עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 48 מתוך 48

אשכול: [להיזכר בעבר] הקלאנים שהייתם בהם !

rea rea מנותק לוגואיסט מורשה ומפקח לשעבר
    שם פרטי
    rea
    קיבל לייק
    91 פעמים
    אוקיי שלי קצת ערוף... בכל זאת 3 וחצי שנים אני חושב...=\
    אז ככה:
    הקלאן הראשון... שלא הייתי רשום בוא אבל בערך כל החיים שיחקתי איתם... (שנה ראשונה) היה TAT למי שזוכר...
    הלידר היה אופיר james boond והיו שם מלא' את אח שלי susi ואת 50cent energizer red gamba grim-x ועוד ועוד ועוד...
    אחר כך היו כל מיני קלאנים לא רציניים... הלכתי לNA הייתי שם תקופה דיי ארוכה... ואז הם נהפכו לpolz אני אלכס ואוראל אם אני לא טועה היינו הלידרים...
    אחרי שpolz התפרקו הלכתי לgng שגם שם הייתי תקופה דיי ארוכה... אז עברתי לdhero (הייתה טעות) היה דיי מגעיל אבל לא נורא לא הייתי שם הרבה זמן
    אחרי זה הייתי בכמה קלאנים לא כל כך רציניים... ואז הקמנו את exp ועד היום אני פה... (כולם חושבים שאנחנו צ'יטרים אבל לאף אחד אין הוכחות)
    קיצר היו זמנים אפשר להגיד...
    אההה וגם שחכתי את y.gala שהייתי אמור להיכנס אבל לא זכרתי את הid שלי אז בסוף לא ניכנסתי:S
    כל הכבוד לידן... זה בעיקר נושא לותיקים אבל לא נורא...

ViRuSx ViRuSx מנותק ותיק
    שם פרטי
    תומר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ספי צפה בהודעה
    שמע אנשים פה היו מטורפים שחקנים של אז היו הורגים 4-5 במחסנית אמפי ואת השאר עם הזין
    לירן חבל עליך נשמהה לא רוצה לחסל אותך

Jumper Jumper מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי *Cyclo0o0ps` צפה בהודעה
    פיי X: בוא נראה..
    ניקים:
    Av!R@N הניק שבו הייתי שרק התחלתי לשחק

ואחרי כמה זמן החלפתי לעוד כמה שאני כבר לא זוכר (זה היה שהחלפתי ניק כל שבוע כמעט) ואז החלפתי ל*Cyclo0o0ps` שאני איתו עד היום..
    אני זוכר את הקלאן של אבי טוסיק PK ועוד כמה קלאנים שהייתי אבך אני בכלל לא זוכר וגם כמובן שהייתי ב3D שאני ואלמוג פתחנו בזמנו =P ואז פרשנו כבר כל הקלאן.. ואחרי תקופה ארוכה חזרתי בחופש והייתי באקג'יאס עד שהיה משהו מלוכלך עם חן השחור ואז גם אני יצאתי ופתחנו את gng ^^" ונראה לי שיחקתי משחק אחד שמה ומאז לא שיחקתי :|.... בהתחלה הכרתי את החבורה של נתניה: גיא, אושרי סלביק וויקי ואח של גיא איתי (נכון?) וכמובן את אור שרק התחלתי הביא לי כמה עצות גם בסנייפר ^^" (היו לו קול של ילד בן 8 נשבע לכם :S) ועם הזמן הכרתי את לינוי הצוציק שנראה לי שלא התשתנה לו אפילו הקול מאז שהכרנו ||: ואין לי מושג כבר איך זה התפתח משמה.. וואי אני זוכר איך כולם היו נכנסים למירק אפילו אני הייתי נכנס עד שהתחילו הבעיות במירק שלא יכלתי להכנס :S..
    קיצר היו זמנים ^^"
    ח כה אבירן קוראים לאחי איתי
    ולא הזכרת את רועי אם אתה זוכר הילד הקטן הזה שהיינו משחקים Maple story והינק שלו היה Ro1zZ חח פעם היינו אני אבירן רועי ואחי יושבים שעות בטים ספיק ומשחקים מייפל סטורי
    הקלאנים שהייתי היה מלא אני לא זוכר את כולם vso היה הראשון שהייתי ניראה לי של אושרי ויקי וסלביק
    אחרי זה הקמתי קלאנים כמו Gs שהייתי עם רועי portch ואביב m4wz ושימי xtype ..
    אחרי זה הצטרפתי ל xGs לתקופה קצרה ואחרי זה לaTm אבל היה לי עוד איזה 2 3 קלאנים שאני לא זוכר...

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קצת מההסטוריה שלי במשחק הזה למרות שכרגע אין הווה לפחות עד הקיץ שיבוא...
    התחלתי לפני 5 שנים כמעט לשחק, וישר פתחתי את ttfg ביחד עם יוני(yoneh) תוך פחות משבוע. היינו חבורה של ליימרים מטורפים, פשוט חבורה של קקות טירונים במשחק הזה(נראה לי שMG וגם Ta בזמנו לקחו עלינו נצחונות טכניים בגלל שלא הבנו אז מה אנחנו עושים, ובכלל איך להשתמש בCLANBASE). היו שם גם את ShuShu, Dr.Sus וגם את MiZzy בזמנו. הייתי עם ניק ממש מפגר בתקופה ההיא, כבר לא זוכר מה הוא היה בכלל...
    החלפתי ניק אז לLEl3l3R/-\t0ry ואחרי זה עברתי לAND בהנהגתו של נטע ביחד עם רון וניר. הקלאן הזה החזיק בערך חודש, ואז הוא התפרק.
    אחרי זה עברתי לTAT לתקופה של בערך חצי שנה. היתה תקופה די נחמדה שם. תקופה שכל הקהילה היתה באיזשהו TEAMSPEAK גרמני אחד. אז בועז(50cEnT) עשה לי איזה דבר מלוכלך ונזרקי משם. בזמן שהייתי בTAT החלפתי את הניק לCrazy Death(יש סיפור מטומטם אש מאחורי הניק הזה).
    אחרי זה עברתי לTuF של תומר VirusX לבערך חודשיים עד שהקלאן הזה התפרק. קלאן ביחד עם אליאב Mush ועוד כמה שאני לא זוכר אותם.
    אחרי זה עברתי לiSs של MaSTuL וChaos לבערך 3 חודשים, עד שבסוף הקיץ ההוא(לפני 3 שנים) עשינו מהלך שפשוט עזבנו כולם חוץ מהם את iSs אחרי שהם עיצבנו אותי בכוונה, ופתחנו את sL בהנהגתי. עברו שם כל כך הרבה שחקנים, אבל השלד של הקלאן הזה(השחקנים שנשארו שם מההתחלה ועד הסוף המר לפני שנה וחצי) היו אני ונתי Style. הקלאן הזה החזיק קרוב לשנתיים באוויר. התפרקנו אז בגלל שבדיוק התחילו לי הבגרויות בכיתה י', ואף אחד לא ממש רצה לקחת את המושכות לידיים אחרי זה, ומאז לא חזרנו לפעילות כתור sL ברצינות. היתה תקופה בקיץ לפני שנתיים שאני, תום ReVoLT(תווווווווווומי), נתי Style(ג'ינג'י), ואור RedFire^(אח של חבר של תום בזמנו. ילד קטן וחרמן טילים[מי שהיה מודע לדברים, היה מבין על מה אני מדבר]) פתחנו את הקלאן הזה מחדש לשחק 3x3 ו4x4 לכיף אחרי שקיבלתי מחשב חדש(עד אז הייתי עם מחשב זבל מקרטע רצח. היה אז P4 1.6, 256MB DDR266MHz, וGeForce 2 MX100/200 64MB) בשביל להעביר את הזמן באותו קיץ. קלאן בהנהגה ליבראלית משהו היה. היו שם אנשים שבאמת היה כיף להעביר איתם את הזמן בTS וגם במלחמות למרות שהיה המון בלאגן אצלינו בדרך כלל. מעטים מאוד היו המשחקים שבהם המשחק התנהל בשקט וברוגע, כמעט תמיד היו צעקות ובלאגנים, וריבים נפתחו ונסגרו בלי חשבון, אבל רוב הבלאגנים היו נקודתיים לזמנים קצרים. לא היתה לנו טקטיקה בשום מפה, בשום צד, בשום מצב, פשוט כלום. נראינו גם הרבה מאוד פעמים כאילו אין לנו מושג מה אנחנו עושים, בתקווה שאיכשהו נאלתר משהו שאולי יגרום לנו לנצח. פשוט היינו מנסים משהו מאוד הזוי ומוזר, ואם זה היה עובד אז היה יופי, ואם לא אז היינו מקבלים על הראש לא פעם, ולא פעמיים... היתה תקופה באמת כיפית עם האנשים האלה. עידו המשוגע השאהיד הזה עם הטריקים שלו(היה תמיד משכנע אותנו שהוא עושה דברים טובים, תמיד היה מנסה לעשות BACKDOOR ליריב, וכמעט תמיד היה מת והיינו מתחילים את הסיבוב עם שחקן אחד פחות . אוהבים אותך עידו ;]) היה משכנע אותנו לעשות לפעמים אפילו 4 משחקים ביום רצוף. היה גם את גל Volcan0(גוגו מבית מישמיש), ואת עידן Adobe, ותומר VirusX, ותום ReVoLT, ונתי Style, ואליאב Mush החקיין של מדעני בTS(היה גומר פאקט של סיגריות בכל משחק), ובן ZuZu, ורומן Smart, ויבגני insan1ty שתמיד היה מתקן לתום את המחשב, ואוחנה Sweex, ועוד רבים וטובים שהיה כיף איתם(סליחה לכל אלה שאני לא זוכר אותם).
    אולי לא היינו הכי טובים, אבל אני חושב שהיינו די מגובשים למרות כל הריבים והבלאגן במשחקים ובאמת לרוב היה כיף לשחק.
    אחרי התקופה היפה בsL, עשיתי הפסקה לשנה ואז שיחקתי עם נתי ותום במסגרת 2mS בקיץ האחרון בכיוני Volly@Ball בקיץ שעבר. היה גם כן כיף לשחק 3x3 עם שני האנשים התותחים האלה. תום צלף תותח אש, ונתי משוגע בMP משהו פחד. אני סתם הייתי מנסה להשלים את שניהם איכשהו תמיד. לרוב היינו עובדים טוב כתור שלישייה.

היה באמת כיף בתקופה שלי בTO עד עכשיו. אולי אני אחזור בקיץ, אחרי הבגרויות ולפני הצבא יהיה הרבה זמן...
    נערך בפעם האחרונה על ידי Crazy Death : 13/05/08 ב 00:01

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    sL היה פשוט כלאן קטלני לשחק מולו

היינו בערך כמו xgs vs copyright
    או xgs vs rtd של היום חחחחחחח

אין אין היינו משחקים אחד נגד השני מלא והכוחות היו מאוזנים פחות או יותר (יותר לנו D= )
    FrozenScar היינו משחקים
    אחרי זה עוברים לאבאלנצ'

רק מפות עם שלג

technodrome technodrome מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    aka doc.ak
    Proud leader of vAv
    איזה תקופה ,הרימונים שלנו בפרוזן סקאר שגיא וציון היו מגלים חחחח.
    נגד sL היה הכי כיף לשחק כי הם היו לוקחים פרוזן וגם אנחנו (בטח לא אכלתם בראש :X )
    היינו תמיד אותה חמישיה
    אורי גיא אני ציון ואביאל

על הדרך GM , Rtd , Tkn

אבל זה כבר בתקופה שהיה מגעיל בTO.
    נערך בפעם האחרונה על ידי technodrome : 13/05/08 ב 01:41

GanG-BanG GanG-BanG מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי b1gwAve צפה בהודעה
    VAV
    TAT
    dmf עם אייל כיפה. שאין לי מושג איפה הוא היום! (המשחק הזה עשה אותו כופר ניראהלי...[=)
    vAv עם גיא קולו ואייל הדרוס. ועוד לא הרבה אנשים. היה קלאן על רמה.
    חח הייתי בעוד איזה קלאן עם נירן. לא זוכר איך קוראים לו...[=
    ומשם לפה חברים ששיחקו פתחו קלאן והפכנו לקלאן חברים Ai.
    הקלאן האחרון שהייתי בו?
    שיחקתי איזה משחק או שניים עם my. לא רציני.

אישית? כבר לא מת על הקלאנים האלה ושטויות. זה תמיד ניגמר ב"בן זונה שאמא שלך תחנק מהצהוב המחניק של הביצה הקשה.." וכאלה. שלא לדבר על באנים מכל סרבר של איזה קלאן שאתה מנצח או משו כזה, ואז אין איפה לשחק בפאבליק.
    עם תמצאו לי קלאן שלא עושה כאלה שטויות?! וואלה אני בפנים...[=

GanG-BanG

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Big^z צפה בהודעה
    ח כה אבירן קוראים לאחי איתי
    ולא הזכרת את רועי אם אתה זוכר הילד הקטן הזה שהיינו משחקים Maple story והינק שלו היה Ro1zZ חח פעם היינו אני אבירן רועי ואחי יושבים שעות בטים ספיק ומשחקים מייפל סטורי
    הקלאנים שהייתי היה מלא אני לא זוכר את כולם vso היה הראשון שהייתי ניראה לי של אושרי ויקי וסלביק
    אחרי זה הקמתי קלאנים כמו Gs שהייתי עם רועי portch ואביב m4wz ושימי xtype ..
    אחרי זה הצטרפתי ל xGs לתקופה קצרה ואחרי זה לaTm אבל היה לי עוד איזה 2 3 קלאנים שאני לא זוכר...
    OMG רועיייייייייייייייייייייייייייייייייייי איך שכחתי? וואי שניםם.. ואני שיחקתי איתכם בדיוק יום אחד מייפל אני זוכר שהגעתי ללבל 16 ומאז לא נגעתי בזה XD

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. ניקים וקלאנים שהייתם בהם ונוכחים:
    על ידי mr.dredasdas בפורום Tactical Ops
    תגובות: 58
    הודעה אחרונה: 01/11/06, 02:43
  2. הקלאנים שהייתם בהם:
    על ידי YoTaMzz בפורום Tactical Ops
    תגובות: 79
    הודעה אחרונה: 28/08/06, 13:40
  3. הניקים הכי מטומטמים שנתקלתם בהם :]
    על ידי ^*yOna*^ בפורום Tactical Ops