וג ללא ילדים מחליטים ללכת על אימוץ .
נכנסו לחנות ילדים ושאלו את המוכר : מה יש לך ?
המוכר : יש לי רוסי ב - 10 שקל , אתיופי ב - 20 , עירקי ב - 30 , מרוקאי ב - 40 ואשכנזי ב 69 .
הזוג הלכו להתייעץ וחזרו . אמרו למוכר : תשמע בגלל שזה ילד ראשון החלטנו להשקיע , ניקח את האשכנזי .
בחירה טובה , אומר המוכר , 69 שקלים בבקשה .
הבעל נתן למוכר שטר של 20 ושטר של 50 .
המוכר : אתם מעדיפים שקל עודף או סלסלת תימנים ?
___
בעל ואישה חיכו ללידת בנם הבכור . באחד הימים מרגישה האישה שהיא צריכה ללדת . הזוג הולך לבית חולים . הבעל ממתין וממתין . פתאום יוצאת האחות : מזל טוב אדוני נולד לך בן .
האיש מאושר . אך פתאום האחות אומרת לו : אבל יש לי בשורה לא הכי משמחת - הוא ללא רגליים . האיש הצטער , אבל אמר : לא נורא זה הבן שלי אני נורא יאהב אותו . אחרי רגע באה האחות שוב : תשמע אדוני : לתינוק אין ידיים . האיש הצטער אבל חשב לעצמו : לא נורא זה הילד שלי אני נורא יאהב אותו . אחרי רגע יוצאת האחות : שכחתי להגיד לך : נולד לך רק ראש ...האיש הצטער אבל אמר : לא נורא זה הילד שלי אני יאהב אותו בכל מצב ..
כעבור רגע יוצאת האחות : תשמע , נולדה לך רק אוזן ..
האיש הלך לאוזן ואמר לה : אל תדאגי את שלי אני נורא אוהב אותך , אני אקנה לך המון עגילים .. האחות מגיעה שוב ואומרת : שכחתי להגיד לך .. האוזן חירשת
___
בעל ואישה מתחתנים .
כעבור שנה נולד להם ילד - אבל רק ראש .
אומר הבעל לאישה : אני לא רוצה את התינוק הזה תשאירי אותו בבית החולים .
האישה לא מסכימה . הבעל : זה או אני או התינוק!
האישה כמובן בחרה בתינוק וגרה איתו .
כשגדל הילד הוא אמר לה : אמא , אילו היו לי ידיים הייתי יכול לצייר ולתפוס כדור . האמא הלכה איתו לרופא . הרופא אמר : אין בעיה , אפשר להוציא לו ידיים מהאזניים אבל זה יעלה הרבה כסף . האמא לקחה הלוואות ועשו לילד ניתוח .
כעבור שנה הילד אומר לאמא : אמא אילו היו לי רגליים הייתי יכול לשחק בכדור ולרוץ . האמא שוב הלכה עם הילד לרופא . הרופא אמר : אין בעיה נוכל לחבר לו רגליים מהסנטר אבל זה יעלה הרבה כסף. שוב האמא לקחה הלוואה ונתחו את הילד .
כעבור זמן מה האמא הכירה גבר והזמינה אותו לארוחת ערב אצלה בבית . האיש הגיע וביקש להכנס לשירותים . האישה הסבירה לו איפה השירותים וחיכתה .
בינתיים היא שמעה צעקות ומכות . אחרי רגע יוצא הגבר ואומר : לא תאמיני איזה עכביש ענק הרגתי עכשיו !!
___
איך אתיופים אומרים קינלי ?
קולה כתום...
___
איך אתיופים אומרים סודה ?
מים קופצים...
___
דוד לוי טס לציד באפריקה.
כשהוא חוזר מתעניינים מה הוא צד.
לוי עונה: "5 פרות, 6 עיזים, ו-10 דונטשוטים."
שואלים אותו: "מה זה דונטשוטים?"
עונה דוד לוי: "אלו השחורים הקטנים שצווחים כל הזמן דונט שוט... דונט שוט..."
___
בלונדינית,שחורת שיער וג'ינג'ית
מתחרות בתחרות שחית חזה.
הן יצאו לדרך.כעבור רבע שעה הגיעה הג'ינג'ית ,אחרי חמש דקות הגיעה שחורת השיער,ולבלונדינית חיכו שעה..שעתים..ורק אחרי שלוש שעות הבלונדינית הגיעה לסוף,ואמרה:
"אני לא רוצה להישמע מלשנית,אבל הנשים האחרות שחו אם היידיים".
___

שחורדינית בלונדינית וג'ינג'ית
עובדות באותו מפעל .
מדי יום הם שמות לב שהבוסית שלהם יוצאת מוקדם יותר
אומרת השחורדינית :"מהיום גם אנחנו נצא מוקדם אבל אחרי 10 דקות שהבוסית יוצאת"
וכך קרה,יום אחרי הלכה:
ג'ינג'ית למספרה
השחורדינית לים
והבלונדינית הביתה,נכנסת ותופסת את בעלה והבוסית שלה ביחד.
היא חוזרת לעובודה למחרת שואלות אותה השחורדינית והג'ינג'ית:" איך היה?"
אומרת הבלונדינית:" ואלה כמעט הבוסית תפסה אותי" .