מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: בדיחות|כמה בדיחות נחמדות.

הסמל האישי של Gadi
    Gadi Gadi מנותק גורו
    שם פרטי
    גדי
    קיבל לייק
    1 פעמים

בדיחות|כמה בדיחות נחמדות.

בדיחות קרועות שווה!.

שלושה אנשים הגיעו לגן עדן. המלאך גבריאל אומר שיש מקום רק לאיש אחד. בעל הסיפור העצוב ביותר ייכנס!!!
    הראשון:"חשבתי שאישתי בוגדת בי, אז החלטתי לחזור מוקדם הביתה.
    שמעתי את אישתי מתקלחת וחיפשתי בבית וראיתי שבמרפסת איש ניתלה לי על המעקה!... קפצתי לו על האצבעות, קפצתי וקפצתי...לא נפל!. הלכתי להביא
    פטיש, דפקתי לו על האצבעות עד שנפל. למזלו היו שיחים למטה...
    אז לקחתי את המקרר, וזרקתי עליו. לא יכולתי לחיות עם עצמי לאחר המקרה וקפצתי אל מותי."
    השני:"אני גר בקומה 27 והשקיתי את העציצים שלי, לפתע המעקה נפל ונפלתי גם, עד לקומה ה-12 ונאחזתי במעקה.
    פתאום, משוגע קופץ לי על האצבעות, אבל לא נפלתי. למזלי הוא הלך אך חזר עם פטיש ביד, ודפק לי על האצבעות עד שנשברו ונפלתי... למזלי היו שיחים למטה
    אז ניצלתי. אז המשוגע זרק עלי מקרר. ונמעכתי."
    השלישי:"אתה יודע מזה ליפול 12 קומות בתוך מקרר, מתחבא מבעלה של אהובתי??"

מה המשוטף בין אשה וטורנדו?.. שניהם לוקחים את הבית בסוף.

שני אנשים עומדים במשתנה. אחד משתין פששש והשני משתין בזזזז,
    אומר האיש שמשתין בזזז את האיש שמשתין פששש למה הוא משתין בזזז
    והוא פשששש אז האיש שמשתין פששש אומר לאיש שמשתין בזזזז
    שאם יזיז את המעיל גם הוא ישתין פשששש.

שלחו 3 אנשים למידבר ואמרו להם: כל אחד לוקח דבר אחד למסע".
    הראשון לקח מים, השני לקח אוכל והשלישי לקח דלת של מכונית.
    שאלו את הראשון למה לקחת מים הוא ענה:אם אני אהיה צמא אני אשתה
    שאלו את השני למה לקחת אוכל הוא ענה: אם אני אהיה רעב אני אוכל
    שאלו את השלישי למה לקחת דלת של מכונית הוא ענה:אם יהיה לי חם
    אני אפתח את החלון

בעל אחד אומר לאשתו "לא כדאי שאחרי 30 שנות נישואים תגידי לי
    מה את מחביאה במזוודה מתחת המיטה אומרת לו אשתו נכון צודק
    פותחת את המזוודה והבעל רואה שם 3 תפוחי-אדמה ו$50,000 שואל
    אותה הבעל מזה ה3- תפוחי אדמה האלה אומרת אשתו כל פעם שבגדתי
    בך שמתי תפוח-אדמה אחד שואל הבעל ומה זה ה50,000$ עונה לו
    אשתו שזה הגיע לקילו מכרתי

שאלה: "מה זה הומו במקלחת של גברים?"
    תשובה: "עליז בארץ הפלאות..."

ילד אחד מגיע לאבא שלו ואומר לו: "אבא, היום עברתי את החוויה המינית הראשונה שלי!"
    אומר לו האב: "שב בני, ספר לי הכל."
    הבן משיב: "בפעם הבאה אבא, אני עדיין לא יכול לשבת..."

איזה אחת **** באה לפרסי ואומרת לו, תשמע אם אתה מביא לי 500 שקל אני עושה מה שאתה רוצה, אמר לה הפרסי : אבל זה מלא כסף, יותר מדיי, בשבילי, אז ה**** אמרה לו מה שאתה רוצה, הכל סאדו מזו, סקס, אנאלי, כל דבר שבא לך, אמר לה הפרסי : גם מכות חזקות ? ענתה לו ה**** : כן, שאל אותה הפרסי : גם עם מקל ? ענתה לו שכן, בסדר.. אמר לה : יודעת מה, בסדר ! שאלה אותו ה**** : תגיד רגע, אבל כמה זמן אתה חושב שאתה הולך להרביץ לי עם המקל ? עונה לה הפרסי : אני אכסח אותך עד שתחזירי לי ת'כסף !

חברים שיושבים בבר ושותים, נהנים וצוחקים, אחד מספר לשני שיש לו פנטזיה לעשות סקס בשלישייה, אז אומר לו החבר, אם תרוץ מהר לבית לאשתך אולי תספיק..

שני אנשים משתינים בשירותים ציבוריים, ולאחד יש גיבנת וזין ענק, אומר לו זה שלידו, תאמין לי עם זין כמו שלך הייתי מוצץ לעצמי כל היום, אומר לו הגיבן וממה אתה חושב שנהייתה לי גיבנת ?

איש עסקים הולך ברחוב ולפתע רואה איזה זקן מנסה לדוג בתוך שלולית, איש העסקים מרחם עליו קורא לו ומזמין אותו לארוחה ולכוס קפה בבית הקפה הסמוך, לאחר הארוחה, שואל אותו איש העסקים ככה בצחוק, נו הצלחת לדוג שם משהו ? אז עונה לו הזקן, כן הצלחתי, אתה כבר ה-3 שלי..

מרוקאי עוצר עם אשתו מונית בתל אביב ושואל את נהג המונית, כמה יעלה לי מפה ועד לטיילת ? עונה לו הנהג : בשבילך 20 שקל, מסתכל עליו המרוקאי ושואל וכמה זה יעלה לי ביחד עם אשתי ? עונה לו הנהג, אותו דבר 20 שקל, מסתובב המרוקאי לאשתו ואומר לה : רואה ? אמרתי לך שאת לא שווה כלום..

איזה פסיכיאטר מגיע לבית משוגעים לבדיקה שגרתית ובאותו ערב מכיני המשוגעים מופע על במה, עולה משוגע עורם כולו ואומר שהוא התחפש לפצצה של 20 קילו מטען, בא השני שאחריו גם הוא ערום כולו ואומר שהוא התחפש לפצצה של 40 קילו, בא השלישי ואומר שהוא התחפש לפצצת אטום, לפתע לפני שהפסיכיאטר מצליח להבין מה קורה, כל המשוגעים מתחילים לנוס על נפשם, הוא לא מבין ושואל את אחד המשוגעים למה אתה בורח, אז ענה לו המשוגע, ראית איזה פתיל קצר יש לו ?

איש עסקים רציני יושב בשולחן צדדי ומסתכל על איזה פוליטיקאי שכל הזמן קורא למלצר, פעם מבקש ממנו להנמיך את המזגן ופעם לעשות יותר חזק, ולאחר שעה של ניג'וסים של הפוליטיקאי, קם איש העסקים ניגש למצר ושואל אותו, תגיד הבחור הזה לא משגע אותך ? אז אומר לו המלצר, האמת לא אכפת לי, אין לנו בכלל מזגן.

יהודי מטייל בחוף על שפת נהר ולפתע הוא רואה ילד שותה מהמים, ישר הוא רץ ומתחיל לצעוק : זה מים רעילים, אסור לך לשתות מהם, וכשהוא מגיע לילד הילד מסתובב אליו ואומר לו : שו ? (מה-בערבית), אז אמר לו היהודי : שום דבר שיהיה לך לבריאות.

ספינת תענוגות נקלעה לסופה חזקה בלב הים, לפתע אחד הנוסעים שלא ידע לשחות נפל למים והתחיל לצעוק הצילו, אבל הנוסעים פחדו בשל הגלים הגבוהים ואף אחד לא קפץ, פתאום איזה בחור אמיץ קפץ, אחז את הטובע תפס בגלגל ההצלה שזרקו לו והציל אותו מטביעה, לאחר האירוע עשו מסיבה על סיפור ספינת התענוגות ונתנו את המיקרופון לאותו אחד שהציל את הטובע שיגיד כמה מילים והוא אמר : אני רוצה שיקום מי שדחף אותי למים !

תהנו העלאה שלי:}

הסמל האישי של Itzik
    Itzik Itzik מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ילד אחד מגיע לאבא שלו ואומר לו: "אבא, היום עברתי את החוויה המינית הראשונה שלי!"
    אומר לו האב: "שב בני, ספר לי הכל."
    הבן משיב: "בפעם הבאה אבא, אני עדיין לא יכול לשבת..."

חח העלתי את זה וזה עדין קורע אותי...

tomericool tomericool מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח חזקק

נושאים דומים

1. בדיחות / כמה בדיחות נחמדות #3
    על ידי SwaCh בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 15/09/09, 19:23