מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: זפרן: הפסד אכזרי, אשדוד היתה נחותה

Do13v אורח
    מומי זפרן היה משוכנע הערב (שישי) כי בני-סכנין היתה טובה יותר ממ.ס. אשדוד למרות ההפסד הביתי 1:0, בעוד שיוסי מזרחי הודה שלא התלהב משתי הקבוצות. "שתיהן היו נחותות", אמר.

שער של עמנואל אביידה בדקה ה-29 הכריע את המשחק בנצרת-עילית, שם כבר הפסידה אשדוד לפני שלושה שבועות לקבוצה המקומית. לאורחים יש שלוש נקודות ראשונות - המארחים עדיין ללא נקודה.

זפרן אמר בסיום: "מאוד אכזרי להפסיד במשחק הזה. היינו שווים מינימום נקודה. לא היו לנו מצבים ברורים אבל היינו יכולים להשיג לפחות את השוויון, אבל זה הכדורגל. יסלח לי יוסי, אבל אשדוד היתה נחותה וחבל שלא לקחנו נקודות כי זה היה נותן לנו עידוד מסוים.

"העידוד היחיד שיש לי זה ששיחקנו כדורגל. הקבוצה רק מתחילה להתחבר. אין לי בעיה ללכת הביתה עכשיו אם אני הפרעתי לכדור להיכנס. אנשים צריכים לראות איך שיחקנו, לא איך לא הבקענו. הבעיה היא לחבר את הקבוצה שתהיה במקום הנכון ותשחק כדורגל יותר חיובי מבעונה שעברה. רק הזמן יכול לחבר. אנחנו יכולים להיות מרוצים".

המאמן גם התייחס לקריאות הקהל שיתפטר ואמר ל-ONE: "הקהל הוא לא זה שהחתים אותי. אם מאזן יבקש ממני ללכת הביתה אני אלך. אני לא מחזיק במשרה שלי בכוח. החוזה שלי הוא לא זה שמנחה אותי אלא חשוב לי שתהיה כאן קבוצה טובה. מצער אותי מאוד שהקהל שכח את מה שעשיתי אשתקד כשהגעתי כאשר אף אחד לא רצה לגעת בקבוצה הזו, והצלחנו להישאר בליגה. אין לי שום מסקנות שצריך להסיק".
    היו"ר מאזן גנאים מגבה את זפרן באופן מלא ואמר ל-ONE: "זה יהיה פשע מבחינתנו לדבר על פיטורי מאמן אחרי שני משחקים בלבד, כך שהנושא הזה בכלל לא על הפרק".

מאיר כהן: "במחצית הראשונה לא היינו טובים אבל בשנייה שלטנו ללא עוררין והיינו צריכים לצאת מהמשחק הזה לפחות עם נקודה. אני מקווה שנצליח להשיג נקודות במשחק הבא מול מכבי פ"ת".

יוסי מזרחי. לא התלהב מרמת הכדורגל
    מזרחי: "שתי הקבוצות היו נחותות. לא היה כדורגל טוב. מה שהיה חשוב זה להביא את שלוש הנקודות. אמרתי לשחקנים שבאותו מגרש הצגנו יכולת פנטסטית ויצאנו בלי נקודה, אז עדיף לבוא מבוקר ולא לספוג, אחרת אפשר לצבור כדור שלג שקשה לעצור".

השחרור הבינלאומי של שוער נבחרת גאנה, סמי אג'יי, הגיע וחוזהו הועבר בבקרה אך למרות זאת הוחלט לתת קרדיט ליניב בן-ישי שהציג יכולת טובה.

"הייתי איזו בעייה פצורודראלית שלא רציתי לקחת בגללה סיכון", הסביר מזרחי את הסיבה שאג'יי לא פתח. עתידם של בן-ישי ושקל בקבוצה עדיין לא ברור. על כך אמר המאמן האשדודי: "אני לא פוסל מצב שיהיו שלושה שוערים לקבוצה. אם מישהו מהשוערים יבוא ויבקש שחרור – הוא יקבל אותו".

שי הולצמן: "לא שיחקנו טוב היום, שיחקנו רק על הנקודות כי במחזור הקודם, למרות שהינו מצוינים, הפסדנו. היה חשוב לנו להשיג ניצחון ראשון בליגה".

ארנסט אטצ'י, שהתקבל בסיום בתשואות ע"י אוהדי סכנין: "אני שמח שהצלחנו להשיג את הניצחון הראשון שלנו העונה ואני מאחל לסכנין, שיש לה אצלי מקום חם בלב, שתצליח בהמשך".

עובד קראוס, סוכנו של החלוץ כפיר אודי, אמר הערב ל-ONE: "אני בטוח שכפיר אודי יחתום במועדון ספורט אשדוד ביום ראשון. יהיה בסדר".

מחר תהנה הקבוצה מיום מנוחה ותשוב לאימונים רק ביום ראשון.

BlacK M0NsTeR BlacK M0NsTeR מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דולב יש עתיד

MiKoZ MiKoZ מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by The^KiNg~BoY@Sep 17 2005, 03:36 PM
    דולב יש עתיד
    יס להעתיק מוואן..
    בכל מקרה תודה..

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד