מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: זקוק להמלצה אחים שלי

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

זקוק להמלצה אחים שלי

אז ככה, אני לא בטוח שנשארו אנשים בפורום הזה שמכירים אותי אבל בכל מקרה.
    זה נושא רק ל 18+ כי אני צריך המלצות למועדונים של 18+.

בקיצור אני בן 18 לפני גיוס אני רוצה להנות קצת, אני מאזור המרכז/ דרום ( אשדוד , עם נגישות לאזור ת"א וזה ) ,אין לי אוטו ככה שמסיבות בשישי לא ריאליות.

אני צריך שתמליצו לי על מועדונים שתואמים את מה שאמרתי כאן ( גיל ונגישות) , מי שלא הבין אני יכול להכנס רק ל 18+ , באיזור ת"א / דרום.
    צריך מועדונים כמה שיותר נורמאליים בלי יותר מדי ערסים וגופניקים , באמת שנמאס לי כבר משטויות אני רוצה לבוא להנות בלי חרא יותר מדי.

תודה מראש, דני.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אין כזה.. אתה יכול להתפשר על מסיבות טבע או שעם ממש לא בא לך על קצת אפילו ערסים לך למסיבות גייז

Lavi Lavi מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה רוצה אחי יש לך מועדון פהה בקריות גאלהה אחלהה מקוםם בלי ערסים מלא כוסיות רק שחורה

technodrome technodrome מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כמו שאמר הבחור מעלי , אין כזה דבר מועדון בלי ערסים.....
    אם אתה רוצה "להנות ולהתפרק" לך לפסטיבלים , מסיבות טבע וכו' שם בטוח תמצא אנשים טובים.

הסמל האישי של <<<*גולי*>>>
    <<<*גולי*>>> <<<*גולי*>>> מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    מטרוק ברחובות לא מלא ערסים מקום חמוד זה מה שיש לי להציע לך לגיל הזה!!

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אגו בר בתל אביב וכל המועדונים ליד, יש שם עוד אחד ממש טוב, לא עולה לי השם, אבל הם כולם צפופים באזור סגור למכוניות.

מועדון נורמלי זה רק 24-26+

תנסה גם את layla.co.il .

ויש את כל המועדוני סטייליסטים חורבה, חממה ועוד שמות מפגרים כאלה, רק לחוגרים ומעלה (בנות גם מגיל יותר קטן או אפילו חינם), קצת צפונה מתל אביב.

תן צ'אנס למסיבת טבע, תברר ב isratrance, אתה לא חייב לאהוב את המוזיקה, יש מלא משפחות שמגיעות לשם וכולם שם אנשים יפים, זה מתחיל בשעות הבוקר ואין כזה דבר ערסים או מכות, הערסים אולי באים בלילה וכמו מפגרים מתעייפים בבוקר והולכים, בדיוק מתי שהמוזיקה נכנסת לקצב :O
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Happy Little Boozer Happy Little Boozer מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה לכולם, מה יש לכם להגיד על ה COMFORT ? מישהו המליץ לי בחום עליו וגם על איזה ליין שנקרא ICE, אין לי מושג באיזה מועדון זה.
    גם אמרו לי שבהרצליה פיתוח יש אחושרמוטה הרבה מועדונים טובים.
    וכשאמרתי ערסים התכוונתי לכך שאני לא רוצה שכמות הערסים במקום תיהיה גדולה יותר מכמות האנשים במקום, אם זה קצת ערסים אז חפיף

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הרצליה פיתוח זה רק ערסים, ביום זה מפוצץ בחנונים מתכנתים בחברות הייטק, בלילה זה כמו זומבים של ערסים, כל חניה מכות, כל פינה שוטרים, תתרחק כמה שאפשר משם.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Happy Little Boozer צפה בהודעה
    תודה לכולם, מה יש לכם להגיד על ה COMFORT ? מישהו המליץ לי בחום עליו וגם על איזה ליין שנקרא ICE, אין לי מושג באיזה מועדון זה.
    גם אמרו לי שבהרצליה פיתוח יש אחושרמוטה הרבה מועדונים טובים.
    וכשאמרתי ערסים התכוונתי לכך שאני לא רוצה שכמות הערסים במקום תיהיה גדולה יותר מכמות האנשים במקום, אם זה קצת ערסים אז חפיף
    כתור אחד שגר 5 דקות הליכה מהמועדונים בפיתוח, אני יכול להגיד לך שהערסים השתלטו על פיתוח. זרקו אותם ממקומות אחרים, אז הם מצאו מקום חדש עד שיזרקו אותם משם. גם ראש העיר גרמה לזה שיש איסור מכירה של אלכוהול מ10 בלילה בכל אזור התעשייה בהרצליה כי הערסים שהגיעו לא תמיד הצליחו להכנס למועדונים ואז הם היו הולכים לפיצוציות באזור והיו עושים בלאגן לפנות בוקר.
    מנסים תאכלס לזרוק אותם משם, למרות שיקח עוד קצת זמן עד שיצליחו... בינתיים הם עדיין נמצאים פה באזור...

נושאים דומים

1. אחים שלי בקשר לאדמין !
    על ידי Do13v בפורום Tactical Ops
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 28/05/05, 12:51
  2. טוב אחים שלי תפיסה על חם!
    על ידי imba$ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 28/04/05, 14:58
  3. אחים שלי מה יותר טוב??
    על ידי imba$ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 2