עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 52 מתוך 52

אשכול: [TRAILER] אי אן אס - FRAGMOVIE

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הבעיה שאתם יוצרים בריב שלכם, שכל מי שירצה לעשות סרט אחריכם, יסתכן בכל העלבות האלה. אולי העמדנו סטנדרט גבוה בכל הסרטים שאנחנו מפרסמים מחו"ל, אני עדיין טוען שזה עניין של הרגל חיים, להם יש המון זמן על הידיים, אל תנסו להיות כמוהם, מכל הסרטים שעשו בארץ זה עדיין סרט טוב, לא משנה מה התוכן כרגע.

freakazoid לא דיברתי איתך רק בתחילת דרכה של הקהילה על ההתנהגות שלך? אף אחד לא אוהב אנשים מתנשאים, ותמיד יהיה מישהו יותר טוב ממך, תלמד לסתום תפה מתי שצריך.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לא אסתום את הפה שלי כי הוא מחמם (J0NJ0N).
    אוקיי אז אולי אני מתנשא יודע מה.? אבל ככה אנחנו גם משחקים, חשיבה רק על הניצחון, אנחנו ממש לא קבוצה תבוסתנית אנחנו מחפשים איך לתקן אחד את השני ובקשר לצורת משחק שלי על דבר עלייה בכלל (: . ובקשר ל"בן אדם" לא ממש איכפת לי מה אתה חושב.
    ובקשר לסרט עצמו אז ככה:

1) הוא יהיה בגרפיקה הרבה יותר גבוהה
    2) יראו את השמות למטה
    3) פראגים הרבה יותר טובים

Shookies Shookies מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה לא חושב שבשביל לגרום לאנשים לרצות לראות את הסרט אתה צריך לשים פראגים יותר יפים?

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תגיד אתה יודע לקרוא ? גם מה ש מייק כתב, שתפסיקו להביא תגובות שליליות כי זה מפחיד אנשים לפרסם כי אתם תירדו עליהם.
    עוד דבר זה שמה שכתבתי (3) פראגים הרבה יותר טובים.
    זה שסלים הוא לא פראגר לא אומר שכל השאר לא פראגרים, אז תרגיע
    אני עדיין לא רואה תוצאות שלכם מ-CB אני רק רואה כמה אתם מקנאים שאנחנו ב-PREMIER LEAGUE

liranliran liranliran מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני לעומת FORENSICS חושב שאנשים שירצו בעתיד לפרסם סרט ילמדו ממה שהולך פה, ויפרסמו ישר את הגרסה הסופית...
    freakazoid אל תעשה עוד טעות ותפרסם פשוט את הסרט אחרי שסיימתם לערוך ושמתם בו פראגים שלדעתכם הם הכי טובים שלכם (פשוט אל תתן לאנשים את האפשרות לזלזל בסרט)
    ואם אתם משחקים באירופה תשימו גם קטעים משם

kuta kuta מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי jonjon צפה בהודעה
    shnitz דבר ראשון יש לי AE ואני לומד מvideocopilot שמשם הוא העתיק בדיוק אבל בדיוק את האפקטים הדבר היחיד שהוא עשה זה לשנות את השם.

kuta אהבתי את התגובה שלך בשיא הרצינות, אבל מה שמעצבן אותי שאתם חושבים שאתם נותנים ייצוג לישראל, אתם נותנים שם רע לישראלים בעולם זה מה שאתם עושים אם קבוצות כמו H2k מקללים אתכם אני חושב שמשהו לא בסדר אצלכם, כי באמת קשה לי להאמין שקבוצה כזאתי תרד לרמה נמוכה כזאת, אני יודע איך אתם משחקים אז תחסוך ממני את ההצגה ואת השטויות, שנינו יודעים טוב מאוד שהמשחק שלכם מגעיל וגם הבכי שלכם.
    אתם אומרים ל-h2k לעשות הפסד טכני או שהם יקבלו קונפליקט? אתם לא מתביישים? תקבלו את ההפסדים שלכם בכבוד, אם יש קבוצות ב-CB שאני מעריך זה קבוצות שמאשרות את ההפסד שלהם בקלות ואומרים אחרי זה גם משחק טוב ומפגרנים קצת, לא יזיק לכם ללמוד מן הקבוצות הללו.

תראה את התגובות שרושמים לכם אחרי משחק ותגיד לי אם אתם לא בושה לישראל, freakazoid זה שאתה מקום 5 ב1על1 באירופה לא אומר כלום, אתה עדיין אפס מבחינת חשיבת משחק, יכולת משחק ואני לא רוצה להתחיל לדבר על כמה אתה אפס מבחינת בן אדם.

אתם הקבוצה הכי מגעילה שראיתי בחיים אני מבין עד כמה insanity התדרדרו שלקבל קבוצה כמוכם, אתם לא יודעים לשחק בכלל, רק להתקמפר ולחכות ליריב, הטקטיקה שלכם זה לשעמם את היריב למוות ואל תגיד לי שזה לא נכון, כי ראיתי את התגובות ב-CB.

כשתגיעו בכבוד למקום גבוה ב-CB אז תזכו לברכות, בינתיים אני מציע שתורידו את הפוזה.
    אז ככה JONJON מאוד אהבתי את התגובה שלך בשיא הרצינות, אבל מה שמעצבן אותי זה סוג של קנאה מהצד שלך.
    בינינו ורק בינינו כסף סופרים במדרגות ובסופו של דבר מי שלוקח את הכסף זה המנצח.
    אני יתן לך דוגמה קטנה סבבה?
    לפני איזזה 4 שנים היה יורו שבו ניצחה יוון, אם שמת לב כולם אבל כולם צחקו עליה ואמרו רק דברים רעים למרות שהיא ניצחה כי אמרו שהיא שיחקה לא טוב מגעיל בונקר, אבל בינינו מה זה משנה? מה זה אכפת להם איך הם שיחקו העיקר הם לקחו את היורו? דבר שהרבה נבחרות אחרות לא עשו והם כן.
    מה שאני בא לומר זה שלפעמים התוצאה הרבה יותר חשובה מהדרך למרות שגם הדרך זה דבר חשוב .
    תראה שיהיה לכם בהצלחה באמת, אבל די לחשוב על הקלאן שלנו אנחנו לא מדברים עליכם כמו שאתם פשוט כל הזמן וכל הזמן מדברים עלינו זה פשוט מפחיד.
    בוא תעצור שנייה ותחשוב איך לקדם את הקלאן שלך במקום להתעסק בקלאן שלנו.
    ולמען האמת? זה שאתה מסתכל על כל התגובות שכותבים לנו וכל הנושאים מראה שהקבוצה שלנו יותר חשובה לך מהקבוצה האישית שלך.

בוא תסגור סיפור ותוכיח במשחקים שיהיו מתי שתרצו.
    עד אז בוא נעזוב את זה ונחיה כמו קהילה נורמלית.

kimi kimi מנותק The good fella :)
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kuta צפה בהודעה
    אז ככה JONJON מאוד אהבתי את התגובה שלך בשיא הרצינות, אבל מה שמעצבן אותי זה סוג של קנאה מהצד שלך.
    אני כמעט משוכנע שזה מה שהם חושבים.. אבל... לך תדע

זה שins מצליחים בצורה כזאתי או אחרת בחו"ל, CB, ליגת העל שם ובלה בלה בלה
    זה הכול טוב ויפה אבל הדרך שהם מריאים את זה, ההתנשאויות, זה הבעיה פה.

"אל תסתכל בקנקן, אלא מה שבתוכו" <-------------------

את הקנקן כולם רואים פה..
    אבל גם את מה שבתוכו..

קודם כול ומעל הכול, להיות בן-אדם.

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kuta צפה בהודעה
    בינינו ורק בינינו כסף סופרים במדרגות ובסופו של דבר מי שלוקח את הכסף זה המנצח.
    אני יתן לך דוגמה קטנה סבבה?
    לפני איזזה 4 שנים היה יורו שבו ניצחה יוון, אם שמת לב כולם אבל כולם צחקו עליה ואמרו רק דברים רעים למרות שהיא ניצחה כי אמרו שהיא שיחקה לא טוב מגעיל בונקר, אבל בינינו מה זה משנה? מה זה אכפת להם איך הם שיחקו העיקר הם לקחו את היורו? דבר שהרבה נבחרות אחרות לא עשו והם כן.
    מה שאני בא לומר זה שלפעמים התוצאה הרבה יותר חשובה מהדרך למרות שגם הדרך זה דבר חשוב .
    תראה שיהיה לכם בהצלחה באמת, אבל די לחשוב על הקלאן שלנו אנחנו לא מדברים עליכם כמו שאתם פשוט כל הזמן וכל הזמן מדברים עלינו זה פשוט מפחיד.
    בוא תעצור שנייה ותחשוב איך לקדם את הקלאן שלך במקום להתעסק בקלאן שלנו.
    ולמען האמת? זה שאתה מסתכל על כל התגובות שכותבים לנו וכל הנושאים מראה שהקבוצה שלנו יותר חשובה לך מהקבוצה האישית שלך.

בוא תסגור סיפור ותוכיח במשחקים שיהיו מתי שתרצו.
    עד אז בוא נעזוב את זה ונחיה כמו קהילה נורמלית.
    להשוות את עצמך ליוון תאכלס אולי זה האנלוגיה היא גרועה שיכלת למצוא לקבוצה שלך.
    קבוצה שאפילו השדרנים באמצע שידור ישיר מאחלים לה להפסיד כדי שהם לא יצטרכו לשדר משחקים שלה זה לא מישהו שאתה רוצה להיות.

jonjon jonjon מנותק מנהל ראשי בדימוס
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Kuta לדעתי הדרך הרבה יותר חשובה מהניצחון, אני בהחלט לא אשתמש בדרך מגעילה על מנת להגיע לניצחון כי לדעתי זה פשוט עלוב ומגעיל.
    זה שאתם מתקמפרים ומשחקים מגעיל וקלאנים מקללים אתכם בקלאן בייס אומר עליכם הרבה.
    נגיד ונגיד אני יהיה ב-Premier League, גם אם אני אשחק נגד h2k, אני בהחלט לא ינקוט בדרך שלכם על מנת להגיע לניצחון.
    ואני בהחלט לא מאחל לכם הצלחה ואני מקווה מעומק ליבי שתשנו את הטקטיקה שלכם.

kuta kuta מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אכפת לך איך אנחנו משחקים מה הבעיות שלך.
    יאללה נמאסת עליי אין לי כוח אליך לא רוצה לדבר איתך או לשמוע ממך.
    תפסיק כבר להתנהג אתה לא אוהב אותנו? סבבה אל תאהב ואל דבר אבל אל תציק.
    כל הזמן אתה מדבר רק עלינו יאללה כבר חאלס תחשוב על דברים אחרים בחיים לא רק INS.COD4
    תודה ולהתראות אל תגיב פה יותר,
    תודה.

Shookies Shookies מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נגמרו לך הדברים להגיד אז אתה רוצה שהוא יפסיק?

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב חלאס האשכול הזה לא הולך להתפתח לשום מקום ** נעול **

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. דחוף..באן אי אס אי =O
    על ידי Dead`pool בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 03/02/10, 11:38
  2. בעיה בקלאן באי אס אי
    על ידי p1rate בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 22/04/09, 18:14
  3. ניק באי אס אי !
    על ידי p1rate בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 24/03/09, 21:38
  4. אי אפפשר לפרוץ מהמשחק מי שפורש חוזר מניסיון :)
    על ידי חןןןןןן בפורום Tactical Ops
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 30/03/05, 18:36
  5. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 15/01/05, 17:13
eXTReMe Tracker