מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: דודו אוואט: אם תגיע הצעה מוולנסיה, לא אהסס

xXtamirXx xXtamirXx מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

דודו אוואט: אם תגיע הצעה מוולנסיה, לא אהסס

שוערה של דפורטיבו לה קורוניה סיפר לתקשורת הספרדית כי ישמח להצעה מוולנסיה מכיוון שהוא נמצא בסיטואציה בה המועדון שלו מעודד אותו לעזוב

דודו אוואט נמצא בדרכו החוצה מדפורטיבו לה קורוניה, וגם מאמן הקבוצה לוטינה אמר לאחר הניצחון של קבוצתו על בני סכנין באינטרטוטו, כי השוער הישראלי "מוצע למכירה".

אוואט הגיב בתקשורת הספרדית לשמועות על מעבר אפשרי לוולנסיה ואמר כי "אם תגיע הצעה מוולנסיה, אני לא אהסס" והסביר זאת בכך שהוא נמצא במצב נדיר כאשר לה קורוניה מעודדת אותו למצוא את דרכו החוצה.

אוואט סיפר גם שכמעט הגיע לוולנסיה בעבר: "לפני שלוש שנים כשאדו מאסיה היה המנהל הספורטיבי, חתמתי על חוזה ראשוני בוולנסיה אך בסופו של דבר הגעתי ללה קורוניה".

קודם לכן, חאבייר אזקרגורטה המנהל הספורטיבי של ולנסיה נשאל במסיבת עיתונאים מתי הקבוצה מתכוונת להחתים שוער חדש וענה כי "יש לנו זמן לכך".

אוואט נחשב בספרד אחד משני מועמדים בכירים להגיע לוולנסיה, כאשר המועמד השני הוא ליאו פרנקו, השוער הארגנטיני של אתלטיקו מדריד. לוטינה כבר הגדיר את מצבו של אוואט כ-"דומה למצבו של סמואל אטו", שגם לו הובהר ע"י מאמנו בברצלונה שהוא אינו מעוניין בו.

הילדברנד. יאבק עם אוואט על המקום בשער? (רויטרס)

במידה ואוואט אכן יגיע לוולנסיה, הוא צפוי להאבק על אפודת השוער הראשון, מול השוער הגרמני של הקבוצה טימו הילדברנד.

http://one.co.il/Article/120276.html

הסמל האישי של Dr.ScarY
    Dr.ScarY Dr.ScarY מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נאחל לו בהצלחה ושיגיע לטופ שבטופ

xXtamirXx xXtamirXx מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוואט: אני רוצה להישאר בספרד, יש לי הצעות

השוער הישראלי מדבר על המצב אליו נקלע בלה קורוניה: "המאמן הודיע לי שהוא לא רוצה אותי". על מעמדו בנבחרת: "יש נשמות טהורות שקפצו על העניין"

http://one.co.il/Article/120290.html

נושאים דומים

1. הלוח אם שלי טוב או לא?
    על ידי sibat1 בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 22/01/09, 18:31
  2. דודו אוואט אותף באימון לה קורוניה
    על ידי Jumper בפורום כדורגל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 12/01/08, 21:23
  3. דודו אוואט חתם בלה קרוניה
    על ידי Jumper בפורום כדורגל