מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך 16

אשכול: טקטיקה של היתקלות

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

טקטיקה של היתקלות

אהלן,

יש לי כמה שאלות לגבי טקטיקות מומלצות להיתקלות. אשמח אם בעלי הסקיל יענו:

1. מה אתם עושים כשמגיע מולכם יריב? strafe, קפיצות, השתטחות/כריעה? או שפשוט מכוונים ויורים בתקווה להרוג ראשונים?
    2. מה עושים כאשר מגיעים 2 יריבים? גם אם אני מספיק להגיב ראשון והורג יריב אחד, היריב השני מחסל אותי לפני שאני מספיק לכוון עליו.
    3. נניח שאתם נמצאים בחדר ואתם יודעים שעוד מעט היריב אמור להיכנס. איך הכי טוב לארוב לו כדי להספיק לירות ראשון?
    4. מה הנשק המועדף לטווח בינוני-קרוב? האם זה AK47u, או שכדאי לי לבחור משהו אחר?
    5. איך אתם מכוונים במסכים שאין בהם cross? מעבירים כל פעם למצב כוונת?
    6. איזו כוונת עדיפה, ה-red dot, או השנייה?

תודה מראש!

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    בקשר לכוונת, ברור שכוונת הלייזר יותר קלה כדי ליפגוע אין ספק, אבל אם אני לא טועה, במישחקים רישמיים (קלאן נגד קלאן-קבוצה נגד קבוצה) ניראה לי שאסור להישתמש בה ועדיף לך להיתרגל מעכשיו לשחק עם הכוונת הפשוטה אם אתה מיתכוון לשחק במשחק קבוצתי.

בקשר ליריב המיתקרב, אישית, אני רץ ודוקר אותו =] הסכין במישחק הזה זה אחד הדברים פשוט.

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    red dot good only for m4

הסמל האישי של Ym92
    Ym92 Ym92 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    red dot - חיסרון מאוד גדול בקרב קרוב משום שאין לך את ארבעת הקווים שמעידים על מרכז המטרה,
    חוץ מזה שכל הנשקים אבל ממש כולם, מעולים בלי התוספות.

1. אני מניח שאין שחקן שעושה כל הזמן משהו קבוע, תגוון..
    אם אתה נגיד בא בריצה אז תן גם קפיצה בידיוק שאתה עובר בדלת או מעבר אחר.
    אתה יכול גם לשלב אותם, קפיצה ומיד לאחר מכן השתטחות.

2. חח אין לי יותר מידי מה להגיד כי אני גרוע במצבים האלה שאני קולט שניים והם לא בידיוק באותו מקום ככה שאם אתה מנסה להרוג אחד אתה דיי הורג את שנייהם
    אבל טיפ זה לחשוב מהר, תחליט (אקראית או על פי תלבושת, התלבושת של האויבים / חברים משתנה בהתאם לנשק שהם בחרו, אז נגיד אם אתה רואה SMG ו-ASSULT, בקרב קרוב לדעתי יהיה מתאים להוריד קודם את ה- ASSULT - לטווח ארוך, אבל שוב, זה לא משהו שיש זמן לחשוב עליו באמת בזמן שאתה קולט איזה כמה חברה על המסך שלך )

3. תחכה בפינה, ברגע המתאים תקפוץ עליו / תחכה עוד שנייה שהוא יעבור ואז תירה, ככה שיש לך הריגה בטוחה, שהוא לא פתאום יסתובב עלייך.

4. בינוני - קרוב, שני נשקים עיקריים, זה ה-MP5 ו-AK74u, הייתי אומר שבשביל ה-MP5 צריך לדעת לכוון. 74u פחות (אני מדבר על מצב שבו אתה פורץ אל הקבוצה השניה בתחילת הסיבוב - rush).
    גם בליגות אי אפשר לראות הרבה, ששחקנים משחקים בנשקים אחרים חוץ מ-ak74u, ak47 והצלפים r700, m40a3.
    ה-AK47 חלש מה-74u מבחינת הנזק, אך בענין הטווחים לוקח ה-47 כמובן.

5. אה? אני עייף.

6. מה זה השניה? הטלסקופ? ACOG כלומר..
    שוב, לא זה ולא זה. תתרגל לכוונת הרגילה.
    הרבה יותר טוב.

ואגב אם הבנתי נכון מישהו פה אמר שזה אסור.. כוונת RED DOT, אז זה מותר ע"פ מה שאני יודע, אבל הטלסקופ אסור, טוב שכך, זה גרוע ברמות..

טוב זכית מזה שממש משעמם לי וקיבלת אחלה פוסט

קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה רבה על התשובות!

בסעיף 5 התכוונתי ל-4 הקווים שמשמשים ככוונת במצב "יריה מהמותן", כלומר אם לא לחצת קליק ימני והסתכלת דרך הכוונות. קוראים לזה cross, כי למעשה זה צלב שאתה שם על היריב שלך.

בכל אופן, בחלק מהשרתים/מסכים אין את הצלב הזה, ככה שאי אפשר לכוון במדויק. כדי לדעת במי אני יורה, צריך קליק ימני למצב של כוונת, ורק אז אפשר לדעת בדיוק לאן הנשק מכוון. וכמובן שזה מבזבז חצי שניה יקרה...
    אז שאלתי אם יש איזה טריק, לפיו אפשר לדעת לאן מכוון הנשק, גם במסכים בהם אין כוונת.

בכל מקרה, אתה רוצה לומר לי שמכל סוגי הנשקים, הקלאנים המקצועיים משתמשים רק בשני ה-AK47 או ברובה צלפים?
    מה עם ה-M60 (המכונת יריה), שיש לו אחלה טווח והוא עובר דרך קירות בקלות?

amit20038 amit20038 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    תודה רבה על התשובות!

בסעיף 5 התכוונתי ל-4 הקווים שמשמשים ככוונת במצב "יריה מהמותן", כלומר אם לא לחצת קליק ימני והסתכלת דרך הכוונות. קוראים לזה cross, כי למעשה זה צלב שאתה שם על היריב שלך.

בכל אופן, בחלק מהשרתים/מסכים אין את הצלב הזה, ככה שאי אפשר לכוון במדויק. כדי לדעת במי אני יורה, צריך קליק ימני למצב של כוונת, ורק אז אפשר לדעת בדיוק לאן הנשק מכוון. וכמובן שזה מבזבז חצי שניה יקרה...
    אז שאלתי אם יש איזה טריק, לפיו אפשר לדעת לאן מכוון הנשק, גם במסכים בהם אין כוונת.

בכל מקרה, אתה רוצה לומר לי שמכל סוגי הנשקים, הקלאנים המקצועיים משתמשים רק בשני ה-AK47 או ברובה צלפים?
    מה עם ה-M60 (המכונת יריה), שיש לו אחלה טווח והוא עובר דרך קירות בקלות?
    בגלל מה שאמרת, זה נשק נובי ולא משתמשים בו. לא צריך סקיל בשבילו

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    אהלן,

יש לי כמה שאלות לגבי טקטיקות מומלצות להיתקלות. אשמח אם בעלי הסקיל יענו:

1. מה אתם עושים כשמגיע מולכם יריב? strafe, קפיצות, השתטחות/כריעה? או שפשוט מכוונים ויורים בתקווה להרוג ראשונים?
    2. מה עושים כאשר מגיעים 2 יריבים? גם אם אני מספיק להגיב ראשון והורג יריב אחד, היריב השני מחסל אותי לפני שאני מספיק לכוון עליו.
    3. נניח שאתם נמצאים בחדר ואתם יודעים שעוד מעט היריב אמור להיכנס. איך הכי טוב לארוב לו כדי להספיק לירות ראשון?
    4. מה הנשק המועדף לטווח בינוני-קרוב? האם זה AK47u, או שכדאי לי לבחור משהו אחר?
    5. איך אתם מכוונים במסכים שאין בהם cross? מעבירים כל פעם למצב כוונת?
    6. איזו כוונת עדיפה, ה-red dot, או השנייה?

תודה מראש!

1. רב המצבים מוכרעים על ידי מיקום וזוויות, יש הרבה מקומות קבועים שבעזרתם תוכל להרוג יותר אפקטיבי, מה שמוביל גם ל tac nades.
    המשחק די רנדומלי ואם תתקל במישהו במקום פתוח לא יהיה לך זמן לקפץ או לזוז מצד לצד, בכל מקרה שיטה טובה שדורשת קצת קורדינציה ואימון זה ללחוץ על זום, להתחיל לירות, ואז לצאת מזום תוך כדי המשך יריות, זה יתן לך את הפגיעה הראשונית ואם האויב זז, ההתרחבות של הכוונת ברגע של הזום אוט תתפוס אותו בטווח.

2. אם אתה מודע למיקום שני האוייבים, ונניח אחד מהם נמצא מאחורי קיר, עדיף לחסוך בכדורים כדי שלא תצטרף לטעון לאויב הבא.
    אם אתה פשוט יודע שאתה במצב של אחד על שתיים ולא יודע את המיקום, ויצא לך לרסס קיר או לבזבז מחסנית שלמה על אויב אחד, מומלץ לעבור לאקדח לכמה שניות לוודא שהבחור השני לא רודף אחרייך ואז לטעון את הנשק הראשון. בעיקרון זה הכל תזמון של החלפת נשקים וטעינה נכונה.

3. הנושא נתון לויכוח כי זה כבר תלוי איך אתה משחק, שחקן אגרסיבי שיודע איפה האויב נמצא, יעדיף לזנק אל האויב לפני שהוא יחליט בכלל להכנס לחדר, אולי למנוע פלאש על הדרך, שחקן פסיבי יעדיף לחכות בזווית שתאפשר לו לראות את האויב קודם או להסתתר במקום מוגן מפלאש.

4. במוד האחרון (promod) בזמן האחרון הרבה עברו ל MP5, זה וה אייקיי המקוצר נשקים הרבה יותר נוחים לטווח קצר, אבל מה אתה בא להגיד שאתה משחק רק במפות קטנות? זה לא שיש לך אפשרות להחליף בין האקדח לנשק ריסוס כולל הנשק הראשון, ממש תלוי באופן שאתה משחק. בפשטות:

(+)ak47 - more spread(-), more damage
    (-)ak74 - less spread(+), less damage

5. אתה מדבר על HARDCORE MOD אז זה לא קשור למשוואה.

6. מה שנוח לך

בסופו של דבר המשחק הזה יגרום לך להתעצבן הרבה בגלל שהוא די רנדומלי, וזה תלוי הרבה אם התחלת לשחק רק עכשיו במשחקי MP או באת ממשחק אחר, הכל משפיע על הסגנון שלך.

http://www.wipido.com/video/2477

תחשוב שאם ההריגה הזאת הייתה מכריעה טורניר על מקום ראשון 10,000 יורו, אישית הייתי פורש מהמשחק אחרי הריגה כזאת מפגרת (אם הייתי בצד המקבל)

.:BMO:. .:BMO:. מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    k
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ועוד משהו שלא קשור (או שאולי כן בכמה מצבים) בנושא של ההיתקלות הוא "מעבר מהיר" (או איך שלא תקרא לזה).
    כשיש מולך חלון, במקום לעמוד מולו וללחוץ space ולעלות, אתה פשות רץ אליו קופץ ולוחץ c כדי שבמהירות תעבור דרכו. אבל תזכור שזה לא תמיד עובד בגלל הגובה.

עריכה: Forensics WTF is that suppose to mean? XD
    http://www.wipido.com/video/2477
    נערך בפעם האחרונה על ידי .:BMO:. : 02/08/08 ב 16:58

nice1 nice1 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    "(+)ak47 - more spread(-), more damage
    (-)ak74 - less spread(+), less damage"

שחכת...

AK74U יורה כדורים בקצב יותר מהיר, פחות מכוון.. ואפשר לזוז איתו לצדדים שאתה עם כוונת

ובגלל שהוא יותר קל, הספרינט יותר מהיר ויותר ארוך

קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה על התשובות!
    למדתי הרבה... הדבר היחידי שאני עדיין רוצה לדעת, זה נושא קפיצות וריצות במעגלים. ראיתי כל מיני שחקנים מבצעים זאת. ברגע שמגיע מולם יריב, הם מתחילים לקפוץ לצדדים, להסתובב במעגלים, וכך לבלבל את זה שמולם. וכשהוא לא יודע איפה הם ומאבד את הכיוון, הם יורים בו. ראיתי שחקן מבצע משהו כזה ומצליח להרוג שלושה שחקנים! רק הרביעי הרג אותו בסוף. אני יודע, כי אני הייתי אחד מהשלושה...
    מה שאני עושה, כשאני רואה מישהו מגיע, ויודע שגם הוא רואה אותי, זה לעבור לכריעה, לכוון עליו ולקוות לפגוע בו לפני שהוא פוגע בי.

אז מה השיטה הטובה יותר? כדאי להתחיל להתאמן על כל ה"ריקוד" הזה? כלומר, לזוז לכל הכיוונים, לקפוץ, ולירות תוך כדי?

הסמל האישי של krizZje
    krizZje krizZje מנותק ?1v1 knife @ batyam
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא מומלץ לעבור לכריעה כי אז אתה במצב סטטי ויותר קל לפגוע בך
    תנסה לזוז כמה שיותר לקפוץ , לשכב או לזוז לצד כדי להקשות על היריב שלך כמה שיותר

שם פרטי
    k
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה יכול גם להפעיל את המשחק כלאן ולנסות כל מיני דברים בעצמך.

קיבל לייק
    0 פעמים
    אחלה,
    תודה לכולם

אתמול הצלחתי בפעם הראשונה לעשות STREAK ולקבל AIR ATTACK. אפילו פעמיים. אז אמנם ההתקדמות איטית, אבל לפחות יש התקדמות

phobus phobus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שאלות לעניין אני מוכרח לציין.

1. במקום השאלה הזאת אתה צריך לשאול איך מתכוננים למקרה של היתקלות ביריב. בנשקים אוטומטיים ועם תלות בשחקנים שאתה משחק מולם, מומלץ לחשב את ההיתכנות של אפשרויות ההיתקלות. ז"א, אם ישנו מצב שנשארת אחד מול אחד אחר, ואתה מכיר את סגנון המשחק של השחקן נגדך אז תוכל לנחש לבד מה הוא נוהג לעשות בגיחה מפינות, זוויות ואל תוך שטחים פתוחים. כלומר, יש את אלו שקופצים במהירות בגיחות במטרה להפתיע ולהשיג את יתרון מהירות התגובה, ויש את אלו שמכוונים לפיקסלים מדוייקים בגיחתם אל אזורים "לא ידועים". תלוי בשחקן שמולך, תוכל להגיב בהתאם: לשחקנים שאוהבים לקפוץ או להגיח במהירות מומלץ לכוון קצת מלפני אותו הקיר, יציאה וכ'ו שממנו הוא יגיח ולשחקנים שאוהבים להציץ תוך כדי שמירה על דיוק מומלץ לשמור בעצמך על אותו הדיוק ולכוון בדיוק אל המקום שממנו הראש שלו יציץ.

תלמד תמיד לכוון אל הראש, ולרוץ כאשר הנשק שלך מכוון בגובה הראש. חוץ מטווחים קצרים, תמיד תירה דרך הכוונת. כל העניין בהשתטחות, ישיבה וכ'ו הינו ניחושים טקטיים שמתאימים בד"כ לרמת משחק גבוהה יותר. נסה להתמקד בתחילת דרכך במשחק על ה-aim נטו. ונסה להשיג את השחקנים שצצים מולך תמיד כאשר הכוונת שלך מכוונת בול על הראש שלהם. אח"כ עם הניסיון תלמד להתמודד עם שחקנים אחרים בעורמה ותוכל להפתיע אותם כשפתאום אתה שוכב שטוח על הרצפה איך שהם מתחילים לירות.

2. החיים קשים. תמיד תהרוג את זה שנראה כאילו הוא מכוון בול עליך ועומד לירות. ותמיד את זה מבינהם שמחזיק בנשק אוטומטי.

3. קודם כל תשובתי הראשונה מתייחסת לעניין הזה גם כן. בנוגע להתמקמות בחדר, תמיד מומלץ לבחור מיקום שפונה אל הכניסה/פתח בזווית. כך שלא תהיה לו ברירה אלא לכוון את עצמו אליך, מה שייקח לו זמן ויתן לך את היתרון הראשונה ללחיצה על ההדק.

4. הנשקים הכי טובים במשחק באופן כללי הם ה-ak47/aku74. למרות שישנם יתרונות בנשקים אחרים, ואני בעצמי מוצא שימוש רב אפילו ל-m14, תתמקד ב-2 הנשקים הללו מכיוון שהם יתנו לך את היתרון הכי גדול כך שתוכל להתמקד בסגנון המשחק ובשיפורה-aim יותר מלהתמקד באיך להסתדר עם הנשק.

6. חוץ מבנשקים שבהם כוונת הברזל מסתירה יותר מדי, תמיד כדאי להשתמש בכוונת הברזל ולהתרגל אליה. ב-promod ממילא אין כוונות אחרות.

שם פרטי
    k
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ח"ח ^^ אני אנסה לזכור את כל זה, אולי אוכל ללמוד משהו.
    תודה.

KEYNAN KEYNAN מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הדבר שאני הכי מתרכז בו כשאני משחק ברצינות זה מהירות התגובה..
    אם אתה מגיב יותר מההר מהיריב שלך זה יתרון וגם עם הAIM אין לי בעיה..
    אז אני מתרכז בתגובה..=]

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 01/01/05, 15:38
  2. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 22/12/04, 23:47
  3. רגע מתוק של ניצחוןאליפות?!
    על ידי No Nick בפורום פח זבל
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 21/12/04, 21:32
  4. שחקן השנה של פיפא: רונאלדיניו
    על ידי BigiD בפורום פח זבל