מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: שאלות בנוגע למשחק מולטי

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

שאלות בנוגע למשחק מולטי

שלום,

יש לי כמה שאלות בנוגע למשחק במולטי, אשמח אם מישהו יענה:

1. למה כשאני עושה refresh במסך בחירת שרתים במשחק, אני לא רואה את השרתים מהארץ? הייתי צריך להוסיף בעצמי את ה-IP שלהם ל-favorites כדי לשחק בהם.

2. האם שרתים בהם יש PB, הם בהכרח שרתים לא פרוצים? כי אני רוצה לשחק רק בלא פרוצים מהארץ.

3. מי מממן ומנהל את השרתים בארץ? כי שיחקתי קצת וכל הזמן אנשים מקללים אחד את השני (בעיקר נטיות מיניות ואחיות...), מתלוננים, רבים וכו'. אני רגיל ל-WOW, שם אין את הדברים המגעילים האלה. אין מי שיעשה סדר?

4. מה הקטע שאנשים התעצבנו כשמישהו השתמש במטול/RPG או עשה קאמפינג? מה הבעיה שצלף יעשה קאמפינג ויחכה באותו המקום לאויבים (אלא אם כן לא הבנתי מה זה אומר קאמפינג)? זה הרי חלק מהמשחק.

5. מה אומרים המודים שהייתי צריך להוריד? למשל, מה זה promod_final?

6. האם מטווח קרוב עדיף להחליף לאקדח או להישאר עם הרובה (שמיועד בעיקרון לטווח בינוני/רחוק)?

7. לפעמים אני רואה אנשים יורים עם אקדח והורגים ממרחק גדול. זה הגיוני?

תודה מראש לעונים!

maximskv maximskv מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    1. לא יודע אחרים יותר מבינים ממני יעזרו
    2. לא כל שרת פרוץ בעל PB אך כל שרת מקורי בעל PB
    3.חבוב אנחנו ישראלים! איך בלי קללות? סתם זה בצחוק עקרונית יש דיי הרבה קהילות וקלאנים שמחזיקים שרתים... למה יש קללות? זה בגלל שעם הוא ביומסה ולכל גוף חיי יש צואה אז אתה פשוט שם יותר מידי לב לצואה הזאת....
    4.זה נחשב EASY KIILS אתה כאחד ששיחק בWOW לא תבין מזה... במשחקי FPS זה ממש מעצבן שאיזה נווב שם בך רימון של מטול או יושב ומתקמפר לו בכל סרבר שיש אדמין הבעייה מטופלת.
    5.PROMOD FINEL זה אחלה מוד לפי דעתי. הוא עושה באלאנס למשחק למשל יש את הנשק AK 47 U שזה הנשק הכי חזק במשחק הוא מוביל בקילומטרים על נשקים אחרים אז שם הורידו לו כדורים וכמות אנשים עם אותו רובה בקבוצה... אין AIR STRIKE ומסוקים וכמובן שאין MARTY DOM GRANADE LUNCHER ו RPG....
    6. תלוי בסקיל שלך.... כמובן עדיף להשאר עם הרובה האוטומטי ורק כשניגמר הכדורים להחליף לאקדח....
    7.זה דיי הגיוני בסרבר עם PB... אני אישית עשיתי 15 KILL STRIKE עם האקדח המעפן הראשון... מתוך 15 היה 7 HS.... אגב האקדח הוא לא DESERT EAGLE נירא לי הוא M9 או משו כזה... ובכל מצב יש גם פוקסים

yaniv51 yaniv51 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    1. ענית לעצמך על התשובה:
    הייתי צריך להוסיף בעצמי את ה-IP שלהם ל-favorites כדי לשחק בהם.
    2. כל השרתים המקוריים הם עם PB, בפרוצים לפעמים יש חלק בלי וחלק עם.
    זה לא בהכרח ששרת פרוץ יהיה ללא PB, יש גם פרוצים עם PB.

3. אנחנו ישראלים?
    יש בשרתים הרבה בני נוער, וכמו שאתה יודע הם ( אנחנו? ) נוטים קצת לריב

4. אני אישית שונא מטול.
    אם מישהו מתקמפר איתו, זה בכלל גרוע.
    RPG עוד סביר, כי זה בכלל לא בטוח שבכל יריה תפגע, הוא יכול פתאום לעוף לשומקום...

5. ענו לך כבר

6. עדיף להישאר עם הרובה, אם נגמרים לך הכדורים כדאי לך להחליף לאקדח, זה מהיר יותר מטעינה של הנשק.

7. לגמרי...
    נגיד ואתה יורה עם הרובה, נגמרים הכדורים, במקום לטעון אתה מחליף מהר לאקדח ונשאר באותו מקום בלי לזוז, ויש מצב שגם תצליח להרוג.

phobus phobus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    2. בקושי יש שחקנים בשרתים מקוריים בארץ, השרתים הכי מומלצים לשחקן כמוך שרוצה להתפתח ולהתקדם הינם שרת ה-pro mod של cod4.co.il וסתם לאימון aim/הפגת שעמום טוטאלי השרתים של art of game/fxp.

3. השרתים נקנים באופן פרטי מחברות שרתים, גם ב"מועדונים" של ארגון כמו cod4.co.il יש את אותן התופעות בעיקר בגלל שפה זה ישראל, ושאין אדמינים פעילים ברוב שעות היממה.

4. השימוש ב-rpg ובמטול במיוחד שנוא מאוד על רוב השחקנים המתקדמים יותר כי זה מנטרל לגמרי את היבט ה-skill במשחק. ישנן מפות שבהן שחקנים יורים ברגע התחלת המשחק מה-spawn שלהם ל-spawn של הקבוצה היריבה, ועוד המון מקרים. לרוב זה מתועב ולכן אין מטולים או טילי rpg ב-pam4/pro mod. לגבי camping - קריאה זו מכוונת למקרים שבהם שחקן מסויים מפסיק לעקוב אחרי ה-objectives ומתחבא במקום מסויים כדי להרוג עוברי אורח בשדה הראייה שלו מאותה הנקודה. ב-promod s&d לא קורים מקרים כאלה כי לרוב קצב המשחק הוא מאוד מהיר, אין כל כך הרבה שחקנים ולכן ה-camping כבר לא כל כך משתלם.

5. מוד ה-promod הוא מוד שפותח בהשארת ה-counter strike source promod ומטרתו העיקרית היא לנטרל את כל האלמנטים במשחקים שלא תורמים/מפריעים למשחקיות המקצועית. ז"א אין יותר perks/rpg/grenade launcher, וחלק ממאפייני הנשקים שונו גם כן בכדי ליצור משחקיות מאוזנת יותר במשחקים מקצועיים. את המוד עצמו אתה לא צריך להוריד. מספיק שתנסה להתחבר לשרת שמריץ את המוד וזה כבר יוריד לבד.

אני ממליץ לך להתמקד במשחק בשרת ה-promod של cod4.co.il משום ששם נמצאים רוב השחקנים הטובים בקהילה וזהו השער לפן ה"מקצועי" יותר בקהילה והניסיון שתצבור שם יועיל לך יותר מאשר הניסיון ב-tdm וכ'ו.

6. הפונקציה היחידה של האקדח לרוב היא להוות חלופה לנשק העיקרי ומשתמשים בו לרוב כאשר התחמושת נגמרת ואין זמן לטעינה מחדש, במיוחד במהלך קרבות. הנשקים העיקריים (חוץ מנשקים יעודיים לטווחים ספציפיים כמו רובה צלפים או ה-shotgun) תמיד יהיו עדיפים על האקדחים בכל טווח.

7. אכן זה הגיוני לפגוע ממרחקים גדולים מכיוון שהאקדחים מאוד מדוייקים ושחקנים מיומנים עם dgl יכולים להתגבר למעשה על שחקנים עם נשקים רגילים.

maximskv maximskv מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הנה הסבירו לך הכל... לך לשרתים ותתחיל לשחק.. בהצלחה

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה רבה לכולם על התשובות המלומדות!

נושאים דומים

1. שאלה | כמה שאלות בנוגע למשחק
    על ידי Ro[N]eN בפורום Call of Duty
    תגובות: 5