עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 48

אשכול: [להיזכר בעבר] הקלאנים שהייתם בהם !

הסמל האישי של D-Max
    D-Max D-Max מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

Exclamation [להיזכר בעבר] הקלאנים שהייתם בהם !

עלה לי רעיון למה שכל אחד לא ירשום את כל הקלאנים שהיה בהם אבל רק את הקלאנים הרצינים שהיה בהם לפי הסדר מהישן לחדש
    ואם אפשר גם הסבר מי היה לידר אותו תקופה ואיזה שחקנים שיחקו בקלאן שהייתם בוא :ם

טוב זה שלי
    התחלתי לשחק בניק Scooby Doo ו Scooby Doo /\/\an
    הקלאן הראשון שלי היה
    BTS הייתי שם עם Beavis Michael And1 זה היה קלאן ישן בשנת 2001 בערך .
    אחרכך הם שינו את הטאג ל .:]H[:. ועדיין הייתי איתם ...
    אחרכך שיניתי את השם לHuMan
    אחרכך עברתי ל AK הקלאן של גיא גרגמל Ass Kickers ..
    אני לא זוכר בדיוק מתי עברתי אבל אני זוכר ששיחקתי שם עם DarkShnizel V1T Chir ועוד כמה ..
    הקלאן השלישי היה EvO ממש בתחילת דרכו שיחקתי עם 4ever RedDragon Shakabubulu RedGamba Scorpion

פה שיניתי אותו ל ThE-Vampire

אחרכך כבר פתחתי לי קלאן משלי DaF חחח זה הייתה התקופה הכי יפה הייתי בניק ThE-Vampire
    זה היה מן קלאן חברים עם שחקנים ישנים שחלק ממכם לא זוכרים [ זאת הייתה התקופה שלא היה פייקרים בדאף ]
    אני לא זוכר בדיוק את השחקנים שהיו ..
    אחרי זה הוא התפרק ואז עברתי

שיניתי בחזרה ל HuMan

לFTS הקלאן של דוד SOFA למי שזוכר עברתי לשם עם חזי And1 Scorpion
    היה קלאן חמוד שהייתי בוא בערך חודשיים לקלאן קראו Fuck The System למי שזוכר .

פה היה D-Max ThE-Vampire

אחרי זה פתחתי שוב את DaF והיה את כל הפייקים שזה הפך לשכונה וזה נהיה קלאן סתם להעביר את הזמן ולעשות צחוקים
    אחרי DaF היו עוד קלאנים לא משמעותיים תקופה של שנה בערך שאני לא זוכר מה היה אני זוכר As וכאלה בקיצור לא משנה ..

פה נהיה D-Max myztikaL

אחרי התקופה של הקלאנים הלא רצינים עברתי לgShock הייתה תקופה נפלאה ששיחקת עם Rom4nz Circa Nati Swat
    חרשנו בלי הפסקה ונהנתי מכל רגע !

אחרכך קובי לא שיחק כבר גם לא אלי וgShock נהפך ל xgs אז כמובן שהצטרפתי לxgs היה בהתחלה לא רע אחרכך לא הלך כלכך
    מבחינה חברתית בקלאן מלא מריבות ושטויות אז החלטתי לעזוב .

ופה D-Max myztikaL DemonHunter

ואז פתחתי את אינטרוז'ן Intrusion .
    בהתחלה הלך לנו בן זונה היה לנו רצף נצחונות גדול ועלינו למקום ראשון בכל הלאדרים אחרכך כבר xgs התחזקו והיה בנינו פייט רציני תקופה של איזה חודש היה בנינו פייט פעם הם מנצחים פעם אנחנו אחרי התקופה הזאת קצת נרגעתי והזנחתי את הקלאן אבל הוא עדיין נשאר חי וקיים עד עצם היום הזה
    נערך בפעם האחרונה על ידי D-Max : 12/05/08 ב 07:56

הסמל האישי של almightys
    almightys almightys מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חייב לרוץ לבית ספר לידן
    אני יגיב בהזדמנות...אחלה רעיון

הסמל האישי של Dr.ScarY
    Dr.ScarY Dr.ScarY מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחלה נושא מתאים לפרישה..

התחלתי לשחק עם הניק ThePunisher עד היום

קלאן ראשון שהייתי היה Na
    אחרך כך הצטרפתי לPm
    אחר כך לnnc תקופה של חצי שנה
    ואז לiNT עד היום... לא פעילים

הסמל האישי של <<<*גולי*>>>
    <<<*גולי*>>> <<<*גולי*>>> מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    כול הכבוד לך לידן

הסמל האישי של almightys
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב בוא ניראה
    היו לי ממש הרבה קלאנים אבל הרציניים באמת לא היו רבים כל כך...כי הם היו רציניים =]

בוא נתחיל מLS
    ניראה לי זה הקלאן הרציני הראשון שלי
    לא יודע למה רז קיבל אותי אבל הוא קיבל והיה ממש כיף לשחק איתם הם היו אחלה של שחקנים אחד אחד
    אפיק/ASSAULT גל/DISEL יותם/SWS שעכשיו בצבא וחוזר פעם במיליון שנה ואומר שלום באי סי חחח...ניראה לי גם דין היה אבל הוא היה מפקיר רצח והיה יוצא באמצע משחק בלי להגיד כלום חחח
    גם עידן גובלין היה שם על הניק unknown? משהו כזה אבל לא יצא לי לשחק איתו...בתקופה ההיא עוד TKN היו קיימים והיו ממש הרבה משחקים גדולים ולא כמו היום כל CW יותר מעפן מהשני...היינו עושים 6X6 5X5 4X4 על בסיס יומי ולא אולי פעם בשבוע (אולי)...
    וואלה תקופה יפה
    אחר כך היה ריב מסריח בין גל לרז וזה ואפיק איתו בקיצר כל הקלאן היתפרק וגם רז התחיל לשחק עם הקלאן WAR...אז עברתי לCMA שהתפתח ל300..ולשם רון שושו גם הגיע וזה היה משולש ברמודה (300/CMA/YGALA yoknam galactikos :X)
    ואז עברתי לNA עם אלכס ודין ואז שינינו את השם לPOLZ והיו עוד כמה מצטער שלא זוכר...הייתה תקופה יפה גם כן
    RTD הייתי גם יחסית סבבה אחלה אנשים אלה אורי חזי ניב לירון חן יתיר (אח שלך קוף) בלה בלה בלה
    סורי ניב שיצאתי בלי להגיד כלום פשוט היה מאוחר אמרתי לעצמי נגיד לו מחר והלכת לצבא :\

הייתי גם תקופה קצרה בNNC עם דולב הגמד
    וגם כמעט שחכתי את INT או אה
    שלטנו במונסטריי כמו מטורפים אה? חחח
    היה כיף רציני עם לידן מני שיקו החולה סרטן בצוואר וחן והיו עוד כמה שגם לא יצא לי לשחק איתם וטוב שכך כי הם קופים כמו אח של יתיר...

שוב, כל הכבוד לידן.

Gunner Gunner מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא זוכר זמנים וסיפורים אז רק שמות גם פה בדוק אני אשכח משהו--->

הניקים שלי היו
    HellBoy
    CriMinaL לפני שזה היה הניק של ליאל
    SecretAgent
    FalcoN
    ובטח היום עוד כמה שאני לא זוכר
    ועכשיו בעיקר Gunner
    לפעמים Error ו- Xavi

קלאנים אני הכי לא זוכר אבל הייתי בהרבה....
    -=MiB=- ישן ישן היה של קובי
    RTD
    rN
    wiN
    Tkn
    Tc
    Na
    F4L
    TrS
    אם מישהו זוכר שהייתי באיזה קלאן איתו או משהו תגידו לי

eldz אורח
    הקלאן הרציני הראשון שלי אממ...
    הייתי בCMA עם אחי (עידו DoGz ועם אדיר el^kapona) וואלה הייתה תקופה אש .. היינו משחקים חורשים כאילו אין מחר (אז שהייתה ת'תקופה של CMA בFORGE חח ) ואני הייתי בכינוי Explorer [לא חושב שהייתי עם משתמש בCB בזמנו אז נראלי השתמשתי במשתמש של אחי]

ואז הצטרפתי לRTD (הישנים) ושיחקתי כולה משחק 1 אבל בכללי הזנחתי את הקלאן (או שלא הייתי פעיל לא זוכר..)
    אח"כ הלכתי לקלאן של לידן יחד שוב עם אחי (עידו ל-AS) והיה סבבה ..

לאחר מכן דין ביקש שאצטרף לNA וגם היה סבבה עם אוראל רע אלכס היה טוב .. :]
    ואז השם השתנה לPOLZ ויחד עם אוראל וזה והייתה תקופה של הOILRIG וכל זה ..

אח"כ הלכתי לINT עם שיקו חן שון אלכס אוראל רז רז ועוד ימבה שחקנים וגם היה סבבה =)

ואז הלכתי לXGS עם הכינויים mr.dark/paladin (לפני 200 שנה) וגם היה סבבה היה את הגיבוש של בן קובי תום נתי לינוי היה סבבה רצח אי אפשר להגיד שלא
    ואז החלטתי לפתוח קלאן ומיוזמתי יצאתי מXGS ..

-DH - כיום DHERO .
    היה ממש סבבה לא אשכח את זה הקלאן הכי רציני שהקמתי עד היום =]
    הייתה תקופה בלי דאבלים של כל הקלאן (תקופה ממש ממש טובה) שבה היו כל השחקנים השפיצים (רע , חן רונאלדו , אליאל שהיה סבבה , איציק שגם היה חמוד ודביר שהיה איתנו תקופה קצרה ..
    לאחר כמה זמן שבועיים + - עשינו איחוד עם NA .
    לא בעניין השם או משהו פשוט צירפנו את כל NA (יוסי דין וכל מיני שאני לא זוכר) והבאתי לדין כוכבית :X
    ואז התחילו ריבים עם יוסי והרבה התחילו לצאת חוץ מבודדים איציק ואליאל :O

ושוב חזרתי לXGS ושוב עם לינוי ובן וכמעט לא השתנה כלום ..

ואח"כ הלכתי לDES תקופה של רן שגיא שקד מור ואלה .. ואז התחיל ריב ביני לבין אור (שגם היה) ויצאתי :[
    ואז הייתי בGNG עם חן ושלומי ואלה ..
    ואז תקופה של שבועיים שלא הייתי עם קלאן וחזרתי לGNG .. הפעם עם נווה לוציפר לא דע מי עוד ..
    יותר מאוחר רציתי לחזור לDES .. מושיקו החזיר לי תשובה באותו יום והצטרפתי ;[]
    אח"כ התחילו ריבים עם קובי BLACKNIGHT ויצאתי שוב .. (מי שבDES יודע למה ומסיבה מוצדקת)

ושוב החזרתי את DHERO עם חן איציק ואליאל וחבר שלי (שחזר למשחק ) ואנחנו עד היום משחקים פעם ב

בשורה התחתונה:dhero הקלאן הכי רציני עד היום J:

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    אני וקובי פתחנו את SC היה קלאן מטורף אני(בזמן שהייתי טוב לא נוב כמו היום)קובי,חזי,זיו,עידן. ואז אחרי שעידן המלשין בדק לוגים וראה שזה אנחנו שינינו את זה ל-No Name Clan והקלאן נהיה יותר רציני ויותר טוב .. אני זוכר שעשיתי עם קובי 2על2 נגד עידן ו-JOLY(פעם ג'ולי ועידן היו מטורפים) ונגמר 26-22 ..
    ואז קובי פרש והביא תלידר לדולב אח של לידן והקלאן הדרדר לזנות.
    אני נכנסתי ל-XGS שיחקתי עם נתי,דולב,קובי רומני,סוואט וכל אלה ב-AVALANCHE היה כיף רצח .. ואז הצטרפתי ל-JES לשבועיים-שלוש היה לא רציני ואז פרשתי . ואז חזרתי בחופש של פסח חרשתי עם NNC כל יום 3-4 קלאן וורים קצת השתפרתי והיום אני ב-dHero עם אלעד ..
    נערך בפעם האחרונה על ידי h3nz : 12/05/08 ב 15:27

eldz אורח
    חחחחחחחחחחחחחחחחחח חן שתוק כבר :O

הסמל האישי של almightys
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי אלעד שחכתי שהייתי גם בDH
    כן אני זוכר היו מריבות עם יוסי וזה חחח
    סורי :ס

ShakurX ShakurX מנותק ותיק
    שם פרטי
    חן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אללה בוא נזכר מה עברתי בשנה ו8 האלה ><

ביום הראשון שלי הכרתי את אלמוג NEO ואת כל 3D ניקלס אבירן אלמוג בוגי ועוד כמה שלא זוכר עכשיו .
    איזה 4 ימים אחרי זה נכנסתי בפייק על הניק של BOGEY ... קלאן וור ראשון שלי ועשיתי בצפר למי שלא שיחקנו נגדו חח עשיתי שם טוב :X
    ושבוע אחרי זה אלמוג השמוק הזה אמר אם אתה מנצח אותי אני מכניס אותך לקלאן ניצחתי אותו חחח
    זה היה הקלאן הראשון שלי 3D.
    אחרי זה אני עידן אביעד צרלי דין וכולם כזה היינו באותו קלאן משהו טוב היה זמן בן זונה! הקלאן הראשון שהייתי בוא לידר חחח y\/\/ מבואות ים ואז הכרתי דרך ה CW נגד בר מורנינג וולף את המפה UNBREAKABLE ולקחנו אותה למפת בית חחח :X
    היינו שם קלאן חזק לרמה שהיתה בין הקלאנים אז :X
    ואז פתחנו את TEAM17 וניר הצטרף ועוד כמה אנשים.
    ואז שיניתי את השם של הקלאן לGNG ואז אחרי שהיינו ב3 לאדרים ב5-6 הראשונים הקלאן אכל באן בגלל HAT HATOL חח :X
    ואז פתחתי אותו מחדש וזה מה שאנשים זוכרים ...ה- gNg חחח .
    ואז אני בר לינוי נכנסנו ל XGS והיה מזה תקופה יפה!!! AVALANCEEEE !@#!@#
    VESPA TEHCNI וכול מיני חרטות חחח היינו עושים תמונות משפחתיות וכאלה! מלא שטויות שאין שני להם!
    ואז רבתי עם נתי וחזרתי ל GNG ואז שוב נכנסתי ל XGS .
    ואז שוב יצאתי כי רבתי עם נתי חחח והחזרתי את GNG כמו שצריך עם ניסן ושלומי וכל השמוקים האחרים שהיו איתנו והיה ממש סבבה והיה קשה מאוד מאוד מאוד נגדנו בסקופ .
    בזמנו שאני דויד ניסן ושלומי הפריק היינו משחקים בסקופ לא הפסדנו אפילו פעם 1! המקס שמישהו יצא נגדנו זה היה תיקו בסקופ וזה היה רק פעם אחת חחח :X
    ואז ניסן ושלומי פרשו נכנסתי ל ATM ואז אחרי שיצאתי מ ATM עברתי ל RTD .
    קלאן חזק וטוב והאמא של הלידר מה זונה 9 מטר זונה . :X

קיצור חפרתי תחת אבל זה מה שהאשכול מבקש חחח (חפירות)
    .

הסמל האישי של b1gwAve
    b1gwAve b1gwAve מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    VAV
    TAT

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחחחחח איזה מריבות לא זכור לי :ס

פשוט אלעד לא היה רצוי

סתם

היה צחוקים אותו תקופה אם 2 ה רוסים אם החנון ועוד הרבה

ViRuSx ViRuSx מנותק ותיק
    שם פרטי
    תומר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הייתי בכל כך הרבה קלאנים שאני כבר לא זוכר

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    פיי X: בוא נראה..
    ניקים:
    Av!R@N הניק שבו הייתי שרק התחלתי לשחק

ואחרי כמה זמן החלפתי לעוד כמה שאני כבר לא זוכר (זה היה שהחלפתי ניק כל שבוע כמעט) ואז החלפתי ל*Cyclo0o0ps` שאני איתו עד היום..
    אני זוכר את הקלאן של אבי טוסיק PK ועוד כמה קלאנים שהייתי אבך אני בכלל לא זוכר וגם כמובן שהייתי ב3D שאני ואלמוג פתחנו בזמנו =P ואז פרשנו כבר כל הקלאן.. ואחרי תקופה ארוכה חזרתי בחופש והייתי באקג'יאס עד שהיה משהו מלוכלך עם חן השחור ואז גם אני יצאתי ופתחנו את gng ^^" ונראה לי שיחקתי משחק אחד שמה ומאז לא שיחקתי :|.... בהתחלה הכרתי את החבורה של נתניה: גיא, אושרי סלביק וויקי ואח של גיא איתי (נכון?) וכמובן את אור שרק התחלתי הביא לי כמה עצות גם בסנייפר ^^" (היו לו קול של ילד בן 8 נשבע לכם :S) ועם הזמן הכרתי את לינוי הצוציק שנראה לי שלא התשתנה לו אפילו הקול מאז שהכרנו ||: ואין לי מושג כבר איך זה התפתח משמה.. וואי אני זוכר איך כולם היו נכנסים למירק אפילו אני הייתי נכנס עד שהתחילו הבעיות במירק שלא יכלתי להכנס :S..
    קיצר היו זמנים ^^"

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    התחלתי על הכינוי Marlboro אני דולב (Camel) נועם (Fantasy-Time) ושלומי האגדי (Parliament) ודודו (PallMall) עשינו כלאן Cgaretts
    ואז צירפנו את אור (light - winston) ועופרי ו Blacky אני זוכר היה איתנו חחחחח ליאור הוא היה בעיקר עם שלומי שיחק איתם
    ואז גם עומר zippo ..... בקיצור יופי של תקופה

אחרי זה שיחקתי עם aTm אפשר להגיד שזה היה רציני
    ואז באחד מהימים נכנסתי ל RW בפאבליק
    ראיתי xGs.Expir xGs.ProjectX xGs.Swat xGs.TitaNiuM
    ראיתי swat וטיטניום אמרתי אין אני חייב, אני ודולב הצטרפנו גם חן ותומר
    ואז הצטרפתי לכלאן הכל היה סבבה ואחרי כמה זמן תום נהיה אדיש לא רצה לשחק לא היה לנו כוכבית לקחתי לו תלידר ( )
    ואז אני ודולב ותום התחלנו להחזיק הכל כמו שצריך
    ניצחנו את RTD בפעם הראשונה (הנושא הכי מגעיל פה טיקו טכני כן כן )
    היה איתנו באותה תקופה גם Royal
    ואז צירפנו את קובי רומני, ניצן, ליאור, אוחנה, יוסי, חת חתול ועוד הרבה אני פשוט לא יכול לזכור (כמובן גם מוני אלי) ויש עוד די הרבה
    ואז הסתיימה התקופה הזאת ליאור וניצן ואוחנה פרשו XGS - ירדו מפעילות

בתקופה הזאת חרשנו מול copyright של סניקי ומיכה ואין אין היה הכי כיף בעולם, הפסדנו הרבה אני חושב שניצחנו אולי אולי פעם אחת אבל היה כזה כיף לקחנו כל משחק כאילו זה החיים חשבנו כ"כ טוב שיחקנו ב Getaway כיף חיים עשינו
    שיחקנו הרבה נגד sL של עידו, בן אופיר STYLE

ואז !

עברתי ל Son
    שם שיחקנו בסבבה עם רועי FatCow חחחחחחח גם תקופה טובה מאוד

אחד המשחקים שם

ואז עברתי ל Ls של הבלגי לתקופה קצרה האמת שלא אהבתי את הכלאן והכל היה סבבה אחלה אנשים.. (דיזל אני זוכר שיחק שם) ואז הרגשתי בודד

ואז קובי קנה מחשב פתח gShock עם אלי צירף אותי את לידן את תום את דולב את עידו הכריש וזה היה ממש כמו XGS היה אחת התקופות צריף גם את נועם שחזר לשחק קצת

עוד משחק מול טייקן

בקיצור ואז שינינו ל XGS (קובי התגייס אלי לא שיחק הרבה והאמת שאני וקובי לקחנו תהחלטה עוד לפני כי זה היה כמו XGS)
    על כל מקרה הרבה עזבו לידן פתח INT עידו נישאר איתנו והוא החליף קצת את קובי עם הצעקות שלו חחחחחחחחחחח רוצח אותי זה
    צירפתי את לינוי שאקור ואת מורנינג וולפ והיה גם סבבה ואז זה התגלגל לאן שזה היום היום אנחנו בלי שלושתם האמת חחח אבל הכל סבבה

עידו שוחט את gng
    נערך בפעם האחרונה על ידי נתיניו : 12/05/08 ב 16:46

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    הייתי ב
    Jesters יות/לירן
    Living Nightmare יעקב?
    Cgaretts הייתי LM Light זה היה הקלאן של נתי אם אני לא טועה
    rTd טיקו
    yK אלון/אני
    Vla אלון/אני
    sT לירן
    &#169; מייק
    Quality של widow
    Fox River ג'קי
    Lords רז בלגי
    Tkn אבנר
    GM נירן
    aTm אחד מהם
    gNg שאקור?
    זהו נראה לי...

@NATI
    חחח עשינו נגדם ב&#169; 4 CWים ביום, היינו מפוצצים לכם ת'תחת... היה כייף לשחק ב&#169;
    נערך בפעם האחרונה על ידי psycho : 12/05/08 ב 16:51

Ya^ZeveL Ya^ZeveL מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יווו איזה נושא מרגש ! כבוד על החשיבה לידן
    גם אני התחלתי ב-BSO ממש כשרק התחלתי לשחק ודוגרי מיכאל לימד אותי את כל המשחק הסביר את כל עניין הגיימינג ממש מאפס מה זה כלאנים בינדים וכד' ואחר כך H בניק שלי Ya^ZeveL שנשמר עד עכשיו עם Beavis (alex) Micheal p450 V1T... גם אני חושב במשו כמו 2000-2001
    אחרי זה הייתי טיפה בIDS טיפה בMG (בעיקר כי הייתי חבר של BlacKnight)
    אמממ הייתי בGD Grave Diggers עם גרגמל אני חושב ואחרי זה הוא נהפך ל-AK Ass Kickers
    היה גם את TOK שאני וקובי פתחנו Tactical Ops Killers שם דיי מעפן אבל הקלאן היה בן זונה...
    אמממ היה את VAV שגם שם הייתי לא מעט זמן...
    הייתי בDaF
    היה גם את TW Team Work קלאן ישן אני כבר לא זוכר מה היה בו בדיוק..
    אמממ והיו עוד המון המון קלאנים שהייתי ואני לא זוכר את השומות עם עוד אנשים מרגשים שלא הזכרתי והם נעלמו:
    Hydra (Dan)
    Thunder (yotam)
    SwS (yotam)
    Liero (Yogev)
    Aviran שאין לי כוח לרשום את הניק שלך כיום
    Prima (Tal)
    D-Max (Lidan)
    Archdevil (Yakov)
    the viper organisem (ido)
    ועוד המון שאני פשוט לא זוכר אז סליחה
    נערך בפעם האחרונה על ידי Ya^ZeveL : 12/05/08 ב 19:06

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי psycho צפה בהודעה
    הייתי ב
    Jesters יות/לירן
    Living Nightmare יעקב?
    Cgaretts הייתי LM Light זה היה הקלאן של נתי אם אני לא טועה
    rTd טיקו
    yK אלון/אני
    Vla אלון/אני
    sT לירן
    © מייק
    Quality של widow
    Fox River ג'קי
    Lords רז בלגי
    Tkn אבנר
    GM נירן
    aTm אחד מהם
    gNg שאקור?
    זהו נראה לי...

@NATI
    חחח עשינו נגדם ב© 4 CWים ביום, היינו מפוצצים לכם ת'תחת... היה כייף לשחק ב©
    דייייייייייייייי חחח פיצצנו
    היו הרבה משחקים שהוכרעו בצד אחרון והרבה משחקים צמודים והרבה שחיטות אבל לי בכל זאת היה כיף ..................
    היינו מארגנים תמשחקים בכלל במירק חחחח עם מיכה :\
    איזה זמנים

אבל היום אנחנו מפרגעים לכם תצורה

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    וואלה לכולכם פה יש היסטוריה..
    אצלי זה הלך ככה.. ממה שאני זוכר לפחות.. הקמתי את Tw על הניק crow.. שם היינו hydra, thunder,and1, ועוד שאני לא ממש זוכר.. היינו קלאן סבבה.. אני זוכר שניצחנו את evo חהחחהח נובים מסריחים X:
    אחרי זה העברתי את הלידר לדן Hydra למה הרגשתי שמיציתי ולהיות לידר זה סתם זיין..
    הייתי יותר פייקר ומהאלה ששוחטים אנשים בפייק.. עברתי ל-ak עם גרגמל ועוד מלא שחקנים ממוצעים כאלה.. אחרי קצת זמן היה איחוד עם- eVo שכנראה בלי האיחוד הזה evo לא היה קיים.....
    התאחדנו היינו ב-evo אני, גרגמל, באבה, אליעד, שחר, ביפי, איגור, איגור 2 , ועוד כמה סרחות..
    הבאתי ל- eVo את עידן דה גובלין.. שבקרה התחלנו לדבר... היה לו שרת פרוץ ישראלי וסתם דיברנו והרצנו שרת של 32 איש שהיה קיים איזה יומיים אבל לא היה ריק לשניה.. היינו מריצים אותו ואחרי כמה שניות הוא היה מתפוצץ..
    קיצר פתחתי איתו קלאן כזה 2על2 cM שלא היינו מנוצחים ושחטנו כל מה שזז..
    צירפתי אותו ל-eVo ואז התחילה התקופה של-eVo החזקים...
    תקופה שהייתי משחק די הרבה והייתי פשוט פוגע בכל דבר גם אם הייתי צריך להסתובב 360 שיורים עליי מאחורה הייתי מספיק והורג..
    קיצר נהפכנו לקלאן הכי טוב בארץ בלי מתחרים בכלל הבסנו כל קלאן תקופה מסויימת.. אני חושב שאני עידן וגרגמל היינו אולי ה-3 הכי מטורפים שהיו קיימים אי פעם במשחק הזה.. פשוט הייתי מסוגל לרוץ נגד 3 שיורים עליי והייתי מסוגל להוריד את כולם במחסנית אחת..
    אם היה לי רק טיפה מהזמן ומהזיין למשחק הזה מפעם כנראה שגם היום rTd היו קלאן דרג שני שמנסה לרדוף אחרינו.. אבל בקטנה.. אחלה תקופות.. היה יותר כיף אין ספק.. משחקים של 6על6 הרבה פעמים וכו'..
    היום זה קהילה יחסית מסריחה שמורכבת ממלא נובים שרק יודעים להגיד "RR" (מילה שלא הייתי קיימת פעם בכלל, לא יודע למה אתם אומרים את הזיפט הזה) ושהורגים פעם בשבוע ומתלהבים ורושמים "100 KAL" ו- "N RAMA".. אין היום תרמה של פעם זה אין ספק.. וגם השחקנים החדשים זה לא השחקנים החדשים של פעם.. יותר מדי ילדים קטנים ובררה..
    לא נורא המשחק לפני מוות ואני לפחות את שלי עשיתי......

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ניקים וקלאנים שהייתם בהם ונוכחים:
    על ידי mr.dredasdas בפורום Tactical Ops
    תגובות: 58
    הודעה אחרונה: 01/11/06, 02:43
  2. הקלאנים שהייתם בהם:
    על ידי YoTaMzz בפורום Tactical Ops
    תגובות: 79
    הודעה אחרונה: 28/08/06, 13:40
  3. הניקים הכי מטומטמים שנתקלתם בהם :]
    על ידי ^*yOna*^ בפורום Tactical Ops