עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך 28

אשכול: טוב, הערבי הקטן התחיל לעלות על העצבים. תן לו באן כברר!

הסמל האישי של E`-NneTix
    E`-NneTix E`-NneTix מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני גר בחור אין פה מה לעשות בגיל שלי(12-16) יש עוד שני ילדים שרבתי אם אחד מהם ועוד 5 בנות שחוץ מאחת ולפעמים עוד אחת הן לא עושות כלום ותמיד שאני מנסה לארגן משהו זה לא הולך אתה יכול לבוא לנסות לגור בחור הזה ולהבין איזה משעמם פה אם אתה לא תיהיה בבית רוב היום אני חרא הקיצר יש לי המון זמן אז אני הולך לחדר כושר שלי ועושה ספורט אז עכשיו יש חופש אז אני אמור לעבוד אצל אבא שלי ולעשות כסף (אני עובד מקסימום עד 2 בצהריים) ואני מושבניק אז יש לי עוד משהו קטן לעשות שלוקח חצי שעה וזהו חוץ מזה אין לי מה לעשות ואני ער(יחסית למישהו שקם מוקדם לעבוד) עד מאוחר בסביבות 1 בלילה אז יוצא לי די הרבה זמן חופשי למחשב נכון הגזמתי אני לא 12 שעות כי אני עוד אוכל ומתקלח(ליתקלח לוקח לי חצי שעה מינימום בלי הגזמה נישבע)ורואה טלוויזיה אבל שוב יוצא יחסית המון זמן מול המחשב ואני מוכן ליתרום וליהיות אדמין בשביל לעזור כמה שיותר
    נערך בפעם האחרונה על ידי E`-NneTix : 27/06/08 ב 00:49

noy485 noy485 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

בואו אליו הביתה

נפרק אותו שיבין... וזה שתי ציפורים במכה
    גם ערבי וגם ילד מציק...

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני מניאק אם לא יושב ומת מצחוק על התגובות שלכם.
    פשוט מאוד שהוא נכנס לשרת כולם הולכים לספקטט הוא ישחק עם עצמו 5 דקות וילך...

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה מניאק :|

בלחץ הוא נכנס פעם אחת לפורום אחרי שהסברתי לו איך...

הסמל האישי של Ym92
    Ym92 Ym92 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה הספמתם.
    הבנו שהוא ילד ערבי מציק שלא רצוי בקהילה, ע"י אף אחד.

maximskv maximskv מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי E`-NneTix צפה בהודעה
    אני גר בחור אין פה מה לעשות בגיל שלי(12-16) יש עוד שני ילדים שרבתי אם אחד מהם ועוד 5 בנות שחוץ מאחת ולפעמים עוד אחת הן לא עושות כלום ותמיד שאני מנסה לארגן משהו זה לא הולך אתה יכול לבוא לנסות לגור בחור הזה ולהבין איזה משעמם פה אם אתה לא תיהיה בבית רוב היום אני חרא הקיצר יש לי המון זמן אז אני הולך לחדר כושר שלי ועושה ספורט אז עכשיו יש חופש אז אני אמור לעבוד אצל אבא שלי ולעשות כסף (אני עובד מקסימום עד 2 בצהריים) ואני מושבניק אז יש לי עוד משהו קטן לעשות שלוקח חצי שעה וזהו חוץ מזה אין לי מה לעשות ואני ער(יחסית למישהו שקם מוקדם לעבוד) עד מאוחר בסביבות 1 בלילה אז יוצא לי די הרבה זמן חופשי למחשב נכון הגזמתי אני לא 12 שעות כי אני עוד אוכל ומתקלח(ליתקלח לוקח לי חצי שעה מינימום בלי הגזמה נישבע)ורואה טלוויזיה אבל שוב יוצא יחסית המון זמן מול המחשב ואני מוכן ליתרום וליהיות אדמין בשביל לעזור כמה שיותר
    תגיד אתה גר בנווה עופר? אם לא אז מצבנו דומה.. חוץ מהקטע שאתה 12 שעות על המחשב.... אני 4 שעות בחד"כ(חדר כושר) וכל שאר היום נח... למחשב נישאר רק שעה או שתייים...

עכשיו בקשר למניאק-וואטי נאמר נכון הוא בא כולם הולכים לספקטור או כולם הורגים אותו! פשוט וקל... עכשיו אני בטוח שזה לא חוקי אבל אפשר לדעת לפי האיי פי שלו איפה הוא גר... או איפה המחשב נימצא... ואז לחפש את תעלת הביוב/פח זבל הקרוב..... אם יהיה לי זמן אני אנסה לעשות את זה....

.:BMO:. .:BMO:. מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    k
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי maximskv צפה בהודעה
    תגיד אתה גר בנווה עופר? אם לא אז מצבנו דומה.. חוץ מהקטע שאתה 12 שעות על המחשב.... אני 4 שעות בחד"כ(חדר כושר) וכל שאר היום נח... למחשב נישאר רק שעה או שתייים...

עכשיו בקשר למניאק-וואטי נאמר נכון הוא בא כולם הולכים לספקטור או כולם הורגים אותו! פשוט וקל... עכשיו אני בטוח שזה לא חוקי אבל אפשר לדעת לפי האיי פי שלו איפה הוא גר... או איפה המחשב נימצא... ואז לחפש את תעלת הביוב/פח זבל הקרוב..... אם יהיה לי זמן אני אנסה לעשות את זה....
    חש ת'צמך hacker? זה לא פשוט הדבר הזה, צריך לדעת\למצוא איי פי, להוריד תוכנה מיוחדת או לתכנת לבד וכל מיני שטויות שרק hackers אמיתיים יכולים לעשות.

maximskv maximskv מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אישית לא האקר.... האקר אמיתי בחיים לא יגיד שהוא האקר כי אם הוא אומר את זה אז הוא סתם גיי מתחזה... יש לי מכר שביררתי אישית את עיסוקו (הוא לא אמר לי...) אבל הבעייה היחידה שהוא לא גיימר.... ולסחוב אותו לשרת של משחק זאת חתיכת משימה....

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. מזל טוב ל-O-v-H על הניהול החדש
    על ידי Shmuel בפורום מה שבראש
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 26/03/06, 15:31
  2. זה כבר עלה לי על העצבים...
    על ידי OmriH בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 17/01/06, 22:30
  3. טוב עכשיו באמת עלית על העצבים
    על ידי Happy Little Boozer בפורום מה שבראש
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 12/10/05, 12:13
  4. משהוא על תימני שקוראים לו אוהד!! ועוד משפט לחיים!!
    על ידי -=ThE UnDeRtAkEr=- בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 21/09/05, 22:05
eXTReMe Tracker