עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 44

אשכול: ראש השנה בפתח-סיום הטורניר בהילולה גדולה....

MusT4nG` MusT4nG` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה יום זה יהיה?

הסמל האישי של `X-Tor
    `X-Tor `X-Tor מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תנעצו את זה...

james bond james bond מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חברה כול זה יהיה מחר!!!!!!!!!!!!!!!!!!&#33 ;!!!!!!!!!

כלומר יום ראשון שזה מחר!!!!!!!!!!!!!!
    התאריך 2.10.05

אין צורך נעוץ מקסימום אני יעשה טיפה ספאם שזה ישאר למעלה.......

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה בנאדם גדול

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    גדול אחיייי...
    מלךךךךךךךךךךך
    הולך להיות בן בן בן ****

myth אורח
    יום כיף עם ג'ימס.

Raiden Raiden מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by james bond@1-10-2005 בשעה 18:53
    חברה אוקטובור הגיע ועונת החגים הגיעה איתו העונה הכי טובה לדעתי, הרי מי לא אוהב כמוני לשבת בשולחן עם כול המישפוחה ולאכול קובה של סבתא,העוף המיוחד של הדודה,חילבה של הסבתא השניה וכמובן לאכול תפוח בדבש ורימונים למי שאוהב כמובן.............

והינה הגיעה לסיומו הטורניר של ראש השנה, עד עכשיו הלך הכול סבבה מחר יש את הגמר וכולי ציפיות, עכשיו ליכבוד ראש השנה וליכבוד אחד הטורנירים הראשונים שהגיעו לסיומם והלכו סבבה אז יום ראשון מחר הולך להיות יום שלא ישכח הרבה זמן, ניקרא לזה "יום כיף של גיימסי" כולם מוזמנים והוא הולך ליכלול הרבה הרבה דבריםםםם טובים ומשובחים אנחנו הולכים ליפתוח את ראש השנה עם טעם טוב בפה, השיא של היום יהיה בערב בשעה 8 שיהיה משחק הגמר בין:
    EVO VS JES
    כול הדברים יתבצעו בטיים ספייק יהיה חדש מיוחד לראש השנה ושמה יהיו כול הדברים הטיים ספייק הוא הטיים ספייק של סטלה זון:
    84.95.244.125
    בשביל להישתתף בחלק מין הדברים הנוכחות תיהיה חובה.
    חדר במירק גם במיוחד החדר הוא:
    Shana_Tova#
    החדר יהיה חד פעמי והוא יפתח מחר משעה 1 בערך.
    רוב היום כיף יתקיים בשרת של EVO לכן תודה רבה לשקבולבול אקה שחר ידידי הוותיק על התרומה שלו תודה רבה...

לוח זמנים:

13:00-13:30

מחרוזת שירי החג להיכנס ככה לאוירה טובה של חג, אני יהיה שמה ישים שירים טובים של החג כולם מוזמנים להיכנס לישמוע ולהעביר תזמן.

13:30-14:00

כולם מוזמנים לשחק בכיף ככה בפאבליק בשרת של EVO .

14:00-14:30

טורניר הטיים קילד הגדול :
    תגידו מי מבינכם לא חלם על טורניר של טיים קילד ככה לכיף .
    הטורניר יתקיים ככה כול מי שיהיה איתי בטיים ספייק וירצה לשחק יודיע לי לפני נעשה רשימה ואז ניכנס לשרת אני יסגור אותו(ברגע שאני יסגור אותו ומתחילים אי אפשר להיכנס) כולם יהיו בצד אחד אני ידאג לכסף וזהו מתחילים טיים קילד הדרך היחידה לעשות טיים קילד תיהיה מותרת רק באמצעות רימון, האחרון שישאר על הרגליים הוא הטיים קילדר הגדול מיכולם והוא יזכה בטורניר של הטיים קילד. .

14:30-15:00

בשרת של EVO נעשה מין משחקים של רק DE וסניפר איך זה ילך אני יחשוב כבר ומחר בשעה הזאת יהיה לכם תשובה אבל מי שאוהב לשחק רק עם DE וסניפר זה החצי שעה בשבילכם.

15:00-16:00

רואיל ראמבל!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    הטורניר הזה הוא בעצם טורניר 1 על 1 והוא הולך ככה:
    בשעה הזאת כול שחקן שירצה לשחק בטורניר חייב לבוא אליי ואני ירשום אותו.
    הראשון שיבוא הוא ניכנס לשרת השני שנירשם הוא ניכנס איתו ביחד ואז זה הולך ככה:
    הם משחקים 1 על 1 במשך 10 דקות מי שמנצח בין השתיים נישאר בסרבר המפסיד יוצא.
    הבא בתור ברשימה שלי(שאני יעשה מחר מי שירצה לשחק צריך לבוא אליי או בטיים ספייק או במירק)ניכנס ומשחק נגד זה שנישאר במידה זה שניכנס מנצח אז הוא נישאר בסרבר והמפסיד יוצא החוצה ככה זה יהיה במשך 20 שחקנים בערך האחרון שנישאר בשרת כאילו האחרון שמנצח את כולם הוא זוכה הרויאל ראמבל.
    דוגמא:
    אני נירשם ראשון ודודו נירשם שני וגמבה נירשם שלישי ואלעד נירשם רביעי.

אני ודודו מתחילים לשחק עברו 10 דקות אני מנצח את דודו, דודו יוצא מהשרת אני נישאר בשרת מחכה להבא בתור ברשימה, הבא בתור זה גמבה אז אני משחק נגד גמבה 10 דקות הוא ניצח אותי אני יוצא החוצה הוא נישאר מחכה להבא בתור ברשימה, הבא בתור זה אלעד אז אלעד ניכנס והם משחקים וכך אלה עד הסוף. ככה זה יהיה במשך 20 איש......

מקווה שתואהב ותבואו להירשם.....

16:00-17:00

טורניר של 2 על 2, הטורניר הזה יהיה זהה לטורניר הרויאל ראמבל.
    כול זוג יצטרך להירשם אצלי קודם לכך וככה זה ילך הזוג הראשון שירשם ישחק מול הזוג השני שירשם המפסיד יוצא המנצח נישאר וכך אלה עד הסוף...(במידה ואני ישנה את זה מחר אתם תידעו)

17:00-18:00

הפסקה,במידה וטורניר אחד יערך יותר מידי אז הזמן יגלוש לשעה הזאת...

18:00-20:00

טורניר ראש השנה ממשיך והמשחק על המקום השלישי והרביעי מתקיים בין:

TAT VS RTD

המשחק ישודר בשידור ישיר במירק....

20:00-22:00

האירוע המרכזי של היום ושל כול הטורניר, הגמר הגדול של הטורניר שיפגיש בין:

EVO VS JES

המשחק ישודר בשידור ישיר במירק ובנוסף לכך הוא ישודר בשידור ישיר בטיים ספייק באותו צנאל שבוא יתקיים כול היום הזה השדרן יהיה-אני .

22:00

סיכום של יום עוד קצת מחרוזות החג להנאה למי שאוהב וסיום הטורניר ראש השנה (מאוד מקווה שהוא יסתיים עד מחר אלוהים גדול ) ואממ זהו כול אחד ילך לדרכו ואממ זהו ...........
    ** רציתי אולי בשעה הזאת לארגן PU גדול כזה אבל היבנתי שהרבה יצאו אבל ניראה כבר מה יהיה מחר.

וזהו חברה, אני ממש מקווה שתבואו ותהנו מחר אחרי הכול זה רק בשבילכם להעביר ככה יום כיף לקהילה ואממ מי שלא יספיק להגיע לאיזה שהו משהו בקשה לא להגיד לשנות שעות וזה מקסימום במידה והיום הזה יצליח ויהיה ביקוש ואני יראה שילך מצוין אז יום דומה לזה יתקיים בסוכות ביום האחרון של טורניר סוכות.

עוד משהו חברה אני מבקש מי שבא לשחק יפה להיתנהג כמו בן אדם לא לבוא להרוס כול מי שבטיים ספייק שיהיה איתי בחדר הרבה פעמיים יהיה וויס(קולות) ורק לי יהיה אפשרות לדבר אבל לא ליכעוס או משהו, לבוא עם סבלנות וזהו לבוא ולהנות......

אני יהיה פה מחר כימעט כול היום פיניתי שאני יהיה איתכם כולםםםםםםם מוזמנים אין יוצא מין הכלל....

מקווה שתואהבו שיהיה לכם סוף שבוע מהנה וחג שמח ושנה טובה...
    ממני ידידכם הוותיק גיימסי בונד...
    תאמין לי אחי אני מקווה שיש עוד אנשים כמוך בקהילה הזאת
    אחלה בנאדם אתה אחי
    חג שמח ושנה טובה

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGG THE JAMESSSSSSSSSSSSSSSS
    פיייי חייה אהבתי :< :]

קיבל לייק
    0 פעמים
    חברה אני פיתאום לחוץ יוווווווווווו אני מאוד רוצה שזה ילך אני יעשה כמיטב יכולתי אבל יוווווו נגיד אם יהיה בעיות איזה פחד ואני מדבר על בעיה לא ידלק לי המחשב יוווו......................

אני יעשה הכול חברה וגם אני כמוכם רוצה לבוא ולשחק למשל בטיים קילד אני כבר מת לשחק ולקחת תאליפות

הדבר היחידי שאני באמת מקווה שלא יהיה בעיות זה ה-2 על 2 אבל זה בסדר אנשים טובים רבים הביאו לי סרברים בקיצור יהיה טוב.....

ושוב אני חוזר בטיים ספייק כניראה יהיה ווייסים אז לא להיפגע זה פשוט שיהיה שקט אוקיי חברה......

slim.shady slim.shady מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    if you smeleleleleleleleleleel what the james is COOKING&#33;&#33;&#33;&#33;

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    איזה אופיר זה

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ואללאק ג&#39;יימסי..
    כל הכבוד
    אחלה השקעה...
    אני יהיה כל היום בטימספיק (רויאל ראמבל הולך להיות סוסוסוסו.סון):-)
    +
    תרשום אותי לרויאל ראמבל
    1*1 - - - הניק שלי ב-1*1 יהיה Unq* &#33;&#33;..

יישר כוח אחי, מקווה שילך טוב טוב + אני חושב מחר אני מקבל ת&#39;סרבר שלי של דולב ושל נועם אז זה אולי יעזור לך &#33;

GL - HF אנשים &#33;
    N joy

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    Originally posted by Angelus+1-10-2005 בשעה 21:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Angelus @ 1-10-2005 בשעה 21:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-james bond@1-10-2005 בשעה 18:53
    חברה אוקטובור הגיע ועונת החגים הגיעה איתו העונה הכי טובה לדעתי, הרי מי לא אוהב כמוני לשבת בשולחן עם כול המישפוחה ולאכול קובה של סבתא,העוף המיוחד של הדודה,חילבה של הסבתא השניה וכמובן לאכול תפוח בדבש ורימונים למי שאוהב כמובן.............

והינה הגיעה לסיומו הטורניר של ראש השנה, עד עכשיו הלך הכול סבבה מחר יש את הגמר וכולי ציפיות, עכשיו ליכבוד ראש השנה וליכבוד אחד הטורנירים הראשונים שהגיעו לסיומם והלכו סבבה אז יום ראשון מחר הולך להיות יום שלא ישכח הרבה זמן, ניקרא לזה "יום כיף של גיימסי" כולם מוזמנים והוא הולך ליכלול הרבה הרבה דבריםםםם טובים ומשובחים אנחנו הולכים ליפתוח את ראש השנה עם טעם טוב בפה, השיא של היום יהיה בערב בשעה 8 שיהיה משחק הגמר בין:
    EVO VS JES
    כול הדברים יתבצעו בטיים ספייק יהיה חדש מיוחד לראש השנה ושמה יהיו כול הדברים הטיים ספייק הוא הטיים ספייק של סטלה זון:
    84.95.244.125
    בשביל להישתתף בחלק מין הדברים הנוכחות תיהיה חובה.
    חדר במירק גם במיוחד החדר הוא:
    Shana_Tova#
    החדר יהיה חד פעמי והוא יפתח מחר משעה 1 בערך.
    רוב היום כיף יתקיים בשרת של EVO לכן תודה רבה לשקבולבול אקה שחר ידידי הוותיק על התרומה שלו תודה רבה...

לוח זמנים:

13:00-13:30

מחרוזת שירי החג להיכנס ככה לאוירה טובה של חג, אני יהיה שמה ישים שירים טובים של החג כולם מוזמנים להיכנס לישמוע ולהעביר תזמן.

13:30-14:00

כולם מוזמנים לשחק בכיף ככה בפאבליק בשרת של EVO .

14:00-14:30

טורניר הטיים קילד הגדול :
    תגידו מי מבינכם לא חלם על טורניר של טיים קילד ככה לכיף .
    הטורניר יתקיים ככה כול מי שיהיה איתי בטיים ספייק וירצה לשחק יודיע לי לפני נעשה רשימה ואז ניכנס לשרת אני יסגור אותו(ברגע שאני יסגור אותו ומתחילים אי אפשר להיכנס) כולם יהיו בצד אחד אני ידאג לכסף וזהו מתחילים טיים קילד הדרך היחידה לעשות טיים קילד תיהיה מותרת רק באמצעות רימון, האחרון שישאר על הרגליים הוא הטיים קילדר הגדול מיכולם והוא יזכה בטורניר של הטיים קילד. .

14:30-15:00

בשרת של EVO נעשה מין משחקים של רק DE וסניפר איך זה ילך אני יחשוב כבר ומחר בשעה הזאת יהיה לכם תשובה אבל מי שאוהב לשחק רק עם DE וסניפר זה החצי שעה בשבילכם.

15:00-16:00

רואיל ראמבל&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; &#33;
    הטורניר הזה הוא בעצם טורניר 1 על 1 והוא הולך ככה:
    בשעה הזאת כול שחקן שירצה לשחק בטורניר חייב לבוא אליי ואני ירשום אותו.
    הראשון שיבוא הוא ניכנס לשרת השני שנירשם הוא ניכנס איתו ביחד ואז זה הולך ככה:
    הם משחקים 1 על 1 במשך 10 דקות מי שמנצח בין השתיים נישאר בסרבר המפסיד יוצא.
    הבא בתור ברשימה שלי(שאני יעשה מחר מי שירצה לשחק צריך לבוא אליי או בטיים ספייק או במירק)ניכנס ומשחק נגד זה שנישאר במידה זה שניכנס מנצח אז הוא נישאר בסרבר והמפסיד יוצא החוצה ככה זה יהיה במשך 20 שחקנים בערך האחרון שנישאר בשרת כאילו האחרון שמנצח את כולם הוא זוכה הרויאל ראמבל.
    דוגמא:
    אני נירשם ראשון ודודו נירשם שני וגמבה נירשם שלישי ואלעד נירשם רביעי.

אני ודודו מתחילים לשחק עברו 10 דקות אני מנצח את דודו, דודו יוצא מהשרת אני נישאר בשרת מחכה להבא בתור ברשימה, הבא בתור זה גמבה אז אני משחק נגד גמבה 10 דקות הוא ניצח אותי אני יוצא החוצה הוא נישאר מחכה להבא בתור ברשימה, הבא בתור זה אלעד אז אלעד ניכנס והם משחקים וכך אלה עד הסוף. ככה זה יהיה במשך 20 איש......

מקווה שתואהב ותבואו להירשם.....

16:00-17:00

טורניר של 2 על 2, הטורניר הזה יהיה זהה לטורניר הרויאל ראמבל.
    כול זוג יצטרך להירשם אצלי קודם לכך וככה זה ילך הזוג הראשון שירשם ישחק מול הזוג השני שירשם המפסיד יוצא המנצח נישאר וכך אלה עד הסוף...(במידה ואני ישנה את זה מחר אתם תידעו)

17:00-18:00

הפסקה,במידה וטורניר אחד יערך יותר מידי אז הזמן יגלוש לשעה הזאת...

18:00-20:00

טורניר ראש השנה ממשיך והמשחק על המקום השלישי והרביעי מתקיים בין:

TAT VS RTD

המשחק ישודר בשידור ישיר במירק....

20:00-22:00

האירוע המרכזי של היום ושל כול הטורניר, הגמר הגדול של הטורניר שיפגיש בין:

EVO VS JES

המשחק ישודר בשידור ישיר במירק ובנוסף לכך הוא ישודר בשידור ישיר בטיים ספייק באותו צנאל שבוא יתקיים כול היום הזה השדרן יהיה-אני .

22:00

סיכום של יום עוד קצת מחרוזות החג להנאה למי שאוהב וסיום הטורניר ראש השנה (מאוד מקווה שהוא יסתיים עד מחר אלוהים גדול ) ואממ זהו כול אחד ילך לדרכו ואממ זהו ...........
    ** רציתי אולי בשעה הזאת לארגן PU גדול כזה אבל היבנתי שהרבה יצאו אבל ניראה כבר מה יהיה מחר.

וזהו חברה, אני ממש מקווה שתבואו ותהנו מחר אחרי הכול זה רק בשבילכם להעביר ככה יום כיף לקהילה ואממ מי שלא יספיק להגיע לאיזה שהו משהו בקשה לא להגיד לשנות שעות וזה מקסימום במידה והיום הזה יצליח ויהיה ביקוש ואני יראה שילך מצוין אז יום דומה לזה יתקיים בסוכות ביום האחרון של טורניר סוכות.

עוד משהו חברה אני מבקש מי שבא לשחק יפה להיתנהג כמו בן אדם לא לבוא להרוס כול מי שבטיים ספייק שיהיה איתי בחדר הרבה פעמיים יהיה וויס(קולות) ורק לי יהיה אפשרות לדבר אבל לא ליכעוס או משהו, לבוא עם סבלנות וזהו לבוא ולהנות......

אני יהיה פה מחר כימעט כול היום פיניתי שאני יהיה איתכם כולםםםםםםם מוזמנים אין יוצא מין הכלל....

מקווה שתואהבו שיהיה לכם סוף שבוע מהנה וחג שמח ושנה טובה...
    ממני ידידכם הוותיק גיימסי בונד...
    תאמין לי אחי אני מקווה שיש עוד אנשים כמוך בקהילה הזאת
    אחלה בנאדם אתה אחי
    חג שמח ושנה טובה [/b][/quote]
    פשששש אני חולה על הבן אדם הזה.
    אנגלוס צודק. כל מילה בסלע&#33;
    חחחח איזה מצחיק אתה&#33;

Hat-Hatol Hat-Hatol מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באיזה שעה זה יהיה ?

איך נירשמים ?

איזה טיים ספיק ?

viper-ch1x viper-ch1x מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אינעל דינק האופיר הזה איך אני אוהב אותו
    אופיר תעשה לי ילד&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
    :מתגלגל:

elvis elvis מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    14 פעמים
    אני נירשם לאחד על אחד ול2 על 2 ניראה כבר איזה נוב יהיה איתי...

קיבל לייק
    0 פעמים
    חברה יוםר כיף עם גיימס יוצא לדרך וסוף הטורניר ניראה באופק......

אנחנו מתחילים רשמית עוד 20 דקות.........

כול המעוניין לשחק לבוא בשעות המתאימות.

קיבל לייק
    0 פעמים
    אהההה ושוב אני חוזר שבטיים ספייק יהיה וויס ולא יהיה אפשר לדבר אתם תוכלו רק להקשיב ( חוץ מה SA) אז מעכשיו אני אומר....(בפעם המאה)

RoyaL^ RoyaL^ מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by james bond@2-10-2005 בשעה 11:40
    אהההה ושוב אני חוזר שבטיים ספייק יהיה וויס ולא יהיה אפשר לדבר אתם תוכלו רק להקשיב ( חוץ מה SA) אז מעכשיו אני אומר....(בפעם המאה)
    תענה במירק

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אללה אי כמו אופיר
    גם חתיך וגם משקיע

btw אופיר איפה הכיתה שלך נתקעת ? פגשתי היום את טיקו

נושאים דומים

1. ראש השנה - יום הדין
    על ידי OnMyS3LF בפורום מה שבראש
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 13/09/07, 06:14