מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

אשכול: בעיה|אני מלא

Sexy GanGster` Sexy GanGster` מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

בעיה|אני מלא

איך אני יכןל להפחית את המשקל אני שוקל 50 ומשהו בכתה ו' 1.50-1.60 מטרזה יחסית גבוה, לא יודע איך אני יכול להרזות
    אני אוהב כדורסל ומשחק פעמיים בשבוע ואולי אני יילך לחוג
    אפשר עצות איך להרזות?
    או תכנית אימונים או משו כזה

halfonito halfonito מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחי הייתי קופי כמוך...התחלתי לרוץ הרבה ולעשות כושר...כפיפות בטן שכיבות שמיכה מתח אלכסונים הכל...כל הדברים שאפשר לעשות בבית...והיום אני כיתה ט' עם גוף חיה ;] פשוט תעשה הרבה ספורט...ואל תעשה דיאטות זה חרא אל תאכל הרבה תאכל כמות סבירה ותאכל אוכל בריא...אתה גודל עכשיו אתה צריך לאכול

בהצלחה:wink:

הסמל האישי של nuna (:
    nuna (: nuna (: מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תאכל ארוחות מסודרות..אל תאכל בין הארוחות כל מיני שטויות וכאלה
    ותעשה הרבה ספורט
    שני הדברים האלה ביחד אתה מרזה בדוק
    אם בכל מקרה לא הולך לך או משו כזה..תלך לדיאטנית..
    אני זוכרת בכיתה ט' חברה שלי הלכה לדיאטנית וזה עזר לה O:

EviLeader EviLeader מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי HotSeXyBoY צפה בהודעה
    איך אני יכןל להפחית את המשקל אני שוקל 50 ומשהו בכתה ו' 1.50-1.60 מטרזה יחסית גבוה, לא יודע איך אני יכול להרזות
    אני אוהב כדורסל ומשחק פעמיים בשבוע ואולי אני יילך לחוג
    אפשר עצות איך להרזות?
    או תכנית אימונים או משו כזה
    דיאטה.
    אין דרך לברוח מזה.

אתה עושה ספורט -> אתה אוכל יותר -> אתה משמין.

תבין, ספורט לא עוזר בכלום אם אין תזונה נכונה יחד איתו... ואין שום דרך לברוח.
    אתה תלך לחוג קראטה, תוריד אולי קילו אבל אז תחזיר את הכול.

הדרך היא כזאת: לך לרופא משפחה שלך ובקש דיאטנית, הוא ייתן לך טופס מתאים, לך לדיאטנית והיא תעזור לך להרזות.

דרך אחרת, היא לחפש מאמרים באינטרנט על תזונה נכונה ודיאטה.

ודרך אחרונה היא ללכת על מה שאני עשיתי (אבל בחור אתה בכיתה ו', אני עשיתי את זה בח'):
    בבוקר: 2 טוסטים עם קוטג' + שוקו דיאט יטבתה. אתה תופתע לדעת עד כמה טוסט יכול להיות טעים בבוקר .
    ארוחת ביניים: 2 פרוסות לחם עם מה שאתה רוצה..
    ארוחת צהריים: אתה בכיתה ו'.. אזי כוס (אני-> כוס וחצי) אורז\פתיתים\פסטה + מנת בשר כגון עוף\שניצל.. עדיף שהשניצל לא יטוגן עם פירורי לחם והכול, אבל בכיתה ו' זה בקטנה.
    ארוחת ביניים: תפוח + 2 קרקרים עם גבינה יהיה מצוין.
    ארוחת ערב: 2\3 פרוסות לחם עם מה שאתה רוצה.. עדיף חביתה, ביצת עין.. כי צריך לאכול גם ביצים.

זאתי תהיה דיאטה טובה. חשוב לנסות לאכול כמה שיותר ירקות.. בלי הגבלה. ואממ, בארוחת ביניים, במקום הקרקרים אפשר כוס חלב\שוקו.

לגבי ממתקים וארטיקים: הסיבה האמיתית להשמנה שלי בגיל שלך הייתה שהיה לי מנהג קבוע לאכול ארטיק אחרי ארוחת צהריים ואם לא אז ממתק אחר. וכך, זה התחיל להתעצם ולהתעצם ולקחתי עוד ועוד ועוד עד שבסוף, זללתי ארטיקים -> השמנתי -> אכלתי יותר אוכל רגיל -> השמנתי עוד יותר. הדרך לגבי ארטיקים וממתקים היא לאכול אך ורק לפני ספורט. מעכשיו, כול פעם שאתה עושה ספורט אתה אוכל לפני זה גלידה טעימה\מקופלת\פסק זמן\TWIX וכו'..

אני יוכל להבטיח לך שכך אתה תרד במשקל.

לגבי שתיות מתוקות:
    אני יודע שלא נהוג להמליץ על משקאות דיאטטים בגיל שלך, אבל מה אני יעשה, אני לא רואה אפשרות אחרת. מה, אתה עז? תשתה רק מים? לא. צריך להשתדל ולהפחית בכמויות של השתיות המתוקות כי הן באמת מזיקות אך בכול זאת, אתה צריך לחיות את חייך ולעשות את מה שעושה לך טוב ודיאט קולה פה ושם לא יזיק. לגבי סוכר בקפה\תה, אם אתה שותה הרבה נסה להשתמש בסוכרזית בשם "סוכרהדיאט" אם אתה לא שותה הרבה, כפית אחת של סוכר לא תזיק.

חשוב מאוד: כול הדיאטה לבדוק משקל ולראות שהירידה היא בסדר. שלא תיהיה אנורקס!!!!!!!!
    אני יודע מה המחשבה הרווחת "אני יירד ואז אני יוכל לאכול בלי חשבון, סוף כול סוף!". זה לא נכון, אחרי שתרד תוכל לעלות קצת את הכמויות אבל להישאר עם כמויות רגילות, עם ארוחות מסודרות ולא עם ארטיקים של שטראוס .

תומר.

קיבל לייק
    0 פעמים
    פששש יש דיאטנית חדשה בפורום ;]

Ar1K Ar1K מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה מתלונן אני כתה ט' ושוקל 105 קילו (גובה 185+)

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Seak צפה בהודעה
    אתה מתלונן אני כתה ט' ושוקל 105 קילו (גובה 185+)
    חחח אחי אתה רולהה לא הייתי רוצה להתקל בך ברחוב ;]

דון קישוט דון קישוט מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי halfonito צפה בהודעה
    אחי הייתי קופי כמוך...התחלתי לרוץ הרבה ולעשות כושר...כפיפות בטן שכיבות שמיכה מתח אלכסונים הכל...כל הדברים שאפשר לעשות בבית...והיום אני כיתה ט' עם גוף חיה ;] פשוט תעשה הרבה ספורט...ואל תעשה דיאטות זה חרא אל תאכל הרבה תאכל כמות סבירה ותאכל אוכל בריא...אתה גודל עכשיו אתה צריך לאכול

בהצלחה:wink:

לפותח האשכול אתה לא צריך להרזות ולא נעליים כשתגיע לגיל ההתבגרותשבמהלכו הגוף שלך משתנה ואתה גובהה המשקל שלך יתאזן ויהיה בסדר גמור.
    אל תעשה דיאטה אתה שוקל בדיוק כמוש אתה צריך לשקול.

danielom danielom מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תלך למכון תעשה ספינינג ופשוט אל תאכל דברים שמנים תאכל רק סלטים וכאלה

BlacK^Anac0nDa BlacK^Anac0nDa מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחי אתה כיתה ו' זה בסדר גמור
    אתה צריך קצת שומן גם לשרירים מאוחר יותר ..

בינתיים תשחק כדורגל כדורסל מה שאתה אוהב עם חברים
    ותמצא לך מסגרת תשחק בקבוצה תהנה גם
    בהצלחה

israelover israelover מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אל תדאג מזה יותר מדיי. אתה מתפתח וגודל עכשיו. תאכל מסודר ובריא (לא ביסלי ושטויות כאלה) ותמשיך לעסוק בכל ספורט שבא לך (ולא, לשבת מול הפורום במחשב כל היום זה לא ספורט). תהנה מהפעילות הגופנית תסדר את הארוחות ותראה איך המשקל יורד לך בכיף

Versache Versache מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    דיאטה כפרה וזהו..

Brave Brave מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי EviLeader צפה בהודעה
    דיאטה.
    אין דרך לברוח מזה.

אתה עושה ספורט -> אתה אוכל יותר -> אתה משמין.

תבין, ספורט לא עוזר בכלום אם אין תזונה נכונה יחד איתו... ואין שום דרך לברוח.
    אתה תלך לחוג קראטה, תוריד אולי קילו אבל אז תחזיר את הכול.

הדרך היא כזאת: לך לרופא משפחה שלך ובקש דיאטנית, הוא ייתן לך טופס מתאים, לך לדיאטנית והיא תעזור לך להרזות.

דרך אחרת, היא לחפש מאמרים באינטרנט על תזונה נכונה ודיאטה.

ודרך אחרונה היא ללכת על מה שאני עשיתי (אבל בחור אתה בכיתה ו', אני עשיתי את זה בח'):
    בבוקר: 2 טוסטים עם קוטג' + שוקו דיאט יטבתה. אתה תופתע לדעת עד כמה טוסט יכול להיות טעים בבוקר .
    ארוחת ביניים: 2 פרוסות לחם עם מה שאתה רוצה..
    ארוחת צהריים: אתה בכיתה ו'.. אזי כוס (אני-> כוס וחצי) אורז\פתיתים\פסטה + מנת בשר כגון עוף\שניצל.. עדיף שהשניצל לא יטוגן עם פירורי לחם והכול, אבל בכיתה ו' זה בקטנה.
    ארוחת ביניים: תפוח + 2 קרקרים עם גבינה יהיה מצוין.
    ארוחת ערב: 2\3 פרוסות לחם עם מה שאתה רוצה.. עדיף חביתה, ביצת עין.. כי צריך לאכול גם ביצים.

זאתי תהיה דיאטה טובה. חשוב לנסות לאכול כמה שיותר ירקות.. בלי הגבלה. ואממ, בארוחת ביניים, במקום הקרקרים אפשר כוס חלב\שוקו.

לגבי ממתקים וארטיקים: הסיבה האמיתית להשמנה שלי בגיל שלך הייתה שהיה לי מנהג קבוע לאכול ארטיק אחרי ארוחת צהריים ואם לא אז ממתק אחר. וכך, זה התחיל להתעצם ולהתעצם ולקחתי עוד ועוד ועוד עד שבסוף, זללתי ארטיקים -> השמנתי -> אכלתי יותר אוכל רגיל -> השמנתי עוד יותר. הדרך לגבי ארטיקים וממתקים היא לאכול אך ורק לפני ספורט. מעכשיו, כול פעם שאתה עושה ספורט אתה אוכל לפני זה גלידה טעימה\מקופלת\פסק זמן\TWIX וכו'..

אני יוכל להבטיח לך שכך אתה תרד במשקל.

לגבי שתיות מתוקות:
    אני יודע שלא נהוג להמליץ על משקאות דיאטטים בגיל שלך, אבל מה אני יעשה, אני לא רואה אפשרות אחרת. מה, אתה עז? תשתה רק מים? לא. צריך להשתדל ולהפחית בכמויות של השתיות המתוקות כי הן באמת מזיקות אך בכול זאת, אתה צריך לחיות את חייך ולעשות את מה שעושה לך טוב ודיאט קולה פה ושם לא יזיק. לגבי סוכר בקפה\תה, אם אתה שותה הרבה נסה להשתמש בסוכרזית בשם "סוכרהדיאט" אם אתה לא שותה הרבה, כפית אחת של סוכר לא תזיק.

חשוב מאוד: כול הדיאטה לבדוק משקל ולראות שהירידה היא בסדר. שלא תיהיה אנורקס!!!!!!!!
    אני יודע מה המחשבה הרווחת "אני יירד ואז אני יוכל לאכול בלי חשבון, סוף כול סוף!". זה לא נכון, אחרי שתרד תוכל לעלות קצת את הכמויות אבל להישאר עם כמויות רגילות, עם ארוחות מסודרות ולא עם ארטיקים של שטראוס .

תומר.
    כל מילה בסלע אין מה להגיד !!!

נושאים דומים

1. בעיה | אני רוצה לקנות כלב..
    על ידי xPoinT בפורום בעלי חיים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 23/09/10, 22:57
  2. בעיה | אני רואה את החתימות בתור לינק
    על ידי hawk בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 13/10/07, 18:04
  3. בעיה | אני רואה את החתימות בתור לינק