מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: כתבה| ברקוביץ' פותח פה ל"שטן"

הסמל האישי של OnMyS3LF
    OnMyS3LF OnMyS3LF מנותק עתיק
    קיבל לייק
    1 פעמים

כתבה| ברקוביץ' פותח פה ל"שטן"

סוף סוף משהו חכם יוצא משחקן כדורגל,
    לא סתם, אלא מאייל ברקוביץ'!
    אייל מחזיר לרוני לוי על כל ההאשמות אליו ולשלמה שרף,

אני רוצה לציין מספר נקודות למר רוני לוי:
    1. רוני לוי, אני אשם שפירקת את הקבוצה שבוע לפני תחילת הליגה ואחרי מחנה אימון מצוין.(לא צודק)
    2. אני אשם שהעפת את דירסאו שהיה השחקן הכי טוב שלך. (צודק)
    3. אני אשם שלא מצאת תחליף לרוברטו קולאוטי.(צודק-עדיין לא נמצא תחליף.)
    4. אני אשם שמאור בוזגלו לא נמצא במכבי חיפה וכרגע הוא השחקן הכי טוב בארץ אבל בבני סכנין. (בוא נרגע, לא השחקן הכי טוב בארץ, אם כבר שחקן אז שחקן דרמה- ופה הוא מצטיין! וכמובן בבני סכנין!)
    5. אני אשם ששיחררת את אדורם קייסי, אריק בנאדו וגיז'רמו ישראלביץ אחרי מחנה מצויין.(חוץ מקייסי- שלוווווום).
    6. אני אשם שאתה סובל מיחסי אנוש גרועים במועדון שלך. אני יודע שיניב קטן לא סובל אותך ובגלל זה הוא לא מצליח לשחזר את היכולת שלו. אתמול כל האצטדיון ידע שהוא יחטיא את הפנדל מול הפועל ת"א.(לא שווה להאשים את לוי בגלל שקטן גרוע אפילו קטן הודה בכך שפישל...זה לא סוד, ואין לכך אשמים מלבדו!)

7. אני אשם שאתה עושה סדרות חינוך לצעירים והופך אותם למתוסכלים.(מה זה סדרות חינוך?שהוא נראה נחמד, מעלה אותם לבוגרים ונותן להם לשבת על הספסל 89 דקות?)
    8. אני אשם בליגיון הזרים הכושל ובעובדה שמכבי חיפה איבדה את הציביון שלה.(מה שנכון נכון.)
    9. אני אשם שמועדון מצוין כמו מכבי חיפה מוכר רק 2,500 מנויים אחרי אליפויות.(המכירה לבעלי גילאי 10 ומטה)
    10. אני אשם שקרית אליעזר הפך לאצטדיון הכי עצוב בארץ עם הקבוצה הכי טובה בעשור האחרון. יש אוירת נכאים ביציעים.(בוא נרגע, לא עצוב...קודר)

רוני לוי היקר, נכשלת בשנתיים האחרונות ואתה מתנהג כמו ילד קטן. הגיע הזמן שתתחיל להתנהג כמו גבר. אני חושב שרוני לוי פחדן, פרנואיד ואני מציע לו שיפסיק לזרוק עלינו את הבוץ שלך ותפסיק לחשוב שכולם מדברים עליך מאחורי הגב. חבל שהצעירים במועדון שלך איבדו את הביטחון ולא יכולים לסמוך עליך. הקבוצה נראתה מתה מול הפועל ת"א ואני בטוח שהיו מספר שחקנים שהיו מאושרים להישאר על הספסל, אם רק יכלו.

לסיום, מעולם לא דיברתי על המשפחה של רוני לוי. יש לו ילדים מתוקים ואין לי שום דבר נגד משפחתו או נגדו. חבל שהוא שוכח שכשמכבי חיפה עשתה קאמבק, פירגנתי לו והבהרתי שרוני לוי הוא מאמן טוב ואפילו טוב מאוד. גם היום אני עומד על מילותיי. אני לא רוצה להחליף את רוני לוי, אין לי שום אינטרס וזו לא קפיצת מדרגה בשבילי כמו בשביל פרשנים אחרים שרוצים להגיע למשרות אימון מעמדת הפרשן. אני אייל ברקוביץ', לא רוצה לאמן את מכבי חיפה.

לכתבה:
    http://www.one.co.il/Article/111055.html

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    מסכים עם חלק מהדברים אבל אני שונא את אייל ברקוביץ הזה פי.........
    אלי אוחנה צריך לבוא לאמן את מכבי חיפה לדעתי.

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    רק ראובן עטר צריך להיות על הקווים בחיפה
    רוצים מאמן התקפי

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    איזה פה יש לו שיהיה בריא :\

disel disel מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ברקוביץ איש גדול, ברקוביץ לא אשם , אשמים האוהדים של חיפה שנותנים ש3 שנים יזרקו עליהם זין

tomericool tomericool מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שחקן כדורגל חכם בגלל זה כולם שונאים אותו

נושאים דומים

1. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 25/12/10, 11:08
  2. כתבה|ג'וש האוורד פותח פה
    על ידי Crazy-Trip בפורום כדורסל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21/09/08, 02:16
  3. אסד פותח פה