עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 25

אשכול: סיאנס

`Dror `Dror מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

סיאנס

http://www.israghost.com/site.php?page=sians15.html

אני ועוד 4 חברים הלכנו ליער הם האוטו, עלינו עד הסוף הבאנו לוח נרות הכל הכנו תכל, טוב מנסים להתחיל תסיאנס וזה, חבר אחד חייב לצחוק והשני אחריו,
    ואז כולם צוחקים וזה נמשך איזה רבע שעה ככה, וזה אסור זה מראה שעושים צחוק מזה, בקיצור הוצאנו שתיים ואני ועוד 2 ניסינו להתרכז והכל לא צחקנו,
    לא הלך לנו, יום למחרת הכנו לוח יותר טוב הבנו נרות הכל באנו עשינו את זה כמו שצריך בירכנו הכל, עדיין לא הלך לנו.

כנראה לא עשינו את זה כמו שצריך ניסינו להתרכז לחשוב איך זה מצליח לנו מפעם לפעם זה אמור להצליח.

לפני איזה שנה זה הצליח.

תקראו באתר כמה פרטים חשובים זה מסוכן, אל תעשו את זה.

`Constantin `Constantin מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם זה מסוכן אז למה עשית את זה?

ולפי התורה זה אסור...

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    לא יודע אם זה אמיתי אם זה לא ...
    אין לי מושג .. .
    נערך בפעם האחרונה על ידי WickedSick : 22/05/08 ב 13:46

LivesTaker` LivesTaker` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אולי יש דבר כזה עד שננס לא נדע
    אצל דודו זה היה חרטא אחת גדולה.

קיבל לייק
    0 פעמים
    זה הצליח לנו לפני שנה זה לא חרטה, אם לא תאמין בזה בחיים זה לא יצליח לך, ויש מלא דברים שאתם צריכים לדעת בשביל לעשות זה לא הולך ככה.

LivesTaker` LivesTaker` מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא אמרתי שלא
    פשוט אמרתי לאצל דודו זה חרטא

HaniBal HaniBal מנותק גורו
    קיבל לייק
    24 פעמים
    תזהר מזה אחי וואלה תזהר מזה מניסיון חברים שלי קיבלו טראומה אחושארמוטה
    בוא אני יספר לך בקצרה אחי מלא חבר'ה יושבים באיזה מקום ביישוב וזה קיצור מחליטים לעשות סיאנס ביסודי (בית ספר כזה יאני בחצר שם ומפחיד שם כזה חשוך) קיצור חלק נשארים חלק הולכים כל החברים של אחי הגדול הלכו הוא אמר להם תשארו אני יודע מה אני אומר אתם תאכלו סרטים כל החיים שלכם קיצור אחי אחרי שעתיים אתה רואה אותם חוזרים בריצה כמו כוסיות אחי כולם עם פנים כחולות רועדים מפחד רועדיםם
    מסתבר העלו שם את זוהר ארגוב וזה פתאום שומעים בומים רציניים מתוך היסודי התקרבו לחלונות רואים דלתות של כיתות נתרקות ונפתחות לבד במהירות אבלל בום בוםם משו מפחיד ורעשים מוזרים אחי עכשיו נכון תמיד לפני שהולכים הבייתה בבצפר שמים תכסאות על השולחנות הפוך כזה? בכל בית ספר.. קיצור כסאות מתחילים ליפול מהשולחנות ובאלגן קיצור השתינו מפחד אני אומר לך שבוע שלם לא יכלו לישון ואני לא מדבר איתך על איזה הומואים אנשים לא פראיירים במשך שבוע מפחדים להיות לבד..
    ואני לא סתם מזיין ת'שכל סיפור לגמרי אמיתי..
    קיצר מילה שלי לא מציע לאפחד להתקרב לדבר הזה.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מסתבר העלו שם את זוהר ארגוב וזה פתאום שומעים בומים רציניים מתוך היסודי התקרבו לחלונות רואים דלתות של כיתות נתרקות ונפתחות לבד במהירות
    W
    T
    F

לא מנסה את זה בחיים

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HaniBal צפה בהודעה
    בוא אני יספר לך בקצרה אחי מלא חבר'ה יושבים באיזה מקום ביישוב וזה קיצור מחליטים לעשות סיאנס ביסודי (בית ספר כזה יאני בחצר שם ומפחיד שם כזה חשוך) קיצור חלק נשארים חלק הולכים כל החברים של אחי הגדול הלכו הוא אמר להם תשארו אני יודע מה אני אומר אתם תאכלו סרטים כל החיים שלכם קיצור אחי אחרי שעתיים אתה רואה אותם חוזרים בריצה כמו כוסיות אחי כולם עם פנים כחולות רועדים מפחד רועדיםם
    מסתבר העלו שם את זוהר ארגוב וזה פתאום שומעים בומים רציניים מתוך היסודי התקרבו לחלונות רואים דלתות של כיתות נתרקות ונפתחות לבד במהירות אבלל בום בוםם משו מפחיד ורעשים מוזרים אחי עכשיו נכון תמיד לפני שהולכים הבייתה בבצפר שמים תכסאות על השולחנות הפוך כזה? בכל בית ספר.. קיצור כסאות מתחילים ליפול מהשולחנות ובאלגן קיצור השתינו מפחד אני אומר לך שבוע שלם לא יכלו לישון ואני לא מדבר איתך על איזה הומואים אנשים לא פראיירים במשך שבוע מפחדים להיות לבד..

תקשיב אני מבין בזה קצת, חברים שלך שעשו את זה הם ראו תכוס זזה הם התחילו לפחד וברחו, הם לא בירכו הם לא החזירו תרוח פנימה,
    וזה אסור, זה מסוכן שאתה מסיים אתה צריך לברך, וזה לוקח אותכם ליציאה אתה מחכה כמה שניות ואז אתה בודק אם החזרתם אותה פנימה
    צריך לברך בכניסה וביציאה, ויש עוד מלא דברים שצריך לעשות אבל לא משנה בקיצור, אם זה רוח רעה זה מה שאמורים להרגיש.

תחושה של ריח רע במיוחד תחושה של דחיפות של המשתתפים. מכות קלות על חלקי הגוף כמו רגלים(מתחת לשולחן)
    או בעורף. תזוזת חפצים בחדר או שבירה של חפצים. ענן ערפילי אפור מעל המשתתפים. אלה חלק מהסימנים לנשמה
    רעה בחדר. אדם שעבר חוויה עם נשמה רעה בסיאנס עלול לחוש פחד מתמיד במצבים מסוימים לאורך כל חייו ללא
    סיבה הגיונית דבר שכמובן משובש משבש את מהלך החיים התקין לסיכום...אנני ממליץ לאנשים ללא ניסיון או עם מדיום שיש
    לו נסיון, לערוך טקס סיאנס, לפעמים אנו עלולים לשלם ביוקר על רצון להשתעשע מעט עם המתים .

הסמל האישי של ONy
    ONy ONy מנותק מהמר המונדיאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    סרט אחד שמסביר הכל על סיאנס:
    http://altv.shemayisrael.com/movie-0086.shtml
    אסור בתכלית לעשות סיאנס על פי הדת, מי שיש לו סבלנות שיראה את הסרט שהבאתי שאורכו שעה, סרט מרתק שישאיר אתכם בפה פתוח!

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי דובי. צפה בהודעה
    אסור בתכלית לעשות סיאנס על פי הדת, מי שיש לו סבלנות שיראה את הסרט שהבאתי שאורכו שעה, סרט מרתק שישאיר אתכם בפה פתוח!
    תעשה טובה תחזור למשתמש הרגיל שלך בחיאת..

קיבל לייק
    24 פעמים
    אחי יש סרט סיאנסים בצבא חפשו באינטרנט תראו אתם מזיעיםם..
    שתי אנשים שעשו בצבא סיאנס כל לילה עם עוד כמה חבר'ה הגיעו למצב שהם עושים כל לילה מוות קליני תוך כדי הסיאנס.. יאני לאיזה 40 דקות נותנים למלאך המוות לקחת את אחד מהם משו מטורף חובה לראות חובה.

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בואנה חניבל
    רק ביגלל שאמרת את זה יותר מושך אותי לעשות אתזה ביגלל שזה נישמע מפחיד וזה ואני רוצה ליראו תאת זה בענים שליי @
    אימהל

קיבל לייק
    24 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי koko_Jambo צפה בהודעה
    בואנה חניבל
    רק ביגלל שאמרת את זה יותר מושך אותי לעשות אתזה ביגלל שזה נישמע מפחיד וזה ואני רוצה ליראו תאת זה בענים שליי @
    אימהל
    מה אתה חושב זה כמו מסיבה יקפצו לך רוחות עם בלונים וכובע של ליצן?
    יא גנוב אני אומר לך זה יכול לרדוף אותך כל החיים.

WickedSick WickedSick מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    יותם
    קיבל לייק
    4 פעמים
    יש לי סיפור , אני יספר בקצרה ..
    עזוב אמא של חבר שלי ז"ל עשתה סיאנס בזמנה בקיצור אחת צחקה משהו כזה אני לא זוכר בדיוק היא סיפרה לחבר שלי שהשולחן עף להם על הקיר ..
    וחבר שלי אמר לי שאמא שלו בחיים שלו לא שיקרה לו בנוגע לשומדבר .

עזבו סיפורים מפחידים , עוד חבר עשה סיאנס לא זוכר מה היה חזר הבייתה ראה תגרון שלו עם חתך לא עמוק עם דם משום מקום ...
    אלה אשכ רה דברים לא מובנים ...

הסמל האישי של ErOFlex
    ErOFlex ErOFlex מנותק גורו
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רק מזה אכלתי צמרמורת..חשבתי זה סתם חרטה אני רואה זה אמיתי..אבל אף אחד לא יודע באמת אם כן או לא.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ברור שזה אמיתי..צריך להאמין..

הסמל האישי של ONy
    ONy ONy מנותק מהמר המונדיאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    תעשה טובה תחזור למשתמש הרגיל שלך בחיאת..

אם תסכילו לשנות לי שם את השם משתמש אז......

אחי יש סרט סיאנסים בצבא חפשו באינטרנט תראו אתם מזיעיםם..
    שתי אנשים שעשו בצבא סיאנס כל לילה עם עוד כמה חבר'ה הגיעו למצב שהם עושים כל לילה מוות קליני תוך כדי הסיאנס.. יאני לאיזה 40 דקות נותנים למלאך המוות לקחת את אחד מהם משו מטורף חובה לראות חובה.
    ומה שמתי? תשים לב תיכנס לקישור.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אם תסכילו לשנות לי שם את השם משתמש אז......

ומה שמתי? תשים לב תיכנס לקישור.
    אם תשכיל לרשום .............

תשכילו ולא תסכילו

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    פשש תודה אחי
    אני זוכר ראיתי תסרט הזה בזמן המלחמה, והם בדיוק דיברו על מלחמת המפרץ, והם אמרו "הייתה אזעקה" ובאותו שניה התחילה אזעקה בחיפה :| ומאז שכחתי מסרט :ס אני עכשיו ימשיך לראות אותו :ץ

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [דיון] סיאנס ואיסרו ע"פ חוקי התורה
    על ידי MotherNature בפורום יהדות ותורה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10/08/07, 18:59
eXTReMe Tracker