עמוד 2 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 121

אשכול: ציוד שנגנב מהלאן

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי yaniv51 צפה בהודעה
    יש כאן גם בני אדם שהוא מנסה לדבר אליהם, אתה לא מצפה שהוא יתחיל בתוקפנות כלפי כולם, לא ככה?!
    לא משנה הוא עשה copy paste מויגיימס..

עדיין לא יודע איך הגיעו לעכברים בשווי 400-500 שקל, עכברי habu עולים כ 250~
    ואיך הם מחשבים את ההסתברות שאם זה 15 חברה אז 7 מתוכם גנבו, יכול להיות בכלל בחור אחד שעשה קופה.

בכל מקרה עצוב, חבל לראות אותם סוגרים את הקהילה בגלל זה, אחרי הכל הפורום שלהם מביא המון שחקנים למשחק.
    לדעתי הם צריכים לנסות להרים את הכסף בתרומות מהקהילה ולברר טוב טוב שמישהו מהקהילה עשה את זה, כמו שאמרתי היו שם עוד קהילות..
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Forensics צפה בהודעה
    איזה עכבר עולה 400+ שקל?

ואיך בטוחים שזה שחקני קוד? לא היה שם גם סיאסרים?

ואהבתי שהתחלת את המשפט ב "חברים יקרים" וסגרת ב"בושה"
    G7, G9, logitech revolution וכו'

מי פאקינג מביא כאלה עכברים ללאן?!

אבל עדיין.. בושה :|

Afus Afus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי KaGe צפה בהודעה
    [b]

G7, G9, logitech revolution וכו'

מי פאקינג מביא כאלה עכברים ללאן?!

אבל עדיין.. בושה :|

vgames
    תמיד היו משקיענים

yaniv51 yaniv51 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואיך הם מחשבים את ההסתברות שאם זה 15 חברה אז 7 מתוכם גנבו, יכול להיות בכלל בחור אחד שעשה קופה.
    בגלל זה גם שאלתי כמה היו שם
    יכול להיות שהיו נגיד 2 שעשו את זה.
    בכל אופן, לא משנה כמה אנשים לקחו את זה, זה בושה.

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קשה לי לומר שאני מתפלא על הגנבה, בהסתמך על ההיכרות שלי עם קהילת COD4 הישראלית בשבועות האחרונים.
    הכתובת הייתה על הקיר והיא ללא ספק באה לידי ביטוי במנטאליות של גיימרים ישראלים רבים. למה אני מתכוון?

1. הדבר הכי בולט לעין בשרתים הישראלים (בניגוד לשרתים האירופאים), זה הזלזול וחוסר הכבוד ששורר שם. קללות, האשמות, מריבות, לכלוכים וכל מה שמתרחש בצ'ט של המשחק. למי שלא מכיר את זה מקודם (כמוני), זה די מגעיל. כששאלתי לגבי זה באחד השרשורים בפורום הזה, נעניתי בצחוק: "ככה זה, אנחנו ישראלים, אין מה לעשות". באמת אין מה לעשות?

2. הרבה מאוד גיימרים ישראלים פורצים את המשחקים שלהם ולא קונים מקורי. בפורומים אפילו תומכים בהם מתחת לשולחן ע"י שרתים פרוצים וסיוע שונה. יש להבין שלמי שגונב משחק קל יותר מבחינה מוסרית לגנוב מקלדת ועכבר. אני לא מאשים, חלילה, את כל מי שמשחק בפרוץ (ואני בטוח שרובם חבר'ה טובים), אבל אני מאמין שמי שמשלם על המשחקים שלו לא היה גונב רכוש של מישהו אחר.

3. בפורומים הישראליים למשחקי מחשב כל שרשור מידרדר מהר מאוד לקללות, נאצות, חרפות וגידופים. כל אחד יודע יותר טוב מכולם, כל השאר אפסים, נובים או סתם מטומטמים. נדיר למצוא כבוד והערכה, קל מאוד למצוא זלזול והכפשה.

כל התופעות האלה אינן מחויבות המציאות ואפשר למנוע אותן. לדעתי, קיים סיכוי טוב שתרבות דיון, יחד עם מנטאליות של כבוד הדדי ושל חברות, היו מונעים מצב בו אנשים מקהילת COD4 היו יורקים לבאר ממנה הם שותים, וגונבים ציוד במהלך אירוע שמאורגן עבורם. אתם יודעים למה?
    משום שאם כולם היו מתנהגים בצורה מכובדת, היה קל לזהות את החארות ולהעיף אותם מהפורומים, מהשרתים, מהקהילה. רק בשרשור הזה אני מזהה לפחות שניים שלא הייתי רוצה לראות במרחב הוירטואלי שלי. אבל כשכולם מתנהגים בצורה ברברית, העבריינים והגנבים מתחבאים ביננו ללא כל קושי.

אולי יום אחד אפשר יהיה לשחק עם גיימרים ישראלים מבלי להיקלע ללא הרף למריבות, שפה מלולכלת, שקרים ועלבונות הדדיים. באותו יום, אני מבטיח לכם - אף אחד לא יגנוב שום דבר באירועי ה-LAN.
    נערך בפעם האחרונה על ידי animor : 29/07/08 ב 23:00

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה שנכון נכון.

זה למה פרשתי מ הפאבליק הישראלי ואני בטוח ב 101% שאני לא היחיד. נמאס כבר קללות... ספאם בצ'אט סתם הורס, מושך "צומי" ומונע ריכוז :|

חוץ מזה אני מסכים ב 100% בקשר לשרתים הפרוצים. המשחק הזה פתוח כבר מספיק זמן כדי שאנשים ידעו אם הם אוהבים אותו באמת או לא.
    ואם אתם תעברו למקורי. אז כבר לא יהיה קיללת, קיבלת באן. תוך שניה מחליף סידיקי ונכנס.
    יהיה כבר ככה, קיללת, קיבלת באן. זהוא דפקת תצמך.

תחשבו על זה.

nice1 nice1 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    קשה לי לומר שאני מתפלא על הגנבה, בהסתמך על ההיכרות שלי עם קהילת COD4 הישראלית בשבועות האחרונים.
    הכתובת הייתה על הקיר והיא ללא ספק באה לידי ביטוי במנטאליות של גיימרים ישראלים רבים. למה אני מתכוון?

1. הדבר הכי בולט לעין בשרתים הישראלים (בניגוד לשרתים האירופאים), זה הזלזול וחוסר הכבוד ששורר שם. קללות, האשמות, מריבות, לכלוכים וכל מה שמתרחש בצ'ט של המשחק. למי שלא מכיר את זה מקודם (כמוני), זה די מגעיל. כששאלתי לגבי זה באחד השרשורים בפורום הזה, נעניתי בצחוק: "ככה זה, אנחנו ישראלים, אין מה לעשות". באמת אין מה לעשות?

2. הרבה מאוד גיימרים ישראלים פורצים את המשחקים שלהם ולא קונים מקורי. בפורומים אפילו תומכים בהם מתחת לשולחן ע"י שרתים פרוצים וסיוע שונה. יש להבין שלמי שגונב משחק קל יותר מבחינה מוסרית לגנוב מקלדת ועכבר. אני לא מאשים, חלילה, את כל מי שמשחק בפרוץ (ואני בטוח שרובם חבר'ה טובים), אבל אני מאמין שמי שמשלם על המשחקים שלו לא היה גונב רכוש של מישהו אחר.

3. בפורומים הישראליים למשחקי מחשב כל שרשור מידרדר מהר מאוד לקללות, נאצות, חרפות וגידופים. כל אחד יודע יותר טוב מכולם, כל השאר אפסים, נובים או סתם מטומטמים. נדיר למצוא כבוד והערכה, קל מאוד למצוא זלזול והכפשה.

כל התופעות האלה אינן מחויבות המציאות ואפשר למנוע אותן. לדעתי, קיים סיכוי טוב שתרבות דיון, יחד עם מנטאליות של כבוד הדדי ושל חברות, היו מונעים מצב בו אנשים מקהילת COD4 היו יורקים לבאר ממנה הם שותים, וגונבים ציוד במהלך אירוע שמאורגן עבורם. אתם יודעים למה?
    משום שאם כולם היו מתנהגים בצורה מכובדת, היה קל לזהות את החארות ולהעיף אותם מהפורומים, מהשרתים, מהקהילה. רק בשרשור הזה אני מזהה לפחות שניים שלא הייתי רוצה לראות במרחב הוירטואלי שלי. אבל כשכולם מתנהגים בצורה ברברית, העבריינים והגנבים מתחבאים ביננו ללא כל קושי.

אולי יום אחד אפשר יהיה לשחק עם גיימרים ישראלים מבלי להיקלע ללא הרף למריבות, שפה מלולכלת, שקרים ועלבונות הדדיים. באותו יום, אני מבטיח לכם - אף אחד לא יגנוב שום דבר באירועי ה-LAN.
    נכון מאד!
    סתכלו איך האדמינים מתנהגים, ותבינו מה טיב הקהילה
    אין מה לעשות זה תוצאה של חוסר בגרות
    נשאר או לגחח ולסבול, או לפרוש מהכל (מה שאני מאד קרוב לעשות)

Afus Afus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

-LAN.
    זה היה המשפט הכי דפוק שלך בלאן לכולם היה חייב להיות מקורי

אז אל תזיין במוח

rotm rotm מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

כל מילה רק תיגרע

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אבל אני מאמין שמי שמשלם על המשחקים שלו לא היה גונב רכוש של מישהו אחר.
    (מי שבא ללאן היה חובה שיהיה לו מקורי..... סתם רציתי לציין.)

קיבל לייק
    0 פעמים
    Afus, kimi,
    לא הייתי ב-LAN ואין לי מושג איך זה התנהל שם. אני לא יודע למי הייתה גישה למחשבים חוץ מלשחקנים, אני לא יודע איך ווידאו שכולם באמת קנו עותק ולא שאלו CDKEY מחבר שכן קנה. אבל כל זה ממש לא משנה, אני לא חוקר משטרה. מה שמשנה, זה שאיכשהו נגנב ציוד יקר ושעתיד הקהילה, על שרתיה והפורומים שלה בסכנה, משום שמאיימים לסגור את העסק תוך שבוע.

קרא שוב את התגובות בשרשור הזה ותראה איך הגניבה נראית לגיטימית בעיני חלק מהכותבים. לדעתי, כפי שרשמתי קודם, ההתנהלות בפורומים ובשרתים הישראלים היא ברברית, חסרת כבוד וחסרת התחשבות. זה מהווה כר פורה למעשים נלוזים כאלה.

גם אם כל המקרה יתברר כטעות או האשמת שווא (מה שכרגע לא נראה, על פי הנחרצות של פותח השרשור), זה לא ישנה את איך שהקהילה הזו מצטיירת ואת הצורך ברפורמה אמיתית בהתנהלותה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי animor : 30/07/08 ב 04:09

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אל תנסה אפילו להשוות אותנו לקהילות אחרות, הם לא עוברים את החרא שאנחנו צריכים לעבור בחיי ההתבגרות שלנו ואין להם אותו לחץ כמונו, אני חושב שזה משפיע הרבה מאוד על הכעס שנוצר בילדות שלנו, ועם הכעס הזה אנחנו גם נשארים שפועים, כי אפשר להוציא עצבים במילים בלי שאף אחד לא יביא לך באן.

סתכל בחדשות בחו"ל, מישהו מקלל מישהו באינטרנט, ולמחרת אותו הילד הולך לתיכון ורוצח 10+ תלמידים, פה אין דברים כאלה בגלל אותה הסיבה שאנחנו לא משאירים דברים בבטן.

ונחזור לנושא, כל מי שהגיב לגבי התמיכה בגנבה סתם צחק, אומנם אתם לא מכירים את המשתמשים אבל אני כן (hazoka למשל סתם צחק).
    ואם זה היה קורה בקהילה הזאת אני בטוח שהרב המקורי של הפורום היה עצבני על המקרה.

בגלל שזה ויגיימס זה לא מזיז להרבה אנשים, לי זה כן מפריע למשל, כי אני רואה את התמונה הכללית של המצב, אני באמת מציע לויגיימס לשקול על פתרון אחר, כי קהילת קוד זה לא רק המשחק הרביעי בגרסה, יש גם את כל המשחקים לשעבר והגרסה החמישית שעומדת לצאת, חבל לזרוק את כל זה בגלל כמה מאות שקלים.

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

קיבל לייק
    0 פעמים
    Forensics,

אני ממש לא מקבל את מה שאתה רושם כלגיטימציה להתנהגות כזו. כולנו גדלנו בדיוק באותה המדינה, עם אותן הצרות, אותה התבגרות ואותו הצבא (למי מביננו שכבר התגייס...). ועדיין, רוב האנשים, ברוב הפורומים, מתנהגים כמו שצריך. בחו"ל יש להם את הצרות שלהם, היה בטוח.

זה הכול נורמה פסולה שהשתרשה בקרב הגיימרים בארץ. כשמגיע שחקן חדש ורואה שכולם מקללים את כולם, יורדים זה על זה, משפילים אחד את השני, הוא מבין שזו הדרך להתנהג ומחקה אותה. אם אותו שחקן היה נכנס לקהילה בה אנשים מכבדים אחד את השני, אם הוא היה מקבל אזהרה ואולי אפילו הרחקה לשבוע בגין שפה מלוכלכת - הוא היה מבין מהר מאוד ומתאים את עצמו. ולא, הוא לא היה הולך ורוצח 10 מחבריו לתיכון בגלל שמישהו עשה לו HS ב-COD4. בשביל זה צריך להיות פסיכופת אמיתי.

חוץ ממשחקים, יש לי עוד תחביבים. למשל: רכיבה על אופנועי ספורט. היכנס לפורום אופנועים בתפוז, שם אני קורא וכותב מדי פעם. זהו אחד הפורומים הגדולים בתפוז, עם מאות ואולי אלפי משתתפים. יש גם שם מריבות, יש גם שם טרולים, אבל כמעט ואין שם דיבור נגוע כמו כאן או כמו בצ'ט של המשחק. למה? משום שזו הנורמה, משום שהמשתתפים הותיקים והמנהלים שומרים על צביון של פורום איכותי ומקצועי.
    אותו דבר קורה בפורומים רבים אחרים בהם יוצא לי לקרוא (למשל: אומנויות לחימה, רולרבליידס, חומרת מחשבים וכו'). אנשים לא מסכימים זה עם זה ואפילו מתעצבנים. הם מתווכחים על גבי 10 עמודים על פרט קטן. אבל הם לא מקללים או יורדים לרמות כאלה של זלזול והכפשות, הם כן משתדלים לכבד איש את רעהו. ומי שלא מתנהג כמו שצריך באופן שיטתי - מוצא עצמו בחוץ.

בקשר לאלו שהגיבו "בצחוק" - כנראה שלא הבנתי את ההלצה. לי זה היה נראה כמו הבנה, אם לא הצדקה, של הגנבה. ניסיון להמעיט בחומרת המעשה. וזה לכשעצמו - משהו רע.

גם לי זה לא משנה אם זה VGAMES או כאן או גיימר. כמו שאמרת - התמונה הכללית היא החשובה, ולא הסקטור הפרטי של קלאן כזה או אחר. לכן, כשאני מדבר על COD4, אני מתכוון לכל קהילות הגיימרים בארץ. זה לא קורה רק כאן, זו בעיה כללית יותר.

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הנוסחה הזאת עובדת ונבדקה במשך שנים בקהילה מקבילה בפורום זה, אני לא רץ להשוות עכשיו קהילת משחקים לפורום תפוז, אחרי הכל קהילה של למשל אומנויות לחימה תמשוך קהל יעד שונה מגיימרים וזה סוג שונה של פורומים בלי פן תחרותי, אם אתה כבר עושה השוואות, אז אולי תשווה את זה לפורום כדורגל ובכלל כדורגל בארץ, תראה כמה זה גרוע לאומת גיימינג. נו באמת פורום רולר בליידס, על מה כבר הם יריבו?

אף אחד לא ירצח מישהו בגלל שהוא קיבל HS אבל אותם האנשים ה"נורמלים" שבאים מחוץ לגיימינג לתוך גיימינג ורגילים לשמור על הכבוד של אמא שלהם בחיים, ברגע שהם נתקלים בקללות בשרת/פורום מדליקים פיוז, ולא צריך להיות פסיכופת בשביל להגן על כבוד עצמי, כמה שזה מפגר כי לרב לא מבינים שזה רק אינטרנט, אבל זה אותם האנשים שלך בכל הפורומים החאשבים האלה עם כל החוקים שלא נותנים לך להתבטא.

בגלל זה פה הקהילות יותר מגובשות, הם עשו את המריבות שלהם, הם קיללו עד מחר, עד שהם התייאשו והבינו שחייבים ללמוד להסתדר, עכשיו הקהילה יותר צמודה מאי פעם. וכמו שתגיד את אותה המילת קללה הרבה פעמים, זה ירד מהערך שלה, אותו אפקט קורה פה.

ולגבי ה role model שכביכול כל שחקן חדש שמגיע ומתנהג חרא רק כי אחרים ככה, שוב זה עניין של פתיחות, באותו אופן הוא יכול להגיע ולהיות קצת בן אדם עם מזג חם, לקבל את ההשעיה שלו ופשוט לא לחזור כי הוא לא הספיק להתמכר למשחק או לקהילה, אני מעדיף לתת צ'אנס נוסף כי אין חוקים באינטרנט ולא כולם יודעים איך העניין עובד בהתחלה.

בסופו של דבר המשחק/הקהילה נשלטים מההנהלה, אף אחד לא רגיל לקחת יוזמה על עצמו בגלל אותה הנורמה שאתם חושבים שזה בא דבר מוכן ורק חברות מבוססות כמו ויגיימס יכולות לקבוע מה קורה בלי מילה שלכם, בגלל זה יוצרים חוקים למנוע טרולים שלא יודעים איך להתנהג ובגלל זה חסר קהילות פתוחות שרצות מתוך מוטיבציה של אנשים אחרים לשאוף למקום טוב יותר. פאק הפורום הזה נבנה במו ידינו, מאפס עד עכשיו, הכל בגלל תרומה קטנה מכל אחד שמשחק, הוכחנו שאפשר להקים קהילה גדולה ופתוחה בלי כל התמיכה של פורטלים מקצועיים ולמדנו להסתדר בינינו בלי יותר מדי חוקים, ומה שקיבלנו בתמורה זה מקום שמושך את כל הטופ שבקהילה בנוסף לאנשים שמוכנים לעזור או לשנות דברים כי הם יודעים שזה אפשרי במקום כזה.

* כנראה שברחנו מהנושא, אבל זה אחלה דיון לדעתי, שוב מאותה סיבה .

SlimSwaly SlimSwaly מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    G9 עולה 265 שקל ב KSP ו IVORY הם מתחרים במחיר G5 המחיר ירד ל 180 שקל HABU לא אמור לעלות יותר מה G5 ואם כן אז בערך 250 סתם אומר שהם לא מעודקנים בקשר למחיר חוץ מזה אני זוכר שהיה רק HABU אחד ...מאיפה פתאום ניהיה 9 עכברים אני לא יודע....חחחחח התגובה הראשנה הרגה אותי מצחוק....

ועוד דבר חחחח אני יכול להתערב שאם לא היה שומר בכניסה ומצלמות היו מרימים גם את המחשבים חחחח

אה ועוד דבר תאכלס אם VGAMES יסגר יש לאן "לברוח" חחח לפה
    נערך בפעם האחרונה על ידי SlimSwaly : 30/07/08 ב 13:22

jonjon jonjon מנותק מנהל ראשי בדימוס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק מצטער אך אני נאלץ להסכים עם animor.
    מייק הדברים שאמרת לגבי בניית הקהילה הזאת זה לא משהו שאני הייתי גאה בו, בלי להעליב, הדבר הכי טוב שעשיתם לדעתי זה העברת השרתים למקורי אך לצערנו, החזרתם אותם לפרוץ לאחר מכן, בניית קהילה של ילדים מסכנים כאלה, זה משהו שהייתי מתבייש בו, אני אישית לא סובל לשחק עם כל הילדים האלו שמתלהבים לאחר כל הריגה שהם עושים ועושים מהומה וכל השרת מתעצבן.
    שאני משחק בפאבליק פשוט בא לי להקיא מהמשחק הזה, תראה דוגמא לאנשים קטנים וחוצפנים שמעזים בכלל לדבר לאדמין לא יפה.
    אני בטוח שאתה לא מתנהג ככה בקהילה ב-TO ואם כן אני מציע לך לשנות את הגישה.
    מזה השטויות האלה שאם תביא למישהו באן הוא יבוא וירצח 10 ילדים בבצפר, מזה נראה לך סרט ?
    באמת צריך להיות פסיכופת כדי לעשות כזה דבר, אם לא נציב גבולות לילדים האלו נישאר אותה חרא של קהילה וזה מה שאנחנו עכשיו מצטער להגיד.
    לעשות חוקים זה הרעיון הכי טוב שיכול להיות, מי שמקלל בפורום שיקבל באן לשבוע כנ"ל למי שעושה זאת בשרתים, תאמין לי שכולם יסתגלו מאוד מהר ויתחילו לסתום את הפה מתי שצריך.

באמת שכל הכבוד שבניתם את הקהילה ותאמין לי שאני מודע, אבל אני בהחלט לא רואה זאת כהישג, כי כרגע זוהי חרא של קהילה, זה קהילה של פרוץ, של אנשים שאין להם אפילו זכות לדבר בלי להעליב, כי מי שלא מוכן להשקיע 80 שקל על המשחק, אני לא חושב שמגיע לו לבוא, ללכלך ולהרוס את הקהילה.

קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק אם אתה שואל אותי אני לא רואה סיבה לפתוח שרתים לקהילה מגעילה כזאתי במלא כסף כשהיא לא מוכנה לשלם 80 שקל על המשחק שכל היום הם משחקים בו.

טעות חמורה אתה עושה שאתה משאיר את הקהילה הזאתי בפרוץ.

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי jonjon צפה בהודעה
    מייק מצטער אך אני נאלץ להסכים עם animor.
    מייק הדברים שאמרת לגבי בניית הקהילה הזאת זה לא משהו שאני הייתי גאה בו, בלי להעליב, הדבר הכי טוב שעשיתם לדעתי זה העברת השרתים למקורי אך לצערנו, החזרתם אותם לפרוץ לאחר מכן, בניית קהילה של ילדים מסכנים כאלה, זה משהו שהייתי מתבייש בו, אני אישית לא סובל לשחק עם כל הילדים האלו שמתלהבים לאחר כל הריגה שהם עושים ועושים מהומה וכל השרת מתעצבן.
    שאני משחק בפאבליק פשוט בא לי להקיא מהמשחק הזה, תראה דוגמא לאנשים קטנים וחוצפנים שמעזים בכלל לדבר לאדמין לא יפה.
    אני בטוח שאתה לא מתנהג ככה בקהילה ב-TO ואם כן אני מציע לך לשנות את הגישה.
    מזה השטויות האלה שאם תביא למישהו באן הוא יבוא וירצח 10 ילדים בבצפר, מזה נראה לך סרט ?
    באמת צריך להיות פסיכופת כדי לעשות כזה דבר, אם לא נציב גבולות לילדים האלו נישאר אותה חרא של קהילה וזה מה שאנחנו עכשיו מצטער להגיד.
    לעשות חוקים זה הרעיון הכי טוב שיכול להיות, מי שמקלל בפורום שיקבל באן לשבוע כנ"ל למי שעושה זאת בשרתים, תאמין לי שכולם יסתגלו מאוד מהר ויתחילו לסתום את הפה מתי שצריך.

באמת שכל הכבוד שבניתם את הקהילה ותאמין לי שאני מודע, אבל אני בהחלט לא רואה זאת כהישג, כי כרגע זוהי חרא של קהילה, זה קהילה של פרוץ, של אנשים שאין להם אפילו זכות לדבר בלי להעליב, כי מי שלא מוכן להשקיע 80 שקל על המשחק, אני לא חושב שמגיע לו לבוא, ללכלך ולהרוס את הקהילה.
    נניח שאני אדלג על זה שאתה לא עשית כלום, ודילגת על הקטע שאמרתי שמה שיש פה, נבנה על ידינו (לא רק אני, אלא כל הקהילה). שוב, אנחנו לא גוף סמכותי ולא מחוייבים לעשות דברים בדרך המקובלת.

בזמן היחסית קצר שאני מכיר אותך, הספקת לריב עם כל הקהילה, כל בנאדם אתה מצליח למצוא בו פגם כלשהו, ואם יש מישהו רק על שם לא מתאים בשרת אתה מציע לתת לו באן, יש לך מזג חם ואתה לא פועל כלפי טובת הקהילה אלא אינטרס אישי. אם היית מנהל בשרת אני בטוח שהקהילה הייתה מצטמצמת ל 5%.

אתה מציע לי לשנות שיטה? למה אם זה עובד? אתה רוצה הוכחה?

לאדר פעיל
    פורום תוסס (נושאים: 8,805 תגובות: 184,347) תעשה חישוב
    אתר

שוב אני אומר, כל מה שאני עושה, אני לומד מהעבר, גם בחו"ל זה עובד, לדוגמא פורום ESR( ש katha יבוא ויצדיק אותי) לא ממש שומר על החוקים ודווקא שם נמצאים האנשים הכי טובים.

ואני לא אומר שאני נותן לכל קללה וכל עבריין מקלדת להסתובב פה חופשי, גם לי יש גבולות.

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מעדיף קהילה של 5 אנשים שיהיו להם מקורי מאשר קהילה שלמה של הומואים שכל היום מדברים על המשחק אבל לא מוכנים לשלם 80 שקל על המשחק.

ואני הספקתי לריב עם כל הקהילה ואני גאה בזה.

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אל תנסה אפילו להשוות אותנו לקהילות אחרות, הם לא עוברים את החרא שאנחנו צריכים לעבור בחיי ההתבגרות שלנו ואין להם אותו לחץ כמונו, אני חושב שזה משפיע הרבה מאוד על הכעס שנוצר בילדות שלנו, ועם הכעס הזה אנחנו גם נשארים שפועים, כי אפשר להוציא עצבים במילים בלי שאף אחד לא יביא לך באן.

סתכל בחדשות בחו"ל, מישהו מקלל מישהו באינטרנט, ולמחרת אותו הילד הולך לתיכון ורוצח 10+ תלמידים, פה אין דברים כאלה בגלל אותה הסיבה שאנחנו לא משאירים דברים בבטן.

ונחזור לנושא, כל מי שהגיב לגבי התמיכה בגנבה סתם צחק, אומנם אתם לא מכירים את המשתמשים אבל אני כן (hazoka למשל סתם צחק).
    ואם זה היה קורה בקהילה הזאת אני בטוח שהרב המקורי של הפורום היה עצבני על המקרה.

בגלל שזה ויגיימס זה לא מזיז להרבה אנשים, לי זה כן מפריע למשל, כי אני רואה את התמונה הכללית של המצב, אני באמת מציע לויגיימס לשקול על פתרון אחר, כי קהילת קוד זה לא רק המשחק הרביעי בגרסה, יש גם את כל המשחקים לשעבר והגרסה החמישית שעומדת לצאת, חבל לזרוק את כל זה בגלל כמה מאות שקלים.
    איזה מאות אומרים לך מיק שמדובר על עכברים G5 או G9 כול עכבר כזה עולה היום g9 = 468₪
    g5 = 225 מדובר פה על כמה אלפי שקלים חבל מאווד באמת.

כמה שמשקיעים בקהילה ומנסים לתמוך ולעזור מי שגנב מתנהג ההפף , אתם חושבים מיק או אליעד מרוויחים משהו מכל זה הם רק מוציאים שרתי פאבליק שזה עולה כסף, ועוד הרבה מאווד מסביב לכול זה , ולפעם הבא Vgames בגלל זה מביאים ציוד היקפי מהבית כי כול אחד שומר על שלו.

נושאים דומים

1. ציוד ההקפי שלכם
    על ידי normanush בפורום Call of Duty
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 20/08/08, 17:28
  2. מהו ציוד המלחמה שלכם..
    על ידי shaico בפורום Call of Duty
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 25/06/08, 17:11
  3. אללה קניתי ציוד DJ חדש
    על ידי d.j er בפורום מה שבראש
    תגובות: 11