזדיינו בגיל שלהם, הוא מסתכל עוד פעם בחור של המנעול, ופתאום נהיה אדום, בועט בדלת ושובר אותה נכנס בפנים ומכסח את החבר שלה הבת שלו במכות, שואלת אישתו : למה ? הוא הוא ענה לה : נישק בת שלי, שתקתי. זיין בת שלי, שתקתי. ניגב זיין שלו בסדין שלי, לא יכולתי יותר !
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    אינסטלטור מגיע לתקן סתימה בבית של פרסי, שואל אותו הפרסי מתוך נימוס אם הוא רוצה תה, עונה לו האינסטלטור : כן, האמת בבית אני בדרך כלל לא מערבב את התה עם סוכר, אבל שים לי 3 כפיות סוכר שיהיה טעם חזק, עונה לו הפרסי : אין צורך, אתה יכול להרגיש כמו בבית !
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    שני פרסים מדברים בינהם ואחד מכם עצוב ואומר : וואי וואי וואי, אוי, וואיי וואיי וואיי, אומר לו החבר, למה אתה כל כך עצוב אומר לו הפרסי השני : קניתי לבן שלי זוג נעליים חדשות, אמרתי לו שיעלה רק 2 מדרגות בכל פעם וככה הוא לא ישתמש בהם מהר וייקח הרבה זמן עד שהם יהרסו לו, אז החבר שלו אומר : נו ומה קרה ? אז הפרסי הראשון אומר לו : האדיוט עלה במקום שתיים שלוש בבת אחת וקרע את הכנסיים !
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    שלושה נשים מדברות בינהן באסיפת הורים בבית ספר יסודי, אחת אומרת שהיא רוצה שהילד שלך יגדל ויהיה מנהל בנק, השנייה אומרת שהיא רוצה שהבן שלה יהיה רופא מנתח ידוע, והשלישית אומרת שהיא רוצה שהבן שלה יהיה שופט כדורגל.. שואלות אותה שתי הנשים האחרות : למה את רוצה שהוא יהיה שופט כדורגל ? אז האמא שלו עונה : כי ככה כל שבת קהל שלם ירצה לזיין את האמא שלו.
    שני מרוקאים יושבים אחד ליד השני ומעשנים נרגילה בבית קפה פתוח, המלצר ניגש אליהם ושואל אותם אם הם רוצים לקחת שש בש, אז אחד מהם אומר שכן, אז השני אומר לו, בשביל מה ? בוא ישר נלך מכות !
    גרוזיני עשה מחקר, הוא לקח זבוב ותלש לו את הכנפיים והזבוב הלך, אז הגרוזיני רשם : זבוב בלי כנפיים הולך ברגל, אחרי זה הוא תלש לזבוב עוד רגל והזבוב הלך, הוא שוב רשם זבוב בלי רגל הולך, הוא המשיך לתלוש לו את הרגליים ולרשום כל פעם שהוא הולך, ואז כשהוא תלש לו את הרגל האחרונה, הזבוב נשאר במקום, הוא התחיל לצעוק לו שילך והזבוב לא הלך, אז הגרוזיני רשם במחברת שלו : זבוב בלי כנפיים ורגליים לא שומע.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    למה היהודים כל הזמן דופקים את הערבים ? כי תחשבו על זה אם תשימו ערבי מתפלל שכורע על ארבע עם התחת למעלה, ותשימו מאחוריו יהודי מתפלל שמניע את התחת קדימה ואחורה, יוצא לכם דפיקה !
    פתגם רומני עתיק אומר : אם נותנים לך תיקח, אם לקחת בלי שנתנו, תברח !
    פרסי אחד ראה את אישתו הפולנייה נוסעת על אופניים, אז הוא שאל אותה : לאן את נוסעת עם האופניים ? אז היא ענתה שהיא נוסעת לבית הקברות, אז הפרסי אמר : ומי יחזיר לי את האופניים שלי ?

הסמל האישי של Itzik
    Itzik Itzik מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תקרא חוקים..

כותרת ..

לפעם הבאה

בדיחות | כמה בדיחות קורעות

מקווה שהבנתה, פעם הבאה אזהרה..

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    חחחחחחחחחח אהבתי רצח

Ronen123 Ronen123 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחח חזק אחי

Ar1K Ar1K מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחח חזק גבר אהבתי

AvIv_LiShA AvIv_LiShA מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחח בדיחות טובותת

הסמל האישי של A.B.E
    A.B.E A.B.E מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח אחלה בדיחות

הסמל האישי של sLiz_One
    sLiz_One sLiz_One מנותק מתקדם
    שם פרטי
    kim
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פרסי חוזר לבית לקראת הערב אחרי העבודה, ושואל את אישתו : איפה הבת שלנו ? אישתו עונה לו שהיא נמצאת למעלה בחדר שלה עם החבר, הפרסי עולה למעלה מסתכל דרך החור של המנעול ורואה אותם מתנשקים, הוא מתעצבן ומספר לאישתו ואישתו אומרת לו : נו, אבל בגילם גם אנחנו התנשקנו, הוא מסתכל שוב ורואה אותם מזדניינים, הפעם הוא באמת כועס ואישתו אומרת לו, אבל גם אנחנו הזדיינו בגיל שלהם, הוא מסתכל עוד פעם בחור של המנעול, ופתאום נהיה אדום, בועט בדלת ושובר אותה נכנס בפנים ומכסח את החבר שלה הבת שלו במכות, שואלת אישתו : למה ? הוא הוא ענה לה : נישק בת שלי, שתקתי. זיין בת שלי, שתקתי. ניגב זיין שלו בסדין שלי, לא יכולתי יותר !

חחח זה חזקקק

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    פיייי אחלה השקעה אחי ואחלה בדיחות אתה משקיע הרבה !

הסמל האישי של ToMeRz
    ToMeRz ToMeRz מנותק מעצב
    שם פרטי
    Tomer
    קיבל לייק
    13 פעמים
    אהבתייייייי נשפכתי פה

itay989 itay989 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אהבתי

הסמל האישי של NauTica