מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: נבחרת ישראל התכנסה. אליהו: לא שומר טינה

xXtamirXx xXtamirXx מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

נבחרת ישראל התכנסה. אליהו: לא שומר טינה

צפו בליאור אליהו שהתייצב לאימון עם יתר חבריו לקראת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה 2009. קוזי'קרו: "שמח שהוא הגיע". הלפרין: "הוא לא עוד שחקן"

נבחרת ישראל התכנסה הבוקר (רביעי) באולם בהדר יוסף ועורכת אימון ראשון לקראת קמפיין מוקדמות יורובאסקט 2009 הקיץ.

הסיפור הגדול הוא כמובן הגעתו של ליאור אליהו, שהשתכנע להשתתף בקמפיין הנבחרת למרות משקעי העבר שלו עם המאמן צביקה שרף. אליהו הגיע לאימון.

אליהו אמר עם הגיעו לאימון: "אם אני פה זה סימן שאני רוצה לשים הכל מאחורה ולנסות להתחיל דרך חדשה. אני נוהג לקחת החלטות שאני בלב שלם איתן ואני מקווה ומאמין שזו החלטה נכונה, אני כרגע פה בשביל הנבחרת".

"אמרתי שאם שני הצדדים יהיו חיוביים אז אין שום סיבה שזה לא יצליח, אני לא בנאדם ששומר טינה ואני לא בנאדם שלא סולח. אני לא יכול להגיד מה היה בשיחה. אני רק יכול להגיד שאיתן רוב עזר לי המון, ליווה אותי לאורך כל הדרך והוא עזר לי להגיע להחלטה הזו שאני מקווה שהיא נכונה".

שחקני הנבחרת אמרו: "שמחים שליאור הגיע לכאן".

כל שחקני הנבחרת הגיעו לאימון פרט לטל בורשטיין הפצוע ומיד נכנסו לשיחה עם המאמן צביקה שרף.

רביב לימונד אמר: "אני מגיע בטירוף אחרי כל מה שקרה בשנה שעברה. אני רוצה להצליח עם הנבחרת ומבחינתי מה שקרה בשנה שעברה לא יחזור על עצמו. מאוד חשוב שליאור הגיע, הוא שחקן שכולם יודעים מה האיכויות שלו, אנחנו שמחים שהוא איתנו ואני בטוח שהוא יעזור לנו".
    עידו קוז'יקרו אמר: "זו הרגשה נפלאה לחזור לנבחרת, כיף להיות פה, אני שמח מאוד שליאור הגיע, הוא שחקן מצוין ואני שמח שהוא הגיע בראש טוב עם המון מוטיבציה והוא יעזור לנבחרת. בכל שנה הרמה עולה ועולה והולך להיות יותר קשה אבל אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו ולגרום לעצמנו להיות יותר טובים".

"ברגע שזה יקרה אני מאמין שנהיה בדרך הנכונה. הנבחרות שמתמודדות מולנו הן ברמה מאוד גבוהה אבל המטרה שלנו היא להעפיל, כמו תמיד".

נבחרת ישראל מתכנסת (יעל מרגלית)

שחקנה הטרי של אולימפיאקוס, יותם הלפרין אמר: "תמיד כיף שכולם פה, במיוחד שליאור הוא חבר קרוב, הוא לא סתם עוד שחקן מבחינתי. באמת מה שחשוב כרגע זה שליאור ודרור נמצאים פה למרות סימני השאלה. חשוב לי שהנבחרת תצליח, כל השאר לא חשוב. סה"כ שנה שעברה כולנו יצאנו עם מחמאות וחיוכים מהקמפיין אבל עכשיו הכל מתחיל מאפס".

צביקה שרף ויורם חרוש. פתחו את הקמפיין (יעל מרגלית)

יניב גרין: "אני מאוכזב שנגמר החופש כי התמכרתי קצת לחופש, אבל אני שמח שהגענו לנבחרת שזה תמיד כיף, אני מקווה שגם יהיה לנו קמפיין טוב".

כבר אתמול הסביר אליהו ל-ONE מדוע החליט להצטרף לנבחרת: "זאת נבחרת ישראל והיו כל מיני סיבות שגרמו לי להחליט ככה. אחת מהן היתה דעת הקהל של האנשים ברחוב, שצרמה להם האפשרות שאני לא אגיע. המשפחה שלי גם רצתה שאני אלך. כל השיחות והדיבורים היו מול איתן רוב שתמך בי לאורך כל הדרך".

שחקני הנבחרת מחוייכים באימון הבוקר (יעל מרגלית)

"היתה לי שיחה עם צביקה, כל אחד אמר את שלו. ברור שיש בינינו משקעים ויש בעיה ביחסים אבל אי אפשר למשוך את זה לעד. כרגע הוא מאמן נבחרת. אני מגיע עם מוטיבציה ומלוא הכח בשביל שהנבחרת תצליח ואני אצליח איתה ביחד".

"אני רוצה עכשיו להתרכז בנבחרת. אני מאמין שגם עם כל מה שקורה בעונה הבאה, הכל יסתדר בקרוב".

אליהו מקפיץ כדור עם כספי (יעל מרגלית)

שרף התייחס אתמול במסיבת עיתונאים לסוגיית אליהו: "אליהו שחקן חשוב - למרות הניסיונות להציג את מערכת היחסים שלנו, אני מעריך אותו ומי שזוכר - היו הרבה מצבים של שחקנים שבאו אחרי שנה לא טובה, פתאום היה אצלהם מהפך והם פרחו בנבחרת. אליהו שחקן טוב, אף אחד לא שמע ממני שהוא שחקן לא טוב. הוא צריך לבוא לנבחרת עם המחויבות שצריך".

"אני שוחחתי עם ליאור, למרות שזה משום מה לא הודלף. ישבנו אתמול בבית של איתן ואני מקווה שהוא יגיע מחר לנבחרת. כשליאור ודרור יבואו עם החברים שלהם והאווירה הם ייכנסו לאווירה של המחויבות כשהם יהיו בתוך העניין. באופן טבעי ישחקו השחקנים בכושר הכי טוב ואי אפשר להיות בכושר טוב בלי להיות מחויב".

http://one.co.il/Article/120278.html

יאללה שיהיה בהצלחה לנבחרת ! שניתן קמפיין טוב ונגיד לטופ !
    ב - ה - צ - ל - ח - ה

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אין סיבה אמיתית שהנבחרת לא תבטיח את המקום שלה באליפות אירופה בשנה הבאה כבר בקיץ הזה...

נושאים דומים

1. ***נבחרת-ישראל הדיון הרישמי***
    על ידי ^Lny בפורום כדורסל
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 04/08/06, 12:13
  2. תגובות: 58
    הודעה אחרונה: 04/11/05, 18:41
  3. תגובות: 145
    הודעה אחרונה: 18/10/05, 20:55
  4. נבחרת ישראל לטקטיקל.
    על ידי HaniBal בפורום Tactical Ops
    תגובות: 100