עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 38 מתוך 38

אשכול: 3on3 rTd vs eVo

הסמל האישי של Itzik
    Itzik Itzik מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Barel צפה בהודעה
    אחלה משחר RTD איציק לא להגיב סתם!
    בונא'ה ימכוער? מה הקשר..
    צחקתי עם דויד כי הוא עושה אותו צבע ריפורט..
    וחאלס כל שנייה לעשות !!

הסמל האישי של Boss
    Boss Boss מנותק ותיק
    שם פרטי
    אדי ツ
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה אחלה משחק ודרך אגב eroflex evo לא מפסידים בדרך כלל -_-..

sHkaBuBuLu אורח
    ציטוט במקור פורסם על ידי tiko צפה בהודעה
    תגיד אפשר לדעת מי אתה? אתה יודע מי היה איויאו של פעם? אתה יודע מי היה ארטידי של פעם? היו משחקים צמודים פעם כל פעם משהו אחר ניצח אז אל תחפור יה ילד מסכן..
    ניב אתה שוכח שאיבו של פעם היו לוקחים אותכם בקלותרק Ohana היה לוקח את כולכם לבד מה אתה מדברפעם שהיינו חרשנים זה משהו אחר בכלל אתה משווה את המשחק שלי למשחק שלי פעם ? או את איך שאליעד היה משחק פעם שהיינו חורשים?קיצר נראה כמו אחלה משחק שמעתי את הסוף שלו בטיאס בדיוק באתי

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי tiko צפה בהודעה
    תגיד אפשר לדעת מי אתה? אתה יודע מי היה איויאו של פעם? אתה יודע מי היה ארטידי של פעם? היו משחקים צמודים פעם כל פעם משהו אחר ניצח אז אל תחפור יה ילד מסכן..
    אם אתה לא יודע מי אני אז מה אתה ככה מדבר אלי? אההה..?
    דוגרי מה חשת אתם rtd חרשנים בנשמה לא בא לרדת אליהם בכף בסאטלא אבל אחרי שevo ממש לא ב"מיטב" עושים מולכם קלאן וואר ומפסידים אני לא מתפלא כל כך..
    ד.א לא אז מה אני אם לא וותיק על הזין שלי ראיתי את evo החרשנים שכל קלאן וואר לקחו אז קבל בולבול...

הסמל האישי של [:`Aviran
    [:`Aviran [:`Aviran מנותק פז"ם עולם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אחח איפה הימים של פעם? איך אני זוכר שכל פעם שמשהו היה עושה נגד evo קלאן וור evo היו שוחטים אותם כמו מים .. היה להם איזה 70 ניצחונות ברציפות בכל לאדר... ואיך אני זוכר את התקופה כמו שטיקו אמר שהמשחקים של rtd ושל evo פעם היו ממש צמודים.. ותמיד כולם היו מתאספים במירק כדי לראות מה קורה עם המשחק.. היו שמה איזה 100+ אנשים ואני לא צוחק :ס ואני לא מדבר בתור וותיק אחד שממש משחק הרבה אני מאמין שהיו תקופות בהרבה יותר טובות.. אבל זה בזמן שלי ^_______^

הסמל האישי של hawk
    hawk hawk מנותק ותיק
    שם פרטי
    דויד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחח אתם עדיין חיים בסרט שאיבו לא משחקים עדיין? זה שהם בפייק זה לא אומר שהם לא משחקים
    ומה עשיתם פה סיפור אמרתי רק שאני רציתי משחק נגד איבו לראות איך זה ייגמר וזהו
    עכשיו כל אחד פותח פה בסטה עם סיפור אחר..
    וכל פעם שאנחנו מנצחים עולה הקטע של ה"חרשנים" כל אחד פה משחק בפייק לפחות 5 שעות ביום
    ובא לפורום משחק אותה לא שיחק חודשים..
    שיהיה לכם אומץ לשחק בריל בפאבליק ותשימו זין על סקור שלך או כמה אתה משחק אז אולי יהיה לכם זכות דיבור
    כל פעם שאיבו מפסיק באים הלקקנים של הקהילה לנחם אותם..
    אלי אליעד עידן איפה אתם לא מגיבים תגיבו אולי תרגיעו אותם קצת לפחות אם תגידו
    "משחק חלש שלנו הם שיחקו יותר טוב"

ואלון היום שיחקת נגדינו והפסדת מה עכשיו אתה בא אומר אנחנו חרשנים למה אני כל יום משחק?
    אני בקושי במחשב אולי בשעות שאתה כבר יושן אני פה ובשעות כאלה אין ממש אם מי לשחק
    זה שRTD פעילים על תערבבו לעיניין את כולם למה אלכס יותם אבי לירון אני חן ויש עוד כמה לא משחקים קבוע רואים אותם פעם בשבועיים או סופי שבוע ..
    מי שהכי פעיל זה ניב חזי אורי יתיר אוראל וכל החדשים שבאו לקלאן עכשיו

לכו שחקו בבובות אולי תתבגרו

הסמל האישי של y3sH=Li=pp
    y3sH=Li=pp y3sH=Li=pp מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

Wink

ציטוט במקור פורסם על ידי hawk צפה בהודעה
    חחח אתם עדיין חיים בסרט שאיבו לא משחקים עדיין? זה שהם בפייק זה לא אומר שהם לא משחקים
    וכל פעם שאנחנו מנצחים עולה הקטע של ה"חרשנים" כל אחד פה משחק בפייק לפחות 5 שעות ביום
    שיהיה לכם אומץ לשחק בריל בפאבליק ותשימו זין על סקור שלך או כמה אתה משחק אז אולי יהיה לכם זכות דיבור

ואלון היום שיחקת נגדינו והפסדת מה עכשיו אתה בא אומר אנחנו חרשנים למה אני כל יום משחק?
    זה שRTD פעילים על תערבבו לעיניין את כולם למה אלכס יותם אבי לירון אני חן ויש עוד כמה לא משחקים קבוע רואים אותם פעם בשבועיים או סופי שבוע ..

למה ניראלך שניקרא את כל זה d:?
    דויד יאילתי מסריח

הסמל האישי של hawk
    hawk hawk מנותק ותיק
    שם פרטי
    דויד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    לפי התגובה קראת =ס

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אנחנו לא מתרגשים מזה, אתם כנראה לא בטוחים ביכולת שלכם, אנחנו יודעים למה אנחנו מסוגלים ולא נותנים לכל מילה בפורום להשפיע עלינו.

gg בוא נארגן 5על5 באיזה סופ"ש נראה אם אתם באמת מוכנים לאירופה.

* ואנחנו באמת לא משחקים, היחיד שעדיין משחק זה עידן, אני משחק רק כלאן וורים ובעיקרון אנחנו יודעים שכמה ימים לפני המשחק הרשמי הראשון שלנו אנחנו נתכונן טוב וניהיה מוכנים. זה הולך להיות הסוף לאיבו TO מבחינתי אחרי הקאפ.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של y3sH=Li=pp
    y3sH=Li=pp y3sH=Li=pp מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סוףסוף ^^

קצת שקט מימכם [;
    מה מייק זהו פורשים כולם ?\=

הסמל האישי של hawk
    hawk hawk מנותק ותיק
    שם פרטי
    דויד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחח מה קשור מוכנים לאירופה אחי זה כולה משחק מה אתה לוקח ללב...
    הרגשתם שמי שיכול עליכם יכול לשחק באירופה קיצור די תנעל ת'נושא זה כבר הופך להיות גועל

שון?

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    כן אני לוקח ללב, קח אוויר ותקרא שוב מה רשמתי.

ואם עדיין לא תבין אז אני יסביר לך, שנשחק רציני זה יהיה לקראת המשחקים באירופה, מה שאתם גם עובדים עליו.

בנתיים אני לא רב על כל פיפ קטן שמישהו רושם עליי.

והנה שלא יהיה פה מריבות, כל הכבוד שיחקתם טוב ומגיע לכם ניצחון.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

tiko tiko מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מייק היחידי שהגיב פה כמו בן אדם..
    angel fist אתה לא וותיק ואין לך מושג כלום אז סתום תפה יה מסכן..מאז שאני חזרתי לשחק איויאו כבר לא היו פעילים ככה שלא זכית לראות מה זה איויאו וארטידי של פעם אז סתום תפה כבר
    ושחר..מה זה שכחתי שאוחנה היה מפרק אותנו? כן ששיחקתי חודשיים ופתחתי את ארטידי בטח שפתחתם אותנו..שהגענו לתקופות הטובות שלנו ושגם אתם חרשתם..היו משחקים מאוד מאוד צמודים אז מה כל אחד חופר פה..

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    מה נשמע אלירנוש? אני יודע שאתה רואה את זה יאבנזונה

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hawk צפה בהודעה

חח אז זהו שאם היית מכיר אותנו אז היית יודע שאפילו פאבליק בפייק אנחנו לא משחקים..
    וכל שאר הקלאן idnz\4ever\mike\ בכלל משחקים COD4 אז גם הם נחלדים אש...
    ואף אחד פה לא תירץ הפסד או משהו.. זה הקהילה אמרה את דבריה ולא אנחנו.....

tiko tiko מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בזה אלי צודק :\ חח אבל מי שמגיב זה קהילה שלא מכירה את איויאו וארטידי של פעם..חושבים הם יודעים משהו הילדים המסכנים האלה

Yat` Yat` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בקיצור תנעלו את הנושא בסך הכל היה gg אני רואה שזה נימרח פה יותר מידי למריבות וכאלה ..

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כבר אמתי שאני לא וותיק ואתה התחלת לצאת עליי סתם סתם סתם..... הגבתי סך הכל שאיבו בזמן הקרוב לא פורשים אבל כנראה שאחרי הקאפ הם כן..
    דויד נצחתם אותנו כי אתם יותר טובים ויותר מנוסים ובכיתי על המשחק הזה?! ראבק רק משחק..
    אתה אומר שאני סתם אומר חרשנים ושכתבתי לך בקלאן וואר חרשן XD כתבת סמיילי אז מה אתה מצפה?

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. rTd Vs eVo 3on3
    על ידי tiko בפורום Tactical Ops
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 24/09/09, 18:49
  2. rTd Vs eVo 3on3
    על ידי tiko בפורום Tactical Ops
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 19/01/09, 20:55
  3. rTd vs eVo 3on3 GG
    על ידי Yat` בפורום Tactical Ops