מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: הסבר לכל מה שקרה בזמן האחרון בנוגע לשרתים

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים

הסבר לכל מה שקרה בזמן האחרון בנוגע לשרתים

טוב כדי שלא יתחילו כאן יותר מדי שאלות אני פותח את הנושא הזה
    אז ככה,
    ב-6 במרץ 2008 הקבוצה של PB התחילה לפעול כנגד שרתים פרוצים ולחסום אותם. (http://www.punksbusted.com/forums/in...howtopic=50001)
    לפני כמה ימים הם הגיעו גם לשרתים שלנו וחסמו אותם.
    הם חוסמים את השרת דרך ה-Client וכל מי שמפעיל יחד עם PB את המשחק מקבל למטה שורות ספאם שלא מפסיקות עם ההודעה:
    "This Server IP Address is BANNED by PunkBuster" ואחרי 2 דקות של משחק מתחילות להיות תקיעות שלא מאפשרות לשחק בשרת.
    ככה נחסמו כל השרתים שלנו ע"י Punkbuster.
    עכשיו ברור שאנחנו יכולים לבטל את ה-PB ולדרוש מכם לכבות אותו גם אצלכם כדי לשחק בשרתים שלנו, אבל פשוט מאוד הגענו למסקנה שזה לא פתרון לשחק עם שרתים פרוצים ללא Punkbuster ושכל צ'יט שקיים ברשת יפעל בשרת ללא שום דבר שימנע זאת ממנו וגם לאור העובדה שכדי לעקוף את הבאן בשרתים פשוט מאוד אפשר ללכת ולהחליף סידיקי שמוצאים באינטרנט (וממש כל סידיקי יפעל כי אין את ה-GLOBAL PB BANLIST)
    השרתים יהפכו לבית זונות לצ'יטרים ומהרבה ניסיון ולקחים שיש לנו מהעבר עם משחקים אחרים - זה פשוט יהרוס את כל הכייף שבמשחק ונצטרך להתעסק יותר מדי בצ'יטרים במקום להתעסק בעיקר.

אז כל מי שמקבל הודעה "Key code is already in use" כאשר הוא מנסה להתחבר לשרת שיבין פשוט מאוד שהדרך היחידה שהוא יוכל להיכנס לשרת היא או לקנות את המשחק ולקבל יחד איתו CDKEY מקורי, או להיות יצירתיים ולמצוא לכם קומבינה להשיג סידיקי מקורי בלי לקנות את המשחק (מה שלא נראה לי שכל אחד פה מסוגל לעשות)
    בכל מקרה כרגע אנחנו מנסים לדבר איתם שיורידו לנו את הבאן מהשרתים שלנו, אם לא תהיה לנו ברירה נצטרך להחליף אייפי לשרתים שלנו, למרות שאני חושב שהם יבטלו את החסימה בסופו של דבר.

זה הכל, אני שם את זה בדביק לזמן מסויים כדי שיהיה בולט בעין ומקווה שלא יהיו כאן יותר מדי שאלות מיותרות.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Idan : 08/06/08 ב 04:06

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל הכבוד!
    אתם צודקים ,וזה מהלך חכם שגם אם זה יפגע בקהילה ,עדיף איכות על כמות (משפט חכם של Forencies)

dv1R dv1R מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מבחינה של צ'יטרים הקהילה הרוויחה ללא ספק.
    וקפצ'ר זה ממש לא משפט שפורנסיס המציא D:

DizZy DizZy מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אז למי שיש CD KEY פרוץ לא יכול לשחק ב MP בנתיים? זה חרא בדיוק קניתי כרטיס מסך חדש ורציתי להתחיל לשחק =.="

COD4 COD4 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

הרעיון בכללי ידפוק פה את כולם אבל כנגד הצי'טרים המגעילים...

כנראה שאין ברירה

phobus phobus מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רק אל תמכרו לקהילה את כל הבולשיט של "איכות על פני כמות", תסלחו לי על המילה. גם כאשר יסירו לכם את הבאן מהשרתים עדיין השרתים שלכם יהיו כמעט תמיד ריקים. איך אני יודע? זה בדיוק מה שקרה לנו ב-cod2.

ואל תמכרו לקהילה את האשליה שבלי הפאנקבאסטר השרתים יהיו בתי זונות. הפאנקבאסטר לא מונע מאף צ'יטר עם קצת שכל לרמות וגם בשרתים המהוללים שלכם תפסתי מספיק צ'יטרים, איך? ראיתי מספיק דוגמאות והתנסיתי במספיק חרטא ששחקנים שלא יצליחו בלעדי צ'יטים הפעילו.

הפתרון האמיתי נגד הצ'יטים הוא אדמינים פעילים שנמצאים בשרתים תחת tag וניק מזוהים בכדי ליצור הרתעה. או תוכנת אנטי-צ'יט אמיתית שסורקת אקטיבית תהליכי מערכת הפעלה, לוקחת סנאפשוטים אוטומטית, ושומרת קונפיגים ומעלה אותם לאתר בפומבי. כמו זאת שבזמנו הכינו לנו ב-es-games.

הסיבה היחידה שלי להתעניינות בכם היתה שהאמנתי שתוכלו להציע אלטרנטיבה אמיתית ל-vgames, אבל כעת מה ההבדל בינם לבינכם?

בהצלחה עם האשליות שלכם. ככה לא תוכלו להגיע למסיבת רשת עם 80 שחקני cod.

ולכל מי שיפלוט תגובות משתחצנות וטמבליות, תחסכו את זה ממכם וממני. ראיתי מספיק.

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים

Thumbs down

ציטוט במקור פורסם על ידי phobus
    רק אל תמכרו לקהילה את כל הבולשיט של "איכות על פני כמות", תסלחו לי על המילה. גם כאשר יסירו לכם את הבאן מהשרתים עדיין השרתים שלכם יהיו כמעט תמיד ריקים. איך אני יודע? זה בדיוק מה שקרה לנו ב-cod2.

ואל תמכרו לקהילה את האשליה שבלי הפאנקבאסטר השרתים יהיו בתי זונות. הפאנקבאסטר לא מונע מאף צ'יטר עם קצת שכל לרמות וגם בשרתים המהוללים שלכם תפסתי מספיק צ'יטרים, איך? ראיתי מספיק דוגמאות והתנסיתי במספיק חרטא ששחקנים שלא יצליחו בלעדי צ'יטים הפעילו.

הפתרון האמיתי נגד הצ'יטים הוא אדמינים פעילים שנמצאים בשרתים
    תחת tag וניק מזוהים בכדי ליצור הרתעה. או תוכנת אנטי-צ'יט אמיתית שסורקת אקטיבית תהליכי מערכת הפעלה, לוקחת סנאפשוטים אוטומטית, ושומרת קונפיגים ומעלה אותם לאתר בפומבי. כמו זאת שבזמנו הכינו לנו ב-es-games.

הסיבה היחידה שלי להתעניינות בכם היתה שהאמנתי שתוכלו להציע אלטרנטיבה אמיתית ל-vgames, אבל כעת מה ההבדל בינם לבינכם?

בהצלחה עם האשליות שלכם. ככה לא תוכלו להגיע למסיבת רשת עם 80 שחקני cod.

ולכל מי שיפלוט תגובות משתחצנות וטמבליות, תחסכו את זה ממכם וממני. ראיתי מספיק.

פאקינג צודק..
    אולי לא כולם מכירים אותי פה.. אבל אני בטוח שכמה מכירים אותי מהשרת בניק Apes|GTShocker..
    שיחקתי בשרתים שלכם מעל 5 חודשים וכמה שנהניתי..

אני לא פעיל כאן במיוחד, אבל זה שמעלי אמר את כל מה שהתכוונתי להגיד עכשיו..
    תראו לאיזה מצב השרתים שלכם הגיעו, משרתים שהיו מלאים! מפוצצים!! 32/32 בכל שעות היום!!
    השרתים נהפכו לריקים.. פשוט שוממים..

ותכלס אל תנסו לדחוף פה לאנשים תחרטות האלה של "איכות על פני כמות"...
    80% מהקהילה פה הם פרוצניקים.. גם אני..

אז מה אתם באים להגיד?? אנחנו לא מספיק איכות בשבילכם??
    עשו טובה ותחזירו תשרתים לפרוץ, תורידו תPB ותראו איך הכל חוזר לקדמותו..

אם אנשים פה ירצו מקורי ואיכות, הם פשוט ילכו לVG כמו שזה שמעלי אמר.. שמה הם יותר רציניים..

אם נפגעתם או משו מפגר כזה.. אתם מוזמנים לתת לי באן,
    רק אמרתי את מה שהייתי חייב להגיד.. אז אל תעלבו.. XD!
    נערך בפעם האחרונה על ידי !Go_laN : 13/06/08 ב 07:34

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תאכלס, כן אנחנו די שמים עליכם זין, אני שם זין על כל מי שרוצה בחינם בלי לתת בתמורה, המטרה שלנו להפך מויגייז זה לרכז את הטובים שבקהילה, לא אכפת לי אפילו כמה השרתים פעילים, זה גם לא מפריע לי שהם ריקים, אני תומך רק בצד התחרותי שבמשחק, הפאבליק נועד לתת לשחקן להכנס, להתחמם קצת ולנסות כמה דברים. הוא לא נועד להפוך את השחקן לשגרת חיים שהוא יתחיל להתרגל לצורת משחק פומבית.

עוד דבר שאתה כנראה מפספס, זה לא המטרה שלנו להקים לאן או לקדם כלאנים, כל אחד יכול לדאוג לעצמו, הסיבה היחידה שאנחנו עושים את זה, בגלל שאנחנו בעצמנו די נהנים מהמשחק ורוצים ליצור לעצמנו סביבת משחק כיפית ותחרותית.

בגלל זה אני חוזר ומדגיש, זה לא מפריע לנו שהשרתים ריקים, אנחנו רוצים לטפל בדברים אחרים קודם, אם היינו רוצים להחזיר ל PB על הבאנים היינו פותחים עוד 50+ שרתים נוספים עם כתובות איפי שונים (וכן יש לנו את הכלים לזה), אבל שוב, זה לא העניין.

עכשיו גם אותי לא מעניין מאיפה באתה וכמה עברת, לידי אתה עדיין ילדון בלי ניסיון, אתה יכול להתווכח עד מחר, בנתיים אתה פה ואני מסתכל עלייך מלמעלה, בגלל שאני עושה ולא רק מדבר.

אני לא אתן לכמה אנשים ממורמרים להרוס לאחרים, לי זה לא משנה אם אתה פרוץ או מקורי, העיקר שיש סביבה טובה לשחק בה, אם נצטרך בסוף לחזור לפרוץ, זה רק לטובה, עובדה שעכשיו הקהילה די מתה, אז אני בטוח שגם כל המקוריים לא יתנגדו לזה.

ודבר אחרון בנושא, זה נושא שבא להסביר מה קרה ומה אנחנו עושים בנידון, אף אחד לא שאל אתכם ולא ביקש את הדעות שלכם, יש לכם משהו טוב להגיד, תביעו תמיכה, אם אין לכם, סתמו ושחקו במקום אחר.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

נושאים דומים

1. מה קורה לשרת בזמן האחרון??
    על ידי xXxNauTicAxXx בפורום DeathMatch
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 06/02/11, 14:58
  2. חחחחחח מה שקרה לי ביום שישי האחרון
    על ידי ParkH בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 27/06/10, 17:57
  3. תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 20/10/06, 01:12
eXTReMe Tracker