עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך 28

אשכול: הסרט ששינה לאנשים את החיים!

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zek צפה בהודעה
    נתחיל במה שאני מאמין - אני מאמין בה', אני חילוני, ואני מאמין בחיים שאחרי - אבל אני לא מאמין בגן עדן וגיהנום - ובמקרים מסוימים, אני מאמין בגלגול נשמות (לפי היהדות, גלגול נשמות קיים, בן אדם שמת לפני זמנו מקבל הזדמנות שניה)

זה חרטא - בוא נתחיל מהדבר הראשון - בית משפט עליון "בית משפט שלמעלה", יש 8 מיליארד איש בעולם, כל יום מתים מיליון איש, מיליון איש עולים לבית משפט עליון להישפט על מה שהם עשו בחיים שלהם ?
    החיים שה' נתן להם, החיים שלהם הם נולדו, לא משנה איפה, כיהודים\כנוצרים\כמוסלמים\כשבט אבוד באפריקה, על כל דבר קטן שהם עשו בחיים שלהם הם ישפטו?
    על כל העבירות שלו (שהוא אומר שהם אמרו לו) ועל כל זה סלחו לו ונתנו לו לחזור - ולמה? בגלל שהוא ניקה 2 קברים מלוכלכים ? טוב.
    ה' נותן לכל אחד בעולם הזה חיים, ואני מאמין שהחיים נכתבו מראש (גורל), כל בן אדם יש לו ייעוד משלו, ודרך חיים משלו, לא משנה מי אתה ומאיפה אתה.

עכשיו נמשיך לדבר אחר לגמרי - מדיומים, אני רואה דיי הרבה תוכניות של מדיומים בעולם (בעיקר ג'ון אדוארדס וקולין פריי) שהם מדברים עם המתים - אני לגמרי מאמין לזה, אם תצפה בהרבה תוכניות תראה דבר שחוזר על עצמו, שהמתים אומרים לאנשים שבחיים: "אנחנו בסדר, אנחנו מודעים לכל מה שמתרחש בחיים שלכם", זה מה שאומר לי שהמרכז של החיים ואחרי החיים(בעולם הבא) הוא בעולם הזה, ז"א בעולם הבא, אנחנו עדיין נהיה מודעים לעולם הזה, ונדע מה קורה עם קרובינו.

תן לי להמליץ לך על סרט אחר לגמרי, אבל קשור בנושא: סיאנסים בצבא - הסרט לדעתי בכלל לא חרטא, ומה שעבר עליהם באמת קרה.
    עצוב לחשוב שאתה אח שלי......
    מה זה כל השטויות האלה שאתה רושם מה אתה מפגר??!?!?!?
    קיצרררררר הכל חרטאאאאאאאאאא ברטהההה
    אשכרה סמי טריילר של זבל כל הסרטים האלה וכל הקקה הזה.. תפסיוק עושים לכם שטיפןת למוח

דון קישוט דון קישוט מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    בואנה התחלקתם על השכל יא דפוקים בראש
    חח אלירן קרעת אותי

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zek צפה בהודעה
    נתחיל במה שאני מאמין - אני מאמין בה', אני חילוני, ואני מאמין בחיים שאחרי - אבל אני לא מאמין בגן עדן וגיהנום - ובמקרים מסוימים, אני מאמין בגלגול נשמות (לפי היהדות, גלגול נשמות קיים, בן אדם שמת לפני זמנו מקבל הזדמנות שניה)

זה חרטא - בוא נתחיל מהדבר הראשון - בית משפט עליון "בית משפט שלמעלה", יש 8 מיליארד איש בעולם, כל יום מתים מיליון איש, מיליון איש עולים לבית משפט עליון להישפט על מה שהם עשו בחיים שלהם ?
    החיים שה' נתן להם, החיים שלהם הם נולדו, לא משנה איפה, כיהודים\כנוצרים\כמוסלמים\כשבט אבוד באפריקה, על כל דבר קטן שהם עשו בחיים שלהם הם ישפטו?
    על כל העבירות שלו (שהוא אומר שהם אמרו לו) ועל כל זה סלחו לו ונתנו לו לחזור - ולמה? בגלל שהוא ניקה 2 קברים מלוכלכים ? טוב.
    ה' נותן לכל אחד בעולם הזה חיים, ואני מאמין שהחיים נכתבו מראש (גורל), כל בן אדם יש לו ייעוד משלו, ודרך חיים משלו, לא משנה מי אתה ומאיפה אתה.

עכשיו נמשיך לדבר אחר לגמרי - מדיומים, אני רואה דיי הרבה תוכניות של מדיומים בעולם (בעיקר ג'ון אדוארדס וקולין פריי) שהם מדברים עם המתים - אני לגמרי מאמין לזה, אם תצפה בהרבה תוכניות תראה דבר שחוזר על עצמו, שהמתים אומרים לאנשים שבחיים: "אנחנו בסדר, אנחנו מודעים לכל מה שמתרחש בחיים שלכם", זה מה שאומר לי שהמרכז של החיים ואחרי החיים(בעולם הבא) הוא בעולם הזה, ז"א בעולם הבא, אנחנו עדיין נהיה מודעים לעולם הזה, ונדע מה קורה עם קרובינו.

תן לי להמליץ לך על סרט אחר לגמרי, אבל קשור בנושא: סיאנסים בצבא - הסרט לדעתי בכלל לא חרטא, ומה שעבר עליהם באמת קרה.
    תשמע אחי מילה שאני לא מבין אותך אתה פשוט סוטר את עצמך.
    אתה אומר שאתה מאמין בה' ובחיים שאחרי וזה אבל אומר שהסרט הזה חארטה.
    עזוב את זה.. סיאנסים בצבא - אתה אומר שזה בכלל לא חארטה.. ושהסרט שהוא שם פה חארטה.. אבל בתאכלס זה אותו סגנון.. זה או ששתיהם חארטה או ששתיהם אמיתיים.
    נ.ב - הסרט סיאנסים בצבא.. פשוט לשבת מול המסך ולהזיע.. מומלץ רצח.

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    אני לא סותר את עצמי בכלל, אין קשר בין האמונה שלי לאל לבין אני מאמין שהבן אדם בסרט דובר אמת....... והסגנון שלהם טיפה שונה, אחד מבקש לעבור לעולם הבא למספר ד'ק, ואחד עובר בגלל שהוא "חטא" פתאום נהיו לו פרכוסים..

הסמל האישי של Tig3rus-Avi
    Tig3rus-Avi Tig3rus-Avi מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מאמין בכל הדברים.
    תאמת? אני מת מפחד מכאלה דברים.אני השתגעתי לפני כמה ימים ואני לא סתם אומר השתעגתי אני באמת הייתי אהבל כזה.
    פחדתי מסתם דברים כי חברים דיברו על הדברים האלה גילגולים עולם הבא וכו'...
    זה יכול לטמטם הרבה אנשים דברים כאלה פשוט מפחיד

sideffect sideffect מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב שמעו אין לכם מושג קלוש אפילו..לא ראיתי את הסרט שהועלה פה ואין לי כוונה גם לראות.. אבל בשבילכם, באמת, תפסיקו את הדיון הזה פה,הרי בסוף כולנו נעמוד בפני דין שמים ואתם לא רוצים ששטויות כאלה יירשמו כנגדכם, כי מה שהולך פה זה כמידת ביטול תודה..
    נערך בפעם האחרונה על ידי sideffect : 29/07/08 ב 14:33

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    תודה

Rain Rain מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סיפור באמת עצוב...
    אני אישית מאמין בסיפור הזה בורא עולם יכול לשנות והזיז הכל...

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 30/05/09, 08:52
  2. הסרט ששינה לאנשים את החיים!
    על ידי ONy בפורום מה שבראש
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 27/06/08, 18:04
  3. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 30/06/06, 00:52
  4. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 27/07/05, 16:47