מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: אוסף בדיחות גדול במיוחד (:, מצחיקות +

king king מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    COLOR=blue]יום אחד הארנב יצא לריצה רץ רץ רואה תקוף יושב מעשן באנגים .
    בא אליו אומר לו : עזוב אותך לעשן בוא תרוץ איתי יותר בריא הקוף חשב לעצמו ואמר למה לא ...
    רצים רצים פיתאום רואים תצפרדע דופקת שאכטה אומר לו הארנב: עזובי אותך מלעשן בואי תרוצי איתנו ... רצים רצים רואים תתוכי מעשן אומר לו הארנב עזוב אותך בוא תרוץ איתנו ...
    רצים רצים וככה הארנב אסף את כל החיות ביער ... כאשר רצו ועברו ליד הנשר הארנב אומר לו : בוא תרוץ איתנו עזוב אותך מלעשן .
    עונה לו הנשר :
    יא מניאק לקחת אקסטה עכשיו אתה מריץ את כולם

מרוקאי כשנולד מקבל גורמט ליד ימין. בבר-המצווה הוא מקבל גורמט ליד שמאל. בגיל 18 בא שוטר ומחבר את הגורמטים.

אשה זקנה שאיבדה את בעלה מחליטה לשים קץ לחייה. היא קונה אקדח,מתקשרת לרופא ושואלת: "דוקטור איפה נמצא הלב "? "מתחת לשד השמאלי." עונה הדוקטור . למחרת, מגיעה הזקנה לביה"ח עם כדור בברך. ...

וושינגטון, אמצע הלילה, הטלפון של בוש מצלצל. בוש עונה.... מהעבר השני סדאם: "וואלה, יא בוש, אל תשאל איזה חלום היה לי..." עונה בוש: "אני מקווה מאוד שזה משהו מספיק טוב בשביל להעיר אותי באמצע הלילה!!" סדאם: "וואלה יא בוש, היה לי חלום ובחלום אני רואה את ני ...

שאלה: מה ההבדל בין מרוקאי לפוקימון? תשובה: פוקימון מתפתח! ...

שאלה: איך נקראות 20 פולניות בעיגול? תשובה: איגלו ...

שאלה : איש אחד הולך ברחוב, הוא שואל איש אחד, "איפה בית-החולים?", אז האיש עונה: "תעבור בכביש, בעינים עצומות, ואז תגיע לבית-חולים. ...

תרופת הפלא לכאבי ראש :

בחור אחד סבל מכאבי ראש במשך שנים.
    לאחר שניסה את כל התרופות המקובלות ללא הועיל, פנה לרופא מומחה.
    הרופא שאל מה מפריע לו והוא ענה לו שהוא סובל מכאבי ראש איומים, כאילו מישהו מעביר סכין דרך הקרקפת שלו.
    "ופעימות חזקות מאחורי האוזן השמאלית?" שאל הרופא.
    "כן", ענה האיש, "איך ידעת?"
    "גם אני סבלתי מכאבי ראש כאלו במשך שנים. זה נגרם ע"י מתיחות השרירים בקרקפת. אבל אין צורך לדאוג, מצאתי פתרון: כל יום עשיתי לאישתי סקס אוראלי, וברגע שהיא גמרה היא הייתה מצמידה את רגליה בכוח זו לזו והלחץ היה משחרר את השרירים בראש שלי. נסה את זה במשך כל יום במשך שבועיים ותחזור עלי."
    לאחר שבועיים, חזר הבחור אל המרפאה ואמר לרופא: "אני פשוט לא יודע איך להודות לך. הכאבים חלפו ונעלמו כאילו לא היו... דרך אגב, יש לך בית מאוד יפה..."

תהנו ותצחקו (:

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    חחחחחח
    יפות אחי...
    תמשיך להשקיע

נושאים דומים

1. בדיחות / קרש לא מצחיקות
    על ידי SwaCh בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 14/08/09, 18:34
  2. בדיחות / אוסף בדיחות
    על ידי _IdaN_ בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 30/07/09, 20:00
  3. בדיחות / אוסף בדיחות קרש (יש מה לספר לחברים מחר P:)
    על ידי JackaSss בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 21/03/09, 21:52
  4. בדיחות / בדיחות ששלחו לי מצחיקות
    על ידי 6N4ok בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 29/11/08, 22:09
  5. בדיחות|חזקות במיוחד
    על ידי Super_Man בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 19/02/08, 13:22
eXTReMe Tracker