מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: 3 בדיחות \ גסות \ חמודות לא יותר מזה

הסמל האישי של Mescaline`
    Mescaline` Mescaline` מנותק סטלן בסטלה
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    0 פעמים

3 בדיחות \ גסות \ חמודות לא יותר מזה

שמעון רצה לשים תמונה על הקיר שתהיה בגובה המיטה שלו שהוא יוכל לראות אותה בכל ערב לפני שהוא הולך לישון, הוא קודח בקיר ופתאום שומע צרחות מהשכן, הוא שולח את הבן שלו שיבדוק מה קרה שם, הבן שלו חוזר ואומר לו אבא יש לי 2 בשורות לספר לך, אז האבא אומר מה ? אז הבן שלו עונה : אתה קדחת עם המקדחה לתוך התחת של השכן דרך הזין שלו, אז הוא אומר לו, וואי אוי ואבוי לי, מה הבשורה השנייה ? אז הילד אמר : לאמא נשברו השיניים, האבא : הבן זונה..

---------------------------------------------------------------------------------------------

למלך אחד היה סוס שכל היום היה אדיש לסובבים אותו, המלך שאהב אתגרים ומשחקים פנה לפשוטי העם והבטיח שק מטבעות כסף למי שיצליח להצחיק את הסוס, ניסו חכמים וטובים במשך הרבה מאוד זמן ולא הצליחו, יום אחד הגיע בחור צעיר ניגש אל הסוס, אמר לו משהו בלחישה והסוס התחיל לצחוק, האיש לקח את הכסף והלך, הבעיה עם הסוס שהוא צחק וצחק ולא הפסיק לצחוק וזה גרם למבוכה בארמון, המלך שהתעצבן ביקש שמישהו יגרום לסוס הזה לבכות אחרי כל המבוכה שהוא גרם ופנה שוב אל העם, אותו בחור צעיר שגרם לסוס לבכות, בא ניגש אל הסוס התעסק איתו 2 דקות לבד יצא מהאורווה והסוס בוכה, המלך שראה את זה ביקש מהבחור לספר לו את מה שקרה, אז הבחור אמר לו : בפעם שעברה באתי אליו ואמרתי לו שיש לי זין יותר גדול משלו והוא צחק, היום הראיתי לו !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

איזה אחד ניגש לאיזה בחורה ברחוב ואמר לה : בואי תמצצי לי ! אז היא מתעצבנת ואומרת לו : משוגע מגעיל אחד איך אתה מדבר ?! אז הוא אמר לה : נו יאללה בואי כבר תמצצי לי ! אז היא אמרה לו : ומה יצא לי מזה ? אז הוא ענה לה : וואלה, מה שייצא שלך !
    נערך בפעם האחרונה על ידי psycho : 14/05/08 ב 07:30

הסמל האישי של Itzik
    Itzik Itzik מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בן אני גאה בך כל כך D:
    לא עברתה על שום חוק =]
    כל הכבוד אהבתי תשנייה..

נושאים דומים

1. שלי לטורניר - סיבוב 2 - נחמדה לא יותר..
    על ידי נתיניו בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 06/04/06, 10:49
  2. בדיחות גסות...
    על ידי ShimPanZa בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 14/01/06, 19:31
  3. בעיה לא יודע מזה
    על ידי BlacK^Anac0nDa בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 30/08/05, 09:53
  4. חחחחחח אין יותר מזה!!!