גם שער ניצחון בדקה ה-90 מול נבחרת צרפת הצעירה בקרב ישיר על המקום הראשון בבית לא מוציא את גל אלברמן מכליו. "זה באמת ניצחון מחמיא ומיוחד, אבל חייבים לקחת הכל בפרופורציות. זה בסך-הכל ניצחון של 3 נקודות ולא יותר", אמר היום (רביעי) קשר מכבי פ"ת.

אבל השער של אלברמן העניק לא סתם עוד ניצחון - אלא אפשר לנבחרת לפתוח פער 3 נקודות בפסגת בית 4 עם הזדמנות מצוינת להתברג במקומות 1-2 שמקנים מקום בהצלבה על העלייה לאליפות אירופה. "נשארו לנו עוד משחקים קשים, כך שאנחנו חייבים לחזור לרצינות ולהפסיק את החגיגות אם אנחנו רוצים להגשים את המטרה שלנו, שהיא כמובן לטפס למשחקי ההצלבה או יותר נכון - להגיע אליהם בכל מחיר.

"אנחנו מגיעים למשחק מול אירלנד בעוד חודשיים במצב טוב, שהכל תלוי בנו. אני מקווה שנדע להמשיך ולהתעלות. אני חושב שתמיד הנבחרות הצעירות היו טובות ומלאות כישרון, אבל אולי מה שמייחד אותנו זה מעבר לכישרון - אנחנו יודעים להביא את שאר האלמנטים שהצוות המקצועי מכתיב לנו. אנחנו מקפידים על משמעת, אנחנו נבחרת מאוד מאוחדת וכולם רואים את זה. התוצאות מדברות בעד עצמן".

על המאמן גיא לוי אמר אלברמן: "אני חושב שזה הזמן להגיד כמה אני מעריך אותו, ולדעתי הוא באמת עושה עבודה מצוינת".

הראיון המלא עם אלברמן מפורסם במדור "טור אישי" ב-BIGONE.

לירן כהן: "אני שמח שסיימנו את המשחק מרוצים, כי בדקה אחת זה גם יכול היה להפוך לאכזבה. אין מה להיות מופתעים - אלו לא ניצחונות מקריים, הם הגיעו בזכות יכולת טובה ומשחק טוב. אני עדיין חושב שצרפת נבחרת מצוינת, בין הטובות באירופה, אבל אנחנו לא נחותים מהם. מה שמייחד אותנו זו האווירה הטובה והחברות, אני ממש נהנה לשחק בנבחרת וזה גם בא לידי ביטוי על המגרש.

כהן, שהציג משחק מצוין מול צרפת, הוסיף: "קראתי כמו כולם את המחמאות שקיבלתי מעוזר המאמן הצרפתי ומסנטאנדר. יש לי עוד זמן, הכל עדיין בגדר דיבורים ושמועות. יש כמובן מחשבות על אירופה, אבל כרגע אין שום דבר רשמי".