באמצע הלילה פתאום נשברה הדממה ביער עבות באפריקה על ידי ארנב שהתחיל לבכות בכי תמרוקים, כל החיות ביער שלא הצליחו לישון באו אליו והתכנסו מסביבו ושאלו אותו למה הוא בוכה, אז הוא אמר שאשתו שהייתה פילה מתה, אז התחילו כולם לצחוק, אז הוא אמר : מה אתם צוחקים מישהו מתנדב לעזור לי לחפור את הבור ?!

שני חברות נפגשות ומדברות בינהן, אחת מספרת לשנייה שאתמול בלילה בא אליה בעלה ואמר לה שעוד פעם אחת שהיא תעיז להתעסק איתו הוא יוציא את החייה ממנו, אבל בחייך רותי, מי בכלל מפחד משפנים ?

יום אחד השועל הלך ביער וראה את הארנב רץ כולו מלא בדם, תפס אותו השועל ושאל אותו למה אתה בורח ? הארנב נאבק בכל כוחו בשועל ואמר לו : תן לי ללכת, תן לי לרוץ אני אסביר לך אחרי זה וברח משם כל עוד רוחו בנשפו, השועל המשיך ללכת ופתאום דובה גדולה תפסה אותו הרימה אותו באוויר ושאלה אותו : ראית במקרה את הטמפון שלי ?

איש מוזר אחד הגיע לפסיכולוג ואמר לו שאין לו חברים, שהמשפחה שלו לא רוצה קשר איתו ושאין לו אף אחד בחיים, הפסיכולוג אמר לו שיקנה לעצמו תוכי ואז הוא יוכל לדבר איתו, האיש קנה תוכי וחזר כעבור שבוע ואמר לפסיכולוג, בהתחלה יומיים הוא דיבר איתי וכבר אמר כמה מילים אבל מאז הוא שתק והוא לא מדבר איתי יותר, הפסיכולוג אמר לו שיכניס לתוכי לתוך הכלוב מראה ואז התוכי יחשוב שיש איתו שם עוד תוכי והוא ידבר, ניסה האיש חזר ואמר לרופא שהתוכי שלו הסתכל במראה אמר מילה אחת ומת, אז הפסיכולוג שאל : נו, ומה המילה שהוא אמר ? אז האיש ענה : אוכל !

מקווה שאהבתם..