מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: בדיחות| מצחיקות חלק ה

הסמל האישי של Barel
    Barel Barel מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות| מצחיקות חלק ה

9 סיבות למה דגים יותר טובים מנשים

אתה תופס דג שמוצא חן בענייך, אתה לא צריך לדאוג בקשר לאמא שלו.

*אם אין לך מצב רוח לדג, אתה תמיד תוכל להסתפק בבשר בקר.

*דגים אפשר לתפוס בכל גיל.

*לדגים לא אכפת מהגודל של התולעת שלך.

*אפשר להשאיר דג חי כל עוד אתה לא מוכן בשבילו.

*אם אתה לא אוהב את מה שאתה תופס, תמיד תוכל לזרוק אותו חזרה.

*אתה לא צריך חכה ארוכה כדי לתפוס דג.

*ניתן להשתמש כל פעם באותה שורה ישנה כדי לתפוס דגים.

*אפשר לתפוס (ולאכול) את הדג מתי שרק יתחשק.

-----------------------------------------------------------------
    נשוי בן 30 שומע דפיקות בדלת, הוא ניגש, פותח את הדלת ורואה חבר שהיה לו בצבא ולא נפגשו כבר 10 שנים ואיתו כלב, שניהם ישבו וצחקו וסיפרו אחד לשני כל מה שעבר עליהם ובינתיים, הכלב הרס את כל הבית, קרע את הכורסאות, לכלך את הוילונות, שבר את המחשב, כשהחבר עמד ליד הדלת לפני שהלך, אמר לו, אני ממש שמח שבאת, אבל אם תוכל בפעם הבאה לא להביא איתך את הכלב שלך, אז ענה לו החבר : זה לא כלב שלי בכלל, הוא שכב פה בכניסה כשהגעתי, חשבתי שהוא שלך.

בבוקר אחד קרתה תאונת דרכים באמצע כביש מהיר, הרבה מכוניות שעברו במקום נעצרו להסתכל והרבה אנשים שהיו שם יצאו מהמכוניות והקיפו את זירת האירוע, עיתונאי שהגיע למקום, לא הצליח להתקרב למכונית בגלל הצפיפות, חשב וחשב ובסוף עלה לו רעיון, הוא נכנס לפאניקה התחיל לדחוף את האנשים ולצעוק כמו משוגע : תנו לי לעבור, תנו לי לעבור אני הבן של הקורבן ! אני הבן של הקורבן !!! הקהל מיד פינה דרך לעיתונאי, הגיע העיתונאי לזירת התאונה וראה שהקורבן הוא חמור !!!

חייל ודוס עומדים בטרמפיאדה בשעת לילה מאוחרת, התקופה הייתה תקופת חורף והקור בחוץ היה עז, גשם חזק התחיל וגם רוחות, לפתע הגיחה מכונית משום מקום ועצרה להם המסכנים, נהג המכונית, הסכים להעלות רק את החייל, הדוס הרטוב ניגש לאדן חלון אותה המכונית, ואמר לנהג : אבל למה אתה לוקח רק אותו ומשאיר אותי פה לבד בלילה ? עונה לו נהג המכונית : כי הוא משרת אותי ומשרת את המדינה שלי ! אז הדוס הסתכל עליו ואומר : נו, אבל אני משרת את השם ! אז הנהג אמר לו : אז שהשם ייקח אותך !

ארנב אחד מגיע ועומד מול אריה ולביאה, הלביאה בהריון שוכבת ונחה, הארנב ניגש אליה ומתחיל לצעוק : אני אזיין אותך בתחת, אני אקרע לך תתחת ! אני אפתח לך תצורה ! הלביאה מתעצבנת ואומרת לאריה : אריה תעשה משהו, תעזור לי אני בהריון, הארנב הזה מציק לי ! האריה אומר לה : עזבי אותו, הוא לא רציני, הוא סתם רוצה צומת לב, ככה גם ביום שאחרי אותו דבר וגם ביום השלישי, ביום הרביעי היא לא יכלה לסבול יותר, היא קמה רדפה אחרי הארנב ונתקה בין שני גזעים, הארנב הסתובב בא אליה מאחורה וקרע לה את התחת ! היא חוזרת כולה צולעת לאריה, אז האריה מסתכל עליה ואומר לה : מה גם לך הוא עשה את הקטע עם הגזע ?

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחח אהבתי =}

הסמל האישי של Itzik
    Itzik Itzik מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יפה בראל =]

נושאים דומים

1. בדיחות| מצחיקות חלק ד