מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: **ספויילר** סיקור הפרק סמאקדאון**סיפויילר**

james bond james bond מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני רוצה להזכיר שאני מוריד את הפרקים באינטרנט ואני עוקב אחרי הפרקים לפי השידור שלהם בארה"ב כלומר כול ראשון וחמישי אני רואה סמאקדאון ורואו ששודרו בארה"ב כלומר שהפרקים שאני רואה והפרקים שחלק ממכם רואים ביום חמישי יש פיגור אני יותר מיתקדם לכן הסיכום שלי על הפרקים יהיו לחלק מיכן ספויילר אז האחריות עליכם.

אני אחרי כול פרק יסכם אותו פה ויביא את האירועים(לא סיכום מיקצועי כי אני לא הכי טוב) וכנ"ל כול אירוע.

******************************ספויילר*****************************

הפרק שהיה בתאריך 16/9/05 -"הדרך לנו מרסי החלה"

הפרק ניפתח עם הקרבות להערב שהם היו:

אנדייטיקר נגד רנדי אורטון קרב חוזר מסארסלאם....
    אנימל והיינדריך נגד MNM על אליפות הזוגות
    ורעי מסטריו נגד גיביאל

התוכנית ניפתחת עם כריס בנואה שניכנס לזירה לקרב ללא תואר נגד כריסטין בהתחלה רואים כיצד בנואה ניצח את גורדון בשבועות האחרונים שכול קרב יותר קצר מהשני(מדובר בשניות) אחרי זה כריסטיין ניכנס לזירה ולפני שמתחיל הקרב אורלנדו גורדון ניכנס לזירה ודורש שהוא לא יזכר בדפי ההיסטוריה כאדם שניכנע הכי מהיר לאחר כמה דיבורים החלו כריסטין ואורלנדו להרביץ לכריס בנואה ולא עבר הרבה זמן ובוקר טי ניכנס לזירה לעזור לבנואה והקרב הפך מקרב יחיד בין בנואה לכריסטין לקרב זוגות.

קרב ראשון-קרב זוגות בין
    בוקר טי וכריס בנואה נגד כריסטיין ואורלנדו

הקרב החל בשליטה מוחלטת של בוקר טי על כריסטיין ועל אורלנדו ועבר לשליטה מוחלטת של כריסטין על בוקר טי אישתו של בוקר טי ניכנסה לזירה והסיחה טיפה את דעתו לאחר שליטה מוחלטת של כריסטין ואורלנדו הצליח בוקר לימצוא פרצה עם בוק אנד שהוא ביצע על אורלנדו והצליח להגיע על בנואה בזמן, בנואה עשה "סדר" בזירה ושלט עשה על כריסטין גר'רמן סופלקס והכין אותו להדבט בנתיים בוקר טי נילחם עם אורלנדו בחוץ וביזמן הלחימה פגע בלי כוונה אורלנדו באישתו של בוקר טי בוקר טי שלא היה מרוכז ביגלל אישתו נישלח על המדרגות אורלנדו עלה על החבלים הפיל את כריס בנואה ונתן לכריסטין היזדמנות לעשות את הסקרץ עליו והוא הצמיד את בנואה ל-1 -2 -3 והמנצחים הם:
    אורלנדו גורדון וכריסטיין.

רואים פרומו על הקרב בין אנדייטיקר לאורטון שהולך לבוא בהמשך הערב.

רואים את טדי לונג ואת איש הרשת על הזירה מזמינים את אלוף העולם במשקל כבד בטיסטה לזירה והם מוכנים להכריז על המיתמודד מיספר 1 לכתר ליקראת נו מרסי טדי לונג בא להזמין את לא אחר מרעי מסטריו אבל איש הרשת(נציג הרשת) לקח את המיגרופון והכריז שהמיתמודד הבא מול בטיסטה יהיה לא אחר מאדי גאררו....
    אדי ניכנס לזירה דיבר על כך שהוא ובטיסטה יכולים להיות חברים מאוד טובים אדי אישית הצחיק אותי מאוד זה ניגמר בחיבוק בין בטיסטה לאדי.

רואים מה היה שבוע שעבר בין אנימל והדייריך לבין MNM

קרב שני-קרב זוגות על אליפות הזוגות של WWE
    אנימל והניידריך נגד MNM
    הקרב התחיל בשליטה מלאה של MNM כול הקרב יותר שלטו היו MNM קרב דיי קצר שבסופו ניסו MNM לקחת את החגורה ולהכות את הניידריך בראש אבל השופט ראה אותם ופסל אותם והשאיר את החגורות אצל אנימל והיינדרייך המנצחים בפסילה הם:
    אנימל והיינדרייך.

רואים בחדרו של טדי לונג שהוא דיבר על כך שהוא בעצם רצה לקחת את רעי להיתמודד על אליפות העולם ולא אדי,אדי ניכנס דיבר דיי הרבה והתחיל ליבכות גם פה הוא הרג אותי מצחוק...

רואים את אנדי אורטון ואביו מדברים על כך שהם יגמרו את האגדה של אנדייטיקר היום בערב.

קרב שלישי-קרב יחידים עם הצמדה בין
    גיביאל נגד רעי מסטריו
    הקרב התחיל בשליטה של גיביאל עם הכוח שלו שעדיף על כוחו של רעי אבל רעי המהיר יותר הצליח לבצע כמה יותר בריחות והצליח ליגרום לגיביאל לכמה מכות טובות גיביאל חזר לשליטה והכין את רעי לקלוזליין מהגהינום אבל רעי התחמק והכין אותו ל619 הוא הצליח ליפגוע בו אבל שהוא קפץ מהחבלים גיבאל תפס אותו בתנוחה לפוואר בם אבל רעי הצליח להיתחמק קפץ על החבלים בתרגיל נולס סון פגע בגיביאל והצמיד אותו ל-1 -2 -3
    המנצח של הקרב:
    רעי מסטריו.

רואים במשרד של טדי את ננזיו שהוא אליפות המשקל הקל מיתלונן על כך שאין לו קרב בסמאקדאון ועל כך שמגיע לו וביזכות אדי גאררו שגם פה הרג אותי מיצחוק הוא קיבל קרב נגד בטיסטה בקרב אלוף נגד אלוף.

גוש מנסה לראיין את גיביאל אבל לא מצליח ורואים את קנדי מדבר שטויות אבל גם הצחיק אותי.

קרב רביעי-קרב יחידים עם הצמדה בין
    קנדי נגד גובר(מתאבק לא מוכר שבדרך כלל מפסיד)
    קרב ממש קצר שהיסתיים עם התרגיל הסיום של קנדי מהחבלים(אני לא מכיר עדיין תשם)
    המנצח:
    קנדי מיסטר קנדי.

קרב רביעי-קרב אלוף נגד אלוף עם הצמדה בין
    בטיסטה אלוף העולם נגד ננזיו אלוף העולם במשקל קל
    שליטה מוחלטת של בטיסטה כול הקרב נסיון של ננזיו לבעיטת המלך מראש החבלים שהפילה את בטיסטה לריצפה אבל בטיסטה חזר לשליטה עשה עליו ספיין באסטר ואחרי זה בה בטיסטה באמם וגמר את ננזיו המנצח הוא:
    בטיסטה
    אדי גאררו עמד בחוץ ומחא כפיים לבטיסטה מעניין מה יהיה בהמשך

קרב חמישי-קרב יחידים עם הצמדה בין
    אנדייטיקר נגד רנדי אורטון
    הקרב התחיל דיי צמוד בין השתיים שהמשיך לשליטה מלאה של אנדייטיקר שניסה לנטרל לרנדי את ידו השמאלית ככה שהוא לא יוכל לבצע עליו את ה RKO ברגע שאנדייטיקר ניסה לבצע עליו את האולד סקול רנדי הצליח להעיף אותו והקרב עבר לשליטה של רנדי באמצע רנדי יצא החוצה וקרא לאביו שיבוא עם המסחרית אבא שלו הגיע עם המסחרית ליד הזירה ומתוך המחסרית הם הוציאו ארון קבורה אנדיטייקר לקח שליטה על רנדי אורטון ירד למטה ובא לשים את רנדי אורטון בתוך ארון הקבורה הוא פתח את הארון ובתוכו שכב אדם שדמה מאוד לאנדייטייקר אנדייטיקר שלא הבין מה קרה לא יכל להילחם ורנדי ניצל את המצב והטיס את אנדיטייקר אל המדרגות ואז אל תוך העמוד לאחר שאנדייטיקר עלה רנדי ביצע עליו את RKO והצמיד אותו השופט ספר 1- 2- ואנדייטיקר הצליח להיתחמק ולחזוק לשליטה ברנדי ולאחר שהוא ביצע עליו את הצוקסלאם אנדייטיקר הרביץ לאביו של רנדי,רנדי שבאותו זמן היתעורר ניסה ללכת על RKO שניה ולא הצליח ואז אנדייטיקר ביצע על רנדי את הטומבסון הצמיד אותו ל-1 -2 -3 והמנצח של הקרב הוא:
    אנדייטיקר.

סך הכול פרק ממש יפה, מתחילים בנייה יפה ליקראת נו מרסי שיהיה ב-9 באוקטובר ממה שניראה עכשיו הולך להיות אירוע מאוד נחמד נחכה וניראה .

Abu_HarTa אורח
    אופיר יא זין!!!
    אם אתה מוריד פרקים אתה יכול להביא את הלינקים לפה שאנחנו גם נוכל להוריד
    אבל כמו שאמרתי אתה מפקיר מסריח!

Rom4nz` Rom4nz` מנותק נתי כהן חייל שלי
    שם פרטי
    קובי
    קיבל לייק
    15 פעמים
    אופיר מאיפה אתה מוריד (228929847) עם אתה אוהב אותי בוא לאי סי קיו
    ודבר שני ספויילר סן זונההההה...
    UnderTaker
    שולטטט מת עליו באמאשלי

Peleg Peleg מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הוא מוריד מהIRC...

james bond james bond מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    להוריד יש בדביק הסבר מאוד מפורט שאני ננתי איך להוריד ויש מדריך מאוד מצוין של x boy על הגדרות ועוד תיכנסו תיראו תורידו

Do13v אורח
    וואלה תודה אופיר ..

`CaSp3r- `CaSp3r- מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה אופיר

הסמל האישי של `SyTeX
    `SyTeX `SyTeX מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תודה אופיר אח שלי

נושאים דומים

1. **ספויילר** סמאקדאון 3/2/06
    על ידי TradeMarC בפורום האבקות
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 04/02/06, 13:20
  2. **ספויילר** סמאקדאון 13.1 (צולם ב-10.1)
    על ידי orhay בפורום האבקות
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 15/01/06, 16:11
  3. **ספויילר**סיקור הפרק סמאקדאון**ספויילר**
    על ידי james bond בפורום האבקות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 03/10/05, 16:57
  4. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 29/09/05, 13:24
  5. **פויילר** סיקור הפרק רואו **ספויילר**
    על ידי james bond בפורום האבקות
    תגובות: 1